Bewaar het eens in een luchtdicht bakje, gaat het maar zo 6 maanden meequote:Op zondag 11 december 2022 01:01 schreef sirdanilot het volgende:
Ik vind voorgemalen koffie na een week al niet meer lekker zodra het pak geopend is
Ik maal mijn koffie altijd zelf van bonen en stop dit in een potje (dat was een oud augurkenpotje). Dan maal ik altijd zoveel als ik in ongeveer 4 dagen opdrink.
Volgens mij is mijn oude augurkenpotje ook luchtdichtquote:Op zondag 11 december 2022 02:39 schreef SoS87 het volgende:
[..]
Bewaar het eens in een luchtdicht bakje, gaat het maar zo 6 maanden mee
Ze willen niet onbeleefd zijn.quote:Op zondag 18 december 2022 13:35 schreef Knipoogje het volgende:
Meeste mensen hebben toch geen verstand van koffie. Uit luiheid stop ik regelmatig een overgebleven senseopad uit de tijd dat ik die nog had in mijn barista apparaat. Dat pak is al 2 jaar open en ze proeven het niet. "Is de koffie lekker?". Ja hoor, prima
Die zeggen het echt wel hoor. Ze proeven wel dat het een senseo is.quote:
Weggegooid?quote:Op zondag 18 december 2022 14:01 schreef Inbox het volgende:
Ik heb het pak maar weggegooid.
Niks mis met senseo trouwens.
Dat tuintje op mn buik is nog net niet gerealiseerd.quote:Op zondag 18 december 2022 16:45 schreef maily het volgende:
[..]
Weggegooid?
Niet tussen je planten uitgestrooid?
Nooit in de koelkast! Tenzij je wil dat alles in je koelkast naar koffie smaakt en je koffie naar alles wat in de koelkast ligt. Wil je koffie over langere tijd vrij goed houden dan kan het in de vriezer maar dan wel goed luchtdicht en in porties die je in een week (of 2) gebruikt.quote:Op woensdag 14 december 2022 12:42 schreef Halcon het volgende:
Doe het zelf in een zipzak of een koffieblik. In de koelkast zetten, schijnt ook wel te helpen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |