Tis net een mens zoals jij en alle anderenquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:43 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze klagen allemaal wel over iets. En Jeff, ach dat is een heel slecht mens, denkt alleen aan zichzelf, heeft niets voor een ander over, denkt niet aan anderen. Is een egoïst, God. Het is gewoon lachwekkend hoe slecht die man is, dat zulke mensen durven te bestaan.
Elk mens heeft goede en slechte kanten, maar het overdreven afzeiken van Jeff, begint me de keel uit ze te hangen, het lijkt hier wel het afzeikforum van Jeffquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:45 schreef Aggie46 het volgende:
[..]
Tis net een mens zoals jij en alle anderen
daar heet zoiets "zakgeld " voorquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:45 schreef Aardbeienmoes het volgende:
De klagers die weer zakgeld willen, die klagen dat ze geen gezonde voeding krijgen, kochten van hun zakgeld, snoep, noodles en andere zooi
Als je niet genoeg gezonde voeding krijgt? Zijn het kleine kinderen of volwassen mensen???quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:48 schreef Verida het volgende:
[..]
daar heet zoiets "zakgeld " voor![]()
Om juist dingen te kopen die je tussendoor snoept
dat ben ik met je eensquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:47 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Elk mens heeft goede en slechte kant, maar het overdreven afzeiken van Jeff, begint me de keel uit ze te hangen, het lijkt hier wel het afzeikforum van Jeff
Daarom plaatste ik wat vrolijke foto's van Jeff en KimDquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:47 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Elk mens heeft goede en slechte kanten, maar het overdreven afzeiken van Jeff, begint me de keel uit ze te hangen, het lijkt hier wel het afzeikforum van Jeff
Gewoon mensen, die van hun "zakgeld" lekkere dingen kunnen kopen, of wijn, of sigaretten, of make up etc.quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:49 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Als je niet genoeg gezonde voeding krijgt? Zijn het kleine kinderen of volwassen mensen???
klopt, maar dan niet klagen over het eten als je ervoor kiest om bijv. snickers te kopen ipv. bijv. mandarijnen, of paprika (vol vitamines)quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:50 schreef Verida het volgende:
[..]
Gewoon mensen, die van hun "zakgeld" lekkere dingen kunnen kopen, of wijn, of sigaretten.
Dat heeft toch helemaal niets te maken met hoe ze over het eten denken?
Heb hem toch al eens voor de hele loods zien pannenkoeken bakken en hij was er best handig inquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:52 schreef greysbones het volgende:
Jeff
zo de zoon van een cheffkok aan de slag
ik heb precies nog nooit een pan aangeraakt in mijn leven
Te vaak, en eigenlijk is dit een prima bericht om hier te bespreken :0 JAA / Stopt Een Jaar Van Je Leven?quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:33 schreef Silves het volgende:
Er klinken in de wandelgangen (lees: bij diverse juicekanalen) deze week enkele zeer hardnekkige geruchten over de toekomst van Een Jaar van je Leven. Zenderbaas John de Mol zou enkele rigoureuze ingrepen overwegen rondom het programma.
Dit zal wel al besproken zijn hier?
Kan dat niet beter in dit topic ?quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Te vaak, en eigenlijk is dit een prima bericht om hier te bespreken :0 JAA / [JAA media] Een Jaar Van Je Leven in het nieuws!
Heerlijk dat goedpratenquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:55 schreef Aggie46 het volgende:
Dat zuipen van Jeff vind ik ook vreselijk overdreven.
Een echte alcohollist begint 's morgens met drinken.Heel vroeg.
Wakker worden en geen koffie of wat dan ook, nee drank.
Ik heb dat Jeff nooit zien doen.
En wat dat roken betreft: hier wordt alleen Jeff erop aangesproken.
Voor de rest van de rokers is men ziende blind.
Wel geinig om dat elke keer te lezen.![]()
Zo, nu verder over wat er op de streams gebeurt
Samequote:Op dinsdag 6 december 2022 13:55 schreef Silves het volgende:
[..]
Er is vast een topic ergens hier waar je ook kunt klagen
Je hebt gelijk, er doen 2 geruchten de ronde, ik haalde ze even door elkaarquote:Op dinsdag 6 december 2022 13:54 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Kan dat niet beter in dit topic ?
JAA / Stopt Een Jaar Van Je Leven?
Heb ook nog een 3de..maar die skip ik wel.quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:57 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, er doen 2 geruchten de ronde, ik haalde ze even door elkaar
Dat perse moeten goedpraten en verdedigen zit diep , krijg je er ook niet uit.quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:55 schreef Cargamelk het volgende:
Zo ben ik het wel zat dat Jeff als een God wordt vereerd door sommige mensen
quote:Op dinsdag 6 december 2022 13:59 schreef Li0nHeart het volgende:
JAA / Klaag hier over Jeff
JAA / Klaag hier over het klagen over Jeff
En door ... pfff..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |