Wat een enorme bullshit.quote:Op donderdag 24 november 2022 09:44 schreef Gia het volgende:
Dump ze bij grote steden als Utrecht, Amsterdam, Rotterdam enz, da's wat meer in verhouding.
24 vs 52 procent.quote:In heel Nederland had 24,2 procent van de bevolking op 1 januari 2020 een migratieachtergrond, maar in grote steden was dat aandeel hoger. Binnen de vier grote steden gezamenlijk had 51,8 procent een migratieachtergrond. In Amsterdam was het aandeel inwoners met een migratieachtergrond 55,6 procent. In 's Gravenhage, Rotterdam en Utrecht was dat respectievelijk 55,6, 52,3 en 36,1 procent. Personen met een niet-westerse migratieachtergrond wonen vooral in (de buurt van) de vier grote steden. In de grensgebieden wonen relatief meer mensen met een westerse migratieachtergrond.
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)n%2036%2C1%20procent.
Lekker belangrijk welke het was, ze moeten toch allemaal vervangen worden.quote:Op donderdag 24 november 2022 14:46 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Want het was niet één persoon, maar de gehele lokale gemeenschap die deze brand heeft gesticht?
Popcorn?quote:Op donderdag 24 november 2022 10:36 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je bent bij deze uitgenodigd om een toespraak te houden in Den Bosch, en specifiek met deze zin te openen. Ik zit alvast klaar met popcorn.
Ik moest lachen.quote:Op donderdag 24 november 2022 19:06 schreef Nobu het volgende:
[..]
Lekker belangrijk welke het was, ze moeten toch allemaal vervangen worden.
Dikke kans dat dit uit de hoek komt van onze "liefde en verbinding" landgenotenquote:Op donderdag 24 november 2022 09:38 schreef Hatseflats22 het volgende:
Een slag om de arm, want ik lees vooralsnog nog niets over het motief, maar gezien de weerstand tegen dit plan natuurlijk dikke kans dit geen jeugdige vandalen met vuurwerk zijn, maar oer-Hollandse terroristen. Waarschijnlijk met stilzwijgende goedkeuring van een hoop halve garen daar en hier.
Dus nee, al met al bepaald niet fantastisch.
Dat zijn rattenstreken, ik kan niet anders zeggen.quote:Op donderdag 24 november 2022 09:46 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Frustratie en onmacht is te begrijpen, het geweld en in dit geval de vernieling die eruit voortvloeit niet. Geef dat pro asielzoekers kamp toch geen ammunitie op deze manier. Daarbij is dit wel weer het zoveelste signaal vanuit de samenleving, het borrelt, en nu kun je die mensen (lees: tegenstanders) weer gaan verketteren, wegzetten als radicalen etc. wat een nog grotere kloof creëert en uiteindelijk zorgt voor meer escalatie. Maar het wordt eens tijd dat dit probleem voor eens wordt opgelost, op de huidige voet verder gaan werkt niet. Bij ons in het dorp hebben ze ons ook voorgelogen met het azc, en worden mensen uit huurhuizen gezet wegens "sloop" om er vervolgens doodleuk asielzoekers te plaatsen.
Moet je eens kijken wat er in Oekraine de shit in gaat om die Russen een beetje buiten de deur te houden.quote:
@Niels0Kurovskiquote:Op donderdag 24 november 2022 14:56 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Als de aanwezigheid van asielzoekers zo positief zou zijn, waarom is het dan een straf om er meer te krijgen?
Neem er zelf ook wat in huis.quote:Op donderdag 24 november 2022 14:42 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Mij lijkt het wel fair als ze er nu voor straf 900 krijgen ipv 450. Om een signaal af te geven dat ze gewoon moeten gehoorzamen.
Hoe kom je hier nu bij? Wanneer is zoiets gebeurd en wie had daar begrip voor?quote:Op donderdag 24 november 2022 20:37 schreef daNpy het volgende:
Als asielzoekers een AZC of een flat in de fik steken waar gewoon mensen aanwezig zijn moeten we daar begrip voor hebben, maar als mensen een leeg pand aansteken zijn het terroristen.
Lekker die dubbele moraal.
Dat is hier wel anders bij het AZC, eveneens een gemeente van ~40k inwoners. Te pas en te onpas staat de politie daar weer op de stoep. In het begin werd er van zulke situaties nog melding gemaakt, de laatste jaren krijgt geen mens meer te horen wat zich daar allemaal afspeelt. Politieauto's zie je er echter nog steeds met enige regelmaat staan. Winkeliers klagen over winkeldiefstal, die krijgen een paar centen vergoeding en moeten verder hun bek maar houden. Jonge asielzoekers vergallen de boel in de lokale uitgaansgelegenheden. Als meid moet je al helemaal uitkijken, zeker op weg naar huis.quote:Op donderdag 24 november 2022 09:45 schreef Document1 het volgende:
Wij hebben hier al meer dan 20 jaar op en af AZC’s. In een gemeente van pak hem beet 35k inwoners. Nog nooit echte problemen geweest, geen verkrachtingen, geen massale winkeldiefstal en eerlijk gezegd redelijk geïntegreerde mensen.
Duidelijk een gevalletje wat de boer niet kent.
Bestaat die nog?quote:Op donderdag 24 november 2022 19:06 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Popcorn?
Een bolletje van de Groot zul je bedoelen.
https://www.bosschebollen.nl/quote:
Alles qua asielcrisis en dorpsopstanden vinden hun oorzaken in de lakse opstelling van de overheid. Laksheid om hun eigen land en volk te beschermen.quote:Op donderdag 24 november 2022 12:48 schreef Dutchguy het volgende:
Dit soort dingen zouden niet gebeuren als de overheid er niet de kantjes er vanaf liep waar het de Dublin-akkoorden betreft, waar vluchtelingen zich verplicht moeten melden in het eerste veilige land dat ze tegen komen.
Ah, de bekende retoriek. Ik vraag niemand deze mensen in huis te nemen. Nee, wij van de vier grote steden hebben ons steentje al lang en breed bijgedragen. Bij jullie is er plek genoeg en jullie gaan het hoe dan ook slikken.quote:Op donderdag 24 november 2022 21:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Neem er zelf ook wat in huis.
Bron dat de meerderheid in Someren deze mensen willen opvangen?quote:Op donderdag 24 november 2022 12:39 schreef GeneralRadek het volgende:
Je wilt je niet neerleggen bij de democratische meerderheid die asielzoekers wilt opvangen
Haha, gesproken als een ware D66 apostel, wij weten wat goed voor je is.quote:Op vrijdag 25 november 2022 01:32 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ah, de bekende retoriek. Ik vraag niemand deze mensen in huis te nemen. Nee, wij van de vier grote steden hebben ons steentje al lang en breed bijgedragen. Bij jullie is er plek genoeg en jullie gaan het hoe dan ook slikken.
Moest lachenquote:Op vrijdag 25 november 2022 01:32 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Bij jullie is er plek genoeg en jullie gaan het hoe dan ook slikken.
En terechtquote:Op donderdag 24 november 2022 09:49 schreef Red_85 het volgende:
Tjah. De laatste stroohalm van verzet is geweld.
De gemeenschap wil het niet, de gemeente wil het wel, maar de gemeente heeft te luisteren naar de gemeenschap. Op een gegeven moment is de maat vol als de gemeente niet wil luisteren.
Als ik zie wat voor puinzooi het geworden is in de randstad met inmiddels percentages van 50% allochtone inwoners, dan snap ik wel dat plattelandsbewoners hun regio datzelfde lot willen besparen. Als jullie zo'n van zijn van die diversiteit, ga maar voor de 100%.quote:Op vrijdag 25 november 2022 01:32 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ah, de bekende retoriek. Ik vraag niemand deze mensen in huis te nemen. Nee, wij van de vier grote steden hebben ons steentje al lang en breed bijgedragen. Bij jullie is er plek genoeg en jullie gaan het hoe dan ook slikken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |