Vroeger kreeg je bewegingsminuten als je bewoog. Nu alleen maar als je in de zone zit. En dat is geen probleem als ik alleen wandel, maar met vriendinnen die echt super langzaam (in mijn ogen danquote:Op zondag 11 december 2022 21:57 schreef moemoe het volgende:
Ik ben normaal gesproken blij als ik 1 uur wandel buiten vanwege het aantal stappen.
Sinds ik een Fitbit heb denk ik “verdorie, 100% onder mijn zones. Die wandeling was voor niks”.
.
Haha, wel leuk dat zo'n klein ding je leven zo kan beïnvloedenquote:Op zondag 11 december 2022 23:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vroeger kreeg je bewegingsminuten als je bewoog. Nu alleen maar als je in de zone zit. En dat is geen probleem als ik alleen wandel, maar met vriendinnen die echt super langzaam (in mijn ogen dan) wandelen haal ik dat dus 0 minuten per wandeling. En dus voelen die wandelingen nu nutteloos en spreek ik minder vaak met ze af om te wandelen
Hoe erg is dat.
Ja hoor, rechtsboven in het bingo scherm op de drie puntjes klikken en meldingen uitzetten.quote:Op maandag 12 december 2022 10:14 schreef Barreltje het volgende:
Ja hallo.. is er ergens een knopje zodat ik de melding dat " piet en Jan en kees en weet ik het wie de uitdaging aan gaat " uit kan zetten?
Ik heb mijn wandeling al gemaakt voor de bingo aan werd gezetquote:Op maandag 12 december 2022 10:18 schreef over_hedge het volgende:
ik zou willen dat ik de motivatie had om op maandag 10 uur al 5 tegels om te draaien
5 kwartier powerwalken en het is gepiept hoor!quote:Op maandag 12 december 2022 10:18 schreef over_hedge het volgende:
ik zou willen dat ik de motivatie had om op maandag 10 uur al 5 tegels om te draaien
ohhh 5 kwartier maarquote:Op maandag 12 december 2022 10:25 schreef BE het volgende:
@:SQ Sucks!Hij mist bij mij ook 3000 stappen.
[..]
5 kwartier powerwalken en het is gepiept hoor!
De rest van de week gaat denk ik tegenvallen verder, heel veel stappen. HEEL veel en ik had maar 1 activiteitsminutentegel die ik kon inwisselen voor iets anders en 4 binnen mijn patroon.
[ afbeelding ]
Vast wel toch?quote:Op maandag 12 december 2022 10:29 schreef over_hedge het volgende:
[..]
ohhh 5 kwartier maarIk heb een half uurtje in het bos gewandeld! Telt dat ook
Ik kan 2 tegels omdraaien nu. Daarna is het voorlopig wel ff gedaan. Want moet nu rond de 20k stappen een aantal keer omdraaien. En ik kom meestal tot een stap of 11 000 per dag.quote:
10k staps incoming!quote:Op dinsdag 13 december 2022 10:54 schreef BE het volgende:
Zo, het is niet meer -5 maar -3, hoog tijd voor mijn uurtje buitenspelen!
Daar heb je je antwoord gok ik. Volgens mij 1 of 2 afgelopen weken.quote:Op dinsdag 13 december 2022 12:53 schreef Isabeau het volgende:
Zeg, waar kijkt fitbit precies naar bij het bepalen van de afstanden/aantal stappen etc? De afgelopen maand, weken, jaar? Want bij mij is alles echt best laag op dit moment(afgelopen 2 weken bijna niet bewogen wegens oa ziekte
)
Nou heb ik nog steeds geen plannen voor veel bewegen deze week, dus voor mij nu wel prima, maar het viel me echt wel op dat het dit keer veel lager was dan de vorige keer dat ik mee deed.quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:03 schreef Donna het volgende:
Daar heb je je antwoord gok ik. Volgens mij 1 of 2 afgelopen weken.
Ja, vorige keer moest ik ook even slikken van hoe hoog het allemaal was.quote:Op dinsdag 13 december 2022 13:31 schreef BE het volgende:
Ik denk idd 1-2wk want ik heb vorige week heel veel gedaan dus nu ook echt hoge doelen.
haha ja dat is een beetje het idee. Je extra laten bewegen. En maakt toch ook niet uit hoe lang je er over doet.quote:Op dinsdag 13 december 2022 17:02 schreef Hupje het volgende:
Maar het stomme is dat ik dus soms wat extra doe om de bingo te halen en dan is-ie de week erna wéér hogerIk trap er altijd in. Maar ik kan die bingo echt niet zo snel halen als anderen in de groep.
Jawelquote:Op dinsdag 13 december 2022 17:10 schreef over_hedge het volgende: En maakt toch ook niet uit hoe lang je er over doet.
nee dankjewel. Daar heb ik er steeds ook veel te veel van.quote:Op donderdag 15 december 2022 10:18 schreef BE het volgende:
Iemand nog 400 activity minuten hebben? ;’)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |