Ik denk wij ook. We vieren eigenlijk niet meer echt Sinterklaas, maar dat is wel de grens voor de boom zetten en het huis in kerstsfeer brengen.quote:
Sint komt hier wel wat brengen de 5e. Al zien de kinderen hem alweer nietquote:Op maandag 24 oktober 2022 13:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk wij ook. We vieren eigenlijk niet meer echt Sinterklaas, maar dat is wel de grens voor de boom zetten en het huis in kerstsfeer brengen.
Ik heb er wel heel veel zin in al!
Waarom niet?quote:Op maandag 24 oktober 2022 12:39 schreef Speedfight het volgende:
Ik wil het stiekem nu al, maar dat kan echt nog niet
Ja, ik heb hetzelfde probleem met die heeeeerlijke geur uit de oliebollenkramenquote:Op maandag 24 oktober 2022 14:12 schreef eudaemonia het volgende:
[..]
Waarom niet?
Wacht je ook tot december met pepernoten eten?
Gewoon van genieten, de kilo's kunnen er in januari wel weer afquote:Op maandag 24 oktober 2022 14:17 schreef Speedfight het volgende:
[..]
Ja, ik heb hetzelfde probleem met die heeeeerlijke geur uit de oliebollenkramen
De ouwe viespeukquote:Op maandag 24 oktober 2022 13:38 schreef CoolGuy het volgende:
Ja mijn vrouw wil ook dat ding nu al neerzetten maar ik denk 't niet. Doe eens normaal. Sinterklaas is nog niet eens geweest.
En ik heb een lijntje naar Sinterklaas en die heeft mij verteld dat hij dit jaar ons dochtertje komt bezoeken
Gedoe.quote:
Hoezo niet? Ik heb 'm jaren half oktober opgezet en met pasen weer opgeruimdquote:Op maandag 24 oktober 2022 12:39 schreef Speedfight het volgende:
Ik wil het stiekem nu al, maar dat kan echt nog niet
Ik ookquote:
Het is gewoon het weekend na Sinterklaas.quote:Op maandag 24 oktober 2022 18:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik ookMeestal 10 december.
Ach, zat zwarte pieten daar.. Kan je prima gaan rondlopen met een staf en mijter om sinterklaas te vierenquote:Op zaterdag 5 november 2022 22:20 schreef Bienelientjee het volgende:
Waarschijnlijk ergens in de laatste week van November (Engeland, Sinterklaas vieren wij niet)
quote:Op maandag 14 november 2022 10:11 schreef Dotteke het volgende:
als ik zin heb een zelf gemaakte kerst krat
quote:
Pics van de boompjes?quote:Op maandag 14 november 2022 20:43 schreef rena het volgende:
Ik heb hem al staan, gewoon omdat ik er blij van word![]()
quote:Rotterdammers halen binnen één dag benodigde 35.000 euro op voor kerstboom
Het is gelukt: binnen één dag heeft een groep Rotterdammers de 35.000 euro bij elkaar gekregen voor een kerstboom op het Stationsplein voor Rotterdam Centraal. De teller van de crowdfunding eindigde op 2245 euro, maar dankzij een aantal gulle donateurs is het bedrag toch binnen. Initiatiefnemer Maikel Coomans is opgelucht: ,,De Rotterdammers hebben over hun hart gestreken.”
Een ambtenaar van de gemeente Rotterdam vertelde Coomans zondagochtend dat hij een optie op een joekel van 18 meter kon nemen bij de handelaar in Noorwegen, die het stadhuis ook de kerstboom levert. Die optie verliep alleen maandag om 12 uur ’s middags. Als Rotterdam het geld dan niet had, zou de boom naar een andere stad gaan. Dat gaf Coomans één dag om de benodigde 35.000 euro in te zamelen.
Zondagmiddag had Coomans de helft van het geld al binnen, grotendeels dankzij Club 25, een groep ondernemende Rotterdammers van de Stichting Rotterdam Promotieprijs. Een goed begin, maar er was nog steeds ruim 17.500 euro nodig. ,,Ik begon hem steeds meer te knijpen, want het was al zondagavond en we kwamen echt geld tekort.”
Kippenvel
Coomans ging echter niet bij de pakken neerzitten en pleegde belletje na belletje, totdat hij maandagochtend na een rekensom ineens besefte dat het bedrag in zicht was. De laatste grote bijdragen kwamen van Rotterdam Ahoy, Rotterdam Make it Happen, Havenbedrijf Rotterdam, Rotterdam Central District, Breman Woningbeheer en van havenondernemer Hans Vervat. ,,Het is fantastisch nieuws. Ik kreeg echt kippenvel.” Ook Amsterdam heeft een steentje bijgedragen, met een donatie van 5 euro.
Het is de bedoeling dat de kerstboom op 10 december onthuld wordt op het Stationsplein. Al het extra geld wat nog binnenkomt, gaat naar het Sophia Kinderziekenhuis.
https://www.ad.nl/rotterd(...)-kerstboom~aee7f22f/
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |