En dan nog ... maak je er druk om ?quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:47 schreef mario390 het volgende:
ohh mexx gaa alsjeblieft naar bed
je gaat dit bereuen
quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:49 schreef Kakadylo het volgende:
Mexx zegt niets van Jeff te willen maar zei gisteren nog tegen Zoe met hem naar bed te willen
News flash: dat ze ook eerder kunnen bedenken....quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:45 schreef Kakadylo het volgende:
Zij voelt zich nu schuldig naar Tommy en kan het hem dus niet vragen waardoor ze zich extra klote voelt
Ja echt hčquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:49 schreef puzziepie het volgende:
Mexx mocht ook niet met Jeff praten want dan had Zoe niets
WTF kleuter gedoe
Volgens mij wil Mexx gewoon seks, maakt niet uit met wiequote:Op maandag 24 oktober 2022 00:49 schreef Kakadylo het volgende:
Mexx zegt niets van Jeff te willen maar zei gisteren nog tegen Zoe met hem naar bed te willen
omg die twee! Wake up! Jeff moet ze allebei niet!quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:49 schreef Kakadylo het volgende:
Mexx zegt niets van Jeff te willen maar zei gisteren nog tegen Zoe met hem naar bed te willen
Die gaat deze op zeker voelenquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:49 schreef freaky40 het volgende:
[..]
News flash: dat ze ook eerder kunnen bedenken....
nee en dat vinden haar ouders zeker ook niet leukquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:48 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Als Mexx met Martin wil zoenen moet ze dat doen, snap niet dat ze aan iedereen verantwoording af moet leggen. Zelfs niet aan TL, die is al weken weg en ze hadden niets toch?
Nee natuurlijk niet. Maar wie zegt het ze.quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:50 schreef cheanny het volgende:
[..]
omg die twee! Wake up! Jeff moet ze allebei niet!
quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Nu weer bij Martin in bed .... echt ...
Ze zijn beide dronken ...quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:51 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee en dat vinden haar ouders zeker ook niet leuk
om dat hij misbruik makt om dat zij dronken is
Ze hangen op bed, ze ligt er niet bij inquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Nu weer bij Martin in bed .... echt ...
ja dan lagen ze nu in het zwembadquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:52 schreef mario390 het volgende:
[..]
stell je vor als ze bacardi en grote flessen wodka
kregen zo als in brasil
It takes two to tango. Het lijkt erop dat ze het beiden willenquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:51 schreef Charlotte-007 het volgende:
Martin vraagt net aan Mexx om naar de slaapkamer te komen. De allergrootste slet is Martin zelf.
Ook al wordt het gezegd. Het heeft geen zin. Snappen ze niet. Mexx is denkt echt dat Jeff haar wilt. Maar ze heeft afstand genomen voor Zoë.quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:52 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Maar wie zegt het ze.
Tis om te gillenquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:55 schreef cheanny het volgende:
[..]
Ook al wordt het gezegd. Het heeft geen zin. Snappen ze niet. Mexx is denkt echt dat Jeff haar wilt. Maar ze heeft afstand genomen voor Zoë.
weet ik wel waarom ze zo sleterig doet, dat is alkohol en zij is boosquote:Op maandag 24 oktober 2022 00:57 schreef chufi het volgende:
[..]
dat zou lachen zijn ... over Martinus
Klopt maar iedereen heeft het enkel over Mexx dus ik deed even de overtreffende trap voor Martin. Hij is absoluut ook geen heilige.quote:Op maandag 24 oktober 2022 00:55 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
It takes two to tango. Het lijkt erop dat ze het beiden willen
Vallen ze jou dan ook lastig ?quote:Op maandag 24 oktober 2022 01:00 schreef mario390 het volgende:
[..]
weet ik wel waarom ze zo sleterig doet, dat is alkohol en zij is boos
dann beginnen de jonge meisjes te spinnen an
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |