hier even wat info voor de leken:
You are about to be introduced to the future of prohormones. It is called 1-AD, and it is without a doubt the single most amazing prohormone to be synthesized and sold as a nutritional supplement.
Lets start by setting something straight. We are not amateurs to the prohormone industry. On the contrary, we actually started the whole prohormone industry. But not only that, we are also responsible for practically every significant innovation in prohormone technology to date. The leader of ErgoPharm, organic chemist Patrick Arnold, was the person who discovered androstenedione and introduced it to the market in 1996. Patrick also discovered and patented Androdiol® (4-androstenediol) and Norandrodiol® (19-nor-4-androstenediol), and introduced cyclodextrin technology to the prohormone industry.
For the past 18 months Patrick has been feverishly working almost exclusively on one project. While scores of less knowledgeable people in the industry periodically made occasional lame, foul ball attempts at finding the latest, greatest prohormone, Patrick kept quiet and worked on the development of what essentially could be called the holy grail of prohormones.
Patrick wanted this prohormone to have all the attributes most critical to the perfect prohormone. It had to be:
Orally Active
Completely Non-Aromatizable to Estrogens
Extremely potent
Naturally occurring
Non-toxic
After months of scouring every book and journal he could locate, including those in foreign languages (i.e. German), Patrick discovered a compound that seemed to be the perfect candidate. That was the easy part. It then took Patrick almost one whole year to figure out how to manufacture the compound cheaply enough for sale as a supplement. Patricks lab took on the appearance of ground zero at Hiroshima as he endlessly did reaction after reaction in pursuit of the perfect manufacturing recipe.
Kheb geen flauw idee wat de clou van dit stukje is eigenlijk
quote:(snelle) toename van spiermassa.
Op vrijdag 7 februari 2003 14:20 schreef Scighera het volgende:
Wat wil je met dit supplement bereiken???
quote:Ik vraag toch of er hier mensen zijn die er ervaring mee hebben???
Op vrijdag 7 februari 2003 14:24 schreef heijx het volgende:
Misschien iets minder televisie kijken in de nachtelijke uurtjes?
ksssst! wieberen!
quote:Gewoon gaan sporten lijkt me een stuk gezonder dan pilletjes poppen.
Op vrijdag 7 februari 2003 14:25 schreef MC_White_Sheep het volgende:
(snelle) toename van spiermassa.
1-AD en Hydroxytest zetten precursordebat op scherp
Dopingjagers, opspoorders en wetgevers in Amerika realiseren zich nu pas dat er een nieuwe generatie precursoren op de markt is die eigenlijk in de categorie van de anabole steroïden valt maar toch gewoon in de supplementenwinkels te koop is. Dat meldt de Washington Times in een achtergrondartikel over hormonen als 1-testosteron en 4-hydroxytestosteron.
'Mensen weten gewoon niet wat er allemaal op de supplementenmarkt gebeurt', zegt DEA-onderzoeker James Tolliver. 'Deze nieuwe middelen zijn vrij verkrijgbaar, maar het zijn ook anabole steroïden. Ze kunnen significante bijwerkingen veroorzaken.'
Net als Androstenedione maken de nieuwe precursoren gebruik van het gat in de supplementenwet, en kunnen fabrikanten ze 'natuurlijk' noemen. Maar dat zijn ze eigenlijk niet. Ze zijn sterker. Don Caitlin, directeur van het IOC-lab in Los Angeles ziet ze daarom niet als supplementen, maar als designer steroids. Hij hoorde nog niet zo lang geleden van hun bestaan en is nu pas begonnen met de ontwikkeling van dopingtests voor de stoffen. Zo heel erg moeilijk hoeft dat niet te zijn, want waarschijnlijk zetten de nieuwe precursoren om in dezelfde metabolieten als de anabolen waarvoor wel tests beschikbaar zijn.
De eerste nieuwe precursor is afkomstig uit het laboratorium van Patrick Arnold en zijn bedrijf LPJ Research, gevestigd in Seymour, Illinois. Dat was 1-testosteron. Arnold durfde het echter niet aan om 1-testosteron op de markt te brengen en hield het op een precursor daarvan: 1-delta-dihydrotestosteron of 1-AD. Wat brutaler is Arnolds concurrent William Llewellyn van Molecular Nutrition, gevestigd in Jupiter, Florida. Over enkele weken lanceert Molecular Nutrition 4-hydroxy-testosteron onder de naam Hydroxytest.
Het supplementenbedrijf Promatrix was Llewellyn overigens voor en verkoopt het hormoon al in een licht gewijzigde vorm onder de naam Testabol Ether. Het is sinds 1-AD nieuwe precursoren gaan regenen op de Amerikaanse markt. 'Het zijn er zoveel dat je het niet meer kunt bijhouden', zegt Pat Arnold. 'Deze branche zit vol mensen die elkaar de loef af proberen te steken.'
Wie wel eens rondkijkt op internet moet Arnold gelijk geven. Het zijn er verschrikkelijk veel: 1-Test, 1-Test Ether, Atomic T-Bol, One, T-100, TestXtrene, Androgen-1, Test-100, Test-250, Testosterol XP en Mag10, 3 Alpha - een precursor van Dihydrotestosteron - en Boldione, een precursor van Boldenon, om er maar een paar te noemen.
Hun ontwikkeling is begonnen toen de Amerikaanse wetgever in 1990 de anabolen in de ban deed. Toen was inmiddels duidelijk geworden dat het gebruik om medische redenen vaak leidde tot onacceptabele risico's en dat grote groepen sporters er graag gebruik van maakten. Na het verbod doken chemici in de textbooks en oude onderzoeksverslagen op zoek naar alternatieven voor de stoffen die op de Verboden Lijst van de Anabolic Steroids Control Act stonden. Zo vond de grootste expert op dit gebied, Pat Arnold, de 1-testosteronprecursor 1-AD in onderzoeksverslagen die in de jaren zestig ooit waren opgesteld door de farmaceut Searle.
Inmiddels zijn de precursoren voor veel sporters uitgegroeid tot een volwaardig alternatief voor de anabolen op de zwarte markt. De DEA is woedend over de nieuwe producten, maar kan niks doen zolang de producten niet op de Verboden Lijst staan. En dat kan nog jaren duren.
Een soortgelijk probleem treft de FDA. Door de Dietary Supplement Health Education Act van 1994 moet de FDA alles wat zich 'supplement' noemt toestaan, behalve als het agentschap kan bewijzen dat het middel de gezondheid schaadt. Voor de anabolen bestaat dat onderzoek. Voor de nieuwe precursoren nog niet. 'We zijn bezorgd en houden de situatie in de gaten', zegt Christine Taylor, directeur van de FDA's Office of Nutritional Products, Labelling and Dietary Supplements.
Sommige sleutelfiguren in de supplementenindustrie vinden dat sommige bedrijven te ver gaan in hun advertentiecampagnes voor precursoren, en teveel nadruk leggen op de gelijkenis met de anabolen. Ook beseffen ze dat het aantal precursoren beperkt is, en dat er legio kopieerders in de branche rondlopen. Maar alle bedrijven zijn fel gekant tegen het met rasse schreden dichterbij komende overheidsoptreden.
'Waar zitten de gevaren?', vraag Derek Cornelius van Synthrax Innovations zich af, die enkele jaren terug de eerste nandrolonprecursor op de markt bracht. 'Als er werkelijk een probleem was, als er mensen in ziekenhuizen dood lagen te gaan, dan had de overheid een punt. Maar dat is niet het geval. Ze maken van een mug een olifant.'
Llewellyn is het met hem eens. De aangemerkte ontdekker van de DHT- en Boldenonprecursoren vindt vindt so-wie-so dat atleten die anabolen willen gebruiken dat gewoon moeten kunnen doen. De wet legt mensen die plastische chirurgie willen gebruiken ook geen strobreed in de weg. Als nu de precursoren illegaal worden, dan zullen alleen maar nog meer atleten hun toevlucht zoeken in de zwarte markt. 'Als achttienjarige tieners spieren willen opbouwen komen ze in aanraking met anabole steroïden', zegt hij. 'Daar doe je niks aan. Nu hebben we tenminste een legaal en veilig alternatief.'
Mooie woorden, maar Terry Madden van de US Anti-Doping Agency vindt ze hypocriet. Volgens hem richt de industrie zich juist op die achttienjarige tieners, die dolgraag succesvol willen zijn in hun sport. Dat vindt ook de senator John Sweeney, die het wetsvoorstel tegen precursoren indiende. 'Het marketingbeleid van de fabrikanten is wel duidelijk. Maar net zo verschrikkelijk is de verkrijgbaarheid van deze middelen. Elke jongere kan ze kopen.'
'De dosering van deze supplementen is meer dan onderzoekers zich in studies ethisch kunnen permitteren', vindt DEA-man John Tolliver. Tolliver is verder verontrust over de vele stacks waar de makers van de nieuwe precursoren mee op de markt komen. 'Artsen stacken geen anabolen', zegt de onderzoeker. 'De fabrikanten imiteren de gebruikers van hardcore anabolen.'
Mike als je het niet gelooft, hier is dr Evil....
dr---ja wij hebben wtenschappelijke exp. gehouden en het bewezen dat 1ad helpt!
Eens kijken wat de publiek ervan vindt.... Eeeh Jaah het werkt echt geweldig 1 min per dag en kijk een strakke 6-pack...
Beste mensen bel nu 0900003253456346 en bestel 1 maand niet goed geld terug garantie!
(ga maar lekker sporten) rishi
quote:Dat is 't....ik ben onzeker!
Op vrijdag 7 februari 2003 14:38 schreef Ixnay het volgende:
Wat een uitslover ben je dat je chemische rotzooi gaat gebruiken omdat je er een beetje beter uit wil zien, omdat je zo onzeker bent over jezelf.
http://www.vitamins.nl/nl/index.htm?left=leftframe_products-asn&main=american_sports
weet je zeker dat het van goede kwalitet is, dat het niet verboden is (geen doping). er staat daarnaast voldoende info over de stoffen en doseringen.
)Oh ja; Creatine gebruik je zes weken wel, zes weken niet, zes weken wel etc.)
quote:Heb al van alles geprobeerd: Amino's, Creatine, HMB etc etc....vind gewoon zelf dat het niet snel genoeg gaat....regelmatig van schema veranderd ed...nu misschien tijd voor wat anders.
Op vrijdag 7 februari 2003 15:04 schreef Scighera het volgende:
Als je wat wil gebruiken:http://www.vitamins.nl/nl/index.htm?left=leftframe_products-asn&main=american_sports
weet je zeker dat het van goede kwalitet is, dat het niet verboden is (geen doping). er staat daarnaast vodoende info over de stoffen en doseringen
maar geen mensen die het ook gebruikt hebben hier....?
Hoe lang ben je trouwens al bezig?
quote:jaar of 4...met aantal tussenpozes...
Op vrijdag 7 februari 2003 15:14 schreef Scighera het volgende:
Mijn advies; blijf van die troep af, en wees geduldig. Het kost nou eenmaal tijd om spiermassa optebouwen.Hoe lang ben je trouwens al bezig?
suc6
quote:add me maar op msn monsterliciousss@hotmail.com
Op vrijdag 7 februari 2003 14:12 schreef MC_White_Sheep het volgende:
Ok, ik wil dus 1-ad gaan gebruiken (Prohormonen), maar ben benieuwd of iemand hier ervaring mee heeft, wat zijn de voor- en nadelen enzo?hier even wat info voor de leken:
You are about to be introduced to the future of prohormones. It is called 1-AD, and it is without a doubt the single most amazing prohormone to be synthesized and sold as a nutritional supplement.
Lets start by setting something straight. We are not amateurs to the prohormone industry. On the contrary, we actually started the whole prohormone industry. But not only that, we are also responsible for practically every significant innovation in prohormone technology to date. The leader of ErgoPharm, organic chemist Patrick Arnold, was the person who discovered androstenedione and introduced it to the market in 1996. Patrick also discovered and patented Androdiol® (4-androstenediol) and Norandrodiol® (19-nor-4-androstenediol), and introduced cyclodextrin technology to the prohormone industry.
For the past 18 months Patrick has been feverishly working almost exclusively on one project. While scores of less knowledgeable people in the industry periodically made occasional lame, foul ball attempts at finding the latest, greatest prohormone, Patrick kept quiet and worked on the development of what essentially could be called the holy grail of prohormones.
Patrick wanted this prohormone to have all the attributes most critical to the perfect prohormone. It had to be:
Orally Active
Completely Non-Aromatizable to Estrogens
Extremely potent
Naturally occurring
Non-toxic
After months of scouring every book and journal he could locate, including those in foreign languages (i.e. German), Patrick discovered a compound that seemed to be the perfect candidate. That was the easy part. It then took Patrick almost one whole year to figure out how to manufacture the compound cheaply enough for sale as a supplement. Patricks lab took on the appearance of ground zero at Hiroshima as he endlessly did reaction after reaction in pursuit of the perfect manufacturing recipe.
kan je wel info verschaffen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |