FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / [AKQ] #3353 met een ruimtevaart-vraag om te beginnen!
#ANONIEMvrijdag 7 oktober 2022 @ 17:41
suGNIRw.png

Welkom bij de Algemene Kennis Quiz, deel 3353 :D

We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.

JT2phrr.jpg
Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.

fOICiN9.jpg
Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.

iA5KSzY.jpg
Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand van topic 3251 tot topic 3500 vind je hier (eennalaatste tab), met dank aan Mark!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2, Flitspaal en Mark!
De score werd geüpdatet door Mark! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de http://forum.fok.nl/topicchain/202.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
#ANONIEMvrijdag 7 oktober 2022 @ 17:41
De huidige vraag:
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2022 06:56 schreef iamredleader het volgende:
Hoeveel mensen heeft SpaceX intussen de ruimte ingeschoten?
Het juiste antwoord was nog niet gegeven.
Its-Jojo-4youvrijdag 7 oktober 2022 @ 23:43
0?
#ANONIEMzaterdag 8 oktober 2022 @ 09:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2022 23:43 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
0?
Nou, van de week kwamen er nog 4 bij, dus dat kan het niet zijn :D

In elk geval meer dan de Chinesen tot nu toe :+
tong80zaterdag 8 oktober 2022 @ 09:16
13 ?

:T
#ANONIEMzaterdag 8 oktober 2022 @ 09:51
quote:
2s.gif Op vrijdag 7 oktober 2022 09:28 schreef Karstman het volgende:
Even denken. vannacht is Crew Dragon 5 aangekomen bij het ISS dus dat is 5 keer 4 man. Dan die testvlucht waar 2 man in zaten en volgens mij was ook een of andere rijke stinkerd omhoog gegaan dus dat zal ook wel 4 man zijn. Dus ehm 26!
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 oktober 2022 11:32 schreef iamredleader het volgende:
Bijna, iets meer nog :)
tong80zaterdag 8 oktober 2022 @ 09:55
27 ?

:T
slavelooszaterdag 8 oktober 2022 @ 10:19
Is het een priemgetal?
thabitzaterdag 8 oktober 2022 @ 10:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 oktober 2022 09:55 schreef tong80 het volgende:
27 ?

:T
Dan gok ik 28, een perfect getal.
#ANONIEMzaterdag 8 oktober 2022 @ 19:28
Helaas, het blijkt geen "algemene kennis" en ik wil voorkomen dat het een gegok blijft.
Juiste antwoord is 30 (!) mensen :)

Nieuwe vraag dan:
Ik zoek een filmcomponist. Wie is het?
- Beverly Hills Cop
- The Running Man
- Top Gun 2 (met Lady Gaga en Hans Zimmer)
Berkeryzaterdag 8 oktober 2022 @ 23:07
Tja, een gokvraag levert gokken op. :P

Harold Faltermeyer?
#ANONIEMzaterdag 8 oktober 2022 @ 23:40
quote:
6s.gif Op zaterdag 8 oktober 2022 23:07 schreef Berkery het volgende:
Tja, een gokvraag levert gokken op. :P

Harold Faltermeyer?
Correct.

Stand in #3353:
Berkery 1
Berkeryzondag 9 oktober 2022 @ 22:06
Welke filmcomponist werd negen keer genomineerd voor een Oscar, won er drie, maar is toch minder beroemd dan zijn zoon?
Achternaam is voldoende.
tong80maandag 10 oktober 2022 @ 08:49
quote:
5s.gif Op zondag 9 oktober 2022 22:06 schreef Berkery het volgende:
Welke filmcomponist werd negen keer genomineerd voor een Oscar, won er drie, maar is toch minder beroemd dan zijn zoon?
Achternaam is voldoende.

Morricone ?

:T
Berkerymaandag 10 oktober 2022 @ 08:56
quote:
0s.gif Op maandag 10 oktober 2022 08:49 schreef tong80 het volgende:

[..]
Morricone ?

:T
:N

Pa won een Oscar voor zijn muziek voor Lawrence of Arabia, Doctor Zhivago en A Passage to India. Zijn zoon verkocht meer dan 80 miljoen platen.
Karstmanmaandag 10 oktober 2022 @ 13:23
Welk genre zit de zoon?
tong80maandag 10 oktober 2022 @ 13:32
quote:
2s.gif Op maandag 10 oktober 2022 13:23 schreef Karstman het volgende:
Welk genre zit de zoon?
Jean Michele Jarre

:T
Berkerymaandag 10 oktober 2022 @ 13:35
quote:
0s.gif Op maandag 10 oktober 2022 13:32 schreef tong80 het volgende:

[..]
Jean Michele Jarre

:T
Die heeft een eigen genre idd.
Ik zocht dus vader Maurice en zoon Jean-Michel Jarre. Van de week Lawrence of Arabia gekeken op Netflix, en ik zag die naam voorbij komen in de aftiteling.

Stand in #3353:
Berkery 1
Tong80 1
tong80dinsdag 11 oktober 2022 @ 09:15
Noem drie Nederlandse schakers tevens professioneel schrijver

:T
pipsterdinsdag 11 oktober 2022 @ 09:31
Jan Timman, Loek van Wely?, Hans Bohm.
tong80dinsdag 11 oktober 2022 @ 09:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 11 oktober 2022 09:31 schreef pipster het volgende:
Jan Timman, Loek van Wely?, Hans Bohm.
Böhm is goed. Nog een bestsellerschrijver en een overledene.

:T
pipsterdinsdag 11 oktober 2022 @ 09:43
Max Euwe?
pipsterdinsdag 11 oktober 2022 @ 09:45
Jan Timman schrijft toch ook? Vooral over schaken.
tong80dinsdag 11 oktober 2022 @ 09:46
quote:
6s.gif Op dinsdag 11 oktober 2022 09:45 schreef pipster het volgende:
Jan Timman schrijft toch ook? Vooral over schaken.
Eigenlijk wel hè ?

:T
Quyxz_dinsdag 11 oktober 2022 @ 10:44
Jan Terlouw?
Mexicanobakkerdinsdag 11 oktober 2022 @ 10:52
Tim Krabbé
Mexicanobakkerdinsdag 11 oktober 2022 @ 10:53
En Nick Schilder schrijft... nouja, liedjes, zullen we het maar met goed fatsoen noemen.

En Tex de Wit schrijft de grappen van Lubach.
Mexicanobakkerdinsdag 11 oktober 2022 @ 10:55
quote:
6s.gif Op dinsdag 11 oktober 2022 09:31 schreef pipster het volgende:
Jan Timman, Loek van Wely?, Hans Bohm.
Van Wely schrijft hoogstens complottheorieën.
tong80dinsdag 11 oktober 2022 @ 13:12
quote:
6s.gif Op dinsdag 11 oktober 2022 10:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Tim Krabbé
De derde nog. Grootmeester en briljante schrijver. Overleden.

:T
pipsterdinsdag 11 oktober 2022 @ 13:41
Ben benieuwd wie we nog meer hebben. Maar de vraag is dus eigenlijk welke drie zoek ik?

Want volgens de wiki's van Max en Jan worden ze wel als schrijver gezien.

twNlL0T.jpg
pipsterdonderdag 13 oktober 2022 @ 13:52
Opstarten dan maar.

Wie schreven de muziek van de musical "Chess"?
Mexicanobakkerdonderdag 13 oktober 2022 @ 14:11
Bjorn en Benny van de IKEA, lijkt me.

Ulvaeus en Andersson dus.
pipsterdonderdag 13 oktober 2022 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 14:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bjorn en Benny van de IKEA, lijkt me.

Ulvaeus en Andersson dus.
Zou je zeggen, en klopt dus ook ^O^

Stand in #3353:
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Mexicanobakkerdonderdag 13 oktober 2022 @ 14:35
Even een oh jaatje: Hoe heet de oprichter van IKEA ook alweer?
DTFdonderdag 13 oktober 2022 @ 14:39
Ingmar nog iets.
Karlsson?
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 15:44
Ingvar Kamprad
Mexicanobakkerdonderdag 13 oktober 2022 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 15:44 schreef iamredleader het volgende:
Ingvar Kamprad
Correct!

Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 17:36
in 1978 opende IKEA haar eerste vestiging in NL, waar was dit?
Berkerydonderdag 13 oktober 2022 @ 18:00
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 17:36 schreef iamredleader het volgende:
in 1978 opende IKEA haar eerste vestiging in NL, waar was dit?
Duiven?
DTFdonderdag 13 oktober 2022 @ 19:31
Oei, ooit eens gehad in een quiz, maar vergeten.
Hoofdkantoor is in Leiden, maar de eerste vestiging was zuidelijker.
Dordrecht?
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 19:39
Dichtbij Dodrecht :Y
Bargehassusdonderdag 13 oktober 2022 @ 21:07
Rotterdam?
#ANONIEMdonderdag 13 oktober 2022 @ 21:41
Nee, niet Rotterdam.
H_Tdonderdag 13 oktober 2022 @ 21:48
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2022 17:36 schreef iamredleader het volgende:
in 1978 opende IKEA haar eerste vestiging in NL, waar was dit?
Delft?
cafcavrijdag 14 oktober 2022 @ 08:07
Schiedam?
Karstmanvrijdag 14 oktober 2022 @ 09:07
Amsterdam lijkt me het meest logisch
pipstervrijdag 14 oktober 2022 @ 10:43
Barendrecht, wat ligt er nog meer bij Dordrecht.
thabitvrijdag 14 oktober 2022 @ 10:46
Dan gok ik Breda.
tong80vrijdag 14 oktober 2022 @ 10:57
quote:
6s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 10:43 schreef pipster het volgende:
Barendrecht, wat ligt er nog meer bij Dordrecht.
Rotte vis.

:T
#ANONIEMvrijdag 14 oktober 2022 @ 11:36
Nog altijd niet goed ;(
pipstervrijdag 14 oktober 2022 @ 11:55
Zwijndrecht
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 12:11
Wel een 'drecht' volgens mij.
Sliedrecht?
#ANONIEMvrijdag 14 oktober 2022 @ 12:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 12:11 schreef DTF het volgende:
Wel een 'drecht' volgens mij.
Sliedrecht?
Inderdaad. Leuk stukje geschiedenis, moet je eens opzoeken :Y

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 1
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 12:41
Wie of wat linkt de volgende mensen;
- Billy Ray Cyrus
- Anthony Hopkins
- Patricia Arquette
- Nicholas Cage
thabitvrijdag 14 oktober 2022 @ 12:53
Ze hebben een filmrol gehad waarbij ze een fake gezicht droegen?
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 13:00
Is niet het antwoord dat ik zoek, maar wie weet heb je gelijk.
Ik ga even snuffelen in de filmrollen van Cyrus en Arquette.
thabitvrijdag 14 oktober 2022 @ 13:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 13:00 schreef DTF het volgende:
Is niet het antwoord dat ik zoek, maar wie weet heb je gelijk.
Ik ga even snuffelen in de filmrollen van Cyrus en Arquette.
Die namen zeggen mij eerlijk gezegd helemaal niets. :P
Burnettvrijdag 14 oktober 2022 @ 13:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 12:41 schreef DTF het volgende:
Wie of wat linkt de volgende mensen;
- Billy Ray Cyrus
- Anthony Hopkins
- Patricia Arquette
- Nicholas Cage
Zelfde dag jarig
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 14:04
Ik kan ook nog Sting toevoegen aan de lijst.
thabitvrijdag 14 oktober 2022 @ 14:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 14:04 schreef DTF het volgende:
Ik kan ook nog Sting toevoegen aan de lijst.
En Imca Marina?
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 14:37
Nee, dat lijkt me sterk.
Burnettvrijdag 14 oktober 2022 @ 16:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 14:04 schreef DTF het volgende:
Ik kan ook nog Sting toevoegen aan de lijst.
Hebben kinderen als muzikant
DTFvrijdag 14 oktober 2022 @ 16:30
Het heeft met hun eigen carriere te maken.
Acteerwerk.
Burnettvrijdag 14 oktober 2022 @ 18:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2022 16:30 schreef DTF het volgende:
Het heeft met hun eigen carriere te maken.
Acteerwerk.
Razzie gewonnen
slavelooszaterdag 15 oktober 2022 @ 00:14
Hendrik Ido Ambacht
DTFzaterdag 15 oktober 2022 @ 10:14
Anders gevraagd;

In films van welke regisseur hebben de volgende mensen gespeeld?
- Billy Ray Cyrus
- Anthony Hopkins
- Patricia Arquette
- Nicholas Cage
- Sting
slaveloosmaandag 17 oktober 2022 @ 09:28
Kyle McLachlan ook? Dan is t David Lynch
DTFmaandag 17 oktober 2022 @ 12:06
quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2022 09:28 schreef slaveloos het volgende:
Kyle McLachlan ook? Dan is t David Lynch
Kyle MacLachlan zeker. Mädchen Amick, Naomi Watts, Patrick Stewart en nog heel veel meer.

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 1
slaveloos 1
Nielschmaandag 17 oktober 2022 @ 14:26
@slaveloos nieuwe vraag bitte
slaveloosmaandag 17 oktober 2022 @ 15:02
Welke stad heet in het Duits Laibach?
pipsterdinsdag 18 oktober 2022 @ 16:21
Daar het Slovenen zijn, Ljubliana?
slavelooswoensdag 19 oktober 2022 @ 09:15
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 oktober 2022 16:21 schreef pipster het volgende:
Daar het Slovenen zijn, Ljubliana?
zekers

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 1
slaveloos 1
pipster 1
pipsterdonderdag 20 oktober 2022 @ 18:51
Wie won dit jaar Milaan-San Remo?

[ Bericht 3% gewijzigd door pipster op 20-10-2022 19:27:26 ]
slaveloosvrijdag 21 oktober 2022 @ 00:11
Roglic?
pipstervrijdag 21 oktober 2022 @ 21:06
Nee andere Sloveen, en het is ook niet pogacar
FireFox1vrijdag 21 oktober 2022 @ 22:32
Wielrennen :O
DTFzaterdag 22 oktober 2022 @ 10:25
Pogacar is een Slovaak, dus logisch dat hij het niet is als er Sloveen gezegd wordt ;)

Niet gezien, niets gehoord, vaak een sprinter die het wint, maar ik ken geen Sloveense sprinters.

Mahoric?
slavelooszaterdag 22 oktober 2022 @ 17:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2022 10:25 schreef DTF het volgende:
Pogacar is een Slovaak, dus logisch dat hij het niet is als er Sloveen gezegd wordt ;)

Niet gezien, niets gehoord, vaak een sprinter die het wint, maar ik ken geen Sloveense sprinters.

Mahoric?
Pogacar is een Sloveen, en naast Roglic de enige wielrenner uit dat land die ik ken, ik hoop dat je gelijk hebt met mahoric, dan kunnen we verder
pipsterzaterdag 22 oktober 2022 @ 23:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2022 10:25 schreef DTF het volgende:
Pogacar is een Slovaak, dus logisch dat hij het niet is als er Sloveen gezegd wordt ;)

Niet gezien, niets gehoord, vaak een sprinter die het wint, maar ik ken geen Sloveense sprinters.

Mahoric?
zekers

Sorry, Pieterpad lopen en vragen beheren gaan niet goed samen.

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 2
slaveloos 1
pipster 1
DTFzondag 23 oktober 2022 @ 16:32
Dat was een toevalstreffer. En natuurlijk zijn Pogacar en Roglic Slovenen. Nooit handig om op een druk moment op het werk met een half oog te quizzen.

Maar goed, nieuwe vraag;

Er waren geen acts of bands die zowel op het originele Woodstock alsook op Woodstock '99 optraden, maar er waren wel 2 muzikanten die op beiden speelden.
Noem er 1.
slavelooszondag 23 oktober 2022 @ 17:45
James brown?
DTFmaandag 24 oktober 2022 @ 00:07
Nee, geen solo artiest of frontman.
DTFmaandag 24 oktober 2022 @ 11:21
1 is een drummer, de ander een bassist.
DTFmaandag 24 oktober 2022 @ 15:11
M.H. en J.E.
Burnettdinsdag 25 oktober 2022 @ 00:39
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2022 15:11 schreef DTF het volgende:
M.H. en J.E.
Ben benieuwd...
Burnettdinsdag 25 oktober 2022 @ 00:43
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2022 15:11 schreef DTF het volgende:
M.H. en J.E.
John Entwhistle?
DTFdinsdag 25 oktober 2022 @ 01:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2022 00:43 schreef Burnett het volgende:

[..]
John Entwhistle?
Yes!
En Mickey Hart van Grateful Dead.

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 2
slaveloos 1
pipster 1
Burnett 1
DTFvrijdag 28 oktober 2022 @ 12:23
Nieuwe opstartvraag dan maar;

Hoe heet de nieuwe premier van het Verenigd Koninkrijk?
pipstervrijdag 28 oktober 2022 @ 12:26
Sunak
DTFvrijdag 28 oktober 2022 @ 12:35
quote:
6s.gif Op vrijdag 28 oktober 2022 12:26 schreef pipster het volgende:
Sunak
Voornaam?
pipstervrijdag 28 oktober 2022 @ 12:43
Risha of zoiets
DTFvrijdag 28 oktober 2022 @ 12:49
quote:
6s.gif Op vrijdag 28 oktober 2022 12:43 schreef pipster het volgende:
Risha of zoiets
Rishi

Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 2
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
pipstervrijdag 28 oktober 2022 @ 13:09
Van wie is het nummer "Mundian To Bach Ke"?
DTFvrijdag 28 oktober 2022 @ 13:46
Titel zei me helemaal niets, dus opgezocht.
Damn, die had ik kunnen gokken!
FireFox1vrijdag 28 oktober 2022 @ 16:04
Punjabi MC
pipstervrijdag 28 oktober 2022 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 oktober 2022 16:04 schreef FireFox1 het volgende:
Punjabi MC
Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 2
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
FireFox1zaterdag 29 oktober 2022 @ 12:00
Wie is deze mooie man?

q0unm38.jpg
DTFzaterdag 29 oktober 2022 @ 13:03
Francesco Totti
FireFox1zondag 30 oktober 2022 @ 10:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 oktober 2022 13:03 schreef DTF het volgende:
Francesco Totti
Stand in AKQ #3353
Berkery 1
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 3
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
DTFmaandag 31 oktober 2022 @ 23:06
Sorry, laat met een nieuwe vraag, maar ik zat een weekendje in Londen.
Ik zal jullie niet vervelen met een vraag over de NFL wedstrijd die we daar bekeken hebben, maar wel iets anders dat ik daar gezien heb.

Wie staat bovenop deze zuil?
468174399_b60a778afe_b.jpg
Berkerymaandag 31 oktober 2022 @ 23:25
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 23:06 schreef DTF het volgende:
Sorry, laat met een nieuwe vraag, maar ik zat een weekendje in Londen.
Ik zal jullie niet vervelen met een vraag over de NFL wedstrijd die we daar bekeken hebben, maar wel iets anders dat ik daar gezien heb.

Wie staat bovenop deze zuil?
[ afbeelding ]
Horatio Nelson, zijn standbeeld.
DTFdinsdag 1 november 2022 @ 13:42
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 23:25 schreef Berkery het volgende:

[..]
Horatio Nelson, zijn standbeeld.
Natuurlijk!

Stand in AKQ #3353
Berkery 2
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 3
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Berkerydinsdag 1 november 2022 @ 14:09
De ramp in Seoul afgelopen weekend deed me denken aan de Hillsboroughramp van meer dan 30 jaar geleden. In welke stad gebeurde dat?
DTFdinsdag 1 november 2022 @ 14:21
Sheffield
Berkerydinsdag 1 november 2022 @ 16:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 november 2022 14:21 schreef DTF het volgende:
Sheffield
Yes

Stand in AKQ #3353
Berkery 2
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 4
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
DTFdinsdag 1 november 2022 @ 16:57
Een paar jaar eerder was er ook een staionramp in Engeland.
11 mei 1985.
56 mensen verloren het leven nadat iemand een sigaret weggooide die op een stapel afval onder de tribune terecht kwam.
De tribuna was van hout en hier het gevolg.

Bij welke Engelse club vond deze ramp plaats?


maxresdefault.jpg
thabitdinsdag 1 november 2022 @ 18:18
Was dat niet Liverpool?
Berkerydinsdag 1 november 2022 @ 18:36
Dat was Bradford FC, Tom Egbers heeft daar voor Andere Tijden Sport ooit een documentaire over gemaakt, staat op YT.
DTFdinsdag 1 november 2022 @ 18:43
quote:
7s.gif Op dinsdag 1 november 2022 18:36 schreef Berkery het volgende:
Dat was Bradford FC, Tom Egbers heeft daar voor Andere Tijden Sport ooit een documentaire over gemaakt, staat op YT.
Volgens mij wel gezien, maar ga hem wel even opzoeken.

Stand in AKQ #3353
Berkery 3
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 4
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Berkerywoensdag 2 november 2022 @ 10:30
In welke James Bond film speelde Jeroen Krabbé?
DTFwoensdag 2 november 2022 @ 10:33
quote:
5s.gif Op woensdag 2 november 2022 10:30 schreef Berkery het volgende:
In welke James Bond film speelde Jeroen Krabbé?
Volgens mij laatst in een 'real life' quiz gehad.
Ik denk dat ik toen Goldeneye zei, maar het The Living Daylights was.
thabitwoensdag 2 november 2022 @ 11:08
Volgens mij was het een oudere. Gokje: You only live twice.
Bargehassuswoensdag 2 november 2022 @ 12:14
Geen idee maar hij speelde volgens mij een Russische (hoge) militair.
pipsterwoensdag 2 november 2022 @ 12:15
Vrij zeker dat het The Living Daylights is.
Bargehassuswoensdag 2 november 2022 @ 12:25
Dat zou zo maar eens kunnen.
Ik kan me de zin nog herinneren: "You scared the living daylights out of me!". Eerste keer dat ik die uitdrukking hoorde.
Berkerywoensdag 2 november 2022 @ 13:12
quote:
0s.gif Op woensdag 2 november 2022 10:33 schreef DTF het volgende:

[..]
Volgens mij laatst in een 'real life' quiz gehad.
Ik denk dat ik toen Goldeneye zei, maar het The Living Daylights was.
Stand in AKQ #3353
Berkery 3
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 5
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
DTFwoensdag 2 november 2022 @ 13:47
Uit welke serie komt de volgende still?

maxresdefaultbbd.jpg?w=980&q=75
DTFwoensdag 2 november 2022 @ 15:57
10-delige serie uit 2016. Bekroond met 9 Emmys.
DTFdonderdag 3 november 2022 @ 10:43
John Travolta zien we.
Cuba Gooding Jnr links op de foto en ook David Schwimmer speelt erin.

Verfilming van een waargebeurd verhaal.
pipsterdonderdag 3 november 2022 @ 10:46
Ik weet vrij zeker dat ik dit niet heb gezien noch wat over gehoord heb, derhalve geen idee.
Berkerydonderdag 3 november 2022 @ 11:13
Is dat die serie over OJ Simpson? Ik heb er flarden van gezien.
DTFdonderdag 3 november 2022 @ 13:24
quote:
5s.gif Op donderdag 3 november 2022 11:13 schreef Berkery het volgende:
Is dat die serie over OJ Simpson? Ik heb er flarden van gezien.
Yes!
The People vs OJ Simpson inderdaad.
David Schwimmer speelt de vader van, intussen, vrij bekende kinderen.

Stand in AKQ #3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 5
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Berkeryvrijdag 4 november 2022 @ 08:45
quote:
Dodoma is sinds 1973 de officiële hoofdstad van :X . De stad ligt centraal in het land, ten westen van de voormalige hoofdstad 8-) . De stad had 180.551 inwoners (1 januari 2005) en in 2021 410.956 inwoners.
Welk land is :X ?
DTFvrijdag 4 november 2022 @ 11:40
Tanzania
Berkeryvrijdag 4 november 2022 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2022 11:40 schreef DTF het volgende:
Tanzania
Stand in AKQ #3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 6
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
DTFvrijdag 4 november 2022 @ 11:57
Hoe noem je zo'n ding?

origin.jpeg
DTFvrijdag 4 november 2022 @ 17:35
Het heeft met reparatie van de fiets te maken/
thabitvrijdag 4 november 2022 @ 17:40
Spakenspanner?
Quyxz_vrijdag 4 november 2022 @ 18:26
Het is om een schakel van de ketting los of vast te maken. Maar hoe zal het heten? Een schakelaar? :P
DTFvrijdag 4 november 2022 @ 19:54
Dat is het ja, maar heeft een specifieke naam.
Ketting....
Bargehassusvrijdag 4 november 2022 @ 23:31
Kettingspanner dan...?
DTFzaterdag 5 november 2022 @ 18:15
Geen fietsers hier, blijkbaar/

Kettingpons.

Andere vraag danl

Wat is de 4 letterige afkoring die Amerikanen gebruiken voor een soldaat die afwezig is zonder verlof?
Nielschzaterdag 5 november 2022 @ 21:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 november 2022 18:15 schreef DTF het volgende:
Geen fietsers hier, blijkbaar/

Kettingpons.

Andere vraag danl

Wat is de 4 letterige afkoring die Amerikanen gebruiken voor een soldaat die afwezig is zonder verlof?
AWOL
DTFzondag 6 november 2022 @ 15:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 november 2022 21:35 schreef Nielsch het volgende:

[..]
AWOL
Makkie.

Stand in AKQ #3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 6
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
DTFdinsdag 8 november 2022 @ 16:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 november 2022 21:35 schreef Nielsch het volgende:

[..]
AWOL
Nielsch.
Je mag een nieuwe vraag stellen.
pipsterdinsdag 8 november 2022 @ 18:16
Nielsch is AWOL
Nielschdinsdag 8 november 2022 @ 19:44
voor welk land kwam de bebaarde vrouw Dana International uit op het Eurovisie Songfestival?
thabitdinsdag 8 november 2022 @ 19:45
Israël
thabitdinsdag 8 november 2022 @ 19:47
O nee, geen enkel land. Conchita Wurst had een baard. Dana was gewoon trans.
Nielschdinsdag 8 november 2022 @ 19:48
Ja ik heb het verneukt door die twee door elkaar te halen.
Nielschdinsdag 8 november 2022 @ 19:48
Maar Dana International kwam idd uit voor Israël dus ik keur het goed.
Nielschdinsdag 8 november 2022 @ 19:49
Stand in AKQ #3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 6
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1 NEW
thabitdinsdag 8 november 2022 @ 20:06
Zet deze aantallen van klein naar groot:
A: het aantal zandkorrels op aarde;
B: het aantal sterren in het waarneembare universum;
C: het aantal moleculen in een druppeltje water;
D: het aantal cellen in het menselijk lichaam.
QWARQTAARTJEdinsdag 8 november 2022 @ 20:22
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 november 2022 20:06 schreef thabit het volgende:
Zet deze aantallen van klein naar groot:
A: het aantal zandkorrels op aarde;
B: het aantal sterren in het waarneembare universum;
C: het aantal moleculen in een druppeltje water;
D: het aantal cellen in het menselijk lichaam.

D.C.B.A
thabitdinsdag 8 november 2022 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2022 20:22 schreef QWARQTAARTJE het volgende:

[..]
D.C.B.A
Niet goed helaas.
Quyxz_woensdag 9 november 2022 @ 08:21
Ik weet dat het aantal zandkorrels op aarde ongeveer gelijk is aan het getal van Avogadro, wat het aantal atomen in een gram weergeeft. Met die kennis vind ik het alsnog lastig om A en C te vergelijken want hoeveel gram is een druppeltje water, niet veel denk ik? En een watermolecuul is natuurlijk ook een stuk groter dan een atoom. Hmm...

Ik ga voor: D C A B
thabitwoensdag 9 november 2022 @ 09:20
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2022 08:21 schreef Quyxz_ het volgende:
Ik weet dat het aantal zandkorrels op aarde ongeveer gelijk is aan het getal van Avogadro, wat het aantal atomen in een gram weergeeft. Met die kennis vind ik het alsnog lastig om A en C te vergelijken want hoeveel gram is een druppeltje water, niet veel denk ik? En een watermolecuul is natuurlijk ook een stuk groter dan een atoom. Hmm...

Ik ga voor: D C A B
Komt al wat meer in de buurt, maar is nog net niet helemaal goed.
Quyxz_woensdag 9 november 2022 @ 10:22
Dan D A C B en hierna stop ik met gokken
thabitwoensdag 9 november 2022 @ 11:16
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2022 10:22 schreef Quyxz_ het volgende:
Dan D A C B en hierna stop ik met gokken
Schattingen lopen uiteen, maar de volgorde staat duidelijk vast:
A: Tussen 1018 en 1020
B: Tussen 1022 en 1024
C: Tussen 1020 en 1022
D: Tussen 1013 en 1015

Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 6
slaveloos 1
pipster 2
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Quyxz_woensdag 9 november 2022 @ 12:42
Ik dacht dat de zandkorrels van orde 10^23 was! Een snelle google geeft ook schattingen van die orde, maar het is erg lastig te bepalen.

In welk land liggen Rotorua, Tongariro en Oamaru?
pipsterwoensdag 9 november 2022 @ 13:02
Nieuw Zeeland
Quyxz_woensdag 9 november 2022 @ 22:43
quote:
6s.gif Op woensdag 9 november 2022 13:02 schreef pipster het volgende:
Nieuw Zeeland
Yes :D


Standje 3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 6
slaveloos 1
pipster 3
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
pipsterdonderdag 10 november 2022 @ 10:07
Ben ook op alle drie de locaties geweest :)

quote:
;) is een gerecht van runderbiefstuk (de zogenaamde ossenhaas), ganzenleverpastei en duxelles (fijngehakte paddenstoelen met diverse kruiden). Deze worden in bladerdeeg en soms een dun pannenkoekje verpakt en in de oven gegaard.
;) =?
pipsterdonderdag 10 november 2022 @ 15:49
wzha2d7.jpg
DTFdonderdag 10 november 2022 @ 16:16
Door de link met het vorige antwoord zou ik Beef Wellington zeggen, maar nooit gehoord dat daar bladerdeeg of een dunne pannenkoek omheen zit.
Quyxz_donderdag 10 november 2022 @ 18:01
quote:
6s.gif Op donderdag 10 november 2022 10:07 schreef pipster het volgende:
Ben ook op alle drie de locaties geweest :)
Cool! Hier nu druk bezig met plannen van reis. Heb je een gouden tip? :9
pipsterdonderdag 10 november 2022 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2022 16:16 schreef DTF het volgende:
Door de link met het vorige antwoord zou ik Beef Wellington zeggen, maar nooit gehoord dat daar bladerdeeg of een dunne pannenkoek omheen zit.
Standje 3353
Berkery 4
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 7
slaveloos 1
pipster 3
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
DTFvrijdag 11 november 2022 @ 00:58
Deze heeft vast wat Beef Wellingtons gegeten.
Wat is zijn naam?


image.jpg
Berkeryvrijdag 11 november 2022 @ 10:07
Terry Jones als Mr. Creosote
DTFvrijdag 11 november 2022 @ 11:32
quote:
6s.gif Op vrijdag 11 november 2022 10:07 schreef Berkery het volgende:
Terry Jones als Mr. Creosote
Ik dacht al dat jij degene was die hem zou weten ;)

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 7
slaveloos 1
pipster 3
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
pipstervrijdag 11 november 2022 @ 11:51
quote:
1s.gif Op donderdag 10 november 2022 18:01 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]
Cool! Hier nu druk bezig met plannen van reis. Heb je een gouden tip? :9
Nice. Is al even geleden dat ik daar was. Wij hadden toen een camper. Kon je vaak “wild” kamperen voor ongeveer 2 euro per nacht ( was dan een buitendouche en wat dixies aanwezig.) Alles in Nieuw Zeeland is mooi. Zeekayaken bij het Abel Tasman park was top. Schiereiland bij Dunedin Pinguïns en Albatros centrum. Groene mosselen eten. Helikoptervlucht bij Mount Cook. Achteraf had ik langer in het fjordengebied willen verblijven. Ik ga nog even denken, is ook al weer 22 jaar geleden.
Berkeryvrijdag 11 november 2022 @ 13:42
Over welke stad gaat dit?

quote:
De stad is in 1938 door de nazi's gesticht als woonplaats voor de arbeiders van de autofabriek die hier werd gebouwd. In die fabriek zou de Kraft durch Freude-Wagen worden gemaakt. De stad werd simpelweg Stadt des KdF-Wagens bei Fallersleben genoemd. Het oorspronkelijke stedenbouwkundige ontwerp voorzag onder meer in een residentie voor Adolf Hitler en een brede boulevard waar Hitler na de overwinning van Duitsland op de rest van Europa de overwinningsparade zou afnemen.
DTFvrijdag 11 november 2022 @ 17:41
Wolfsburg?
Berkeryvrijdag 11 november 2022 @ 22:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 november 2022 17:41 schreef DTF het volgende:
Wolfsburg?
Volkswagenstad :Y

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 1
pipster 3
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
DTFvrijdag 11 november 2022 @ 23:44
In 2009 werd VFL Wolfsburg HEEL verrasend landskampioen voetbal van Duitsland.

Wie was toen trainer van de club>


wolfsburg1436_v-contentgross.jpg
DTFmaandag 14 november 2022 @ 13:27
F.M.

Als speler 2x verliezend finalist op het WK 82 & 86

Als trainer dit lijstje;
1995–1997 Hamburger SV
1997–1998 1. FC Nürnberg
1998–1999 Werder Bremen
1999–2001 Eintracht Frankfurt
2001–2004 VfB Stuttgart
2004–2007 Bayern Munich
2007–2009 VfL Wolfsburg
2009–2011 Schalke 04
2011–2012 VfL Wolfsburg
2014 Fulham
2016–2017 Shandong Luneng
2022 Hertha BSC (interim)
Berkerymaandag 14 november 2022 @ 13:29
Voetbalvragen zijn niet aan mij besteed :P
slaveloosmaandag 14 november 2022 @ 14:09
Felix Magath
DTFmaandag 14 november 2022 @ 14:19
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2022 14:09 schreef slaveloos het volgende:
Felix Magath
Dat is hem inderdaad.

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 3
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
slaveloosmaandag 14 november 2022 @ 14:45
vooral door de initialen, niet door zijn uiterlijk
wie schreef een romancyclus waarin de hoofdpersonen Albert, Felix en Thjum heetten?
pipstermaandag 14 november 2022 @ 14:59
Tandeloze Tijd van AFT van der Heijden
slaveloosmaandag 14 november 2022 @ 15:48
quote:
6s.gif Op maandag 14 november 2022 14:59 schreef pipster het volgende:
Tandeloze Tijd van AFT van der Heijden
yep A van Albert, F van Felix en TH van Thjum

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 4
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
pipstermaandag 14 november 2022 @ 15:56
Uit welke filmreeks komt Toothless?
pipstermaandag 14 november 2022 @ 17:04
Het zijn animatiefilms.
DTFmaandag 14 november 2022 @ 18:25
De enige animatiereeks die ik gezien heb, is Toy Story, maar daar ken ik geen Toothless uit.

Dan is het waarschijnlijk Madagascar of Ice Age.

Ik ga voor Ice Age.
pipstermaandag 14 november 2022 @ 23:15
Geen van beide. Het is een zwart beest.
pipsterdinsdag 15 november 2022 @ 09:39
IeEW1WD.jpg
Karstmandinsdag 15 november 2022 @ 10:00
How to train your dragon.
pipsterdinsdag 15 november 2022 @ 10:17
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2022 10:00 schreef Karstman het volgende:
How to train your dragon.
Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 4
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 1
Karstmandinsdag 15 november 2022 @ 16:14
quote:
De plaats is een van de Friese elf steden, is de vijfde winkelstad van Friesland (56.688 m2 verkoopvloeroppervlakte). Sinds 2016 is :o dankzij de Centrale As aangesloten op een vernieuwd wegennetwerk richting Leeuwarden, Drachten en Groningen.
Wat is :o
tong80dinsdag 15 november 2022 @ 17:03
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2022 16:14 schreef Karstman het volgende:

[..]
Wat is :o
Sneek ?

:T
Karstmandinsdag 15 november 2022 @ 17:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2022 17:03 schreef tong80 het volgende:

[..]
Sneek ?

:T
Neen Sneek is ongeveer 2 keer zo groot als deze plaats
tong80dinsdag 15 november 2022 @ 17:11
quote:
2s.gif Op dinsdag 15 november 2022 17:09 schreef Karstman het volgende:

[..]
Neen Sneek is ongeveer 2 keer zo groot als deze plaats
Winschoten ?

:T
pipsterdinsdag 15 november 2022 @ 17:11
Franeker?
Berkerydinsdag 15 november 2022 @ 19:38
Harlingen?
Nielschdinsdag 15 november 2022 @ 20:32
Hurdegaryp
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 09:25
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 november 2022 17:11 schreef pipster het volgende:
Franeker?
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 november 2022 19:38 schreef Berkery het volgende:
Harlingen?
Jullie zitten wel lekker noordelijk te denken dat is de goeie kant op. Nog even een bruggetje onderdoor en dan zijn jullie er bijna.
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 09:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 november 2022 17:11 schreef tong80 het volgende:

[..]
Winschoten ?

:T
Niet vloeken hè
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 09:28
HA Dokkum
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 10:29
quote:
6s.gif Op woensdag 16 november 2022 09:28 schreef pipster het volgende:
HA Dokkum
Krek!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 5
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 1
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 10:35
quote:
:) (Dronrijp, 21 februari 1744 - Franeker, 27 augustus 1828) was een Nederlands amateur-astronoom, patriot en bouwer van het :) Planetarium.
:) = ?
tong80woensdag 16 november 2022 @ 10:44
quote:
6s.gif Op woensdag 16 november 2022 10:35 schreef pipster het volgende:

[..]
:) = ?
Folker Géwin ?

:T
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 10:47
Eise Eisinga
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 10:49
quote:
2s.gif Op woensdag 16 november 2022 10:47 schreef Karstman het volgende:
Eise Eisinga
zekers!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 5
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 2
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 10:54
Hoe heet de NASA missie die vanochtend om ongeveer kwart voor 8 Nederlandse tijd is vertrokken van Kennedy space centre en waar gaat die naar toe?
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 11:00
Met de Artemis naar de maan
Karstmanwoensdag 16 november 2022 @ 11:04
quote:
6s.gif Op woensdag 16 november 2022 11:00 schreef pipster het volgende:
Met de Artemis naar de maan
Als een raket!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 8
slaveloos 2
pipster 6
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 2
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 11:12
quote:
Artemis (Oudgrieks: Ἄρτεμις) is een godin uit de Griekse mythologie. Zij behoorde daarna tot de twaalf goden van het Griekse Pantheon en is daar een dochter van de oppergod Zeus en Leto en tweelingzus van Apollo. Artemis werd door de Romeinen gelijkgesteld met hun godin :) .
:) = ?
DTFwoensdag 16 november 2022 @ 13:09
Diana?
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 13:33
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2022 13:09 schreef DTF het volgende:
Diana?
Diana it is. ^O^

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 9
slaveloos 2
pipster 6
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 2
DTFwoensdag 16 november 2022 @ 13:39
Niet verwacht dat dat goed zou zijn, but I'll take the point!

****** is een Amerikaanse Oscarwinnende film uit 2007. De hoofdrollen worden vertolkt door Ellen Page en Michael Cera.
Na drie zwangerschapstesten kan ze het niet meer ontkennen; de 16-jarige ****** MacGuff is drie weken zwanger, als gevolg van een vrijpartij met klasgenoot Paulie Bleeker. Ze belt haar beste vriendin Leah en samen besluiten ze abortus te laten plegen. ****** gaat in haar eentje naar de abortuskliniek maar verandert op het laatste moment van gedachten.

Wat is ******?
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 13:50
Juno
DTFwoensdag 16 november 2022 @ 14:20
quote:
6s.gif Op woensdag 16 november 2022 13:50 schreef pipster het volgende:
Juno
Inderdaad.

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 9
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 2
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 14:31
Van welke staat (VS) is Juneau de hoofdstad?
DTFwoensdag 16 november 2022 @ 14:37
Juneau?
I do know!

Alaska
pipsterwoensdag 16 november 2022 @ 14:39
quote:
0s.gif Op woensdag 16 november 2022 14:37 schreef DTF het volgende:
Juneau?
I do know!

Alaska
SI!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 10
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 2
DTFdonderdag 17 november 2022 @ 16:35
Welk nummer had Al Bundy toen hij bij Polk High American Football speelde?
tong80donderdag 17 november 2022 @ 17:08
quote:
0s.gif Op donderdag 17 november 2022 16:35 schreef DTF het volgende:
Welk nummer had Al Bundy toen hij bij Polk High American Football speelde?
Ha ha ha. Wat een vraag. :D

:T
DTFdonderdag 17 november 2022 @ 17:09
"even wat anders" _O-
Bargehassusdonderdag 17 november 2022 @ 20:12
:D

Het eerste getal dat in me opkomt is 4, maar dat kan ook zijn omdat dat volgens mij het aantal touchdowns was dat hij in een wedstrijd scoorde. Als dit niet goed is hou ik op want dan wordt het gokken.
slaveloosdonderdag 17 november 2022 @ 21:36
13?
DTFvrijdag 18 november 2022 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 17 november 2022 20:12 schreef Bargehassus het volgende:
:D

Het eerste getal dat in me opkomt is 4, maar dat kan ook zijn omdat dat volgens mij het aantal touchdowns was dat hij in een wedstrijd scoorde. Als dit niet goed is hou ik op want dan wordt het gokken.
Inderdaad4 touchdowns in one game.
De shirts waren ook een tijd te koop bij webshops als Large.
Berkeryvrijdag 18 november 2022 @ 11:32
44
DTFvrijdag 18 november 2022 @ 12:22
Wel 2x hetzelfde nummer, maar niet 44.

Alternatieve vraag;
Welke kleur hadden de shirts?
Karstmanvrijdag 18 november 2022 @ 12:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2022 12:22 schreef DTF het volgende:
Wel 2x hetzelfde nummer, maar niet 44.

Alternatieve vraag;
Welke kleur hadden de shirts?
Blauw met witte cijfers/letters. Ik denk dat het 88 was
DTFvrijdag 18 november 2022 @ 12:53
quote:
2s.gif Op vrijdag 18 november 2022 12:43 schreef Karstman het volgende:

[..]
Blauw met witte cijfers/letters. Ik denk dat het 88 was
Blauw is goed.
Het nummer is 33.
Mijn vrouw wist het al voor ik de vraag helemaal had gesteld. Wij hebben nooit Married with Children samen gekeken.

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 10
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 3
Karstmanvrijdag 18 november 2022 @ 13:16
Wie is deze meneer??appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8
thabitvrijdag 18 november 2022 @ 13:18
Cas Spijkers
Karstmanvrijdag 18 november 2022 @ 13:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 november 2022 13:18 schreef thabit het volgende:
Cas Spijkers
klopt

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 10
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 1
Karstman 3
thabitvrijdag 18 november 2022 @ 13:25
The Lion Sleeps Tonight is ooit door André van Duin gecoverd. Wat is de titel van deze cover?
Bargehassusvrijdag 18 november 2022 @ 14:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2022 12:53 schreef DTF het volgende:

[..]
Blauw is goed.
Het nummer is 33.
Mijn vrouw wist het al voor ik de vraag helemaal had gesteld. Wij hebben nooit Married with Children samen gekeken.

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 10
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 1
Quyxz_ 1
Karstman 3
Zou Max fan zijn? :D
Bargehassusvrijdag 18 november 2022 @ 14:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 november 2022 13:25 schreef thabit het volgende:
The Lion Sleeps Tonight is ooit door André van Duin gecoverd. Wat is de titel van deze cover?
Is dat een boutje en een moertje en een schroefje en een nippeltje?
thabitvrijdag 18 november 2022 @ 15:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 november 2022 14:57 schreef Bargehassus het volgende:

[..]
Is dat een boutje en een moertje en een schroefje en een nippeltje?
Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 10
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 1
Karstman 3
Bargehassus 1
Bargehassusvrijdag 18 november 2022 @ 15:31
*O*

Wat is een deldonderdoekje?
Bargehassusvrijdag 18 november 2022 @ 18:34
Kan levensreddend zijn als je vliegtuig dreigt neer te storten.
Bargehassusvrijdag 18 november 2022 @ 20:29
Het is een Fries woord...
Bargehassuszaterdag 19 november 2022 @ 16:48
Ok, dit gaat 'em waarschijnlijk niet worden.

Alternatieve vraag:

De Amerikaanse vlag bestaat uit 13 strepen en 50 sterren. Zoals de meesten van jullie wel zullen weten staan de 50 sterren voor de 50 staten van de USA. Maar waar staan de 13 strepen voor?
DTFzaterdag 19 november 2022 @ 16:58
De oorspronkelijke staten
Bargehassuszaterdag 19 november 2022 @ 17:05
Correct!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 11
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 1
Karstman 3
Bargehassus 1
Bargehassuszaterdag 19 november 2022 @ 17:09
En een deldonderdoekje is een parachute. Een beetje melige vraag misschien, maar het was vrijdagmiddag, en ik vond het toen wel een grappige vraag...
DTFzondag 20 november 2022 @ 12:43
Van welk land is dit de vlag?

155994778-origpic-f35dc2.jpg
Berkerymaandag 21 november 2022 @ 14:30
quote:
0s.gif Op zondag 20 november 2022 12:43 schreef DTF het volgende:
Van welk land is dit de vlag?

[ afbeelding ]
Senegal
DTFmaandag 21 november 2022 @ 18:33
quote:
6s.gif Op maandag 21 november 2022 14:30 schreef Berkery het volgende:

[..]
Senegal
Het land wat ik zoek ligt in Zuid-Amerika.

Dit is de vlag van Senegal.
Flag-Senegal.jpg
Quyxz_maandag 21 november 2022 @ 19:02
Guyana
DTFmaandag 21 november 2022 @ 19:14
quote:
1s.gif Op maandag 21 november 2022 19:02 schreef Quyxz_ het volgende:
Guyana
Yes!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 11
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 2
Karstman 3
Bargehassus 1
Quyxz_maandag 21 november 2022 @ 19:35
Hoe heet de plant die paradijsvogelbloemen geeft? Ik zoek de naam van het geslacht.
DTFwoensdag 23 november 2022 @ 12:07
Ik heb geen idee.
Quyxz_woensdag 23 november 2022 @ 13:09
Misschien helpt dit:

image.jpg

Is een redelijk gangbare kamerplant in Nederland, alleen bloeit hij in die omstandigheden doorgaans niet.
DTFwoensdag 23 november 2022 @ 13:41
Mij in ieder geval niet.
Mijn nutteloze kennis ligt niet in planten en bomen ;)
pipsterwoensdag 23 november 2022 @ 13:57
Bananenplant?
Karstmandonderdag 24 november 2022 @ 11:04
Ficus
Quyxz_donderdag 24 november 2022 @ 16:39
Helaas, ik zocht strelitzia. Nieuwe vraag, zelfde categorie:

Wat is de nationale plant/bloem van Oostenrijk?
DTFdonderdag 24 november 2022 @ 16:48
Edelweis, neem ik aan
Quyxz_donderdag 24 november 2022 @ 16:56
quote:
0s.gif Op donderdag 24 november 2022 16:48 schreef DTF het volgende:
EdelweisS, neem ik aan
Correct!

Iets makkelijker dan de net niet nationale plant van Zuid-Afrika (strelitzia). :P


Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 2
Karstman 3
Bargehassus 1
DTFdonderdag 24 november 2022 @ 18:51
Welk land produceert na Brazilie het meeste koffie per jaar?

[ Bericht 94% gewijzigd door DTF op 24-11-2022 19:06:58 ]
thabitdonderdag 24 november 2022 @ 20:15
Colombia?
DTFdonderdag 24 november 2022 @ 20:18
quote:
1s.gif Op donderdag 24 november 2022 20:15 schreef thabit het volgende:
Colombia?
Had mijn 2e gok geweest, maar staan slechts op plek 4.
thabitdonderdag 24 november 2022 @ 20:21
Ethiopië dan?
Platinadonderdag 24 november 2022 @ 20:22
Ivoorkust?
DTFdonderdag 24 november 2022 @ 22:06
Ethiopie staat 5e (ik ken eigenlijk alleen Sidamo)
Ivoorkust niet in de top 10
Quyxz_donderdag 24 november 2022 @ 23:48
China?
Burnettvrijdag 25 november 2022 @ 06:43
India
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 11:29
Het ligt wel in Azie, maar niet China of India.
Berkeryvrijdag 25 november 2022 @ 11:42
Laos
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 12:19
Een buurland van Laos
#ANONIEMvrijdag 25 november 2022 @ 12:23
Cambodia?
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 16:54
Ook een buurland.
Er zijn maar 2 landen die zowel Laos als Cambodja als buurland hebben.
Quyxz_vrijdag 25 november 2022 @ 18:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2022 16:54 schreef DTF het volgende:
Ook een buurland.
Er zijn maar 2 landen die zowel Laos als Cambodja als buurland hebben.
Als je een eenduidige buurlandenvraag stelt kan ik die wel beantwoorden, nu alsnog een 50% gok op Vietnam. :P
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 18:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 november 2022 18:03 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]
Als je een eenduidige buurlandenvraag stelt kan ik die wel beantwoorden, nu alsnog een 50% gok op Vietnam. :P
En dat is toevallig de juiste.
Ik zou Colombia, dan Ethiopie hebben gegokt, maar die staan 4e en 5e na Vietnam en Indonesie.

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 2
Quyxz_ 3
Karstman 3
Bargehassus 1
Quyxz_vrijdag 25 november 2022 @ 19:05
Dan een buurlandenvraag:

Noem 2 landen die exact dezelfde buurlanden hebben.
thabitvrijdag 25 november 2022 @ 19:26
Australië en Nieuw-Zeeland
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 22:42
swaziland en lesotho, beiden alleen zuid-afrika
Quyxz_vrijdag 25 november 2022 @ 22:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 november 2022 19:26 schreef thabit het volgende:
Australië en Nieuw-Zeeland
Die hebben allebei geen buurlanden, dat keur ik niet goed. Dat had ik misschien bij de vraag moeten zeggen.
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2022 22:42 schreef DTF het volgende:
swaziland en lesotho, beiden alleen zuid-afrika
Onjuist, Swaziland grenst ook aan Mozambique.
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 23:16
Dan dichterbij huis?
Noorwegen en Finland.
Beiden Zweden en Rusland.
thabitvrijdag 25 november 2022 @ 23:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 november 2022 23:16 schreef DTF het volgende:
Dan dichterbij huis?
Noorwegen en Finland.
Beiden Zweden en Rusland.
Grenzen ook aan elkaar vrees ik.
DTFvrijdag 25 november 2022 @ 23:21
Natuurlijk.

Leuke vraag trouwens.
Burnettvrijdag 25 november 2022 @ 23:33
Wales
Schotland
thabitvrijdag 25 november 2022 @ 23:45
Vaticaanstad en San Marino
Quyxz_zaterdag 26 november 2022 @ 22:18
Wales en Schotland keur ik niet goed als landen.

quote:
1s.gif Op vrijdag 25 november 2022 23:45 schreef thabit het volgende:
Vaticaanstad en San Marino
Deze zijn goed. ^O^ ^O^

Verdere opties voor zover ik weet: Nepal/Bhutan, Yemen/VAE en Oost-Timor/Papoea-Nieuw-Guinea. Ik hoor het graag als iemand nog andere mogelijkheden bedenkt! :P


Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 3
Quyxz_ 3
Karstman 3
Bargehassus 1
thabitzaterdag 26 november 2022 @ 23:20
San Marino heeft de/het oudste nog steeds bestaande :+ van alle landen ter wereld, sinds 1600. Wat is :+?
DTFzondag 27 november 2022 @ 10:00
Denemarken heeft de oudste vlag, dus volkslied?
thabitzondag 27 november 2022 @ 11:49
quote:
0s.gif Op zondag 27 november 2022 10:00 schreef DTF het volgende:
Denemarken heeft de oudste vlag, dus volkslied?
:N
Quyxz_zondag 27 november 2022 @ 12:55
Grondwet?
thabitzondag 27 november 2022 @ 13:13
quote:
1s.gif Op zondag 27 november 2022 12:55 schreef Quyxz_ het volgende:
Grondwet?
Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 3
Quyxz_ 4
Karstman 3
Bargehassus 1
Quyxz_zondag 27 november 2022 @ 18:46
Hoe heet de schrijver van De Kameleon?
Bargehassusmaandag 28 november 2022 @ 08:54
Was dat Kluitman?
Karstmanmaandag 28 november 2022 @ 09:14
Nee dat is de uitgever. Volgens mij heet hij De Roos
Quyxz_maandag 28 november 2022 @ 09:17
quote:
2s.gif Op maandag 28 november 2022 09:14 schreef Karstman het volgende:
Nee dat is de uitgever. Volgens mij heet hij De Roos
Hotze ^O^


Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 3
Quyxz_ 4
Karstman 4
Bargehassus 1
Bargehassusmaandag 28 november 2022 @ 09:22
H. de Roos. Ja, natuurlijk. |:(
Karstmanmaandag 28 november 2022 @ 09:32
Toen ik klaar was met de Kameleon en wat ouder was ging ik vrij snel over op een jeugdboekenserie geschreven door Bert Benson. Hoe heet die serie die uit meer dan 20 boeken bestaat?
Karstmanmaandag 28 november 2022 @ 16:09
Wat titels uit de serie:
Antwoordt niet
Slaven uit de ruimte
Aanval van het groene gevaar
De onbekende Satelliet
Stuurloos in een vreemd heelal
Karstmandinsdag 29 november 2022 @ 13:16
De naam van de serie is ook de naam van het schip waarin de geheel Europeese bemanning reist. \tevens is het een aanduiding van types wrachtwagenmotoren.
DTFdonderdag 1 december 2022 @ 15:18
Pom pom pom
Karstmandonderdag 1 december 2022 @ 15:55
Nee dat is het niet. Het antwoord was Euro-5

Nieuwe vraag
Wie spreekt de stem van 'De Vrouw" in de tekenfilms van De avonturen van Pim en Pom?
DTFvrijdag 2 december 2022 @ 14:36
Ik heb nog nooit van De Avonturen van Pim en Pom gehoord.
thabitzondag 4 december 2022 @ 16:57
quote:
2s.gif Op donderdag 1 december 2022 15:55 schreef Karstman het volgende:
Nee dat is het niet. Het antwoord was Euro-5

Nieuwe vraag
Wie spreekt de stem van 'De Vrouw" in de tekenfilms van De avonturen van Pim en Pom?
Georgina Verbaan doet in elk geval de stemmen van Pim en Pom, dus ik gok bij dezen dat ze ook de vrouw doet.
DTFwoensdag 7 december 2022 @ 11:45
Chantal Janzen, want die doet alles.
Karstmandonderdag 8 december 2022 @ 12:17
quote:
1s.gif Op zondag 4 december 2022 16:57 schreef thabit het volgende:

[..]
Georgina Verbaan doet in elk geval de stemmen van Pim en Pom, dus ik gok bij dezen dat ze ook de vrouw doet.
Ja Goed!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 4
Quyxz_ 4
Karstman 4
Bargehassus 1
thabitzaterdag 10 december 2022 @ 06:58
R=4, O=6, B=5, I=6, V=6. Geef alle mogelijke waarden van G.
Quyxz_zaterdag 10 december 2022 @ 09:24
Heeft het iets met het toetsenbord te maken? Dan kom ik (ongeveer) uit op G=1 of G=2.
thabitzaterdag 10 december 2022 @ 10:14
quote:
5s.gif Op zaterdag 10 december 2022 09:24 schreef Quyxz_ het volgende:
Heeft het iets met het toetsenbord te maken? Dan kom ik (ongeveer) uit op G=1 of G=2.
Nee.
Quyxz_zaterdag 10 december 2022 @ 11:52
Flink door gepuzzeld. Het zijn de kleuren van de regenboog! :D

G=4 of G=5
thabitzaterdag 10 december 2022 @ 13:53
quote:
10s.gif Op zaterdag 10 december 2022 11:52 schreef Quyxz_ het volgende:
Flink door gepuzzeld. Het zijn de kleuren van de regenboog! :D

G=4 of G=5
Juistem!

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 4
Quyxz_ 5
Karstman 4
Bargehassus 1

[ Bericht 0% gewijzigd door thabit op 10-12-2022 14:42:23 ]
Quyxz_zaterdag 10 december 2022 @ 18:23
Wie werd opgevolgd door Marcel Veenendaal?
Quyxz_zondag 11 december 2022 @ 21:35
De categorie is muziek.
tong80zondag 11 december 2022 @ 21:46
quote:
1s.gif Op zondag 11 december 2022 21:35 schreef Quyxz_ het volgende:
De categorie is muziek.
De zanger van Di-Rect ?

:T
Quyxz_maandag 12 december 2022 @ 20:22
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2022 21:46 schreef tong80 het volgende:

[..]
De zanger van Di-Rect ?

:T
Dat klopt. Ik zoek zijn naam. Niemand dus?
tong80maandag 12 december 2022 @ 20:52
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2022 20:22 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]
Dat klopt. Ik zoek zijn naam. Niemand dus?
Ik niet. Gruwelijke band die ik al vanaf het begin haat.

:T
Its-Jojo-4youmaandag 12 december 2022 @ 22:26
Tim Akkerman
pipsterdinsdag 13 december 2022 @ 12:38
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2022 22:26 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Tim Akkerman
Juistem! Voor de voortgang...

Standje 3353
Berkery 5
tong80 1
Mexicanobakker 1
Iamredleader 1
DTF 12
slaveloos 2
pipster 7
Burnett 1
FireFox1 1
Nielsch 1
thabit 4
Quyxz_ 5
Karstman 4
Bargehassus 1
Its-Jojo-4you 1
Its-Jojo-4youdinsdag 13 december 2022 @ 22:15
Vol