Uitstekend voor darts. Wereldtitel is een kwestie van tijd.quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 14:58 schreef Mani89 het volgende:
Plaisier is echt een retardus giganticus.
De psychiater draait overuren.quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 17:58 schreef Zipportal het volgende:
FatVinnie stond 0-5 voor, mist zeven matchdarts en verliest met 6-5. Erg mooi. @:de_boswachter
quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 18:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
De psychiater draait overuren.
Is Klompvoet al uitgeschakeld?quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 17:58 schreef Zipportal het volgende:
FatVinnie stond 0-5 voor, mist zeven matchdarts en verliest met 6-5. Erg mooi. @:de_boswachter
Die moet straks tegen Beaton.quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 19:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Is Klompvoet al uitgeschakeld?
Gewoon even wat errors in zijn hoofd wegwerken, dat is hij wel gewend.quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 18:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
De psychiater draait overuren.
Ik ben groot fan van The Bronzed Adonis.quote:
Stijn niet.quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 19:50 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik ben groot fan van The Bronzed Adonis.
Erg jammer dat Stijn Godstalenten niet wat meer waardeert.quote:
quote:Op zaterdag 15 oktober 2022 18:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
De psychiater draait overuren.
quote:
quote:Geen Danny Noppert in de 1/8ste finales van de Gibraltar Darts Trophy. De Nederlandse nummer 9 van de wereld leek op weg naar een simpele zege tegen Ryan Joyce (PDC 40), maar zag de Engelsman alsnog een ‘decider’ afdwingen bij 5-5. Daarbij miste Noppert bij 74 een matchdart, terwijl Joyce aan één pijl voldoende had voor de overwinning.
Alleen… Joyce gooide die in dubbel 14 terwijl hij eigenlijk naar dubbel 19 had moeten gooien. De Engelsman profiteerde echter van een misrekening van de scheidsrechter. Joyce had nog 164 op het bord staan en gooide achtereenvolgens 19, 50 (bull) en 57 (triple 19). Goed voor 126 punten. Er werd echter genoteerd dat hij 136 punten had gescoord, waardoor Joyce uitkwam op 28 en niet 38 punten. Het verschil dus tussen dubbel 14 en dubbel 19.
Noppert leek de misrekening door te hebben aangezien hij iets gebaarde naar zijn entourage. De Nederlander tekende echter geen protest aan en zag Joyce dus winnen met 491 in plaats van 501 punten in de allesbeslissende leg.
Brought to you by the Professional Darts Corporation all the way from the beautiful place of GIBRALTAAARRR!quote:
Van Wie?quote:
Heb je het nou over Shrek die de Sousa aanvalt?quote:
Ik heb weer een hoop gemist vanmiddag denk ik.quote:Op zondag 16 oktober 2022 19:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Heb je het nou over Shrek die de Sousa aanvalt?
https://twitter.com/owenfinn180/status/1581648481688891392quote:Op zondag 16 oktober 2022 20:20 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik heb weer een hoop gemist vanmiddag denk ik.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |