In de breedte is er echt geen betere ploeg dan België, maar als je het over echte topkandidaat winnaars hebt is Nederland numeriek in het voordeel. Het is al een tijdje mijn overtuiging dat er een van een select clubje wereldkampioen gaat worden, en daarbij is Nederland in overtal. Dat clubje is Jan Christen, Emil Herzog, Antonio Morgado, Menno Huising of Max van der Meulen, Vlad Van Mechelen, Mathieu Kockelmann en Jorgen Nordhagen.quote:Op woensdag 21 september 2022 23:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Hoe schat je het Nederlandse blok in? Als ik dat interview en Youri zijn aannames mag geloven is Nederland het sterkste team, maar dat zal vast te optimistisch zijn?
Probleem daarbij is dat ze elkaar wel eens in de wielen gaan rijden als er geen duidelijke afspraken zijn, voor de rest wel mee eens. Zeker een Van Dijk kun je prima op dit parcours uitspelen.quote:Op woensdag 21 september 2022 17:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik denk eerder het overtal aan sterke vrouwen uitspelen. Als je alles op Vos zet en je komt er na het laatste klimmetje achter dat een Balsamo er ook nog bij zit heb je een groot probleem.
Als je uiteindelijk met Vos in een groep zit waarin zij de snelste is kun je daar in de slotfase alsnog voor gaan met de anderen die er nog zitten.
Al voor dit seizoen begon daar getekend dus.quote:Op woensdag 21 september 2022 17:34 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Had je daar dat interview voor nodig? Dat Youri torren in zijn hoofd heeft mag voor niemand een geheim zijn lijkt me.
Wel een kleurrijke jongen die van der Meulen. Bijzondere take over DSM ook weer.
Einde tijdperk, normaal had ze 320km getraind.quote:Op donderdag 22 september 2022 07:21 schreef Steven184 het volgende:
Miek toch maar 60 km gereden vanochtend
We krijgen een WK waarin Wout het initiatief gaat nemen en niet op een eindsprint gaat wachten.quote:
Inderdaad, kijk vooral de afgelopen jaren met de Nederlandse vrouwen terug om te voorspellen hoe dit zondag gaat lopen.quote:Op donderdag 22 september 2022 09:41 schreef Idisrom het volgende:
[..]
We krijgen een WK waarin Wout het initiatief gaat nemen en niet op een eindsprint gaat wachten.
Want oh jee, stel je voor dat Remco in een groepje vooruit komt.
Wout lijkt mij geobsedeerd op het winnen van deze WK.
En dan heb je nog het sterke team van Frankrijk wat meerdere opties uit kan spelenquote:Op donderdag 22 september 2022 09:57 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ja de Wout vs Remco dynamiek maakt het zeer interessant. Als ze het elkaar zouden gunnen kan België is de tactiek duidelijk: Evenepoel van ver, van Aert profiteren van de achtervolging. Alsnog zou ik Pogacar en Mathieu het dan ook wel op een akkoordje zien gooien: Pogacar op het wiel van Evenepoel, Mathieu op het wiel van Wout. Dan heeft België alsnog een groot probleem.
in die situatie ga je er wel vanuit dat Mathieu en Pogacar elkaar liever zien winnen dan 1 van de Belgen.. zo'n tactiek is op papier wel leuk, maar uiteindelijk willen wielrenners toch vooral graag zelf winnen..quote:Op donderdag 22 september 2022 09:57 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ja de Wout vs Remco dynamiek maakt het zeer interessant. Als ze het elkaar zouden gunnen kan België is de tactiek duidelijk: Evenepoel van ver, van Aert profiteren van de achtervolging. Alsnog zou ik Pogacar en Mathieu het dan ook wel op een akkoordje zien gooien: Pogacar op het wiel van Evenepoel, Mathieu op het wiel van Wout. Dan heeft België alsnog een groot probleem.
WE worden wereldkampioenquote:Op donderdag 22 september 2022 10:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die vond de klim dan weer meevallen..
Daar fietsen ook plaatselijke dikzakken tussen.quote:Op donderdag 22 september 2022 11:40 schreef Koffieplanter het volgende:
https://sporza.be/nl/2022(...)asant~1663837902953/
Slovenië is even oud als Eritrea dacht ik. En Vainsteins schonk het prille Letland een wereldtitel. (Vreselijk WK was dat).quote:Op donderdag 22 september 2022 10:29 schreef Idisrom het volgende:
Als Girmay wint, dan heeft Eritrea sneller een wereldkampion dan Nederland, want in 1985 bestond dit land nog niet.
Ik realiseer me dus net ineens dat Roglic gewoon geboren is in Joegoslavië.quote:Op donderdag 22 september 2022 12:07 schreef The_Undertone het volgende:
[..]
Slovenië is even oud als Eritrea dacht ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |