quote:Op zondag 28 augustus 2022 20:32 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik heb ook een geurtje op de wc als ik klaar ben.
Een lucifer aansteken werkt goed. Tip uit de tijd van oma.quote:Op zondag 28 augustus 2022 20:32 schreef Moonlight het volgende:
[..]Ik wist dit daarom snel de volgende post
Ik ben me inmiddels mentaal aan het voorbereiden om weer op de bank naast mijn eigen zeik wijf te gaan zittenquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:19 schreef greysbones het volgende:
[..]
Vandaar dat jij meer dan welkom bent
Laat @hemarookworst dat niet horen, als hij een vuurtje opsteekt vaagt hij meteen de halve wijk wegquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:36 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Een lucifer aansteken werkt goed. Tip uit de tijd van oma.
* greysbones vertaald voor andere usersquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:37 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik ben me inmiddels mentaal aan het voorbereiden om weer op de bank naast mijn eigen zeik wijf te gaan zitten
Ik denk dat ik hier de schokgolf kan voelen.quote:Op zondag 28 augustus 2022 20:38 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Laat @:hemarookworst dat niet horen, als hij een vuurtje opsteekt vaagt hij meteen de halve wijk weg
Tering druk, we zijn net na de finish vertrokken en via de paddock service weg gegaan en alsnog dik uur geduurt voor we op de snelweg warenquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:40 schreef greysbones het volgende:
Maaruh @:DerRabbit
Je bent snel weer weg!
Niet druk ?
Poh mazzel dat je via een andere weg weg konquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:52 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Tering druk, we zijn net na de finish vertrokken en via de paddock service weg gegaan en alsnog dik uur geduurt voor we op de snelweg waren
Zekerquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:36 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Een lucifer aansteken werkt goed. Tip uit de tijd van oma.
Het is echt zo, poeplucht wordt veroorzaakt door ammoniak. Dat wordt door zwavel(lucifers) geneutraliseerd/gemaskeerd.quote:
quote:Reukzin verdoofd
De Australische scheikundige John Christie heeft een andere verklaring. Hij stelt dat luciferkoppen veel zwavel bevatten. Bij ontbranding wordt zwavel omgezet in zwaveldioxide. Dit gas heeft een heel doordringende geur waar de neus bijzonder gevoelig voor is. Daardoor raakt de reukzin zelfs gedeeltelijk verdoofd. Hierdoor onstaat wellicht het idee dat we de geur van ontlasting minder goed waarnemen wanneer we een lucifer aansteken. Een manier om je neus een beetje voor de gek te houden dus.
Voor de gek houdenquote:Op zondag 28 augustus 2022 21:05 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Het is echt zo, poeplucht wordt veroorzaakt door ammoniak. Dat wordt door zwavel(lucifers) geneutraliseerd/gemaskeerd.
[..]
Laten we het luchtig houdenquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:37 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik ben me inmiddels mentaal aan het voorbereiden om weer op de bank naast mijn eigen zeik wijf te gaan zitten
Poepluchtig?quote:
De lantaarnpalen zijn aan..quote:
Paddock op Spa heeft aparte weg naar de snelweg toe waar je niet zomaar kunt komen vanaf de campings en parkeer plaatsen. Maar alsnog tyfus drukquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
Poh mazzel dat je via een andere weg weg kon
Of in zijn ijscotruckquote:Op zondag 28 augustus 2022 21:17 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
zit je daar met je zak snoep te wachten?
Met zure cola matten en appel vetersquote:Op zondag 28 augustus 2022 21:17 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
zit je daar met je zak snoep te wachten?
Dan moet ik binnen zijnquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |