Waardoor wordt de schijf van 5 gesponsord?quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef aloa het volgende:
[..]
Dit idd. Ik eet nog wel vlees, maar niet elke dag.
Schijf van 5.
[..]
Naja, ik bijna niet meer, alleen als er geen voor mij passende vegetarische optie is (want een paar allergieën).quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef aloa het volgende:
[..]
Dit idd. Ik eet nog wel vlees, maar niet elke dag.
[..]
Waarom is deze Patrick een goede bron van informatie?quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Waardoor wordt de schijf van 5 gesponsord?
Vast niet door de veehouderijquote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Waardoor wordt de schijf van 5 gesponsord?
Waarom val je mij aan?quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:50 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Waarom is deze Patrick een goede bron van informatie?
Mag toch ook.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Wat een ieder eet moet hij of zij zelf weten
Maar laat een ander dat lekker zelf beslissen
Zo denk ik erover
Ja joh, ik ben overgegaan op vega omdat ik met eentje samenwoon en ik heb geen zin in nog een extra stap tijdens het koken en eigenlijk bevalt het me prima. Supermarktvlees is nou ook weer niet zķ fantastisch qua smaak dat ik dat mis, zeg maar.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Wat een ieder eet moet hij of zij zelf weten
Maar laat een ander dat lekker zelf beslissen
Zo denk ik erover
Het is geen aanval, maar een vraag waarom het wat toe zou voegen.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:52 schreef greysbones het volgende:
[..]
Waarom val je mij aan?
Ik geef een weerwoord op een post van Aloa
Is geen moetens voor mij
Iedereen moet het zelf weten
Maar laat ze eens ophouden als vlees weg te zetten als iets verschrikkelijks
Ik word gewoon een beetje moe van die antivlees lobby.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:52 schreef aloa het volgende:
[..]
Mag toch ook.
Ik hou wel van een lekker stuk vlees.
Schijf van 5 is meer een advies, niemand dwingt iemand ergens toe.
Nee supermarkt vlees is waardeloosquote:Op maandag 22 augustus 2022 11:53 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ja joh, ik ben overgegaan op vega omdat ik met eentje samenwoon en ik heb geen zin in nog een extra stap tijdens het koken en eigenlijk bevalt het me prima. Supermarktvlees is nou ook weer niet zķ fantastisch qua smaak dat ik dat mis, zeg maar.
Lekker veel water erbij om het gewicht omhoog te krijgen.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:55 schreef greysbones het volgende:
[..]
Nee supermarkt vlees is waardeloos
Maar daar haal ik mijn vlees dan ook meestal niet weg
Zelfs gehakt weten ze te vernaggelen
Kipfilet uit Chinaquote:Op maandag 22 augustus 2022 11:59 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Lekker veel water erbij om het gewicht omhoog te krijgen.
Scheelt ook wel per supermarkt. AH en Jumbo doen dat zeker. De plus hier is al een stuk beter.quote:Op maandag 22 augustus 2022 11:59 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Lekker veel water erbij om het gewicht omhoog te krijgen.
Nepmod alertquote:Op maandag 22 augustus 2022 12:09 schreef Haags het volgende:
Hier is jullie favoriete mod van dienst!!
Het analedildoforum is niet hier hequote:Op maandag 22 augustus 2022 12:09 schreef Haags het volgende:
Hier is jullie favoriete mod van dienst!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |