quote:Precies
Op vrijdag 7 februari 2003 00:01 schreef Rooiegrapjas het volgende:
Zeg mensen... dit is een Battlefield topic.. niet te verwarren met [centr] Medal Of Honor Allied Assault: SPEARHEAD
De multiplay heb ik even uitgeprobeerd, totdat ik na 2 games weer van die trage schokkerige beelden kreeg. Snap er niks van. Soms kan je wel tien games spelen zonder last van lag, en soms is het na 1 spel al niet meer te doen en moet ik rebooten.
De nieuwe geluiden waren best goed en de reload tijden van de scout en engineer zijn aanzienlijk verbeterd. En zoals bij elke nieuwe patch moet ik het vliegen weer opnieuw leren want zodra ik voor de eerste keer een vliegtuig in stap word ik gelijk uit de lucht geplukt door een of andere ace die of gewoon behendiger is met vliegtuigen, of alle kneepjes van de nieuwe patch al weer geleerd heeft. Dit keer was het wel erg extreem snel; na twee salvo's veranderde m'n SDB in een vuurbal door een Zero.
Daarna singleplayer gespeeld en de AI is verschrikkelijk bezig met die scout/snipers. Vaak wordt je meteen neergeknald door zo'n scout als je net voor het eerst een blokje om komt lopen. Niet erg logisch/realistisch.
Maar mijn eigen AI spelers zijn ook niet zo dom meer en houden vaker stand, al gaat dat allemaal wel ten koste van mijn eigen score.
quote:Hahahaha,... wat goed he. Moest zo lachen toen we gebombt werden door dat vliegtuig toen we met zijn 2-en in die jeep zaten
Op vrijdag 7 februari 2003 10:32 schreef Bastard het volgende:
Tjongejonge wat een spel... gewoon tot vanochtend vroeg zitten spelen
quote:Mmmm,..das bijna een complete review.
Op vrijdag 7 februari 2003 03:38 schreef Dr_Crouton het volgende:
Mmmh, net de patch geïnstalleerd en het spel opgestart: vastloper bij het laden van een game of bij het zoeken van internet games.
Dus toch weer het spel opnieuw geïnstalleerd zoals dat bij elke nieuwe patch voor BF1942 nodig blijkt te zijnen het draait nu gelukkig weer wel.
De multiplay heb ik even uitgeprobeerd, totdat ik na 2 games weer van die trage schokkerige beelden kreeg. Snap er niks van. Soms kan je wel tien games spelen zonder last van lag, en soms is het na 1 spel al niet meer te doen en moet ik rebooten.
De nieuwe geluiden waren best goed en de reload tijden van de scout en engineer zijn aanzienlijk verbeterd. En zoals bij elke nieuwe patch moet ik het vliegen weer opnieuw leren want zodra ik voor de eerste keer een vliegtuig in stap word ik gelijk uit de lucht geplukt door een of andere ace die of gewoon behendiger is met vliegtuigen, of alle kneepjes van de nieuwe patch al weer geleerd heeft. Dit keer was het wel erg extreem snel; na twee salvo's veranderde m'n SDB in een vuurbal door een Zero.Daarna singleplayer gespeeld en de AI is verschrikkelijk bezig met die scout/snipers. Vaak wordt je meteen neergeknald door zo'n scout als je net voor het eerst een blokje om komt lopen. Niet erg logisch/realistisch.
![]()
Maar mijn eigen AI spelers zijn ook niet zo dom meer en houden vaker stand, al gaat dat allemaal wel ten koste van mijn eigen score.
quote:Joh,...hoe heet je daar ?
Op vrijdag 7 februari 2003 11:25 schreef B het volgende:
welke servers gamen jullie ik meestal???????? Ik op EAUK ...... goeie ping ............
eerst [SF]-B-[NL] en toen [RTS]-B-[NL] maar dat was maar ff .... en we zijn gestopt met die clans... ik speel meestal CTF .... en ben vaak boven in het lijstje te vinden
quote:Weet je hoeveel servers er wel niet zijn... zie steeds nieuwe
Op vrijdag 7 februari 2003 11:25 schreef B het volgende:
welke servers gamen jullie ik meestal???????? Ik op EAUK ...... goeie ping ............
quote:0445 heb ik het zien worden vannacht.. moest mezelf naar bed slaan!
Op vrijdag 7 februari 2003 11:23 schreef Chocobo het volgende:[..]
Hahahaha,... wat goed he. Moest zo lachen toen we gebombt werden door dat vliegtuig toen we met zijn 2-en in die jeep zaten
quote:Ik ben vaak Ifalna, Chocobo of Jenova !
Op vrijdag 7 februari 2003 12:25 schreef Ker_Plunk het volgende:
Wat zijn jullie namen daar Bast. & Cho?
Kan ik mee doen
quote:Ik was metatron vanacht
Op vrijdag 7 februari 2003 12:25 schreef Ker_Plunk het volgende:
Wat zijn jullie namen daar Bast. & Cho?
Kan ik mee doen
Iemand ideen hoe dat aan te pakken?
quote:Lijkt me leuk
Op vrijdag 7 februari 2003 17:11 schreef Bastard het volgende:
Hoe kunnen we het beste met zn allen een clan oprichten? Ik denk namelijk dat het leuk zou zijn als we een soort van "FOK gam clan" ofzo aan konden maken. Zodat als je dan wil BF spelen je dat tegen fokkers doet op een server met een password ofzo.Iemand ideen hoe dat aan te pakken?
quote:Bf 1942 clan topic
Op vrijdag 7 februari 2003 17:32 schreef Ker_Plunk het volgende:[..]
Lijkt me leuk
Geen idee alleen hoe je dat doet...
Zo komen er wel meer mensen kijken .. wellicht met suc6
quote:Denk dat mensen een clan iets te serieus nemen cunt
Op vrijdag 7 februari 2003 17:41 schreef Bastard het volgende:[..]
Zo komen er wel meer mensen kijken .. wellicht met suc6
quote:Ja komt net nog geen eigen webpage bij kijken
Op vrijdag 7 februari 2003 18:32 schreef Chocobo het volgende:[..]
Denk dat mensen een clan iets te serieus nemen cunt
quote:Ga eens bouwen dan !
Op vrijdag 7 februari 2003 19:01 schreef Bastard het volgende:[..]
Ja komt net nog geen eigen webpage bij kijken
Cool hoor!!!
quote:Ik geloof van wel
Op vrijdag 7 februari 2003 20:49 schreef silver-surfer het volgende:
Dus Bastard is ook verslaaft aan BF 1942?Cool hoor!!!
quote:Ik en een paar andere hebben ooit geprobeerd een Fok! CS-clan op te richten. Is helaas niet gelukt, discipline voor vaste trainingen was ver te zoeken.
Op vrijdag 7 februari 2003 17:41 schreef Bastard het volgende:
Bf 1942 clan topicZo komen er wel meer mensen kijken .. wellicht met suc6
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |