25 bij amazon.de voor PS4 versie. Die heeft gratis upgrade.quote:Op donderdag 1 september 2022 11:18 schreef Ang3l het volgende:
Ik moest een beetje lachen bij bol.com
Horizon: Forbidden West ... 60,97 EUR, scherp geprijsd.
Pijnlijk geprijsd ja. Nog steeds.
Spel is al geruime tijd uit.
En anders op Marktplaats.quote:Op donderdag 1 september 2022 11:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
25 bij amazon.de voor PS4 versie. Die heeft gratis upgrade.
Bizar die prijs ja.quote:Op donderdag 1 september 2022 11:18 schreef Ang3l het volgende:
Ik moest een beetje lachen bij bol.com
Horizon: Forbidden West ... 60,97 EUR, scherp geprijsd.
Pijnlijk geprijsd ja. Nog steeds.
Spel is al geruime tijd uit.
O jaquote:Op donderdag 1 september 2022 11:47 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
25 bij amazon.de voor PS4 versie. Die heeft gratis upgrade.
Irritant he die discsquote:Op vrijdag 2 september 2022 10:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O jaDa's zo'n lekkere work-around.
Gaat prima (al vraagt Cyberpunk wel vaak of ik de PS4 versie wil installeren omdat die disc er in zit).
Ja klopt. Maar als je daarmee drie tientjes bespaard in deze dure tijden. Kun je toch weer 30 seconden douchen.quote:Op vrijdag 2 september 2022 10:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
O jaDa's zo'n lekkere work-around.
Gaat prima (al vraagt Cyberpunk wel vaak of ik de PS4 versie wil installeren omdat die disc er in zit).
Ja het is "dief van eigen portemonnee" als je de PS5 versie gaat kopen, terwijl de PS4 versie gratis een update kan krijgen.quote:Op vrijdag 2 september 2022 10:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ja klopt. Maar als je daarmee drie tientjes bespaard in deze dure tijden. Kun je toch weer 30 seconden douchen.
Ja, dat ze de dodge mechanics niet hebben meegenomen vind ik erg jammer. En dat terwijl het nota bene de bedoeling was om het al in de originele game te hebben. De trophy list valt me erg tegen, walk in the park zonder skill based requirements.quote:Op vrijdag 2 september 2022 13:45 schreef DKUp het volgende:
Zag wel dat de combatsituaties zo goed als hetzelfde zijn in TLOU Part 1. Het grootste minpunt van het eerste deel vergeleken met het tweede deel.
30-40 euro hopelijk rond Black Friday……
Ligt hey aan mij of hebben ze er vooral een grauwe bende van gemaaktquote:
En toch zie je dat mensen het doen.quote:Op vrijdag 2 september 2022 15:30 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ligt hey aan mij of hebben ze er vooral een grauwe bende van gemaakt
Tuurlijk zijn het verder betere graphics dan de PS3 en remastered versie, maar in geen 100 jaar dat ik daar ¤75 voor ga betalen.
Ook geen 30 of 40 trouwens.
Voor mensen die het nooit gespeeld hebben is dat prima, maar voor mensen die het spel al 2x hebben gekocht blijf ik het afzetterij vinden.
Ja, bij deel 2 kan je ook liggen op de grond en veel grotere locaties voor de combat.quote:Op vrijdag 2 september 2022 13:59 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ja, dat ze de dodge mechanics niet hebben meegenomen vind ik erg jammer. En dat terwijl het nota bene de bedoeling was om het al in de originele game te hebben. De trophy list valt me erg tegen, walk in the park zonder skill based requirements.
Dat ga ik ook mss maar doen. Spaar je nog punten. En dlc code.quote:Op dinsdag 6 september 2022 09:17 schreef StateOfMind het volgende:
Steelrising staat hier ook in de preorder bij Gamemania.
Donderdag ophalen.
TLOU2 heeft wel een PS5 patch (60fps) gehad maar geen aparte PS5 versie, zie https://www.backwards-com(...)-last-of-us-part-ii/quote:Op dinsdag 6 september 2022 14:31 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Bijvoorbeeld the last of us 2, staat niks bij in m’n game library, gewoon als ps4 versie, verder geen upgrade blok of informatie of versie keus, dus neem maar aan dat het ingebakken zit nu ala Xbox “fps boost” achtig iets.
Ja maar om daar achter te komen moet ik echt gaan googlen, dit geldt voor zo’n beetje elke game en facet.quote:Op dinsdag 6 september 2022 14:52 schreef Drankster het volgende:
[..]
TLOU2 heeft wel een PS5 patch (60fps) gehad maar geen aparte PS5 versie, zie https://www.backwards-com(...)-last-of-us-part-ii/
Een tag met ‘PS5 patched’ was mooi geweest ja.quote:Op dinsdag 6 september 2022 14:54 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Ja maar om daar achter te komen moet ik echt gaan googlen, dit geldt voor zo’n beetje elke game en facet.
Soms zie je wel ps5/ps4 op de voorkant van de thumbnail, soms ook niet en moet je eerst op de uh.. stippeltjes? Drukken en kijken of je tussen versies kan kiezen, soms staat het er naast apart bij de game informatie dat je een upgrade kan kopen of downloaden etc.
Maar niet heel gebruikersvriendelijk moet ik zeggen.
Verder lijkt het prima te doen.
Gewoon alles hebbenquote:Op dinsdag 6 september 2022 14:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Yup. Xbox is duidelijk het beste platform wat betreft generaties. Maar goed. Have fun en ga lekker de exclusives spelen.
quote:
Ik zit er nu een weekquote:Op dinsdag 6 september 2022 18:36 schreef StateOfMind het volgende:
[..]![]()
Wanneer gingen jullie op vakantie?
Dus het is alweer bijna voorbijquote:Op dinsdag 6 september 2022 18:41 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ik zit er nu een week
Eerste dag drama, 6,5 uur vertraging(wel 2 keer 400 euro cashen)
Donderdag vliegen we terug.
Dan destiny weer kapot spelen
Gaat rapquote:Op dinsdag 6 september 2022 18:41 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Ik zit er nu een week
Eerste dag drama, 6,5 uur vertraging(wel 2 keer 400 euro cashen)
Donderdag vliegen we terug.
Dan destiny weer kapot spelen
Yup helaas welquote:
misschienquote:Op dinsdag 6 september 2022 18:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Gaat rap
En kom na de vakantie gewoon weer gezellig bij ons terug
quote:Op dinsdag 6 september 2022 18:47 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Yup helaas welwel tering heet hier in Lanzarote
[..]
misschien
Dat vind jij toch alleen maar fijnquote:Op dinsdag 6 september 2022 18:47 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Yup helaas welwel tering heet hier in Lanzarote
[..]
misschien
Jazekerquote:
Si ik hoorde het. Ouders hebben wel coño veel regen gehad gisterquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:01 schreef StateOfMind het volgende:
Het is hier in Nederland momenteel ook niet bepaald gruwelijk nat
Ligt er aan waar in Nederlandquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:01 schreef StateOfMind het volgende:
Het is hier in Nederland momenteel ook niet bepaald gruwelijk nat
Snap ik schattie, maar en wel een duidelijke voorkeur dit keer.quote:
Dit vind ik niet leuk. Landen in slecht weer vind ik engquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:42 schreef StateOfMind het volgende:
Vanaf morgen wordt er hier vrijwel dagelijks regen verwacht,volgens mijn weer app.
En mijn gewrichten zijn het daarmee eens![]()
Hopelijk vind de piloot het niet engquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:50 schreef Mazikeen het volgende:
[..]
Dit vind ik niet leuk. Landen in slecht weer vind ik eng
Zolang de piloot geen 8 rum cola op hebt vind ik het helemaal primaquote:Op dinsdag 6 september 2022 19:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hopelijk vind de piloot het niet eng
De meeste doen minder dan jij denk ikquote:
Yarikawaquote:Op woensdag 7 september 2022 09:30 schreef Questular het volgende:
Ghost of tsushima.
Geweldig.
[ afbeelding ]
Ah, tijd voor iedereen om zichzelf weer helemaal op te hypen om vervolgens teleurgesteld af te druipen. Keep your expectations low and you will never be disappointed..quote:Op dinsdag 13 september 2022 08:54 schreef CoExist het volgende:
Vanavond om 23.59 uur een State Of Play.
10 games in 20 minuten ofzo.
Hoe is die?quote:Op dinsdag 13 september 2022 10:02 schreef StateOfMind het volgende:
Ik ga er ook niet voor wakker blijven.
Zie het morgen wel op YouTube.
Ga vanavond lekker verder met Steelrising.
Same. Zit al op 20 uur. Had het vast eerder kunnen uitspelen, maar vind het gewoon leuk om te xp farmen. Na het uitspelen verkoop ik het wel voor 40 mocht iemand interesse hebben.quote:
Zag gisteren de trailer, sfeertje zit er wel in idd.quote:Op donderdag 1 september 2022 11:49 schreef Scrummie het volgende:
Voor de Cyberpunk liefhebbers. Ik vond het er wel aardig uit zien en ik ben totaal geen tekenfilm fan.
Vanavond maar weer eens ff verder spelen dan.quote:Op woensdag 14 september 2022 09:01 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Zag gisteren de trailer, sfeertje zit er wel in idd.
Ja, dat ding dat ik heb heeft HDR Pro.. dus niet HDR10. Daar moet het aan liggen denk ik want ik heb de kabel ook al op alle HDMI poorten geprobeerd.. Maar het vreemde is dus dat een PS4Pro gewoon HDR weergeeft en ik op mijn PS5 een melding krijg dat mijn TV niet geschikt is.. ergens logisch want oud en niet het beste, maar ik wil gewoon weten hoe het technisch zit. Ik wil sowieso een grotere TV en Oled of Qled en idd meer Hz dus dat komt wel goed met vakantiegeld.quote:Op woensdag 14 september 2022 20:56 schreef StateOfMind het volgende:
Geen idee hoe dat zit net hdr op oudere televisies, maar mijn vorige tv was een goedkope Samsung 4k tv met 'nep' hdr (hdr+ oid) uit 2016.
Wil je het beste uit je PS5 halen qua beeld en dergelijke (120Hz/120fps, bijvoorbeeld), loont het absoluut de moeite om daarvoor een nieuwe tv aan te schaffen.
Let er wel op dat die HDMI 2.1 moet hebben.
Ik zit even te googlen en zo, en volgens mij heb ik HDMI 2.0a en sowieso 50Hz.. maar dat heeft even niets met HDR te maken.. Dat ik een betere TV nodig heb is een feit.. Maar hoe kan het dat de PS4Pro wel HDR deed en Netflix ook.. dat ligt aan die HDMI poort? Het moet echt 2.1 zijn? Iemand een tip voor een geschikte TV voor 1000/1300 euries?quote:Op woensdag 14 september 2022 21:28 schreef StateOfMind het volgende:
HDR10 is volgens mij de huidige HDR standaard.
Ik kocht zelf mijn huidige tv in de zomer van 2020 om alvast voorbereid te zijn op de PS5 en dat was op mijn PS4 Pro destijds een énorm verschil qua beeld/beeldkwaliteit en HDR tov van mijn tv daarvoor.
Hoevaak ik die dag wel niet 'wauw' heb geroepen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Ik raak de game echt niet aan omdat het voor mijn gevoel een AC kloon is, map vol met iccontjes etc.quote:Op woensdag 14 september 2022 08:46 schreef Questular het volgende:
Mag ik nog een keer aanhalen hoe geweldig the Ghost of Tsushima is?
Zelden een game gezien die echt alles zo goed voor elkaar heeft. De sfeer, de verhaallijn, combat![]()
En dan die kleine dingetjes zoals de wind die je de juiste kant op wijst, ik baal er nu al van dat ik deze game ooit gaat uitspelen.
Volgens mij zat er op de PS4 wel ergens in het video menu een output selectie (iets met welke standaard, hoeveel hrtz/bitrate of een 2/4/4/ HDPC?quote:Op woensdag 14 september 2022 21:34 schreef JohnWickPic het volgende:
[..]
Ik zit even te googlen en zo, en volgens mij heb ik HDMI 2.0a en sowieso 50Hz.. maar dat heeft even niets met HDR te maken.. Dat ik een betere TV nodig heb is een feit.. Maar hoe kan het dat de PS4Pro wel HDR deed en Netflix ook.. dat ligt aan die HDMI poort? Het moet echt 2.1 zijn? Iemand een tip voor een geschikte TV voor 1000/1300 euries?
C modelquote:Op donderdag 15 september 2022 11:34 schreef Kickinalfa het volgende:
Qua tv zou ik gewoon kijken welk Lg CX model in het budget past.
Veel en veel beterquote:Op donderdag 15 september 2022 11:31 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik raak de game echt niet aan omdat het voor mijn gevoel een AC kloon is, map vol met iccontjes etc.
quote:Op donderdag 15 september 2022 11:19 schreef Ang3l het volgende:
Gister was een Cyberpunk dag.
Het spel uitgespeeld, en 2 afleveringen van de Anime gekeken.
Nou kan ik nog wel wat gigs doen (de meeste sidequests heb ik echt al gedaan, lijst is leeg), maar na t uitspelen voelt dat altijd een beetje als mosterd naar de maaltijd. Ik denk dan ook dat ik NightCity ga verlaten na maandenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
Over AC gesproken, Hoeveel komen er daar in godsnaam van aan?quote:Op donderdag 15 september 2022 11:31 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik raak de game echt niet aan omdat het voor mijn gevoel een AC kloon is, map vol met iccontjes etc.
quote:Op donderdag 15 september 2022 11:52 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Een heleboel ja. Maar allemaal een andere richting. Mirage is een korte, een tussendoortje voor 40-45 euro.quote:Op donderdag 15 september 2022 11:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Over AC gesproken, Hoeveel komen er daar in godsnaam van aan?
Al trailers gezien van Red, Mirage, Hexe, Jade.
Hexe leek me leukquote:Op donderdag 15 september 2022 11:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Een heleboel ja. Maar allemaal een andere richting. Mirage is een korte, een tussendoortje voor 40-45 euro.
Hexe wordt duister, dan komt er nog eentje die eindelijk in Japan speelt, etc.
Het is de enige toffe franchise die ze nog hebben dus die wordt uitgemolken nu. MCU style.
Dat leek wel zo ja. Maar ik ben pas ingestroomd bij origins, wat echt een andere vorm van spel was.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:27 schreef StateOfMind het volgende:
Mirage is wel weer terug naar de focus op stealth en parkours
Stray. Kun je ook eens met een poes spelen.quote:Op donderdag 15 september 2022 13:35 schreef Ang3l het volgende:
Maarre... Cyberpunk uitgespeeld.
What to do next?
• Vampire: The Masquerade - Swansong
• Martha is Dead
• Horizon: Forbidden West
• Stray
• Alan Wake Remastered
• Tales of Arise
Na het hele grote Cyberpunk zie ik HFW en ToA misschien iets minder zitten.
Beter ene kleinere tussendoor.
Toch maar eens met de DLC van Geralt starten eerst danquote:Op donderdag 15 september 2022 13:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Stray. Kun je ook eens met een poes spelen.
quote:Op donderdag 15 september 2022 13:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Stray. Kun je ook eens met een poes spelen.
Ditquote:Op donderdag 15 september 2022 13:27 schreef StateOfMind het volgende:
Mirage is wel weer terug naar de focus op stealth en parkours
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |