huh!quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 21:21 schreef Ponsai het volgende:
[..]
Tong heeft een ban opgelopen zie ik nu net.
Hij zal even afwezig zijn.
Vind het nog steeds zo’n gek idee dat ze er niet meer is. Ook al heb ik haar maar 1x ontmoet, 100 jaar geleden bij die crapmeet in Utrecht geloof ik. Vond haar zo lief en grappig toen.quote:Op donderdag 23 februari 2023 20:03 schreef hoe-die-nie het volgende:
@:skaai
Altijd optimistisch tot aan het eind![]()
Mis haar grappige reacties overal op internet. SEM en ik hadden haar koelkast overgenomen en nu denk ik iedere dag aan haar als ik er iets in zet of uit haal![]()
Huh? Wie ben jij dan? Andere nick? Koot?quote:Op woensdag 16 augustus 2023 22:15 schreef LittleTeaCup het volgende:
[..]
Vind het nog steeds zo’n gek idee dat ze er niet meer is. Ook al heb ik haar maar 1x ontmoet, 100 jaar geleden bij die crapmeet in Utrecht geloof ik. Vond haar zo lief en grappig toen.
Ik was ooit zeer bloederig.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 22:22 schreef Modus het volgende:
[..]
Huh? Wie ben jij dan? Andere nick? Koot?
Ooohw die, da's wel lang geledenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 22:46 schreef LittleTeaCup het volgende:
[..]
Ik was ooit zeer bloederig.
Haaaai! Ja soms kom ik even uit de eeuwige lurkstand en plaats ik een reactie op iets. Old habits die hard.quote:
Ben je ooit nog in contact geweest met @SeLang?quote:Op zondag 21 augustus 2022 23:43 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waar ik hem zou moeten vinden hoor.
Nope. Niet naar gezocht ook.quote:Op maandag 21 augustus 2023 22:46 schreef FreeShooter het volgende:
[..]
Ben je ooit nog in contact geweest met @:SeLang?
Ik zit op Freethinker-forum, daar is hij admin en nog regelmatig actief.quote:Op donderdag 17 augustus 2023 20:01 schreef Firuze60 het volgende:
@:rereformed
Dat is een hele oude. Enorme teksten schreef hij over Nietsche en het verlies van zijn geloof in het Christendom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |