Zitten hier nog wel moslims?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:13 schreef Tobias19xx het volgende:
[..]
Toen FOK! nog druk was waren er hier genoeg moslims die dit soort dingen afkeurden.
Wel links de schuld geven dan hè, anders is het niet geloofwaardig.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:55 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik zal een twitteraccount aanmaken en iets soortgelijks Twittereren. Kan jij helemaal schuimbekken vanwege een tweet van een onbekend en anonieme iemand. Geen zorgen ik doe her in het Arabisch
Mag je van linkse mensen, zoals opgebaarde, niet zeggen want dat is rAcIsMequote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:58 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Wel links de schuld geven dan hè, anders is het niet geloofwaardig.
Maak je toch gewoon twee Twitteraccounts. Steek er toch wat moeite in jongen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 15:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Mag je volgens linkse mensen zoals opgebaarde niet zeggen want dat is rAcIsMe
Ik ben links. Echt links, dat wel.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 15:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Mag je van linkse mensen, zoals opgebaarde, niet zeggen want dat is rAcIsMe
quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 15:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik ben links. Echt links, dat wel.
Maar duidelijke voorbeelden kan je niet geven.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:13 schreef Tobias19xx het volgende:
[..]
Toen FOK! nog druk was waren er hier genoeg moslims die dit soort dingen afkeurden.
Als je een net handschrift hebt mag dat.Hier linkshandig trouwens. Maakt niet zo veel uit. Zat rechtshandige mensen die net kunnen schrijven, statistisch minder intelligent, maar ja, uitschieters, dat kan zowel links- als rechtshandig.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 15:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]ik schrijf dan wel weer met rechts
Waarom beklagen bij deze man?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 09:06 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Wanneer moslims - terecht overigens- klagen dat iedereen over een kam wordt geschoren, beklaag je dan bij déze man.
Je maakt goede punten, maar volgens mij mis je míjn punt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 18:07 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Waarom beklagen bij deze man?
Deze man is een ongelofelijke idioot die wat mij betreft zo snel mogelijk van de aardbodem verdwijnt (Guantanamo bay is wat mij betreft ook prima)... Maar iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen uitspraken.
Stel:
1) een willekeurige blanke idioot roept dat alle niet-blanke rassen inferieur zijn aan het blanke ras.
2) Een niet-blanke idioot roept dat alle blanken racisten die niet-blanken inferieur vinden.
Hier kun je toch ook niet stellen dat het de schuld is van de blanke idioot (1), dat de niet-blanke idioot (2) zo generaliseert?
Je kan toch niet op basis van 1 haatdragende generaliserende gek, zelf tot allerlei generaliserende haatdragende conclusies komen over een hele groep?
Subtiel, maar uiterst smerig zinnetje weer van het AD. En ik heb het sterke vermoeden dat dit zeer bewust is. Zoals al ontelbare keren is aangegeven: zijn uitlatingen gaan over de ideologie, niet over de aanhangers ervan. Daar hoef je het allemaal niet mee eens te zijn, je kunt het kwalijk vinden, etc. Prima.quote:Zij willen dat de fractievoorzitter het volgende slachtoffer wordt, vanwege zijn uitlatingen over moslims.
Even gelachen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 14:13 schreef Tobias19xx het volgende:
[..]
Toen FOK! nog druk was waren er hier genoeg moslims die dit soort dingen afkeurden.
Dit dus ja...quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 22:21 schreef Repentless het volgende:
[..]
Subtiel, maar uiterst smerig zinnetje weer van het AD. En ik heb het sterke vermoeden dat dit zeer bewust is. Zoals al ontelbare keren is aangegeven: zijn uitlatingen gaan over de ideologie, niet over de aanhangers ervan. Daar hoef je het allemaal niet mee eens te zijn, je kunt het kwalijk vinden, etc. Prima.
Al decennia zijn er hier aanklachten tegen en is er ridiculisering van het Christendom(in allerlei vormen). Niemand die zeurt dat er "uitlatingen over christenen worden gedaan." Ik zou bijna zeggen: integendeel, heel 'progressief' Nederland stond vooraan om eraan mee te doen om zich 'vrij te vechten' van de christelijke dogma's en bekrompenheid. Wat werd er ook smakelijk om gelachen door al die vrijgevochten types.
In de basis is er geen enkel verschil met het op de hak nemen van de Islam. Echter wil men het bij de Islam doen voorkomen alsof het "tegen moslims" is, om er een xenofobisch sausje aan te hangen. Belachelijke dubbele moraal.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2022 18:40 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Het is geen ''haat zaaien richting de gehele moslim gemeenschap'', maar je afkeuring uitspreken tegen een ideologie die de universele rechten van de mens schend, waarin een rechtvaardiging plus motivatie van barbaars geweld te vinden is, en de naïeve idealisten die deze gevaarlijke ideologie blindelings ter goede hoop blijven tolereren.
Het is geen rocket sience, maar schijnbaar voor veel mensen toch heel moeilijk ofzo.
Verders moet Rushdie Wilders niet zo zeuren. Hij schreef een boek en krijgt een mes steek heeft kritiek op de islam en word daarom al bijna twintig jaar beveiligd. Onlangs werd iemand nog onthoofd omdat ie een tekeningetje toonde. Het hoort er vandaag de dag allemaal een beetje bij, nietwaar? En dat allemaal dankzij die ene ideologie.
Het hoort er allemaal een beetje bij? Ben je wel helemaal lekker?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 23:33 schreef SpaceOddity het volgende:
Wilders word al heel lang bedreigd omdat ie kritiek op de islam heeft, er is dus absoluut geen nieuwswaarde, dus waarom dit topic nog niet dicht is, is mij een raadsel.
Maar goed. Aangezien het Rushdie topic dicht blijft kan ik net zo goed even mijzelf quoten uit dat topic;
[..]
Nee ik ben niet helemaal lekker.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 23:40 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Het hoort er allemaal een beetje bij? Ben je wel helemaal lekker?
Ik denk niet dat het angst is, maar gewoon doelbewust 'framen' (ik snap dat het voor velen een jeukwoord is, maar in dit geval is het weinig anders dan dat). Ze hebben zelf weinig te vrezen, want ze onderschrijven of steunen de standpunten van Wilders niet. Dat hoeft ook helemaal niet als nieuwsmedium zijnde.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 23:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dit dus ja...
En angst natuurlijk, want ze weten zelf ook wel dat SGP'ers of die drie katholieken die er nog zijn niet zo snel met hakmessen en bommen gaan smijten.
Blijf het maar herhalen (omdat dat nodig is): dat die PvdA'er uit A'dam (uiteraard) wel met z'n regenboogvlagje durft af te reizen naar een of ander gereformeerd gehucht op de Veluwe maar liever niet met dat ding bij een grootstedelijke moskee staat te schreeuwen om "tolerantie en inclusie" spreekt boekdelen over de huidige tendens.
Misschien moet je je woorden beter kiezen in deze tijd. Niet iedereen snapt sarcasme en al helemaal niet op een forum. Ik wel, maar je weet nooit wie je voor je hebt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 23:53 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Nee ik ben niet helemaal lekker.
Ik ben er kotsmisselijk van dat Rushdie aangevallen is omdat ie boek schreef met die ''ene-niet-nader-te-benoemen-islamitische-profeet'' er in en dat Wilders al zo lang beveiligd moet worden omdat ie kritiek heeft op een ''niet-nader-te-benoemen-ideologie. En dat al bijna 2 decennia lang. Laat ik maar even niet beginnen over de onthoofding van een onschuldige welwillende en goedbedoelende leraar omwille een FUCKING tekening van een moslim.
Maar sarcasme is jouw geheel vreemd ofzo?
Sorry, maar het punt om daar rekening mee proberen te houden ben ik al lang voorbij. Als iemand (zoals jij) mn post niet leuk vind of verkeerd begrijpt dan wil ik best daar even wat duidelijkheid in brengen, maar van te voren rekening houden met iedereen is een onmogelijke opgave.quote:Op zondag 14 augustus 2022 00:00 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Misschien moet je je woorden beter kiezen in deze tijd. Niet iedereen snapt sarcasme en al helemaal niet op een forum. Ik wel, maar je weet nooit wie je voor je hebt.
Hoe stel je je dat praktisch gezien voor? Moet dan iedereen op het gemeentehuis langs komen om een verklaring te ondertekenen of zo?quote:Op zaterdag 13 augustus 2022 23:58 schreef Bloemkool het volgende:
Dit laat zien dat iedereen die in de profeet gelooft en dit soort uitspraken niet veroordeeld niet thuis hoort in Europa of enig ander westers land.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |