Aan van alles en nog wat en geen zin om dat toe te lichten. Ik ben zelf in ieder geval voor een veel beperkter/strenger asielbeleid. Maar we gaan vanzelf wel zien wat hiervan de gevolgen zullen zijn...quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:21 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Dit hele concept waarin mensen asiel aanvragen in een land en dat hun aanvraag dan wordt beoordeeld door het IND, dat gaat nog 'grote problemen' opleveren? Waar zat je aan te denken?
Nou, ik ben dus voor een veel beperkter/strenger asielbeleid, maar ik zal nooit en te nimmer op de PVV of FvD stemmen. Ook niet op de VVD overigens...quote:Op woensdag 10 augustus 2022 06:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Moet ik dan echt PVV of FvD gaan stemmen om te proberen wat aan de asielmaffia te doen?
Vanwege statushoudersquote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:16 schreef hunterrnl het volgende:
[..]
Ook Jan Modaal gaat er last van krijgen. Heel veel steden buiten de randstad is koop en sociaal door elkaar. Uit eigen ervaring kan ik je vertellen dat dit de veiligheid en sfeer in de buurt niet verbeterd. Laten we zeggen dat de kinderen in de winter niet buiten komen en dames liever niet alleen fietsen.
Dan ben je dus niet voor een strenger beleidquote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:26 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nou, ik ben dus voor een veel beperkter/strenger asielbeleid, maar ik zal nooit en te nimmer op de PVV of FvD stemmen. Ook niet op de VVD overigens...
Dat hele asiel gebeuren ging toch grote problemen opleveren. Hoe kan je dan voor een asiel gebeuren beleid zijn?quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:24 schreef Forbry het volgende:
[..]
Aan van alles en nog wat en geen zin om dat toe te lichten.
Ik ben zelf in ieder geval voor een veel beperkter/strenger asielbeleid.
De gevolgen van het vinden van voldoende opvangruimte om de mensen die in afwachting zijn van een uitspraak op te vangen? De horror zal niet te overzien zijn denk ik.quote:Maar we gaan vanzelf wel zien wat hiervan de gevolgen zullen zijn...
Of door een brandende hoepel laten springen. Ze zijn veilig en dus mogen niet zeuren zoals over het buiten slapenquote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:30 schreef Twiitch het volgende:
Kunnen we ze niet in een weiland zetten ofzo. Tussen de koeien. En dan mogen ze poep opruimen (want stikstof jeweettoch) in ruil voor eten.
Oh, ja wel... Maar ik ga het land echt niet nog méér in vernieling helpen door op een FvD te stemmen.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:28 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dan ben je dus niet voor een strenger beleid
jaquote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:34 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Of door een brandende hoepel laten springen. Ze zijn veilig en dus mogen niet zeuren zoals over het buiten slapen
Dat doe je al want je bent niet voor een strenger beleid.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:43 schreef Forbry het volgende:
[..]
Oh, ja wel... Maar ik ga het land echt niet nog méér in vernieling helpen door op een FvD te stemmen.
Je snapt heus wel wat ik bedoel te zeggen met "het hele asiel gebeuren"... Ik ben voor mínder asielzoekers, voor strengere criteria om het land binnen te mogen komen, voor een stop op asielzoekers zo lang we geen ruimte voor (goede) opvang hebben en ik vind dat woonruimte voor asielzoekers niet mag prefaleren boven woonruimte van/voor niet-asielzoekers...quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:28 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Dat hele asiel gebeuren ging toch grote problemen opleveren. Hoe kan je dan voor een asiel gebeuren beleid zijn?
[..]
De gevolgen van het vinden van voldoende opvangruimte om de mensen die in afwachting zijn van een uitspraak op te vangen? De horror zal niet te overzien zijn denk ik.
Tja, dat is jouw mening, maar zeker niet de mijne. Verre van.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:50 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat doe je al want je bent niet voor een strenger beleid.
Wispelture Eerdmans vind ik van dezelfde orde (en dan voor mij nog liever PVV qua ideeen maar ik vind dat ondemocratische troep)quote:
Dat is ook de frame die heerst in de politiek natuurlijk. Er zijn maar een paar partijen kritisch maar die roepen bijna allemaal grenzen op slot! en de rest lijkt vaak te acteren alsof er nauwelijks een probleem is met de instroom maar alleen met de afhandeling, maar doet vervolgens geen zier aan de afhandeling.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 11:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het vermoeide aan de hele asieldiscussie is dat ook in dit topic de welbekende lieden weer acteren alsof het een binaire keuze is tussen nul asielzoekers of iedereen maar laten aankloppen.
De rationaliteit is ver te zoeken inderdaad, maar hoe langer dit hoofdpijndossier voort sleept, hoe extremer dat wordt. Al hebben we jaren lang de poort open gehouden. Kunnen het best eens proberen met de poort dicht.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 11:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is ook de frame die heerst in de politiek natuurlijk. Er zijn maar een paar partijen kritisch maar die roepen bijna allemaal grenzen op slot! en de rest lijkt vaak te acteren alsof er nauwelijks een probleem is met de instroom maar alleen met de afhandeling, maar doet vervolgens geen zier aan de afhandeling.
Er is geen nuance in dit debat en voor de stemmer is kiezen voor nuance ook vrijwel onmogelijk.
Nee dat snap ik niet. Dit is een nieuwsbericht dat gaat over de opvang van mensen in de asielketen. Als je dan zegt dat 'het hele asiel gebeuren' voor problemen gaat zorgen, dan neem ik aan dat je het over de asielprocedure hebt ofzo? Ik zie in ieder geval niet in hoe het regelen van een opvangplek voor mensen die een asielaanvraag hebben ingediend, voor enorme problemen gaat zorgen. En jij ook niet, want je hebt het nog niet echt toegelicht.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:53 schreef Forbry het volgende:
[..]
Je snapt heus wel wat ik bedoel te zeggen met "het hele asiel gebeuren".
Het aantal asielzoekers en de criteria zijn twee totaal verschillende zaken.quote:.. Ik ben voor mínder asielzoekers, voor strengere criteria om het land binnen te mogen komen,
Hoe zie je dat voor je in de praktijk?quote:voor een stop op asielzoekers zo lang we geen ruimte voor (goede) opvang
Dan heb ik goed nieuws voor je: Woonruimte voor asielzoekers is niet een ding. Dit gaat om opvangplekken in centra. Die kan vast van je wensenlijst af dusquote:hebben en ik vind dat woonruimte voor asielzoekers niet mag prefaleren boven woonruimte van/voor niet-asielzoekers...
Zolang als men de koninklijke familie en aanhangers laat regeren zal er niets gedaan worden voor de armere inwoners van dit land.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:19 schreef Forbry het volgende:
Dit hele asiel gebeuren gaat nog zulke grote problemen opleveren... ik houd echt mijn hart vast...
Ja, de uitstroom van statushouders het AZC uit en de verwerkingssnelheid van asielaanvragen door de IND.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 11:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als de overheid zo'n beetje elke week aan het bedelen is om nog meer crisisnoodopvang dan is het toch duidelijk waar het probleem zit.
En waardoor komt die lage uitstroom en de trage verwerking tot stand denk je?quote:Op woensdag 10 augustus 2022 11:11 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Ja, de uitstroom van statushouders het AZC uit en de verwerkingssnelheid van asielaanvragen door de IND.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |