quote:Op maandag 8 augustus 2022 17:02 schreef Szura het volgende:
Nee ze hebben er echt niks mee te maken
https://www.gld.nl/nieuws(...)enkruisvlag-in-stroe
Een hakenkruis en Ajax gaan misschien wat minder goed samen.quote:Op maandag 8 augustus 2022 17:12 schreef Felagund het volgende:
Misschien kunnen de boeren bij Ajax gaan voetballen? Ze hebben in ieder geval de juiste mentaliteit.
Wordt er gvd weer geroddeld over mij in de Wielren sc. Niet meer doen HHH38!quote:Op donderdag 4 augustus 2022 21:44 schreef hhh38 het volgende:
@:Mexicanobakker is PIETJEPUKKED in het Slimste Mens topic
In de winter loopt zijn huur af, dan lijkt het mij einde verhaal. Als ik de T mag geloven trekken ze de handen er al vanaf.quote:Op maandag 8 augustus 2022 16:18 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik hoop dat ie een 3e, 4e en 5e kans krijgt
Genuanceerde analyse van de gehele rechterlijke uitspraak neem ik aan.quote:Op maandag 8 augustus 2022 19:37 schreef EinarBoe het volgende:
[ twitter ]
Berucht NSB-blad de Telegraaf tweet over de levenslange straf voor een racistische moord in de VS en wat er toen gebeurde in de reacties zal niemand verbazen.
quote:Op maandag 8 augustus 2022 19:45 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Genuanceerde analyse van de gehele rechterlijke uitspraak neem ik aan.
En de vermoorde onschuld spelen als je ze in het echt aanspreekt.quote:Op maandag 8 augustus 2022 19:48 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Er woont me een partij narigheid in het Nederlands taalgebied, daar wordt een mens toch ongelukkig van.
Elke vorm van witchhunt jegens die kutclub is volledig gerechtvaardigd.quote:
Ik heb mijn shirtje dat ik kreeg toen ik 8 was vorig jaar al verbrand helaas.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:00 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Elke vorm van witchhunt jegens die kutclub is volledig gerechtvaardigd.
Negen jaar terug de neiging gehad er iets van te kopen, maar nu allang niet meer. Qua voetbalidealen zelf zou ik er van moeten houden, maar de echte affectie had ik eigenlijk nooit. Die club is een extreme mediawerkelijkheid geworden.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:04 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik heb mijn shirtje dat ik kreeg toen ik 8 was vorig jaar al verbrand helaas.
Dat denk ik ook, maar niet omdat het aantal Catalanen minder is geworden.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:07 schreef El-Stinho het volgende:
Ik denk dat meer Rasheed's en Jamaal's uit the Middle East bezig zijn met Barça dan Catalanen zelf. Dat is een trieste constatering op zich.
8 jaar, dus gekregen. Romario achterop. Helemaal groos toen natuurlijk.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:06 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Negen jaar terug de neiging gehad er iets van te kopen, maar nu allang niet meer. Qua voetbalidealen zelf zou ik er van moeten houden, maar de echte affectie had ik eigenlijk nooit. Die club is een extreme mediawerkelijkheid geworden.
Ik ben opgegroeid met het beste voetbal ooit, 2008-2012. Maar ik besef me inmiddels meer en meer dat club en voetbal zelf los van elkaar staan. Waar dan ook.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:10 schreef Steven184 het volgende:
[..]
8 jaar, dus gekregen. Romario achterop. Helemaal groos toen natuurlijk.
Maar ondanks dat ik heel vaak in Barcelona ben geweest en in het stadion, nooit echt mijn club geweest. Real ook niet. Eigenlijk totaal geen sympathie voor beiden.
Ach, Barcelona is zelfs opgericht door buitenlanders.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:09 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar niet omdat het aantal Catalanen minder is geworden.
Eens. En met alle investeerders is het erger dan ooit. Valencia was vroeger mijn favoriete club. Kijk wat ze daarmee hebben gegaan.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:11 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik ben opgegroeid met het beste voetbal ooit, 2008-2012. Maar ik besef me inmiddels meer en meer dat club en voetbal zelf los van elkaar staan. Waar dan ook.
Valencia verkoopt vandaag of snel Gonçalo Guedes voor een fooitje en daarmee haar hele seizoen. Triest maar waar.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:13 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Eens. En met alle investeerders is het erger dan ooit. Valencia was vroeger mijn favoriete club. Kijk wat ze daarmee hebben gegaan.
De Spaanse geschiedenis zit vol verrassingen.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik ben er nu achter gekomen dat Atletico Madrid opgericht is door Basken en Athletic Bilbao door BrittenRaar allemaal.
In de top? Juventus en Real Madrid vind ik het best goed doen, in de subtop van Spanje en Italië wel meer. In Engeland en Duitsland zit er nagenoeg overal een groot bedrijf achter.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:16 schreef Immerdebestebob het volgende:
Welke authentieke clubs zijn er nog en weten idiote investeerders er echt buiten te houden?
Real Madrid krijgt de laatste jaren onterecht veel backlash terwijl ze het beleidstechnisch vrij solide doen. Die vooroordelen zijn vast oude kwalen van vroegah, maar nu vind ik ze het vrij solide doen eigenlijkquote:Op maandag 8 augustus 2022 20:20 schreef Sked het volgende:
[..]
In de top? Juventus en Real Madrid vind ik het best goed doen, in de subtop van Spanje en Italië wel meer. In Engeland en Duitsland zit er nagenoeg overal een groot bedrijf achter.
Als je bedenkt dat ze hun hele reputatie te danken hebben aan een dictator van tientallen jaren geleden kan ik niets anders dan respect hebben voor wat ze de afgelopen zeg maar 10 jaar hebben gepresteerd.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:22 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Real Madrid krijgt de laatste jaren onterecht veel backlash terwijl ze het beleidstechnisch vrij solide doen. Die vooroordelen zijn vast oude kwalen van vroegah, maar nu vind ik ze het vrij solide doen eigenlijk
Sinds 2013 of wat is het 2014 doen ze eigenlijk geen 'vreemde' dingen. Alleen hun investment in Reinier, Hazard en Jovic is vrij dramatisch. Maar voor een club die miljardenomzet genereert, is dat geen pain on the ass.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:24 schreef Sked het volgende:
[..]
Als je bedenkt dat ze hun hele reputatie te danken hebben aan een dictator van tientallen jaren geleden kan ik niets anders dan respect hebben voor wat ze de afgelopen zeg maar 10 jaar hebben gepresteerd.
Ancelotti is een trainer die spelers extreem kan laten shinen als ze maar genoeg talent hebben. Die man is zo verschrikkelijk intelligent.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:26 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Sinds 2013 of wat is het 2014 doen ze eigenlijk geen 'vreemde' dingen. Alleen hun investment in Reinier, Hazard en Jovic is vrij dramatisch. Maar voor een club die miljardenomzet genereert, is dat geen pain on the ass.
Vorig jaar vroeg ik me af waarom zeCarletto
aanstelden, nog zonder te weten dat Vini zo goed zou worden. Zie wat er later een jaar gebeurt.
Carletto is mijn favoriete trainer inmiddels. Vroeger, tien jaar terug, waren dat idealisten zoals Pep. Maar tegenwoordig, en ook in het leven, snap ik wel dat je voor 'je eigen visie' in voetbal niets koopt. En Pep is uiteindelijk ook gewoon een fraud.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:28 schreef Sked het volgende:
[..]
Ancelotti is een trainer die spelers extreem kan laten shinen als ze maar genoeg talent hebben. Die man is zo verschrikkelijk intelligent.
Verder hebben alle topclubs er regelmatig een transfer tussen zitten waarvan je je achteraf vraagt waarom in godsnaam. Dan is de enige truc om ze met zo weinig mogelijk verlies te verkopen.
Het is ook gewoon heel simpel, je hebt een groep met tientallen spelers die (potentieel) de beste van de wereld zijn, op z'n minst een van de beste op hun positie, en ik geloof oprecht niet dat het enorm veel uitmaakt hoe je die groep spelers behandelt. Sterker nog: als je spelers op hun top hebt dan heb je er helemaal geen donder aan om als een Pep te acteren, omdat je exact zou moeten weten hoe een speler kan rendeneren.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:30 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Carletto is mijn favoriete trainer inmiddels. Vroeger, tien jaar terug, waren dat idealisten zoals Pep. Maar tegenwoordig, en ook in het leven, snap ik wel dat je voor 'je eigen visie' in voetbal niets koopt. En Pep is uiteindelijk ook gewoon een fraud.
Als je alleen maar goede spelers hebt, dan heb je een goede people manager nodig.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:33 schreef Sked het volgende:
[..]
Het is ook gewoon heel simpel, je hebt een groep met tientallen spelers die (potentieel) de beste van de wereld zijn, op z'n minst een van de beste op hun positie, en ik geloof oprecht niet dat het enorm veel uitmaakt hoe je die groep spelers behandelt. Sterker nog: als je spelers op hun top hebt dan heb je er helemaal geen donder aan om als een Pep te acteren, omdat je exact zou moeten weten hoe een speler kan rendeneren.
Pep heeft een visie, maar koopt vervolgens voor miljarden aan spelers zonder het grote doel te bereiken. Misschien lukt het hem ooit en dan zegt hij 'zie je, ik kan het!'.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:33 schreef Sked het volgende:
[..]
Het is ook gewoon heel simpel, je hebt een groep met tientallen spelers die (potentieel) de beste van de wereld zijn, op z'n minst een van de beste op hun positie, en ik geloof oprecht niet dat het enorm veel uitmaakt hoe je die groep spelers behandelt. Sterker nog: als je spelers op hun top hebt dan heb je er helemaal geen donder aan om als een Pep te acteren, omdat je exact zou moeten weten hoe een speler kan rendeneren.
Lol, alsof de task van Real Madrid begin 2021/22 zo makkelijk was. Het gouden koppel Ramos-Varane was achterin weg. Voorin een extreme afhankelijkheid van de enige echte koningquote:Op maandag 8 augustus 2022 20:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als je alleen maar goede spelers hebt, dan heb je een goede people manager nodig.
Ben het met je eens hoor. Sorry voor mijn flauwe oneliners.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:37 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Lol, alsof de task van Real Madrid begin 2021/22 zo makkelijk was. Het gouden koppel Ramos-Varane was achterin weg. Voorin een extreme afhankelijkheid van de enige echte koning![]()
Benzema
![]()
. Ik had geen kampioenschap, laat staan een CL verwacht.
Nou, dat is niet altijd het geval. Sommige spelers kunnen op wereldniveau acteren, maar hebben wel nodig dat iemand zegt wat hij het beste kan doen.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:35 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als je alleen maar goede spelers hebt, dan heb je een goede people manager nodig.
Dat is ook het probleem, de visie van Pep werkt uitstekend tot je een ploeg tegenkomt die sterker is. In zijn periode bij Barça had hij geen ploegen die sterker waren door de aanwezigheid van Puyol, Iniesta, Messi. Dat zijn spelers die in hun prime er echt bovenuit staken. En waar is het plan B? Intussen weet iedereen hoe hij gaat willen spelen, het is alleen wachten op een team dat goed genoeg is om dat aan te pakken.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:35 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Pep heeft een visie, maar koopt vervolgens voor miljarden aan spelers zonder het grote doel te bereiken. Misschien lukt het hem ooit en dan zegt hij 'zie je, ik kan het!'.
Ik heb twee Pep-biografieën wel twee keer herlezen, maar als ik dat nu nog zou herlezen komt het in niets met van 13/14 jaar overeen.
Pep had in 2011/12 tegen Chelsea pech, want 9 van de 10 keer zouden ze winnen.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:38 schreef Sked het volgende:
[..]
Nou, dat is niet altijd het geval. Sommige spelers kunnen op wereldniveau acteren, maar hebben wel nodig dat iemand zegt wat hij het beste kan doen.
[..]
Dat is ook het probleem, de visie van Pep werkt uitstekend tot je een ploeg tegenkomt die sterker is. In zijn periode bij Barça had hij geen ploegen die sterker waren door de aanwezigheid van Puyol, Iniesta, Messi. Dat zijn spelers die in hun prime er echt bovenuit staken. En waar is het plan B? Intussen weet iedereen hoe hij gaat willen spelen, het is alleen wachten op een team dat goed genoeg is om dat aan te pakken.
Als je maar één trucje kent ga je vanzelf mislukken.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Pep had in 2011/12 tegen Chelsea pech, want 9 van de 10 keer zouden ze winnen.
Sindsdien hebben ze het alleen maar aan zichzelf (en Pep) te wijten.
Fidel?quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:55 schreef AllesKaputt het volgende:
Weet je wie ook eindeloos door kon lullen over volkomen oninteressante zaken?
Pep? Poche? Himmler? Lon Nol?quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:55 schreef AllesKaputt het volgende:
Weet je wie ook eindeloos door kon lullen over volkomen oninteressante zaken?
Lon Nol had twee broers genaamd Lon Non en Lon Nil. Dan kun je jezelf Pol Pot noemen en een kwart van je eigen volk ombrengen, maar daar kun je niet tegenop.quote:
Briljant toch?quote:Op maandag 8 augustus 2022 21:14 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Lon Nol had twee broers genaamd Lon Non en Lon Nil. Dan kun je jezelf Pol Pot noemen en een kwart van je eigen volk ombrengen, maar daar kun je niet tegenop.
Dat laatste zou ik zeggen.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:22 schreef El-Stinho het volgende:
https://twitter.com/BartvanRijswijk/status/1556699849482858496
@:Slobeend Is Tim den Besten nu een 'acting gutmensch' of is hij een goed mens die door drank vreemde dingen zou doen?
Raad eens wie ik quote.quote:Grueter is wel een beetje de PietjePuk van de NOS voetbalpodcast. Juist daarom kan ik hem wel goed hebben.
Denk zo narcistisch mogelijk.quote:Op maandag 8 augustus 2022 22:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Gutanoth? Enige fan van Puk
Martin van Rooijen?quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:55 schreef AllesKaputt het volgende:
Weet je wie ook eindeloos door kon lullen over volkomen oninteressante zaken?
De Horeca gaat nog wel klappen krijgen, want veel volk kan de Horeca niet meer betalen, omdat te weinig verdienen. Ironischquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 08:27 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe horeca is uit.
Het is vooral een enorm gejank.quote:Op maandag 8 augustus 2022 20:22 schreef El-Stinho het volgende:
https://twitter.com/BartvanRijswijk/status/1556699849482858496
@:Slobeend Is Tim den Besten nu een 'acting gutmensch' of is hij een goed mens die door drank vreemde dingen zou doen?
Ilse had wel zin in zijn lange.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 09:50 schreef maxi-mus het volgende:
[ twitter ]
Ach, dus dat lieve meisje spelen was een act van Ilse? Dat verwacht je ook niet zeg.
?quote:
Hij gaat weer aangifte doen omdat Grunberg hem extreemrechts noemde in een tweet.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 10:25 schreef hhh38 het volgende:
[..]
?
De helft van dit topic bestaat uit "Ach, [...]" posts waarbij je vervolgens moet opzoeken wat er met die persoon aan de hand is
Aan de ene kant vervelend maar ook wel vermakelijkquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 10:25 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De helft van dit topic bestaat uit "Ach, [...]" posts waarbij je vervolgens moet opzoeken wat er met die persoon aan de hand is
Godveddommequote:Op dinsdag 9 augustus 2022 09:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dit is in scene gezet, hele oude miem.
Het is toch een filler. Je mist er niks aanquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 10:32 schreef Szura het volgende:
Hele dag moeten wachten tot ik BCS kan kijken, manmanman
Lineaire tv-genot.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 10:32 schreef Szura het volgende:
Hele dag moeten wachten tot ik BCS kan kijken, manmanman
Sep Vergoossen?quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 19:51 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bij Sep kan een ach niet ontbreken.
Die Floris van den Berg lijkt nog wel eens over dingen na te denken en te kunnen denken. Maar volgens de mediawaarheid heeft elk kamp half gelijk dus zit hij uiteraard naast een blaaskaak als Zihni Ozdil. Treurig.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 22:34 schreef Szura het volgende:
Zihni Özdil, Floris van den Berg en Sujet Shams over de woke-beweging
De zwartepietendiscussie begint dit jaar in augustus: tv-presentator Tim den Besten maakte huilend zijn excuses voor het zingen van een Sinterklaasliedje. Gaat de woke-beweging te ver? Elsevier-columnist Zihni Özdil en schrijver Sujet Shams reageren vanavond bij Op1, samen met Universitair docent Floris van den Berg. Hij ziet zijn leerlingen steeds gevoeliger worden.
Ik ken mensen die ooit op Zihni gestemd hebben.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 22:36 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Die Floris van den Berg lijkt nog wel eens over dingen na te denken en te kunnen denken. Maar volgens de mediawaarheid heeft elk kamp half gelijk dus zit hij uiteraard naast een blaaskaak als Zihni Ozdil. Treurig.
Ik heb een vermoeden, maar ik durf dat hier niet meer uit te spreken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 23:28 schreef Aguero het volgende:
[..]
Ik ken mensen die ooit op Zihni gestemd hebben.
Zihni is heel soms wel te pruimen en dan vergeet je heel eventjes alle mindere momenten.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 23:28 schreef Aguero het volgende:
[..]
Ik ken mensen die ooit op Zihni gestemd hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 59% gewijzigd door Slobeend op 10-08-2022 14:21:12 ]
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 10:02 schreef maxi-mus het volgende:
Geweldige aflevering wederom, al kan Jesse echt niet meer.
SPOILER: BCS spoilersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@Slobeend vindt dit niet leuk.quote:Op woensdag 10 augustus 2022 13:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dit had natuurlijk moeten zijn:
Ach Parsons
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |