En met wijngaarden kom je bij Pinot Noir en dan kom je bij die Franse renner.quote:Op zondag 10 juli 2022 12:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
Jij zegt weinig; ik zeg wijngaarden.
Woordkunstenaar Jorisquote:Op zondag 10 juli 2022 12:44 schreef Immerdebestebob het volgende:
Jij zegt weinig; ik zeg wijngaarden.
Dit had ik eerder moeten lezenquote:Op zondag 10 juli 2022 10:36 schreef maxi-mus het volgende:
2. Guerreiro. Roeben is een beetje een dommekracht. Of nouja, een ontzettende dommekracht. Vrij letterlijk weggevallen uit het klassement door een val, maar sinds een paar dagen lijkt het weer wat beter te gaan. Alleen zouden wij dat helemaal niet mogen zien, hij zou lekker iedere dag moeten laten lopen totdat hij een keer een leuke rit vindt voor een vlucht. In plaats daarvan is hij de laatste dagen lekker aan het aanklampen, een verspilling van energie. Ik zie hem graag in een vlucht, omdat je dan vaak zijn totale gebrek aan intellect zien. Hopelijk is het ons vandaag gegund.
Het is ons niet gegund, hij is CORRED.
Als hij zo slecht blijft als de afgelopen week is het geen goed idee en als hij zich weer beter gaat voelen kan hij zich natuurlijk geen enkele etappe inhouden.quote:Op zondag 10 juli 2022 12:42 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dan kan uitrijden juist een goede basis zijn. Moet je wel heel rustig doen zoals hij nu doet en niet zoals in de Giro.
Ja ik ben vandaag vies laat opgestaan. Had eerst de voorbeschouwing van de Mol en Emil gelezen en toen pas dit topic geopend. Toen ik klaar was met de voorbeschouwing van R_R was de neutralisatie voorbijquote:Op zondag 10 juli 2022 12:48 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik had het bewust vroeg gedeeld! Maar met jou nog 314 anderen.
Die zegt dat hij normaal niet meespringt met de 1e ontsnappingen omdat die toch nooit wegkomen. In ieder geval een andere tactiek dan vandaag..quote:
De Molquote:Op zondag 10 juli 2022 12:52 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja ik ben vandaag vies laat opgestaan. Had eerst de voorbeschouwing van de Mol en Axel gelezen en toen pas dit topic geopend. Toen ik klaar was met de voorbeschouwing van R_R was de neutralisatie voorbij
Wordt wel eens tijd voor een groot kopgroep gevecht ja.quote:Op zondag 10 juli 2022 12:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik dacht even OTO op weg maar nee dit is een ander plek
Kopgroep van 20 a 30 man zou ik wel genot vinden
Een typische Italiaan.quote:Op zondag 10 juli 2022 12:54 schreef Koffieplanter het volgende:
Bettiol is zich deze Tour echt aan het profileren als een totale idioot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |