abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 12 juli 2022 @ 18:54:53 #51
339901 LordofLeaves
conjurer of cheap tricks
pi_205319579
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 17:45 schreef Molo het volgende:

[..]
Ik hou hier zo erg van O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Keihard ook weer.
“A wizard is never late, nor is he early .He arrives precisely when he means to.”
pi_205319716
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 11:38 schreef Piles het volgende:

[..]
Waar gáát dit over :')
Omturnen :') x 999.999.999
Komt er dan een turner binnen die de pannenkoeken op lenige wijze omdraait?
pi_205319732
quote:
Lief dagboek..

Gvd zeg :')
pi_205319773
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 17:30 schreef Viv het volgende:

[..]
https://www.linkedin.com/feed/update/activity:6952559596028764160

Mama loopt vast in haar carrière, wordt daarna (uiteraard!) coach voor anderen die vastlopen in hun carrière. En haar kind coacht zij iedere avond preventief, opdat zij niet vastloopt in het leven. :s)
Kotssssssss
:r :r :r
Je kind als experiment... Oké Josef Mengele. Overrulen ook echt :')
  dinsdag 12 juli 2022 @ 19:20:16 #55
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_205319844
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 11:35 schreef HSG het volgende:

[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app

Nou nou nu heb je de maatschappij echt geholpen hoor. :')
Zomaar een vraag die in me opkomt: wat ga eraan doen dan, staatssecretaris?
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_205319880
quote:
15s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 19:20 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
Zomaar een vraag die in me opkomt: wat ga eraan doen dan, staatssecretaris?
Hoezo, hij heeft toch gezien dat het allemaal werkt :7
  Manager PR/Moderator dinsdag 12 juli 2022 @ 19:27:20 #57
269689 crew  Viv
pi_205319937
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 18:24 schreef Ronald het volgende:

[..]
Man man, wat een geneuzel. Er is een schreeuwend tekort aan huisartsen, maar mama gaat liever ‘affirmeren’ ofzoiets.
En andere (huis)artsen overhalen om ook te stoppen. Affirmeren kun je leren! *O*
pi_205320579
quote:
15s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 19:20 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]
Zomaar een vraag die in me opkomt: wat ga eraan doen dan, staatssecretaris?
Niks natuurlijk. Opendeur-vraag. ;)
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_205320596
quote:
Boos zit hij in de kleedkamer. Hij is er nog als enige en ik loop de kleedkamer in. Z'n sokken en schoenen liggen op de grond. De sokken in elkaar verfrommeld. Wenkbrauwen gefronst. Z'n klas is alvast terug naar het lokaal; hij krijgt op zijn verzoek wat tijd van z'n leerkracht.

De leerlingen van mijn SO+ klas zijn al naar huis, dus ik heb wel even tijd en ga tegenover hem zitten.

"Het lijkt erop dat je boos bent Richard."
"Dat kun je wel zeggen ja en als ik hem zie, dan sla ik hem hartstikke dood."
"Ja dan ben je inderdaad erg boos. Je zult er ook wel een goede reden voor hebben. Wat is er gebeurd?"
Er komt een verhaal over uitschelden, in de weg lopen, kwetsen door een klasgenoot. Maar vooral een optelsom van alles van de laatste weken. Terwijl hij praat, trekt hij de vochtige sokken over z'n bezwete voeten.
"Weet je wat jongen, loop naar even mee naar mijn lokaal. Kletsen we daar even verder."
Ik app z'n juf even dat hij straks komt.

Even later zitten we op de bank in mijn lokaal.
Hij praat verder.
"Ik heb ODD meester. Weet je wat dat is?"
"Ik heb er wel eens van gehoord, maar vertel eens?"
"Dat is dat ik m'n woede niet kan beheren. Mag ik het in procenten zeggen? Drie jaar geleden kon ik het voor 2 procent, maar nu al voor 70 procent."
"Oh maar dat is een flinke vooruitgang."
Hij kijkt trots, op een serieuze manier.

We kletsen nog even verder. Anders gezegd; hij praat nog even door. Hoe meer hij praat, des te ontspannender z'n wenkbrauwen worden.
"Maar ik heb ook veel meegemaakt."
En hij vertelt over de scheiding van z'n ouders toen hij jong was en het gedoe met stiefvaders, een steekpartij en geweld. Hoe langer het gesprek duurt, des te meer ik me afvraag waar zijn symptomen eigenlijk vandaan komen.

Hoe dan ook, na tien minuten is hij flink ontspannen en loop ik met hem naar z'n eigen klas. Daar kan hij zich de rest van de dag handhaven.

Echte boosheid gaat vaak veel verder terug dan het meest recente incident.

#speciaalonderwijs #renn4 #gedrag #traumasensitiefwerken #boosheid
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app

Ga lekker naar een onderwijsforum of zo.
Ô mon citoyens vous serez unis.
  Manager PR/Moderator dinsdag 12 juli 2022 @ 21:24:48 #60
269689 crew  Viv
pi_205321487
quote:
Mijn lessen na het beklimmen van de Mont Blanc

We hebben de top van de Mont Blanc gehaald!
Het was afzien en het was geweldig.

De inzichten die ik mee naar huis neem:

1 Als je volledig in het moment bent, kun je veel meer. Tijdens de beklimming kijk je niet naar boven hoe ver je nog moet. Je kijkt ook niet naar beneden hoe ver je kunt vallen. Je kijkt zelfs nauwelijks naar de omgeving (leidt ook af, waardoor je makkelijk kunt verstappen en vallen). Je bent zo’n 8 uur op een dag alleen maar bezig met waar je voeten en handen neerzet. Focus.

2 Don’t think, just walk. In het verlengde van het vorige punt: ga niet nadenken over of je het wel aan kunt of over het gevaarlijke gedeelte dat er straks aankomt. Dat kost alleen maar energie en daar heb je niks aan. ‘Don’t think, just walk’, zeiden de gidsen steeds. Volledig in het moment en alleen bezig met je volgende stap. Wederom; focus.

3 Als je dankbaar bent voor de kleine dingen, gaat het makkelijker. Bijna elke stap die je zet is omhoog. Afzien, rammen. Als je dan even twee meter een vlakke grond hebt, is dat een cadeautje. Hetzelfde geldt voor een fris windje of even een slok water tussendoor. Door te focussen op die kleine geluksmomentjes, is het makkelijker vol te houden.

4 Slow is fast & fast is slow. Omdat het intens is qua conditie en kracht, probeer je altijd zoveel mogelijk energie te besparen. Zet je te grote stappen, dan ben je zo door je energie heen en is het einde oefening. Je kijkt altijd: wat is de kleinst mogelijke stap die ik nu kan zetten? Vanuit daar kom je makkelijk in een flow.

5 Nu of nooit! Je loopt een groot gedeelte in touwgroepen, wat inhoudt dat je met twee of vier mensen vast zit aan een touw. Het tempo wordt bepaalt door de gids en de rest loopt er als een trein achter aan. Je heb dus niet een moment om het rustiger aan te doen. De trein gaat door. Op een gegeven moment ga jezelf dan ook tegenkomen: ik kan niet meer, ik wil een pauze! Als je daar aan toegeeft, houdt het op. Tanden op elkaar en door.

6 A simple life, is a good life. Er valt veel weg als je in de bergen bent. Je krijgt niet veel mee van de hectiek van de bewoonde wereld, je probeert niet 10 ballen in de lucht te houden, je rent niet de hele tijd van hot naar her en je wordt niet de hele tijd onderbroken. Je bent steeds bezig met één ding. Rust.

Al met al vond ik het een fantastische ervaring. Ik heb dingen gedaan waarvan ik nooit had gedacht dat dat überhaupt mogelijk was: op een steile ijshelling naar beneden lopen (kan met stijgijzers), 600 meter recht naar boven klimmen met een rugzak van 14 kilo op je rug, over smalle richels lopen (met daaronder een afgrond) en kilometers doorgaan ondanks pijn en vermoeidheid.

Voor mij was het kernwoord van dit hele avontuur focus. Als je hier grip op hebt, kun je meer dan je denkt.

Nu moe en voldaan.

#focus #klimmen #alpinisme #montblanc #4810m #nuofnooit #focusacademy
Man beklom berg, kwam tragischerwijs terug als mindfulness-orakel.

https://www.linkedin.com/feed/update/activity:6952657724341923840
  dinsdag 12 juli 2022 @ 21:39:10 #61
431496 girlnextdoor.
Could be mine, could be yours.
pi_205321742
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 21:24 schreef Viv het volgende:

[..]
Man beklom berg, kwam tragischerwijs terug als mindfulness-orakel.

https://www.linkedin.com/feed/update/activity:6952657724341923840
'Kijk mij eens een berg beklommen hebben' :')
With love :*
pi_205321753
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 21:39 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
'Kijk mij eens een berg beklommen hebben' :')
een berg?
De Mont Blanc ja!
Op zaterdag 24 februari 2024 16:25 schreef Claudia_x het volgende:
Sterker nog, als ik reacties als die van @:vanyel lees, dan vraag ik me af of ik niet op het verkeerde geslacht val. :Y)
pi_205322305
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 21:39 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
'Kijk mij eens een berg beklommen hebben' :')
Gister z'n ma nog beklommen, dat is pas noemenswaardig.
pi_205323129
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 21:40 schreef Vanyel het volgende:

[..]
een berg?
De Mont Blanc ja!
Ja en? Er zijn ook mensen die op de maan hebben gestaan.
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_205323302
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 14:20 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Precies dit wilde ik ook posten. Waarom op een zakelijk netwerk?
Linked is al lang niet meer wat het vroeger was. Het niveau is gewoon facebook voor kantoorvolk
  Manager PR/Moderator woensdag 13 juli 2022 @ 01:14:41 #66
269689 crew  Viv
pi_205323311
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 01:09 schreef 111210 het volgende:

[..]
Linked is al lang niet meer wat het vroeger was. Het niveau is gewoon facebook voor kantoorvolk
En kantoorvolk dat na een burnout terugkeert als coach en dan via LinkedIn klandizie probeert te regelen via 'inspirerende' posts. ;(
pi_205323699
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 01:14 schreef Viv het volgende:

[..]
En kantoorvolk dat na een burnout terugkeert als coach en dan via LinkedIn klandizie probeert te regelen via 'inspirerende' posts. ;(
Als alle coachen, influenzer en barista een nuttige baan zouden nemen, zou het personeelstekort in 1 klap opgelost zijn ;(
pi_205323794
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 11:35 schreef HSG het volgende:

[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app

Nou nou nu heb je de maatschappij echt geholpen hoor. :')
Uw opstel verscheen een dag nadat de echte leider van het kabinet waarvan u deel uitmaakt, Sigrid Kaag, in Brussel haar handtekening zette onder een afspraak van EU-ministers van Financiën om “terughoudend te zijn met het financieel steunen van hun burgers”.

En zei: “We moeten beseffen dat we collectief een stukje armer zullen worden.”

Het is erger.

Maar liefst 1,2 miljoen huishoudens koersen door het beleid van het huidige kabinet regelrecht op de armoede af.

En u speelt met uw plastic tasje een nachtje toneel bij een daklozenopvang, om de volgende avond weer veilig achter de gebreide broek van uw vrouw Annemarie te kruipen.

Nu is mijn vraag: ontgaat de ironie u echt?
pi_205323944
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 08:28 schreef C.L.Werner het volgende:

[..]
Uw opstel verscheen een dag nadat de echte leider van het kabinet waarvan u deel uitmaakt, Sigrid Kaag, in Brussel haar handtekening zette onder een afspraak van EU-ministers van Financiën om “terughoudend te zijn met het financieel steunen van hun burgers”.

En zei: “We moeten beseffen dat we collectief een stukje armer zullen worden.”

Het is erger.

Maar liefst 1,2 miljoen huishoudens koersen door het beleid van het huidige kabinet regelrecht op de armoede af.

En u speelt met uw plastic tasje een nachtje toneel bij een daklozenopvang, om de volgende avond weer veilig achter de gebreide broek van uw vrouw Annemarie te kruipen.

Nu is mijn vraag: ontgaat de ironie u echt?
Dat zijn mensen die met hun standaard salaris van 5000 á 6000 Euro + inkomen uit nevenfuncties financieel niks te vrezen hebben. Die 1.2 miljoen huishoudens zullen hun worst wezen.

Mensen zoals de toneelspeler met plastic tasje bij een daklozenopvang hebben een hele ander emotie, denkvermogen en empathie dan de normale burger. Dat zijn mensen die compleet gevoelloos door de maatschappij kunnen banjeren en makkelijk keuzes kunnen maken ten koste van vele anderen.
Ô mon citoyens vous serez unis.
pi_205325812
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 14:20 schreef girlnextdoor. het volgende:

[..]
Precies dit wilde ik ook posten. Waarom op een zakelijk netwerk?
Omdat het een verkapt datingplatform is? :') 8)7

Venus in pocketformaat
© loveli
  woensdag 13 juli 2022 @ 12:34:01 #71
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_205326593
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 11:44 schreef Phaidra het volgende:

[..]
Omdat het een verkapt datingplatform is? :') 8)7

[ afbeelding ]
Dat wordt neuken :Y

quote:
7s.gif Op dinsdag 12 juli 2022 20:22 schreef HSG het volgende:

[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app

Ga lekker naar een onderwijsforum of zo.
WTF is een Situationeel Omdenker ?

Is dat weer een zelfverzonnen titel , zo van kijk mij eens een interessant persoon zijn ?
Ik ben inmiddels overleden
pi_205327131
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 11:44 schreef Phaidra het volgende:

[..]
Omdat het een verkapt datingplatform is? :') 8)7

[ afbeelding ]
Geil zeg
  woensdag 13 juli 2022 @ 13:10:41 #73
339901 LordofLeaves
conjurer of cheap tricks
pi_205327199
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 01:14 schreef Viv het volgende:

[..]
En kantoorvolk dat na een burnout terugkeert als coach en dan via LinkedIn klandizie probeert te regelen via 'inspirerende' posts. ;(
Lekker toch? Proberen om de levens van andere burn out patiënten te coachen (sturen). :P
“A wizard is never late, nor is he early .He arrives precisely when he means to.”
  Manager PR/Moderator woensdag 13 juli 2022 @ 14:04:10 #74
269689 crew  Viv
pi_205327879
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 13:10 schreef LordofLeaves het volgende:

[..]
Lekker toch? Proberen om de levens van andere burn out patiënten te coachen (sturen). :P
Het probleem is vooral dat die patiënten vervolgens óók hun baan opzeggen om coach te worden, etc. ;)
  woensdag 13 juli 2022 @ 16:10:00 #75
339901 LordofLeaves
conjurer of cheap tricks
pi_205329936
quote:
0s.gif Op woensdag 13 juli 2022 14:04 schreef Viv het volgende:

[..]
Het probleem is vooral dat die patiënten vervolgens óók hun baan opzeggen om coach te worden, etc. ;)
Die kunnen zo aan de slag als coach op het arbeidsbureau. :P
“A wizard is never late, nor is he early .He arrives precisely when he means to.”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')