FOK!forum / Tour de France 2025 / [Etappe 6] Binche - Longwy #2
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 13:32
Etappe 6: Binche - Longwy, 219,9 km

Ja, probeer zo'n rit maar eens samen te vatten. Het was een kasseienrit, en dat was het. In het begin van de rit ging Taco van der Hoorn meteen in de aanval, dat was alvast heel voorspelbaar. Cort ging met hem mee, dat begint nu wel heel erg uit de hand te lopen. Ik had verwacht dat het vrij lang zou duren voor de vlucht vertrokken was, maar niets bleek minder waar. Er reden nog een paar renners naar voren en toen keken we naar een kopgroep van zes. Ik sluit niet uit dat heel wat renners spijt hebben van hun gebrek aan initiatief in het begin van de rit, al is achteraf natuurlijk altijd mooi wonen. De zes koplopers kregen nooit een gigantisch grote voorsprong, maar als je over kasseien moet rijden is praktisch iedere voorsprong groot. In aanloop naar de eerste strook bedroeg de voorsprong ongeveer drie minuten, wat niet enorm veel is, maar het kan genoeg zijn. In aanloop naar de eerste strook viel de nervositeit me eigenlijk nog mee, al ontstond er wel blinde paniek toen Wout van Aert op z'n bek ging. Die was er niet helemaal bij gisteren, want even later reed hij ook nog bijna tegen de auto van Team DSM aan. Bijna BDSM. Het liep gelukkig allemaal goed af, maar mede daardoor liep de voorsprong van de koplopers wel op. De eerste strook was niet heel spannend, al zagen we wel meteen wat Pogacar van plan was. Hij zette zichzelf pontificaal op kop van het peloton, eventjes aan iedereen showen dat hij alles onder controle had en zeker geen tijd zou verliezen. Bettiol reed ook lekker op kop in het peloton, terwijl hij met Powless en Cort twee ploeggenoten in de kopgroep had zitten, leg maar uit. Sowieso, leg maar uit wat er daarna allemaal is gebeurd. Vanaf strook 10 ging het los in het peloton en gebeurde er zoveel dat ik een uur lang kan blijven schrijven. Een lekke band voor Ben O'Connor, een eerste aanval van Asgreen. Van der Poel die reageerde op die aanval, maar vijf minuten later al besloot om de boel te laten lopen. Lekke banden, nog meer valpartijen, ga maar door. Al vonden de meeste valpartijen plaats buiten de stroken om. Van Aert viel op het asfalt, en de grote valpartij waar Ewan, Roglic en Haig bij betrokken waren vond ook op een normale weg plaats. Een weg die men nog wat veiliger had willen maken door enkele hooibalen toe te voegen, maar de motor raakte zo'n hooibaal aan, die kwam op de weg terecht, daar reden de renners tegenaan en toen ging het mis. Roglic was tot dat moment goed bezig, maar ineens lag hij daar op de grond, met z'n schouder uit de kom. Die gooide hij zelf weer in de kom en toen kon hij door, maar lag hij wel meteen al een minuut achter. Haig kon niet meer verder, zijn Tours stoppen doorgaans na vier à vijf dagen.

Voordien hadden we wellicht het absolute hoogtepunt van de etappe al gezien: het wisselmoment van de Jumbo's. De kleine Vingegaard op de grote fiets van Van Hooydonck, afstappen, rennen naar de overkant, drie andere ploeggenoten die ineens in beeld verschijnen en het ook allemaal niet meer weten, een nieuwe fiets erbij, en dan toch maar weer vertrekken. Paniek, chaos, eigenlijk alles wat je wel verwacht tijdens een kasseienrit. Vooral ook dat er wordt gevallen buiten zo'n strook om, typisch. Het veiligheidstokpaardje gaat daarom ook maar matig op. Je maakt een peloton extra nerveus door kasseien toe te voegen aan een rit, dat wel, maar ach, ze krijgen het zo vaak voor elkaar om te vallen op rechte en brede wegen, veiligheid of onveiligheid zit 'm niet in een paar kasseistroken. Een terechter punt is dat het wel een enorme loterij is. O'Connor zijn we kwijt dankzij een lekke band, Vingegaard reed op achterstand door een lekke band, Roglic raken we bijna kwijt door een valpartij, Haig helemaal, ga zo maar door. De enige klassementsrenner die geen pech kende was - uiteraard - Tadej Pogacar. Op iedere strook bij de eerste vijf, vaak zelfs nog even versnellen en wegrijden van de rest, die teringlijer kan dit dus ook al. Echt geen reet meer aan, als je in alles de beste bent gaan we de komende jaren getuige zijn van een dominantie die z'n weerga niet kent. Het was echt schitterend geweest als hij uit pure ellende van z'n fiets was gestuiterd, dan hadden we een aanknopingspunt gehad, maar nee, alle hoop is inmiddels vervlogen. Op een van de latere stroken versnelde Jasper Stuyven en alleen Pogacar kon mee, het was weer verbijsterend allemaal. Ondertussen hadden de koplopers nog steeds wel een fraaie voorsprong. Tijd terugnemen is in Parijs-Roubaix altijd lastig en ook in een kasseienrit. Op de stroken zelf ligt het tempo hoog, maar na de stroken valt het vaak stil en duurt het altijd weer even voor er iets van organisatie is gevonden, dat komt de koplopers altijd goed uit. Veel meer dan een minuut was er na een tijd niet meer over, maar probeer maar eens een minuut dicht te rijden. Stuyven en Pogacar kwamen bijna op een halve minuut, in een normale rit zou je dan verwachten dat ze dat laatste gat ook dichten. Niet in een kasseienrit, dan blijf je met twee tegen vijf doodleuk hangen. In de laatste kilometers verloren ze zelfs serieus wat van hun pluimen, het zijn ongebruikelijke etappes.

Roglic lag op z'n bek, moest zijn schouder weer in de kom zien te krijgen en verloor meteen veel tijd. Hij werd ingehaald door Vingegaard, die eerst juist de sjaak leek te zijn. Beide heren hadden voor de rit toch gedacht, op z'n minst gehoopt, tijd te kunnen pakken op Pogacar, maar het werd een ander verhaal. Ze waren allemaal op achtervolgen aangewezen en dat pakte in het geval van Vingegaard nog verrassend goed uit. Van Aert moest wat bijkomen na zijn eerdere incidenten, maar kreeg richting het eind van de rit de smaak te pakken. Samen met de andere knechten van Jumbo gaf hij flink gas en in de laatste kilometers werd een gat van een minuut ten opzichte van Pogacar nog bijna helemaal gedicht. Pogacar pakte uiteindelijk 'slechts' 13 seconden ten opzichte van Vingegaard, dat valt mee. Maarja, het idee van de organisatie en het idee van Jumbo was toch wel dat dit de ideale rit was om tijd te pakken op Pogacar. Die had immers een matige ploeg voor dit werk en als lichtgewicht zou dit een moeilijke rit voor hem moeten zijn. Niets bleek minder waar. Zijn ploeg was inderdaad ruk, maar Pogacar heeft geen ploeg nodig. Hij heeft alles zelf geregeld, en met een beetje hulp van Bettiol en Stuyven. Hij kwam geen moment in de problemen, had altijd de controle. Het zag er weer allemaal zo makkelijk uit, wat natuurlijk ontzettend knap is, maar ik werd er toch vooral een beetje droevig van. Er is geen zwakke plek, boeken toe. Deel die gele trui maar vast uit, we kunnen stoppen met kijken. Draaien we de rest van de Tour de slotkilometer op repeat. In de laatste kilometers werd het duidelijk dat de koplopers het zouden gaan redden. EF zat nog steeds met twee, maar Cort moest lossen op de laatste strook, dankzij het beukwerk van zijn ploeggenoot Powless. Al hielp het ook niet mee dat Cort al meerdere dagen op kop had gereden, maar toch niet direct de beste zet van Powless. Met z'n vieren reden ze naar de slotkilometer, verrassend genoeg zagen we geen aanvallen. Tot Powless in de slotkilometer zelf ten strijde trok. Clarke en Van der Hoorn reageerden niet en lieten het over aan Boasson Hagen, die in eerste instantie ook niets deed. Je zou zeggen dat Boasson Hagen ervaring genoeg heeft, maar hij liet zich toch uit de tent lokken en zette de achtervolging in. Omdat Powless volledig stilviel kwam alles ineens weer bij elkaar, waarna Van der Hoorn mooi dacht te profiteren. Hij zette zijn kenmerkende oerlelijke sprint in, als een mijnwerker reed hij richting de mijnen van Arenberg. Clarke had alle moeite van de wereld om het wiel te houden, maar Van der Hoorn was te vroeg begonnen en viel richting het eind stil, waarna Clarke hem in de laatste meter wist te passeren. Een Australiaanse overwinning tot en met, Simon Gerrans zag dat het goed was.

Zuur voor Van der Hoorn en Wanty, erg jammer dat Clarke de reeks doorbreekt. Bijna hadden we vijf dagen op rij alleen maar Nederlandse en Belgische zeges gehad. Desalniettemin wel een iconische laatste kilometer, en überhaupt een iconische rit. Er gebeurde zo ontzettend veel, ik vergeet vast de helft. Het jammerlijke is wel dat Pogacar de Tour nu al heeft beslist. Roglic verloor twee minuten, die is eigenlijk gewoon al uitgeschakeld. Vingegaard wist dankzij Van Aert het verschil te beperken, maar dit was een dag dat hij tijd had moeten pakken, zoals hij in Calais ook had moeten proberen om tijd te pakken. Zo zie je maar weer. Het meest verbazingwekkende feit van de rit was dat Mas amper tijd verloor, terwijl er met Thomas, Quintana, Vlasov, Fuglsang, Yates en Gaudu nog een hoop klassementsrenners aanwezig waren in de groep op 13 seconden van Pogacar. Zelfs Guillaume Martin zat in die groep, dat kan helemaal niet. Gaudu ook wel verrassend, maar kunnen rekenen op Küng helpt. Roglic een groot slachtoffer, net als O'Connor, verder verloren we niet enorm veel namen, op Haig na dan. De verschillen bleven nog redelijk beperkt, maar de toon is gezet. Er valt met Pogacar niet te sollen. Hij ging in de aanval op het terrein waarvan men had verwacht dat hij in de verdediging zou worden gedrukt. Een rit om nog een tijdje over na te denken. Het was heftig, intens, vermakelijk, soms teleurstellend, een achtbaan van jewelste. Een rit die misschien ook wel meer sporen heeft nagelaten dan we nu vermoeden. Na deze zware kasseienrit gaan we door met de langste rit van de Tour. Daar gaan de renners niet blij mee zijn, denk ik. Alles zal pijn doen na gisteren, en dan mag je doodleuk 220 kilometer op de fiets gaan zitten. Van Binche naar Longwy, een rit met een explosief einde. Nogal wat klimmetjes in de finale, terwijl de wind onderweg misschien wel een rol zou kunnen spelen. Ondanks het feit dat Pogacar de Tour al heeft beslist gaan we er tegen beter weten in toch maar eens goed voor zitten. Al is het voor het kijkplezier ook wel jammer dat Van der Poel geen benen heeft, die hadden we tijdens zo'n rit goed kunnen gebruiken. Maar goed, er doen nog meer renners mee, en die moeten ons dan maar opnieuw gaan vermaken.

wHYZwyR.png
4f070

Merkwaardig genoeg gaat deze rit van start in België, in Binche, om precies te zijn. Tijdens de Tour van 2019, die een Grand Départ kende in België, zou de derde rit ook in Binche van start gaan. Toen reden we naar Épernay, alwaar Julian Alaphilippe op de Côte de Mutigny een showtje opvoerde. De rest zag hem pas na de finish terug. Een etappe om nooit meer te vergeten, als hij een Belg was geweest. Het vertrek in 2019 was het debuut van Binche in de Tour en nu zijn we drie jaar later alweer terug, heel bijzonder. Binche is een stad en gemeente in de provincie Henegouwen, waar ongeveer 33.500 mensen wonen. De stad staat om drie dingen bekend: carnaval, stadswallen en Wanty. Laten we beginnen met de stadswallen, die bij de best bewaarde van België horen. De stad was lang geleden een verblijfplaats van de Henegouwse graven en kreeg in 1124 stadsrechten, waarna de stad werd omringd met een verdedigingsmuur. In de 13e en 14e eeuw kwamen de huidige, grotere stadsmuren tot stand. De oude stadsomwalling is 2100 meter lang en en in de tussenliggende eeuwen zijn er liefst 25 torens bewaard gebleven. De muren zijn zes tot tien meter hoog en alles bij elkaar ziet het er behoorlijk indrukwekkend uit. De wallen zijn beschermd als Uitzonderlijk erfgoed van Wallonië, dat lijkt me niet meer dan terecht. Naast de stadsmuren kun je in de stad ook het Belfort van Binche aanschouwen, tot nu toe komen we in praktisch iedere stad een belfort tegen. Er is de Sint-Ursmaruskerk en je kunt de ruïnes van het Paleis van Binche vinden. Daarnaast staat Binche bekend om zijn eeuwenoude carnaval. Vooral de Gilles met hun traditionele kostuums zijn wereldvermaard. Blijkbaar vierde men hier in 1395 al carnaval, heel sick. In principe zie je dat in dit deel van België overal carnaval gevierd wordt, maar Binche zou het epicentrum moeten zijn. In heel Henegouwen lopen er dan Gilles rond, mannen met vaak doodenge maskers. Vooral in Binche zelf, hier krijgen kinderen nachtmerries van. In 2003 plaatste de UNESCO het carnaval van Binche op de Lijst van Meesterwerken van het Orale en Immateriële Erfgoed van de Mensheid. Ja, ja. Binche is, of was, vooral een industriestad. Stukje steenkool, stukje textielindustrie. Er schijnt zelfs een kantsoort te bestaan die Binche heet, te zien in het kantmuseum van de stad. Dit brengt ons naar het laatste punt van belang: de koers. Waarom zijn we nu weer terug in Binche? Nou, omdat ze in Binche graag het epicentrum van het Waalse wielrennen willen worden. Binche is bekend als de thuishaven van het constructiebedrijf Wanty, sinds jaar en dag sponsor van wat inmiddels Intermarché-Wanty-Gobert heet. De stad investeert op die manier al jaren in de sport, maar dat doen ze ook op een andere manier. Ze hebben hier namelijk hun eigen koers, Binche-Chimay-Binche, ook wel de Mémorial Frank Vandenbroucke genoemd. Deze koers, met wat hellinkjes en kasseien onderweg, werd vorig jaar gewonnen door Danny van Poppel. Hij viel in de slotkilometer op exact dezelfde plek aan als in 2018, toen hij ook al won. Vorig jaar reed Van Poppel voor Intermarché-Wanty en dus bezorgde hij Wanty een bijzonder heuglijke dag. Een thuiszege, mooier wordt het niet. Binche organiseerde in 2018 ook het BK wielrennen, bij die gelegenheid ging Yves Lampaert met de trui lopen. De koers en Binche, dat is kortom een vrij intiem huwelijk. En dan komt Ludwig De Winter hier ook nog eens vandaan! Die kon er geen ene kut van, maar mocht wel jarenlang bij Wanty rijden, omdat ie nou eenmaal uit de stad van de sponsor kwam.

visit-mons-charleroi-carnaval-binches-patrimoine-mondial-unesco.jpg
Binche_JPG02.jpg

Doodeng hè, die maskers? Binche dus, carnaval en koers. Binche-Chimay-Binche werd ook nog gewonnen door onder meer Arnaud Demare, Reinardt Janse van Rensburg, Elia Viviani en in een verder verleden, toen het nog Binche-Tournai-Binche was, door niemand minder dan God zelf. Frank Vandenbroucke won in zijn eigen gouw, de naam Mémorial Frank Vandenbroucke komt dus niet uit de lucht vallen. Enfin, tijd om aan de langste rit van de Tour te beginnen. We gaan van start in het centrum van Binche, waarna er een niet al te lange neutralisatie volgt. Buiten de stad gaat de rit echt beginnen, met naar ik mag aannemen alle renners van Intermarché-Wanty op de eerste rij. De vorige keer dat we in Binche van start gingen reden we best snel Frankrijk binnen, nu blijven we een kleine 70 kilometer in België. In de eerste vijf kilometer van de rit rijden de renners continu rechtdoor over een brede weg, in licht dalende lijn. Ook in Wallonië heb je boeren, dus ook hier vrij veel akkers. De weg leidt naar Merbes-le-Château, waar we in het centrum de eerste bochten van de rit tegenkomen. Buiten dit dorp komen we uiteindelijk uit bij een rotonde, waar het naar links gaat. Dan volgt er een rechte tocht van liefst 11 kilometer over een gigantisch brede weg. De weg is licht glooiend en we komen tussendoor een rotonde tegen, maar dat is het voorlopig. De coureurs komen uit in Beaumont, waar in het centrum een paar bochten liggen. Buiten Beaumont volgen we nog eens acht kilometer een brede en zo goed als vlakke weg door het Waalse platteland. We fietsen langs Barbençon, waar een kasteel is te vinden, en slaan uiteindelijk rechtsaf een smallere weg in. Een betonweg, zelfs. Via Erpion rijden we een kilometer of acht over wat meer kronkelende wegen naar Cerfontaine, terwijl we het beton vrij snel weer omruilen voor asfalt. Gedurende deze tocht van acht kiloemter fietsen we langs het water, en niet zomaar water. Lacs de l'Eau d'Heure! Jarenlang eindigde hier in de buurt een rit in de vermaarde Baloise Belgium Tour. Ook het Belgisch kampioenschap werd hier ooit verreden, in 2016 om precies te zijn. Philippe Gilbert werd toen in zijn Wallonië kampioen. De BinckBank Tour kwam hier ook eens voorbij, kortom, Lacs de l'Eau d'Heure is een plek die iedere wielerfan moet kennen. Voorbij het meer komen we na 37 kilometer uit in Cerfontaine, maar het draait allemaal om het meer zelf. De renners rijden over de stuwdam van La Plate Taille, dat gaat fraaie plaatjes opleveren hoor. In totaal komen we in deze omgeving vijf kunstmatig aangelegde meren tegen, ontstaan in de jaren zeventig van de vorige eeuw. De meren met een gezamenlijke oppervlakte van 6,17 km² vormen het grootste watergebied in België. Vijf meren, vijf stuwdammen, waarbij La Plate Taille het grootste meer is. Het water van het kunstmatig meer is vrij helder en vaak staat er wat stroming. Het meer herbergt een groot aantal vissen. Een unieke natuursite om te bewegen en plezier te hebben, zo wordt het aangeprezen. Er is genoeg te doen rond het merencomplex, zoals, uh, ja, fietsen dus.

40789.JPG

In Cerfontaine, voorbij de meren van Eau d'Heure, slaan de renners bij een rotonde rechtsaf. Daarna volgen ze 13 kilometer dezelfde weg, tot aan het Lac de Virelles, een begin van de rit vol meertjes. Een bijzonder brede weg, vooral rechtdoor. Het gaat een keer een paar kilometer wat vals plat omhoog, maar dit deel van de rit stelt echt heel erg weinig voor. Iets meer begroeiing hier, lekker veel boompjes. Aan het eind van deze weg slaat men linksaf, daarna komen we in de buurt van het gehucht Lompret terecht in een bochtige afdaling. Duurt maar anderhalve kilometer, het gaat niet steil naar beneden en de weg is breed, maar toch, het is wat anders dan zoveel kilometer rechtdoor. Na dit afdalinkje volgt er een gekke bocht naar rechts, waarna we een iets smallere weg bereiken die een paar kilometer vals plat omhoog zal lopen. Na nog wat bochten wordt het weer ouderwets recht en dan bereiken we even later het dorpje Baileux, waar in de omgeving vooral veel akkers en windmolens te vinden zijn. In het dorpje Baileux zelf komen we een aantal rotondes en bochten tegen, waarna we buiten het dorp liefst 12 kilometer lang dezelfde weg gaan volgen tot aan de grens met Frankrijk. Een klein beetje op en af, een klein beetje bochtig, een klein beetje bossig en het is breed. Meer niet. Oja, Chimay is niet ver van hier, haha, bier. Aan het eind van deze weg bereiken we na 68 kilometer het dorpje L'Escaillère, op de grens. We slaan rechtsaf en rijden dan over de grens, Frankrijk binnen. Na 69 kilometer bevinden de renners zich in Regniowez, het eerste Franse dorpje van de dag. Hier slaan we linksaf een brede weg in die we vijf kilometer volgen, vijf vlakke kilometers. Dan gaat het nog eens naar links en rijden we rechtdoor het dorpje Rocroi binnen. Na een paar bochten en rotondes in Rocroi, een prachtig vestingstadje, rijden we rechtdoor naar Bourg-Fidèle. De weg wordt iets smaller, maar we bevinden ons nog wel op een plateau, dus is het vlak. Voorbij Bourg-Fidèle, waar ook wat bochten liggen, komt daar verandering in. We dalen een kilometer of vier op een niet al te steile manier af, maar de weg is wel vrij bochtig. In een bos, dus onoverzichtelijk. Bijna beneden ligt er een scherpe bocht naar links, waarna de weg bijna meteen omhoog begint te lopen. Het eerste gecategoriseerde klimmetje van de dag gaat beginnen, de Côte des Mazures. Met twee kilometer aan 7,6% is dit zelfs een serieus klimmetje, de eerste van derde categorie tijdens deze Tour. Veel zal er niet gebeuren, maar toch, een klimmetje, hoera. Na 87 kilometer bereiken we de top, waarna we af gaan dalen richting het dorp Les Mazures.

les-mazures.png
04f545f1-e7a9-45a4-94b4-bdc0a8cb3ed8-vue-aerienne-rocroy-jpg.jpg

We fietsen door de Franse Ardennen en hier zijn genoeg leuke klimmetjes te vinden. Zoals deze Côte des Mazures dus, een paar stroken aan 10% onderweg. Toch vind ik het jammer dat dit de enige klim is die we voorlopig gaan zien, want in deze regio liggen nog veel meer leuke klimmetjes. De Côte du Malgré-Tout ligt hier letterlijk om de hoek, een klimmetje met drie loodzware kilometers, die tevens perfect te combineren valt met het gebruik van de Roc la Tour. Alleen de Côte des Mazures is wat mager als je door deze streek rijdt, met heel weinig moeite had je het middenstuk van de rit wat kunnen opleuken, maar afijn, we zullen het er toch maar mee moeten doen. Na de klim, overigens qua omgeving geen bijster interessant verhaal, gaat het praktisch rechtdoor naar beneden tot in het dorpje Les Mazures, waar in het centrum een paar scherpe bochten in dalende lijn liggen. Buiten het dorp gaat het een kilometer of vier behoorlijk rechtdoor tot in het volgende dorp, Sécheval. Licht dalende lijn, maar een afdaling kunnen we het niet noemen. Na een paar bochten in Sécheval loopt de weg vervolgens twee kilometer omhoog aan bijna 5%, een ongecategoriseerd hupje tussendoor. Een brede weg omhoog, dwars door een bosrijk stukje Frankrijk. Dat is ook nog wel relevant, aangezien er nu dan écht kans is op wind. Maar goed, in dit deel van de rit, bijna halverwege, vooral veel bossen. Na het stuk omhoog gaat het kort wat steiler naar beneden, zonder opvallende bochten, waarna we nog een kilometer of acht moeten afleggen voor we Charleville-Mézières bereiken. Een paar kilometer gaat het heel lichtjes vals plat omhoog, in het restant van deze weg gaat het vooral lichtjes omlaag naar Charleville, een plaats waar de Tour in de jaren '20 en '30 van de vorige eeuw bijna jaarlijks aankwam. In recentere tijden is de Tour hier niet vaak meer geweest, alleen in 2003 ging er nog een rit van start in deze stad. Wel werd hier rond de eeuwwisseling vaak het Criterium International georganiseerd, een koers die spijtig genoeg niet meer bestaat. Tegenwoordig moeten ze het hier van 2.2-koersjes hebben als het Circuit des Ardennes, terwijl de Tour de l'Avenir hier vorig jaar van start ging. Zonder veel verdere noemenswaardigheden, een brede weg lichtjes omlaag met een paar niet al te ingewikkelde bochten onderweg, bereiken we na 101 kilometer Charleville-Mézières. Deze stad aan de Maas is de geboortegrond van Clement Lhotellerie, een renner die in 2008 ineens een ontzettend sterke Parijs-Nice reed namens Skil-Shimano en toen werd opgepikt door Vacansoleil, waar hij vervolgens heel snel werd betrapt op het gebruik van verboden middelen. Classic Vacansoleil.

Charleville_place_ducale_face.jpg

In Charleville-Mézières rijden we een tijdje langs de Maas, waarna we even later van het water afwijken om even een korte tocht door de binnenstad te maken. Er volgt een passage over de Place Ducale, een plein dat volgens Wikipedia lijkt op het Place des Vosges in Parijs. Zoals de renners met eigen ogen kunnen zien is het plein omringd door 17e-eeuwse paviljoens met arcaden. Tevens ligt hier het stadhuis uit 1843. Het plein is fraai, dat zeker, maar het zorgt wel voor wat extra bochten en wat extra verkeersmeubilair, daarnaast liggen er op het plein zelf steentjes. De renners hebben hier ongetwijfeld een pittige mening over. Voorbij het plein slaan we snel weer linksaf, terug naar de brede boulevard langs de Maas. We rijden over de rivier en slaan dan rechtsaf, nemen daarna nog wat brede bochten mee en komen dan op een weg terecht die een kilometer of drie wat vals plat zal oplopen richting Saint-Laurent. Stelt allemaal niet veel voor, terwijl het terrein nog steeds heel beschut is. Heel veel bomen in de Franse Ardennen, reken daar maar op. In Saint-Laurent pakken we wat bochten en vluchtheuvels mee, waarna we de komende kilometers van dorpje naar dorpje gaan fietsen. In Saint-Laurent hebben we voorlopig het hoogste punt bereikt, buiten het dorp loopt het een aantal kilometer lichtjes naar beneden, over een brede weg. Het eerste dorpje dat we tegenkomen, na een passage langs wat open velden, is Ville-sur-Lumes. Een rotonde en wat bochten hier, dan hup, door naar Vivier-au-Court. Weer een tijdje langs open velden, al komt het volgende bos er snel weer aan. Vlak voor Vivier-au-Court slaan de renners linksaf en rijden ze een tijd over een weg met flink wat vluchtheuvels, eng en gevaarlijk. De weg loopt nog steeds lichtjes naar beneden, maar ondanks een paar bochten zal het toch geen heel spannend verhaal opleveren. Van Vivier-au-Court rijden de renners rechtstreeks Vrigne-aux-Bois binnen, welluidende namen, maar de meest vibrerende plaatsen van het land zijn het niet. Een paar niet al te lastige bochten in Vrigne, waarna het buiten het dorp eventjes omhoog zal gaan. Ook niet lastig, totaal niet. Na een klein stukje in dalende lijn zijn we helemaal beneden, er volgen nu zes vlakke kilometers tot in Sedan. Ook hier, langs de Maas, af en toe wat open terrein, maar dan net zo goed weer een flink bos. Via het dorpje Floing rijden we na 125 kilometer Sedan binnen, nog minder dan 100 kilometer te gaan joh! Sedan is, naast een auto, een plaats aan de maas met een kicken kasteel. Het Kasteel van Sedan is een van de grootste burchten van middeleeuwse oorsprong van Europa met een oppervlakte van 35.000m2 op 7 niveaus. Het is het enige overblijfsel van de voormalige fortificaties in en rond de stad. In 1870 (de nederlaag in de Frans-Duitse Oorlog) werden de meeste verdedigingswerken vernietigd, behalve het kasteel. Ja, de Slag bij Sedan, dat was me wat. Gelukkig hebben we het kasteel nog. In Sedan is de Tour blijkbaar slechts één keer geweest, dat was in 2003, toen Baden Cooke in de sprint Jean-Patrick Nazon en Jaan Kirsipuu vloerde. Verder komt het Circuit des Ardennes hier wel eens voorbij, terwijl Emmanuel Magnien de lokale wielerheld is.

U5UcBBq.jpg

In Sedan rijden we dwars door het centrum over een weg met nogal wat bochten en rotondes. Een paar wegversmallingen ook, lekker technisch. Ergens wel jammer dat we in de omgeving van Sedan nog wel een paar kansen laten liggen om wat leuke heuvels te bezoeken, net over de grens in Bouillon ligt bijvoorbeeld nog wat mooi spul. Die Gouvenou moet echt eens dringend met mij bellen, dit kan zo niet langer. Enfin, eenmaal buiten het centrum van Sedan blijven we een tijd door dichtbevolkt gebied fietsen, van het dorpje Balan gaat het rechtdoor naar Bazeilles over brede en vlakke wegen. Wel wat verkeersmeubilair onderweg, dat heb je tegenwoordig nu eenmaal in een volgebouwde omgeving. In Bazeilles komen we een bocht naar links en twee rotondes tegen, waarna we tot aan de tussensprint dezelfde weg zullen volgen. Die tussensprint zal ditmaal plaatsvinden na 146 kilometer in Carignan, niet te verwarren met het druivenras. In de kilometers tussen Bazeilles en Carignan komen de renners heel erg weinig tegen. Een rotonde in het dorpje Douvy, verder helemaal niets. Iets meer open terrein hier, dus de wind toch een beetje in de gaten houden, voor de rest gaat het gewoon vooral rechtdoor over een brede en vlakke weg. Eenmaal in Carignan, vernoemd naar het Italiaanse Carignano, komen de renners wat vluchtheuvels en een rotonde tegen, en dus een tussensprint. Dankzij de dominantie van Van Aert zijn die eigenlijk volstrekt nutteloos, maar goed. Na de tussensprint volgt er een zieke chicane in het centrum van dit dorpje, waarna we buiten het dorp nog een aantal kilometer onze rechte en vlakke tocht vervolgen. Het is na de tussensprint eigenlijk nog pakweg tien kilometer vlak, steeds over dezelfde brede weg. Af en toe een passage in een dorpje met een stiekeme bocht en enkele snelheidsremmende elementen, maar dan heb je het wel gehad. De snelste weg door de vallei, eigenlijk een doodzonde als je door de Franse Ardennen crosst. Lekker de loop van het riviertje Chiers volgen, tot het dorpje Fromy. Daar laten we het water achter ons, waarna er van Margut naar Thonne-le-Thil gereden gaat worden. In Margut begint de weg voor het eerst in lange tijd weer eens op te lopen, dat is Margut ook. In vier kilometer komen we ongeveer 100 meter hoger uit, dat stelt dus eigenlijk ook geen reet voor. Maarja, het is iets. Veel open terrein in dit deel van de rit, de wind kan ons eventueel gelukkig maken. Op de top van dit stuk vals plat verlaten we het departement van de Ardennen en rijden we het departement van de Maas binnen, alwaar na 162 kilometer koers Thonne-le-Thil het eerste dorpje is.

Citadelle_de_Montm%C3%A9dy_%28logis_du_gardien%29.jpeg

Aangezien er in deze omgeving niets moois te vinden valt heb ik alvast een stukje vooruitgespoeld, naar een van de volgende dorpjes waar we gaan passeren. Nog een kilometer of 60 tot het eind, voorbij Thonne-le-Thille rijden we via Thonelle naar Montmédy, waar ze beschikken over een zeer sicke citadel. De weg loopt een kilometer of vier naar beneden, grotendeels rechtdoor. We bevinden ons in het meest boerse landschap dat er valt te bedenken, en de boerendorpjes hier zijn ook écht boerendorpjes. Gelukkig is daar Montmédy, na het stuk in licht dalende lijn loopt het ook weer even een aantal kilometer wat vals plat omhoog, waarna we na 171 kilometer Montmédy bereiken. Jullie mogen drie keer raden wie hier de citadel heeft laten bouwen. Juist ja, het fenomeen Vauban. We nemen in Montmédy nogal een omweg, met een paar stevige bochten erbij. Daardoor ontwijken we wel het centrum, wat vast zal schelen qua aantal drempels en vluchtheuvels. Na de brede boog om het dorpje heen slaan we rechtsaf en steken we de Chiers over, waarna we welhaast lachwekkend lang dezelfde weg volgen. Tot in Longuyon, 25 kilometer verderop. In die 25 kilometer rijden we over licht glooiend terrein, echte klimmetjes zijn er niet direct te vinden maar we kunnen het ook moeilijk als helemaal vlak omschrijven. Af en toe rijden de renners door een dorpje, af en toe is er een bocht, maar eigenlijk is er 25 kilometer lang weinig aan de hand. Alle spanning wordt in de absolute slotfase van deze rit gestopt, tenzij het waait. Al is het eerste stuk van deze weg niet het meest open, we komen vooral weer veel bomen langs de kant van de weg tegen. Niet overal, dus je weet maar nooit. Brede en goede wegen, een dorpje als Marville, het is de kilometers aftellen tot de slotfase. Voorbij Marville, na 184 kilometer, rijden we wel een tijd langs ontelbaar veel akkers, hier is het dus wel daadwerkelijk helemaal open. Dat blijft eigenlijk wel zo tot in Longuyon, waar we na 196 kilometer passeren. Ik heb m'n waaierstrook gevonden. Kijkend naar het weerbericht lijkt het nét hard genoeg te gaan waaien en zal de wind om sommige stroken in de rug staan, en een flauwe bocht later schuin in de rug. Hier kan iets gebeuren. Hopen we dan maar. Vlak voor we Longuyon bereiken veranderen we evenwel van richting en zou er op basis van de huidige voorspellingen sprake moeten zijn van tegenwind. Alsnog, een strook van een kilometer of 10 om de boel uit elkaar te rijden, moet volstaan. Longuyon is overigens niet direct een plaats die de moeite waard is. Tevens is het hier gevaarlijk, als het een beetje hard regent stroomt de hele boel onder water. Even verderop ligt het fort van Fermont, onderdeel van de Maginotlinie. Als een bunker je hoogtepunt is, nouja, hou dan maar op.

pH1fOQE.jpg

In het centrum van Longuyon pakken de renners een paar bochten mee, waarna het peloton buiten het centrum rechtsaf mag slaan, tijd voor een keer een andere weg. Deze weg loopt de komende zeven kilometer een beetje op en af, maar mag toch vooral vlak genoemd worden. Deels door de bomen, deels langs open velden, waar de wind net niet ideaal lijkt te staan. Men komt uit in het dorpje Viviers-sur-Chiers, waarna we een tijd dezelfde weg langs de Chiers blijven volgen richting Montigny-sur-Chiers. Deze weg begint ineens omhoog te lopen. Een brede weg, waardoor je het amper ziet, maar het gaat liefst 1,6 kilometer aan 4,4% omhoog. Nog steeds niet echt spannend, maar toch. De top bereiken we na 205 kilometer, in het dorpje Montigny-sur-Chiers. Het klimmetje draagt de naam Côte de Montigny-sur-Chiers, daar is weer lang over nagedacht. Vierde categorie, stelt amper iets voor. Een stukje door open terrein waar het kan waaien, maar ook wat passages door het bos. In het dorp gaat het schuin naar rechts en dan beginnen we aan een afdalinkje van drie kilometer richting Cons-la-Grandville. Een paar bochtjes onderweg, maar dit is geen afdaling die voor problemen zou moeten zorgen. Heel steil gaat het ook niet echt naar beneden. Eenmaal in Cons-la-Grandville rijden we onder een spoorbrug door, slaan we scherp linksaf, fietsen we langs een kicken châteautje en slaan we direct daarna nog eens behoorlijk scherp linksaf. Twee bochten kort achter elkaar, waarna we beginnen aan een ongecategoriseerd avontuur. En dat is merkwaardig, want de volgende klim is lastiger dan de vorige. We fietsen naar het plaatsje Lexy, en de weg daarnaartoe loopt bijna drie kilometer omhoog. Anderhalve kilometer gaat het aan 5% omhoog, met een paar strookjes aan 6%. De oogtest zegt dat het iets meer is dan dat, maar climbfinder is onverbiddelijk. We fietsen door een bos, het Bois de Harpel, en slaan na anderhalve kilometer rechtsaf. Dan is het zowat een halve kilometer vlak, vooraleer we vlak voor we Lexy binnenrijden een klein strookje aan 7% voorgeschoteld krijgen. Helemaal open na die bocht naar rechts, hopelijk geen al te harde tegenwind. Na nog een stukje vals plat in het plaatsje Lexy slaan we rechtsaf. We bevinden ons op tien kilometer van het eind, volle finale.

se5Sahj.png
M9UKFXW.png
dpWwQJq.png

Na de bocht naar rechts in hartje Lexy dalen we een kleine twee kilometer af over een brede weg. Het gaat eerst een tijd volledig rechtdoor, voor we door twee lange en lopende bochten naar links fietsen. Stelt bijzonder weinig voor, na die bochten gaat het zo goed als rechtdoor verder naar Réhon, waar de renners een rotonde tegenkomen. Na die rotonde loopt de weg een paar meter lichtjes omhoog, waarna het ook weer kort naar beneden gaat, tot we bijna bij een paar huizen naar binnen fietsen. Het moment om linksaf te slaan en daarna meteen linksaf een ander weggetje in te duiken. Dit doet wat denken aan de aanloop naar de Cap Blanc-Nez, richting de volgende klim volgt er weer een technische passage waar de positionering ontzettend belangrijk is. De grootste uitdaging van de dag gaat beginnen, we krijgen te maken met de Côte de Pulventeux, een rasechte muur. Dit klimmetje van de derde categorie is slechts 800 meter lang, maar het gaat wel gemiddeld aan 12,3% omhoog. Direct na de bocht gaat het 150 meter omhoog aan 12%, waarna het in de 100 meter daarna aan 16% omhoog gaat, hallo. Vergelijk het met het steile deel van de Muur van Huy, dit komt qua moeilijkheid behoorlijk in de buurt. En dat na meer dan 200 kilometer koers, na de zware dag van gisteren. Hier hoort de boel volledig te ontploffen, dat kan bijna niet anders. Na de bizar steile 100 meter wordt het niet direct makkelijker, na 100 meter aan 12% volgt nog een stuk van 150 meter aan 13%, en dan nog 150 meter aan 12%. In dit bos vlakt het richting de top wat af, maar dit is gewoon een muur van jewelste. Het valt niet uit te sluiten dat hier iemand *kuch* Pogacar *kuch* wegrijdt en dat ze 'm nooit meer terugzien. Een paar jaar geleden kwamen we overigens ook al aan in Longwy, maar toen zat deze klim niet in het parcours. De lokale burgemeester heeft toen vervolgens de ASO geattendeerd op deze Côte de Pulventeux. Bedankt, burgemeester! Na 214,6 kilometer komen we boven op de muur, op 5,3 kilometer van de finish.

bois-de-pulventeux-rehon.png
FWRv9uTX0AAN3_R?format=jpg&name=large
dFzwHV7.png

Na de klim rijden we rechtdoor Longwy binnen, het gaan een kilometer volledig rechtdoor zonder dat er sprake is van een afdaling. Flauw bochtje naar rechts wel, maar verder volgt de volgende bocht pas met iets meer dan vier kilometer te gaan. Vlak voor de volgende bocht gaat het zelfs nog een paar meter omhoog, maar daar komt na een scherpe bocht naar rechts verandering in. De renners rijden een paar meter door een wat smallere straat, slaan heel snel nog eens rechtsaf en beginnen dan aan een afdaling over een brede weg tot aan de voet van de slotklim. Vier kilometer te gaan, het gaat naar beneden tot op iets meer dan twee kilometer van het eind. Geen bijzonder lange afdaling, ook zou ik 'm niet lastig willen noemen. De renners wel een paar flinke bochten tegen, je zou het zelfs haarspeldbochten kunnen noemen. Maar de weg is gi-gan-tisch breed, dus mogen die bochten nooit problemen opleveren. Met iets meer dan twee kilometer te gaan zijn we beneden, we slaan dan linksaf een iets smallere weg in en komen dan terecht op terrein dat eventueel bekend zou kunnen zijn. We waren hier al eens in 2017 en toen reden we op dezelfde manier naar de finish. Na de bocht naar links begint de weg voorzichtig omhoog te lopen, maar de organisatie laat hier de slotklim nog niet beginnen. Tot op 1,5 kilometer van de streep gaat het rechtdoor en is het niet meer dan veredeld vals plat waar de renners mee te maken krijgen, maar op 1,5 kilometer van de streep is er een bocht naar links en dan begint de weg omhoog te lopen aan 8%. Vrij snel daarna komt het zwaarste stuk van dit slotklimmetje, met een strook aan 11%. Helaas duurt dit niet zo lang, want na 400 meter zit dit zware stuk van de klim er al op. Op iets meer dan een kilometer van de streep is de steile straat gedaan en volgt er een scherpe bocht naar links, waarna men weer op een grote weg zit, die aanzienlijk vlakker is. In de slotkilometer volgt op 800 meter van de streep nog een bocht van 90 graden naar rechts, maar daarna gaat het volledig rechtdoor tot de streep, terwijl de stijgingspercentages niet meer indrukwekkend zijn. Van 4% zwakt het af richting 3% in de laatste meters. In totaal is de Côte des Religieuses 1,6 kilometer lang en 5,8% gemiddeld, waarbij het venijn dus vooral in het begin zit. Dit was in 2017 nog een klimmetje van de derde categorie, ditmaal liggen er geen bergpunten te wachten op de winnaar. Als klimmetje op zich leek het me in 2017 niet lastig genoeg om voor grote verschillen te zorgen, maar met de pittige muur op voorhand kan dat nu zomaar totaal anders zijn. De streep is getrokken in een redelijk brede winkelstraat, terwijl we vlak daarvoor langs een deel van de vestingwerken fietsen.

410c0
oCuOVPW.png

Longwy is een stadje met 15.000 inwoners, dat voor de zevende keer deel uitmaakt van de Tour de France. Voor het laatst waren we hier in 2017, toen in een totaal andere rit. Die rit begon wel eveneens in België, nog specifieker in Wallonië, in Verviers om precies te zijn. Via Luxemburg, het land en niet de regio, reden we toen naar Longwy. Een makkelijkere rit, met wel exact dezelfde aankomst. De rit zou eindigen in een sprint van een steeds kleiner wordende groep. BMC reed hard op kop in de laatste kilometer, waarna Richie Porte of all places een aanval plaatste. Dat plan ging mooi niet door, waarna Peter Sagan het ondertussen tijd vond om een keer aan te gaan. Maar net toen hij dat wilde doen schoot hij uit z'n klikpedaal. Hij klikte de boel snel weer in en kwam daarna alsnog als eerste over de streep. Een vrij lang durende sprint, waar Matthews en Dan Martin nog sterk kwamen opzetten. Ze kwamen net te laat, de zege ging naar Sagan, die een dag later uit de Tour zou worden gegooid vanwege een incident waarbij Cavendish ten val kwam. Een andere aankomst in Longwy dateert van 1982, toen de Belg Daniel Willems won. Longwy is bezig aan een revival, gezien het feit dat we na 2017 nu alweer terugkeren naar de stad. Tussen 1982 en 2017 was de Tour hier niet meer geweest, wat deels te wijten is aan het verval van de stad. In het verleden was Longwy het belangrijkste Franse centrum van de staalindustrie. Longwy was een stad vol met staalarbeiders, maar toen in de jaren '60 van de vorige eeuw de staalindustrie zware tijden kende verloren veel arbeiders heen baan. Er werden geen nieuwe banen gecreëerd en logischerwijs verpauperde Longwy in recordtijd. Tegenwoordig werken bijna alle inwoners van Longwy net over de grens, in Luxemburg. Want in Longwy is nog steeds niet veel te beleven en als je sommige wijken bekijkt lijkt de tijd hier stil te hebben gestaan. Toch is er nog genoeg moois te zien in Longwy, want als plaats in de buurt van een drielandenpunt heeft Longwy in de loop der jaren aan vele landen, hertogdommen en koninkrijken toebehoord. Het hoorde vooral vaak bij Frankrijk, maar het gebied was zeker niet onbetwist. Daarom werd er in Longwy een flink vestingwerk neergezet, ontworpen door... nou, wat denk je? Vauban, daar is ie weer! Deze Franse bouwmeester ontwierp in die tijd aan de lopende band vestingwerken, waarvan er 12 zijn opgenomen op de werelderfgoedlijst van UNESCO. De vestingwerken van Longwy horen bij die 12 en dat is niet geheel onterecht. Gedurende de rit komen we een hoop vestingwerken tegen waar hij een bijdrage aan heeft geleverd, in Rocroi en Montmédy bijvoorbeeld, maar die van Longwy is de enige die de lijst van UNESCO heeft gehaald. Het is ook een prima vestingwerkje wel, gewoon, volledig objectief gezien. Daar komen de renners in de slotmeters ook achter als ze langs een deel van de muren rijden, al zullen ze daar weinig aandacht voor hebben. Die aandacht geef ik er maar aan, het zijn fantastische dagen voor liefhebbers van citadellen en omwallingen. Ik ben in mijn nopjes. Het grote voordeel van door het grensgebied fietsen, een overdosis Vaubangenot. Voor de liefhebber is er in Longwy overigens ook nog een Glazuur- en Aardewerkmuseum, waar een collectie prestigieuze werken uit de aardewerkfabrieken van de stad te zien is. Impressionant.

2U2Zlki.jpeg

De langste rit van deze Ronde van Frankrijk begint om 12:05, op zich nog niet eens overdreven vroeg. Na een korte neutralisatie van tien minuten gaan we om 12:15 officieel van start en dat kan zomaar een nerveuze start worden. In het begin van de rit is er toch redelijk wat open terrein, terwijl er voor het eerst deze Tour sprake zal zijn van flink wat wind. Die wind komt uit het noordwesten en staat in het begin van de rit deels vol in de rug, deels schuin in de rug. Er is 100% zeker waaierpotentie, het waait harder dan 20 km/u en dat is genoeg. Of het ook echt gaat gebeuren? Dat is lastig, aangezien grote gedeeltes van de rit zich afspelen in beschut gebied. Wat dat aangaat is het begin het meest interessant, maar bereiken we na een tijd wel een lange periode vol bossen. Ter hoogte van de tussensprint, na 145 kilometer in Carignan, bereiken we weer een open zone. In dit gebied is er ook echt waaierpotentie, maar er komt dan ook weer een lang stuk met meer beschutting. Het laatste interessante stuk volgt aan het eind van de rit, tussen Marville en Longuyon, daar zie ik tien kilometer vol perfect terrein vol waaiers. Het nadeel is dat we dan nog naar Longwy moeten, tijdens de laatste 20 kilometer van de rit krijgen de renners vooral met tegenwind te maken. Later op de dag gaat het van 20 naar 23 km/u, dat gaat linksom of rechtsom invloed hebben. In de absolute finale is er op die muur veel beschutting, dus in die zin zou het de aanvallers niet per definitie moeten ontmoedigen. Gedurende de dag overigens ook wat kans op regen, al verwachten ze eigenlijk alleen in de ochtend reden en zou het de rest van de dag toch droog moeten blijven. We gaan van start in België en dus is Sporza er de hele dag bij, ze beginnen om 11:50 al aan hun uitzending. De NOS is er wat later bij, om 13:15 en Eurosport zendt nog steeds balletje meppen uit, dus als je graag wil genieten van Jan en Bobbie moet je toch weer de PLAYER aanslingeren. De aankomst wordt verwacht tussen 17:15 en 17:45, maar gezien het weer vermoed ik dat ze er al wat vroeger gaan zien.

la-moitie-des-remparts-est-encore-a-decouvrir-de-nombreuses-breches-ont-aussi-ete-comblees-photo-otpl-dimdom-1591375496.jpg

Iedere dag over waaiers beginnen is ook weer zoiets, maar dit is daadwerkelijk de eerste dag dat er genoeg wind is en dat er een paar open stukken zijn te vinden waar de wind mogelijk schuin in de rug staat. Dat kan ervoor zorgen dat deze rit totaal anders gaat verlopen dan we misschien wel vooraf hadden bedacht. Hoewel al mijn vooraf bedachte plannen sowieso al richting de prullenbak konden. Voor de Tour zou je denken dat dit een ideale etappe was geweest voor Van der Poel, maar die ziet het zelf allemaal niet meer zitten. Alpecin gaat dus alvast niet controleren tijdens deze rit. En nee, Philipsen kan dit niet aan. Jumbo zal ook niet direct geneigd zijn om voor Van Aert te gaan rijden, dus is het de vraag wie er wel gaat rijden. Dat zal afhangen van de wind, als er inderdaad waaierpotentie is wil iedereen rijden. Valt de wind tegen of valt alles stil dankzij de tocht door de bomen, wat dan? Wie gaat er rijden? Total voor Sagan? Hij won in 2017, maar deze rit is een stuk zwaarder. Het werd in 2017 al best aardig uit elkaar gereden, dus is het lastig voor te stellen dat renners van het type Sagan deze finale gaan overleven. Wie moet het dan doen? FDJ voor Gaudu? Bora voor Vlasov? UAE voor Pogacar? BikeExchange voor Matthews? Nee, dat laatste sowieso niet, want die rijden nooit en dit zou ook voor Matthews te zwaar moeten zijn. Tel daar dan ook nog eens bij op dat gisteren heel zwaar was, ik denk dat heel veel ploegen toe zijn aan een snipperdag. De dagen hierna gaan we de bergen in, het wordt dus alleen nog maar zwaarder en je zou deze dag derhalve kunnen aangrijpen als halve rustdag. Als er van gevaarlijke wind geen sprake is zie ik het zomaar gebeuren dat dit een rit voor de vluchters wordt. Ik vermoed dat er weinig renners zijn die hun ploegen op kop willen zetten om deze rit te controleren. Dan moet je al hopen dat Van Aert last heeft van zijn valpartij, of dat Pogacar een ander ook wat gunt, want als we met het peloton aan de laatste twee klimmetjes gaan beginnen zijn dat zowat de enige kanshebbers. De rest neemt zichzelf ernstig in de maling als ze denken kans te maken. Lange rit uiteraard ook, wat het controleren niet makkelijker maakt. Ik ga daarom gek doen en voor de vlucht kiezen. Wel een belangrijke voorwaarde: de wind moet geen rol spelen. Speelt de wind wel een rol en is er over een paar uur nog steeds waaierpotentie, dan krijg je een ander verhaal. Een nerveus peloton, hoog tempo, noem het allemaal maar op. Is daar geen sprake van, dan gewoon vluchters. En alle dagen tot aan de rustdag ook, dat geef ik je op een briefje.
1. Mohoric. Ik zit echt te wachten op het moment dat de eerste renner van Bahrein ongenadig hard gaat uithalen en ons net als vorig jaar de mond snoert. Dat zou weer Mohoric kunnen zijn, zeker nu Haig is uitgevallen. Alleen Caruso nog maar om in de gaten te houden, maar die heeft ook al wat tijd verloren. Het signaal voor figuren als Mohoric en Teuns om voor zichzelf te gaan rijden. En dan ons op de streep vertellen dat we onze mond moeten houden. Misschien als extra toevoeging nog een middelvinger erbij, ik zie het al helemaal voor me. En dat de politie dan weer de ochtend erna het hotel binnenvalt, ik wil een nieuw hoofdstuk toevoegen aan de soap.
2. Kämna. Lenny Kämna van de BV Kämna gaat zijn middelvingers opsteken naar Vlasov en Schachmann en gaat proberen dicht bij de grens met die Heimat ter meerdere eer en glorie van zichzelf een zege toe te voegen aan het individualistisch collectief.
3. Bagioli. Naar Jakobsen hoeven ze vandaag niet om te kijken bij Quick Step, dus is het tijd voor de rest om het ruime sop te kiezen. Dan denk ik aan renners als Asgreen en Honore, en dus Bagioli. In principe de renner die het dichts in de buurt van Alaphilippe zou moeten komen, intern. Dus de ideale renner voor deze rit. Heel bijzondere benen lijkt hij alleen niet te hebben, dus moet hij het dan maar vanuit de vlucht gaan proberen.
4. Gilbert. Aangezien we van start gaan in zijn Wallonië. Met Ewan hoeven we vandaag geen rekening te houden, zeker niet na zijn valpartij van gisteren, maar ook zonder die valpartij niet. Vrij spel voor jongens als Wellens en Gilbert, die nog best ver kunnen komen ook als de kopgroep verder uit mindere goden bestaat. Dat is niet onmogelijk, aangezien de aanloop vlak is. Kron heb je ook nog, keuze genoeg bij de Lotto.
5. Zimmermann. Georg Zimmermann van de BV Georg Zimmermann kan bewijzen dat hij ook iets om andere bedrijven geeft door zijn sponsor Wanty te eren met een prachtig resultaat. Dit was een ideale rit geweest voor Quinten Hermans, zonder hem zullen ze het bij Intermarche-Wanty over een andere boeg moeten gooien. Dat probeerden ze gisteren al en ze kwamen vervuiveld dichtbij. Nu moet er iemand in de aanval gestuurd worden die beter over een heuvel komt, dan kom je al snel bij Zimmermann uit.
supernigerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:32
BorisGOD
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:33
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:32 schreef superniger het volgende:
BorisGOD
Act.
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 13:34
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:28 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
:') Lekker belangrijk dat Party Bo aftreedt.
Mensen die zich blindstaren op de poppetjes.

Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:35
Joris is echt mokerdom.
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 13:36
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joris is echt mokerdom.
Waarom luister je Joris?
EinarBoedonderdag 7 juli 2022 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joris is echt mokerdom.
Deze post klopt.
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:36 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Waarom luister je Joris?
Kantoordag.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 13:37
Eindelijk weer fatsoenlijke wegen. Goed dat we Belgie uit zijn.
supernigerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joris is echt mokerdom.
Boris > Joris
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 13:38
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:37 schreef superniger het volgende:

[..]
Boris > Joris
Alles > Joris
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 13:39
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:37 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Kantoordag.
Zelfde probleem hier.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 13:39
52 per uur gemiddeld. Alsof je een emmer leeggooit.
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 13:39
Kopman Steven _O_
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:39
Kopman Kruijswijk. _O_
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Wout stop hier nou een mee man.
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Weet Wout wel dat er hierna nog 15 etappes zijn?
Mansjesterdonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Waarom kan knecht Steven nooit langer dan 5 seconden kopwerk doen
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Proud Boy Simmons op de afspraak.
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Wout rijdt als Mathieu nu
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:40
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:40 schreef franklop het volgende:
Wout stop hier nou een mee man.
Ja eens. Totaal zinloos smijten met krachten die ie op t eind tekort gaat komen
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
Wout koerst hier alsof ie Mathieu is.
Koffieplanterdonderdag 7 juli 2022 @ 13:40
BEX heeft een obsessie met de ontsnapping, maar rijdt bij iedere groep met potentie achter de feiten aan.
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 13:41
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:40 schreef Mansjester het volgende:
Waarom kan knecht Steven nooit langer dan 5 seconden kopwerk doen
Dat doet een kopman nou eenmaal niet
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 13:41
Gaat er ooit een groep weer dan een minuut krijg deze rit?
EinarBoedonderdag 7 juli 2022 @ 13:42
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:40 schreef Momo het volgende:
Wout rijdt als Mathieu nu
Ja, niets mis mee.
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:42
Zouden ze Fuglsang laten rijden?
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 13:42
Ik wilde gaan douchen op het moment dat de kopgroep definitief gevormd was :')
Mykonosdonderdag 7 juli 2022 @ 13:43
Fugl drukt opzichtig zijn snor.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:43
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Zouden ze Fuglsang laten rijden?
waarom niet?
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 13:44
Deze 3 gaan ook niet echt wegrijden
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 13:44
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:42 schreef hhh38 het volgende:
Ik wilde gaan douchen op het moment dat de kopgroep definitief gevormd was :')
Ik moet ook al een hele tijd eten maken maar ik wilde ook ‘even wachten’.
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:42 schreef hhh38 het volgende:
Ik wilde gaan douchen op het moment dat de kopgroep definitief gevormd was :')
Mooi, dan kun je vanavond al douchen!
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 13:45
Ik heb genoeg gezien. Van Aert gaat de Tour winnen.
Blikdonderdag 7 juli 2022 @ 13:45
Dit gaat Pogacar gewoon winnen
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:47
Wat een bijzondere etappe zo
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:48
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:40 schreef Mansjester het volgende:
Waarom kan knecht Steven nooit langer dan 5 seconden kopwerk doen
Slotrit Dauphiné was wel wat langer _O_
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:48
Was dat Goossens?
Fretworkdonderdag 7 juli 2022 @ 13:48
Windje staat lekker
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 13:49
De mattentaart is weer gearriveerd
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 13:49
Sympathiek kantoordagje zo ;(
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 13:50
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Sympathiek kantoordagje zo ;(
Normaal gesproken kantoordagje, maar CORRED en dus thuis. Dat is wel prima
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:51
Sjors en Hirschi hebben een lange dag
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 13:51
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:44 schreef Momo het volgende:
Deze 3 gaan ook niet echt wegrijden
Ze kunnen zo wel de Wout een beetje uit laten razen. Paar mannetjes erachter en op een paar minuten houden.
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 13:51
Toen net de telefoon ging realiseerde ik me pas weer dat ik aan het werk was :')
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 13:52
Allemaal zeer effectieve werkdagen hier
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 13:52
quote:
10s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:50 schreef franklop het volgende:

[..]
Normaal gesproken kantoordagje, maar CORRED en dus thuis. Dat is wel prima
Ik ben sinds dinsdagavond ziek, uitstekende timing van mijn lichaam
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:52
twitter


Is Eddy een drinker?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]

Is Eddy een drinker?
Ik denk een beffer
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:52 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Ik ben sinds dinsdagavond ziek, uitstekende timing van mijn lichaam
CORRED op DTRH?
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:53
Deze groep is te klein.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
CORRED op DTRH?
Dat zou goed kunnen, maar dan zijn het hele atypische symptomen
StephanLdonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
Haha meteen problemen _O-
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
Altijd tegen Jumbo!
maxi-musdonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
Ai ai ai.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze groep is te klein.
ja, eens. Als je ze op t eind nog binnen een minuut hebt, red je dat wel op de slotmuur
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
Jumbo heeft weer pech
Peroxdonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
omg wat een pech!
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 13:54
Het geluk zit niet mee
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:55
Wout heeft het advies van Terpstra wel gevolgd
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:55
Fuglsang+Simmons is veel te weinig
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:55
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Fuglsang+Simmons is veel te weinig
Wout rijdt dat vrij snel dicht
Zorrodonderdag 7 juli 2022 @ 13:56
Het peloton heeft even theepauze genomen?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:56
Ik denk dat t een zegen is voor Wout als ie nu terugwaait
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 13:56
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:56 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik denk dat t een zegen is voor Wout als ie nu terugwaait
Dan gaat ie nog een keer vandoor

Energiepeil is bizar hoog bij hem
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 13:57
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:52 schreef Momo het volgende:
Allemaal zeer effectieve werkdagen hier
Gelukkig is het niet zo druk met de vakantie op komst.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 13:57
Als Wout hiermee zijn eigen winstkansen om zeep helpt zou ik dat ook niet erg vinden
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 13:58
Bijna ongezien, op vorig jaar na, en zelfs Krek deed het ooit.
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 13:58
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]

Is Eddy een drinker?
Ik dacht gisteren wel hetzelfde, uiteindelijk pakt die nauwelijks tijd op z'n concurrenten gisteren en op die Jumbo-klim was die weliswaar na Wout qua tijd als tweede, maar wel op 8 seconden en achter hem een sloot renners op 3-5 seconde.

Maar goed uiteindelijk is er nog weinig zinnigs over te zeggen, morgen meer duidelijkheid.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 13:58
Ik zie Wout deze Tour nog wel groen én de bollen pakken :{ . (Welke moet hij dan dragen eigenlijk?)
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:58
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:56 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik denk dat t een zegen is voor Wout als ie nu terugwaait
Winnen vanuit een vroege vlucht staat nog niet op z'n lijstje in de Tour, die wil hij vandaag afstrepen

Dan is enkel een aankomst bergop nog over
Ericrdonderdag 7 juli 2022 @ 13:58
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:58 schreef WAvanBuren het volgende:
Ik zie Wout deze Tour nog wel groen én de bollen pakken :{ . (Welke moet hij dan dragen eigenlijk?)
Groen.
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:58 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Winnen vanuit een vroege vlucht staat nog niet op z'n lijstje in de Tour, die wil hij vandaag afstrepen

Dan is enkel een aankomst bergop nog over
Op de Ventoux toch?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:58 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Winnen vanuit een vroege vlucht staat nog niet op z'n lijstje in de Tour, die wil hij vandaag afstrepen

Dan is enkel een aankomst bergop nog over
Ventoux etappe was toch vanuit de vroege vlucht?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:58 schreef WAvanBuren het volgende:
Ik zie Wout deze Tour nog wel groen én de bollen pakken :{ . (Welke moet hij dan dragen eigenlijk?)
geel > groen > bollen > wit
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 13:59
Gaat ie uberhaupt nog energie over hebben in tweede week om te knechten (lol) voor Vingego?
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:59 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Op de Ventoux toch?
Nee, aankomst in de afdaling toen
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:00
Waarom stond Skin Quimmons op -1?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:59 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Nee, aankomst in de afdaling toen
maar wel vanuit vlucht.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gaat ie uberhaupt nog energie over hebben in tweede week om te knechten (lol) voor Vingego?
Wout kan niet moe woeden.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gaat ie uberhaupt nog energie over hebben in tweede week om te knechten (lol) voor Vingego?
Dat hoeft hij juist niet!
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:00 schreef hhh38 het volgende:
Waarom stond Skin Quimmons op -1?
stukje offroad gereden waar dat niet mocht
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:01
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:00 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
maar wel vanuit vlucht.
Oh, op die manier :D

Ja, dat klopt dan inderdaad wel
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:01
Wel een bijzondere koerssituatie. In een relatief eenvoudige etappe een kleine kopgroep met de groene trui en een klassementsrenner.
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:02
Voor de koers hoop ik wel dat ze ingelopen worden.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:02
Zou Van Aert denken dat ie met wat extra minuten morgen de mooie meisjes ook nog overleeft? T is ook geen hooggebergte natuurlijk
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:02
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 13:58 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Winnen vanuit een vroege vlucht staat nog niet op z'n lijstje in de Tour, die wil hij vandaag afstrepen

Dan is enkel een aankomst bergop nog over
Je vergeet trouwens nog klimtijdrit, heeft hij ook nog niet.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:02
Wel benieuwd hoeveel voorsprong ze Fugl willen geven. Was in Zwitserland niet slecht
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:03
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:02 schreef Marcoss het volgende:
Wel benieuwd hoeveel voorsprong ze Fugl willen geven. Was in Zwitserland niet slecht
Die kun je gewoon 10 minuten geven. Van alle koersen dit jaar neem ik Zwitserland t minst serieus.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:03
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:02 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zou Van Aert denken dat ie met wat extra minuten morgen de mooie meisjes ook nog overleeft? T is ook geen hooggebergte natuurlijk
Lijkt me wel een klim die hem niet echt ligt, maar je hebt op deze manier wel concurrentie van Fugl dan
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:03
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:02 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Je vergeet trouwens nog klimtijdrit, heeft hij ook nog niet.
Hoeveel zijn die er geweest de afgelopen 5 jaar?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:04
Waar zijn jullie geboren?
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:04
Super La Planche is toch wel echt een brug te ver voor Wout. Het zou idioot zijn als hij zich daar uit elkaar trekt om geel te houden
Fretworkdonderdag 7 juli 2022 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:02 schreef Marcoss het volgende:
Wel benieuwd hoeveel voorsprong ze Fugl willen geven. Was in Zwitserland niet slecht
Ben ook benieuwd hoeveel tijd ze van Aert willen geven.

Lijkt me echt schitterend als de tactiek is dat Wout elke heuvel- of semivlakke etappe minuten moet proberen te pakken zodat het team van Pogi vaker in de verdediging moet.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:05
UAE gaat toch maar even controleren
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:02 schreef Marcoss het volgende:
Wel benieuwd hoeveel voorsprong ze Fugl willen geven. Was in Zwitserland niet slecht
Maar die gaat morgen minuten verliezen door deze inspanning.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Super La Planche is toch wel echt een brug te ver voor Wout. Het zou idioot zijn als hij zich daar uit elkaar trekt om geel te houden
Dinsdag ging hij vol en dacht hij niet aan het ploegbelang zodat hij gisteren kon knechten. Vandaag opnieuw volle bak en niet denken aan het ploegbelang om dan morgen te knechten?
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 14:06
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:05 schreef hhh38 het volgende:
UAE gaat toch maar even controleren
Flopshow
Fretworkdonderdag 7 juli 2022 @ 14:06
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Super La Planche is toch wel echt een brug te ver voor Wout. Het zou idioot zijn als hij zich daar uit elkaar trekt om geel te houden
Zie niet waarom hij meer dan 1-1.5minuut zou verliezen als hij er vol voor gaat.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:05 schreef hhh38 het volgende:
UAE gaat toch maar even controleren
die zijn al 2 man kwijt in groep 3.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Super La Planche is toch wel echt een brug te ver voor Wout. Het zou idioot zijn als hij zich daar uit elkaar trekt om geel te houden
Mwah, werd 4e in de klimtijdrit daar, durf niet te zeggen dat dit brug te ver gaat zijn.
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:07 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Mwah, werd 4e in de klimtijdrit daar, durf niet te zeggen dat dit brug te ver gaat zijn.
Dat was Wout de klimmer, dit is Wout de sprinter. Niet helemaal vergelijkbaar. Zal dan van afhangen hoe hard het gaat in de peloton. Beginnen ze er vroeg aan dan ligt ie er gewoon af.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:08
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:07 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dat was Wout de klimmer, dit is Wout de sprinter. Niet helemaal vergelijkbaar. Zal dan van afhangen hoe hard het gaat in de peloton. Beginnen ze er vroeg aan dan ligt ie er gewoon af.
???

Potato potato. Een mens is niet eendimensionaal
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:08 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
???

Potato potato. Een mens is niet eendimensionaal
Hij staat nu wat zwaarder dan vorig jaar volgens mij.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:07 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dat was Wout de klimmer, dit is Wout de sprinter. Niet helemaal vergelijkbaar. Zal dan van afhangen hoe hard het gaat in de peloton. Beginnen ze er vroeg aan dan ligt ie er gewoon af.
Maar, maar, Wout Kelly kan alles.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:10
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:07 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dat was Wout de klimmer, dit is Wout de sprinter. Niet helemaal vergelijkbaar. Zal dan van afhangen hoe hard het gaat in de peloton. Beginnen ze er vroeg aan dan ligt ie er gewoon af.
Als hij de klimbenen van PN meeneemt, kan het ook best wel. En heb het idee dat Wout altijd een combinatie van sprinter/klimmer is :D

Maar verwacht dat hij morgen gewoon knecht is
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:10
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:08 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
???

Potato potato. Een mens is niet eendimensionaal
???
Fretworkdonderdag 7 juli 2022 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:07 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dat was Wout de klimmer, dit is Wout de sprinter. Niet helemaal vergelijkbaar. Zal dan van afhangen hoe hard het gaat in de peloton. Beginnen ze er vroeg aan dan ligt ie er gewoon af.
Dit is ook Wout de achterlijke tijdrijder, hij zal Pogacar en Vingegaard niet kunnen volgen, maar dat gaat echt niet 3 minuten worden.
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 14:12
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:09 schreef Felagund het volgende:

[..]
Hij staat nu wat zwaarder dan vorig jaar volgens mij.
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:10 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
???
Je kunt niet zeggen dat iemand het ene jaar sprinter is en andere jaar klimmer. Hij heeft het allebei in zich. Totale mensprincipe
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
Er is verder geen nut.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
Goed voor de firma Wout van Aert.
TheArtdonderdag 7 juli 2022 @ 14:13
Ik kan me slecht voorstellen dat het peloton geen poging gaat wagen om voor de etappe te gaan. Er zouden ploegen geïnteresseerd moeten zijn.

En nu ik het zeg, denkt Alpecin dat Philipsen kan winnen _O-
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
UAE verspeelt nu ook wel krachten daarachter, al is dat niet zoveel
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
Deze hele tour heeft Wout al een BV van Aert mentaliteit.
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 14:14
FXD-K0sXwAE9U8z?format=jpg&name=900x900

Had nog niet die schoenen van dichtbij gezien, zitten bloemen op.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:14
Mooie beelden.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:13 schreef franklop het volgende:

[..]
Goed voor de firma Wout van Aert.
Die heeft inmiddels ook zn eigen privesponsors op zn helm geloof ik. Jumbo heeft dat toegestaan omdat ze bang waren dat ie anders zou vertrekken
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:13 schreef TheArt het volgende:
Ik kan me slecht voorstellen dat het peloton geen poging gaat wagen om voor de etappe te gaan. Er zouden ploegen geïnteresseerd moeten zijn.

En nu ik het zeg, denkt Alpecin dat Philipsen kan winnen _O-
Mathieu noemde Philipsen eerder al voor vandaag ook
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:13 schreef TheArt het volgende:
Ik kan me slecht voorstellen dat het peloton geen poging gaat wagen om voor de etappe te gaan. Er zouden ploegen geïnteresseerd moeten zijn.

En nu ik het zeg, denkt Alpecin dat Philipsen kan winnen _O-
Zouden ze echt in Philipsen geloven? Lijkt me erg optimistisch
297534donderdag 7 juli 2022 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Buiten het feit dat hij de rit kan winnen, wat is verder eigenlijk het nut van deze onderneming van Van Aert? Bij UAE zullen ze er alleen maar blij mee zijn dat hij zo met z'n krachten smijt en nog een dag langer geel draagt.
Verder geen nut lijkt me. Maar het winnen van een etappe lijkt mij ook wel mooi genoeg. Ze hebben hem verder niet echt nodig en voor in de bergen zijn er andere knechten voor de kopmannen.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:14
3'46 is echt te weinig voor +100km te gaan
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:14 schreef Scorpion_17 het volgende:
3'46 is echt te weinig voor +100km te gaan
Je hebt het wel over een flinke brommer vooraan, daar heb je wel wat renners voor nodig
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:14 schreef 297534 het volgende:

[..]
Verder geen nut lijkt me. Maar het winnen van een etappe lijkt mij ook wel mooi genoeg. Ze hebben hem verder niet echt nodig en voor in de bergen zijn er andere knechten voor de kopmannen.
Enkel Kruiswijk en Kuss, je hebt van Aert echt wel nodig in de bergen als Jumbo zijnde.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:14 schreef 297534 het volgende:

[..]
Verder geen nut lijkt me. Maar het winnen van een etappe lijkt mij ook wel mooi genoeg. Ze hebben hem verder niet echt nodig en voor in de bergen zijn er andere knechten voor de kopmannen.
Als je het afpelt heb je dus alleen benoot, kruijswijk en Kuss over. Want Laporte is de persoonlijke knecht van Van Aert. Als Jumbo tevreden is met deze week en een 2e plaats van Vinge is het prima. Maar je kunt toch niet volhouden dat je met hoe je je ploeg qua taakverdeling nu inricht een serieuze aanval had willen doen op Pogacar?
TheArtdonderdag 7 juli 2022 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:14 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Zouden ze echt in Philipsen geloven? Lijkt me erg optimistisch
Waarom zouden ze anders rijden? Als ze het echt geloven, zijn ze mega dom.
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:17
Als ze kopgroep terughalen en Philipsen die vermoedelijk? niet mee kan dan heb je wel een topshow op einde
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:16 schreef TheArt het volgende:

[..]
Waarom zouden ze anders rijden? Als ze het echt geloven, zijn ze mega dom.
Het wonder Mathieu of zo. Ik begrijp er ook niets van.
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 14:20
Toch al weer 4 minuten nu
DeeBeedonderdag 7 juli 2022 @ 14:20
Wout wint hier de Tour
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:16 schreef TheArt het volgende:

[..]
Waarom zouden ze anders rijden? Als ze het echt geloven, zijn ze mega dom.
Mathieu had het in ieder geval over Philipsen voor rit van vandaag
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:22
Het lijkt me onmogelijk dat Philipsen hier wint
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:23
Kicken pleintje
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:22 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Mathieu had het in ieder geval over Philipsen voor rit van vandaag
Omdat hij zelf slechte benen heeft. Zie jij Philipsen over dat voorlaatste muurtje komen?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:23
Zelden vervelend om Bauke te horen praten
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:16 schreef TheArt het volgende:

[..]
Waarom zouden ze anders rijden? Als ze het echt geloven, zijn ze mega dom.
Philipsen die dacht dat hij dinsdag ook al aan het winnen was, dus al te snugger is die niet.
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:22 schreef hhh38 het volgende:
Het lijkt me onmogelijk dat Philipsen hier wint
Ik verbaas me in de huidige wielrennerij nergens meer over.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:23 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Omdat hij zelf slechte benen heeft. Zie jij Philipsen over dat voorlaatste muurtje komen?
Nee, was begin deze Tour al. 1e dagen voor Philipsen, gisteren dan voor Mathieu en voor vandaag zouden ze het dan wel bekijken, want die aankomst ligt Philipsen ook. Zoiets zei hij

(Maar ik geloof ook niet in hem hoor)
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:24 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Nee, was begin deze Tour al. 1e dagen voor Philipsen, gisteren dan voor Mathieu en voor vandaag zouden ze het dan wel bekijken, want die aankomst ligt Philipsen ook. Zoiets zei hij
Matthieu is gewoon echt niet goed, dus ze kunnen niet anders dan voor Philipsen gaan. Al betekent dat niet dat je zelf initiatief moet gaan nemen.
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 14:26
_O-
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 14:27
1 mannetje op kop is toch niet meteen initiatief tonen, dat is gewoon de mogelijkheden openhouden voor andere ploegen om het gat dicht te rijden. Want winnen doen ze sowieso niet als deze 3 voorblijven.
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:27 schreef Wienerschnitzels het volgende:
1 mannetje op kop is toch niet meteen initiatief tonen, dat is gewoon de mogelijkheden openhouden voor andere ploegen om het gat dicht te rijden. Want winnen doen ze sowieso niet als deze 3 voorblijven.
Ah, had het niet door dat het er maar 1 was, geen beeld hier op het werk.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:29
Die groep van Hirschi en Sjors rijdt harder dan het peloton
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:30
BEX, help maar mee.
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:29 schreef Marcoss het volgende:
Die groep van Hirschi en Sjors rijdt harder dan het peloton
Was ook net een plaspauze bezig en zie het peloton nu eten en drinken.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:30
We hebben het een jaar geleden nog gezien, Jose..
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:30
Bij Sporza zijn ze vorig jaar vergeten?
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:31
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:29 schreef Marcoss het volgende:
Die groep van Hirschi en Sjors rijdt harder dan het peloton
En harder dan de 3 vooraan
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:32
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:31 schreef hhh38 het volgende:

[..]
En harder dan de 3 vooraan
Die zijn nu aan het sparen, dus ze kunnen in het peloton maar beter vast beginnen met het verschil te verkleinen.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:30 schreef hhh38 het volgende:
Bij Sporza zijn ze vorig jaar vergeten?
De bewieroking van Wout kent geen enkele grenzen meer.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:33 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
De bewieroking van Wout kent geen enkele grenzen meer.
Ik vind de NOS totaal kut in deze maar van de Belgen word je nog minder vrolijk als Wout van Aert meedoet. Dus ik zit maar weer bij Stef en Staf.
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:30 schreef hhh38 het volgende:
Bij Sporza zijn ze vorig jaar vergeten?
Wat werd er gezegd?
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:33 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
De bewieroking van Wout kent geen enkele grenzen meer.
Nou ja, 4 tot 5 jaar geleden deden onze zuiderburen hetzelfde met Dumoulin.
Daarbij vergeleken waren de Nederlandse commentatoren akelig nuchter.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:34 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]
Wat werd er gezegd?
Dat je voor de gele trui in een vlucht in een etappe als deze terug moet naar de prehistorie
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:33 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
De bewieroking van Wout kent geen enkele grenzen meer.
Die was toen ook mee, zouden ze toch onthouden moeten hebben..
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 14:35
Oh nee, het bijpraatmoment met de radiomannen. Ik ga douchen.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:35
Pleur op Kristof. En jij ook Sven.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:34 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Nou ja, 4 tot 5 jaar geleden deden onze zuiderburen hetzelfde met Dumoulin.
Daarbij vergeleken waren de Nederlandse commentatoren akelig nuchter.
Dumoulin woont in België dus halve-Belg.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:36
De heertjes vooraan gaan het niet redden
Lucyintheafternoondonderdag 7 juli 2022 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:35 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Dat je voor de gele trui in een vlucht in een etappe als deze terug moet naar de prehistorie
Haha.
DecoAorestedonderdag 7 juli 2022 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:35 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Dat je voor de gele trui in een vlucht in een etappe als deze terug moet naar de prehistorie
Greg deed het een paar jaar geleden ook eens, herinner ik me.
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 14:36
Ach, geen kers op de taart.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:36 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Greg deed het een paar jaar geleden ook eens, herinner ik me.
Matthieu vorig jaar
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:35 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Dat je voor de gele trui in een vlucht in een etappe als deze terug moet naar de prehistorie
Linksom of rechtsom, ik houd enorm van deze manier van koersen.

Hoe zei d'n Patriek dat ook weer?

"Merckxiaans!"

(Maar die deed het in zijn jonge jaren gewoon iedere dag. Daar werd iedereen op een gegeven moment schijtziek van.)
Mansjesterdonderdag 7 juli 2022 @ 14:37
Ik ken niemand die zo slap kan lullen zoals deze vent, godverdomme zeg
Rellende_Rotscholierdonderdag 7 juli 2022 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:37 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Matthieu vorig jaar
Ladagnous?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Ladagnous?
Nee, Heijboer.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:38 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Nee, Heijboer.
Anton?
Dale__Cooperdonderdag 7 juli 2022 @ 14:39
Het zou ook wel vermakelijk zijn als Wout op 10 km van de meet ingelopen wordt en gewoon mee gaat sprinten.
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:37 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Matthieu vorig jaar
Bijzonder dat ze dat niet meer herinneren aangezien de Wout daar in de finale nog probeerde Mathieu uit het geel te rijden.
DecoAorestedonderdag 7 juli 2022 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:37 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Matthieu vorig jaar
Oh ja, die ook inderdaad.

Hoe dan ook dus een onzinstatement.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:40
“Kom on heh”.
Faraday01donderdag 7 juli 2022 @ 14:41
Nou Bora zet een brommer bij dus lijkt er steeds meer op dat dit nergens toe gaat leiden
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:41
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:39 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het zou ook wel vermakelijk zijn als Wout op 10 km van de meet ingelopen wordt en gewoon mee gaat sprinten.
Zo won Mathieu dit jaar een rit in Coppi & Bartali, geloof ik :D
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 14:43
lal
twitter
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:43 schreef Mani89 het volgende:
lal
[ twitter ]
Marc Madiot ontsnapt?
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:41 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Zo won Mathieu dit jaar een rit in Coppi & Bartali, geloof ik :D
Sow, Coppi & Bartali.

Dat is echt prehistorie! ;)
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:44
3.30 nog maar
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 14:45
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:43 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Sow, Coppi & Bartali.

Dat is echt prehistorie! ;)
Misschien hebben we over 60 jaar Van Aert & Van der Poel
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 14:45
quote:
11s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:45 schreef Momo het volgende:

[..]
Misschien hebben we over 60 jaar Van Aert & Van der Poel
Als zelfs Bob Jungels zijn eigen race al heeft..
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:45
Ze overtreffen zichzelf in het lullen over niks.
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 14:46
Die Kristoff blijft maar doorlullen
Mansjesterdonderdag 7 juli 2022 @ 14:47
Hou gewoon je teringbek met je nikszeggende teksten en ga terug naar de koers.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:48
quote:
10s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:45 schreef Sked het volgende:

[..]
Als zelfs Bob Jungels zijn eigen race al heeft..
Maarten Wynants
Montovdonderdag 7 juli 2022 @ 14:48
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:47 schreef Mansjester het volgende:
Hou gewoon je teringbek met je nikszeggende teksten en ga terug naar de koers.
Zo ga je niet met je vader om.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 14:48
Text in racecenter van LeTour;

"Simmons makes America great again"
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:49
quote:
11s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:45 schreef Momo het volgende:

[..]
Misschien hebben we over 60 jaar Van Aert & Van der Poel
Ik hoop niet dat het 'duo' op een vergelijkbare manier ophoudt.
Fausto is slechts 40 jaar geworden.

Op z'n begrafenis stond de intens verdrietige Bartali als een hulpeloze 'oude' man te huilen.
Zijn zogenaamde Grote Vijand.

Da's wel mooi trouwens, als overeenkomst.. ondanks alle rivaliteit en wat gekissebis nu en dan, is er doorgaans erg veel respect tussen Woutje en Mattie.
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 14:49
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:47 schreef Mansjester het volgende:
Hou gewoon je teringbek met je nikszeggende teksten en ga terug naar de koers.
SingleMeaslyAmericanriverotter-size_restricted.gif
El-Stinhodonderdag 7 juli 2022 @ 14:49
Christophe herhaalt al een halfuur dat hij het niet snapt en uitkijkt naar het interview met Wout achteraf.

En wordt ook nog even de oren gewassen door Adriaantje.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:50
Zou Wout de zinloosheid van zn missie inmiddels al inzien?
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:50
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:49 schreef El-Stinho het volgende:
Christophe herhaalt al een halfuur dat hij het niet snapt en uitkijkt naar het interview met Wout achteraf.

En wordt ook nog even de oren gewassen door Adriaantje.
Eugène Christophe?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:51
En dan te bedenken dat het volgend jaar wellicht nog gekker kan bij de Belgjes als ook Hij start in de Tour :{ .
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 14:51
quote:
11s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:45 schreef Momo het volgende:

[..]
Misschien hebben we over 60 jaar Van Aert & Van der Poel
Herentals naar Kapellen en terug.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:52
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:50 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zou Wout de zinloosheid van zn missie inmiddels al inzien?
Ze moeten echt nog wel flink doorrijden om hem bij te halen
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 14:52
Nu is het klaar, Christophe
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:52
quote:
10s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:45 schreef Sked het volgende:

[..]
Als zelfs Bob Jungels zijn eigen race al heeft..
Luxembourg - Luxembourg... Rund um den Bourg.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:52
En over naar Maarten :{ .
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 14:53
Tactisch meesterbrein Maarten Wijnant.
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:52 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Ze moeten echt nog wel flink doorrijden om hem bij te halen
in dit tempo hebben ze ze op 50 km van de meet al te pakken.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 14:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:52 schreef WAvanBuren het volgende:
En over naar Maarten :{ .
"Gele trui in de aanval!
Dit is het nieuwe wielrennen!"

(Maarten D.)
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:53
Is er uberhaupt een verstandig mens die zijn/haar radio afstemt op enorm babbelzieke Christophe Goorlap?

Wat een verschrikking
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:54
En weer terug naar die imbecielen van de radio. De gifbeker moet helemaal leeg.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 14:54
Effectief zit Van Aert dus gewoon in de mongolenontsnapping van de dag.

Pakt zo nog gratis 20 puntjes op en dan weer klaar.
El-Stinhodonderdag 7 juli 2022 @ 14:54
Adriaantje is klaar met Christophe.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:53 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
in dit tempo hebben ze ze op 50 km van de meet al te pakken.
Vooraan wachten ze even af op welk moment ze weer vol aan gaan zetten waarschijnlijk

En anders wint Wout gewoon het sprintje als hij teruggepakt is 8-)
Madhouse11donderdag 7 juli 2022 @ 14:55
Lijkt mij inderdaad een leuk type voor verjaardagen
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 14:55
Wat is dat voor dom gelul van Nys? Dit had 99/100 keer gewoon een ontsnapping van 15 man geweest die naar de finish rijdt, natuurlijk valt Wout aan. Wilde hij de Jumbo ploeg laten controleren? Wat een domoor.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 14:55
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
Is er uberhaupt een verstandig mens die zijn/haar radio afstemt op enorm babbelzieke Christophe Goorlap?

Wat een verschrikking
De fanclub van Nys?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 14:56
Zelfs Renaat is er klaar mee.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:55 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
De fanclub van Nys?
Die zijn ruzie aan het maken met de fanclub van Wellens
Frozen-assassindonderdag 7 juli 2022 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:55 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
De fanclub van Nys?
twitter
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 14:58
"Slim van de ploeg"

Wat een dom gelul van Clement over Wouts privesponsor op zn helm. Enige die daar financieel gewin uit haalt, is hij.
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 15:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:58 schreef Scorpion_17 het volgende:
"Slim van de ploeg"

Wat een dom gelul van Clement over Wouts privesponsor op zn helm. Enige die daar financieel gewin uit haalt, is hij.
Verbieden als UCI zijnde voor we straks een rijdend circus hebben met iedereen een helm van hun persoonlijke sponsor.
StephanLdonderdag 7 juli 2022 @ 15:01
Maarten *O*
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:01
Maarten Ducrot :r
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:01
Daar heb je die smerige hugenoot ook weer.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:01
Echte Fransen?
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:01
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:00 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Verbieden als UCI zijnde voor we straks een rijdend circus hebben met iedereen een helm van hun persoonlijke sponsor.
Weg met de nationale truien.
Zwansendonderdag 7 juli 2022 @ 15:01
Ben ik de enige die de PLAYER even op pauze zet als Bretlie voorbij komt? Even wat anders doen.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:02
quote:
7s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:01 schreef Zwansen het volgende:
Ben ik de enige die de PLAYER even op pauze zet als Bretlie voorbij komt? Even wat anders doen.
mute bedoel je?
WAvanBurendonderdag 7 juli 2022 @ 15:02
quote:
7s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:01 schreef Zwansen het volgende:
Ben ik de enige die de PLAYER even op pauze zet als Bretlie voorbij komt? Even wat anders doen.
Jij gaat dan masturberen op dat beeld?
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:02
Sagan :')
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:02 schreef TargaFlorio het volgende:
Sagan :')
Weer een mooi diepte-interview
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 15:03
Maarten ga anders in commentaarhok zitten als je commentaar wilt geven, maar vermoei ons hier niet mee
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:04
Kwantum!
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 15:05
Wout speelt met het peloton. Blijft nu stabiel iets onder de drie minuten, vanaf 50km van de meet gaat peloton proberen dicht te rijden en gaan ze vooraan weer gas geven. Wout de winnaar, boeken toe.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:06
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:05 schreef Bugno3 het volgende:
Wout speelt met het peloton. Blijft nu stabiel iets onder de drie minuten, vanaf 50km van de meet gaat peloton proberen dicht te rijden en gaan ze vooraan weer gas geven. Wout de winnaar, boeken toe.
Wout gaat straks gewoon alleen verder.
En doet een Hugootje Koblet.
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 15:06
Wout staat inmiddels op 4.50 (zonet nog 2.25)
StephanLdonderdag 7 juli 2022 @ 15:07
Daar was Stef Clement het niet mee eens. Tijd loopt ook weer op
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 15:07
Fuglsang wil niet all in
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:08
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Fuglsang wil niet all in
Het was een wat tweeslachtig gebaar.

"Yo, natuurlijk kerel!"
(Had het ook kunnen zijn.)
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:10
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:06 schreef Van_Poppel het volgende:
Wout staat inmiddels op 4.50 (zonet nog 2.25)
2.25 is ook wel vrij extreem met een achtervolgend peloton
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 15:10
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:05 schreef Bugno3 het volgende:
Wout speelt met het peloton. Blijft nu stabiel iets onder de drie minuten, vanaf 50km van de meet gaat peloton proberen dicht te rijden en gaan ze vooraan weer gas geven. Wout de winnaar, boeken toe.
Laten we wel even normaal blijven doen, Wout tegen het peloton verliest Wout gewoon of die nu spaart of niet.
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 14:49 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Ik hoop niet dat het 'duo' op een vergelijkbare manier ophoudt.
Fausto is slechts 40 jaar geworden.

Op z'n begrafenis stond de intens verdrietige Bartali als een hulpeloze 'oude' man te huilen.
Zijn zogenaamde Grote Vijand.

Da's wel mooi trouwens, als overeenkomst.. ondanks alle rivaliteit en wat gekissebis nu en dan, is er doorgaans erg veel respect tussen Woutje en Mattie.
Relatie is volgens mij prima tussen hun. Op social media plaatsen ze gewoon grapjes over elkaar. Al kunnen ze ook goed kissebissen inderdaad. Ze kennen elkaar ook al zo lang he, als kleine kinderen al.
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:10 schreef Marcoss het volgende:

[..]
2.25 is ook wel vrij extreem met een achtervolgend peloton
Op een bepaald moment hield het peloton de benen stil. Als Alpecin dan niet rijdt, dan wordt het 7 a 8 minuten.
El-Stinhodonderdag 7 juli 2022 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Laten we wel even normaal blijven doen, Wout tegen het peloton verliest Wout gewoon of die nu spaart of niet.
Vind het niet onrealistisch wat @Bugno3 zegt. Ik geloof in Wout, de vader en de heilige geest.
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 15:12
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:11 schreef Momo het volgende:

[..]
Relatie is volgens mij prima tussen hun. Op social media plaatsen ze gewoon grapjes over elkaar. Al kunnen ze ook goed kissebissen inderdaad. Ze kennen elkaar ook al zo lang he, als kleine kinderen al.
CORVOS_00018572-089-scaled-e1612088278332.jpg

EKJIA7JXYAAsVR_.jpg

Toen Wout nog Woutje was
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:12
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Laten we wel even normaal blijven doen, Wout tegen het peloton verliest Wout gewoon of die nu spaart of niet.
In de Giro en Dauphiné hebben we wel gezien dat je niet zoveel meer terugpakt als een kopgroep het slim heeft aangepakt
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 15:13
Ging Philipsen dit keer niet juichen?
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 15:14
Fabio stopte voor de streep met trappen :?
Scorpion_17donderdag 7 juli 2022 @ 15:14
Vogels voor de kat, dat zijn t
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 15:14
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:12 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Toen Wout nog Woutje was
vKtKa7Q.png
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:14 schreef Scorpion_17 het volgende:
Vogels voor de kat, dat zijn t
Niet geloven in de kracht van Wout! Dat dat nog toegestaan wordt tegenwoordig
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:11 schreef Momo het volgende:

[..]
Relatie is volgens mij prima tussen hun. Op social media plaatsen ze gewoon grapjes over elkaar. Al kunnen ze ook goed kissebissen inderdaad. Ze kennen elkaar ook al zo lang he, als kleine kinderen al.
Ja. Dat laatste gold niet voor de twee campionissimi. Gino was wel een aantal jaartjes ouder.

qzpg1SyK_o.jpg

En de al 70 jaar durende discussie: wie geeft de fles hier aan wie?
Coppi: ik gaf hem aan Gino.
Bartali: Nooit een keer. Ik heb nog nooit wat van Fausto gekregen. Hij kreeg die fles van mij.

Grom grom.
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 15:19
Toch dan maar ff een Orvaletje opentrekken.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:19
De altijd eerlijke Erik Dekker.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:21
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:19 schreef Toby56 het volgende:
De altijd eerlijke Erik Dekker.
Na die brief van junior is er voor Erik geen weg terug.
Mansjesterdonderdag 7 juli 2022 @ 15:22
quote:
10s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:21 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Na die brief van junior is er voor Erik geen weg terug.
Welke brief?
Van_Poppeldonderdag 7 juli 2022 @ 15:23
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:22 schreef Mansjester het volgende:

[..]
Welke brief?
https://www.ad.nl/wielren(...)-een-eikel~a7766799/
?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp
Wienerschnitzelsdonderdag 7 juli 2022 @ 15:24
Nu geven ze van Aert ruim een uur om in het peloton te recupereren met hoe hard de voorsprong nu gaat, dat is ook niet slim.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:24
quote:
Dit in combinatie met het ontkennen van Dekker.
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:25
quote:
Lol. Je bent me net voor.
Wel een prachtig handschrift.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:25
Fuglsang gebruikte die plaspauze om zo snel mogelijk terug te keren in het peloton?
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:25 schreef hhh38 het volgende:
Fuglsang gebruikte die plaspauze om zo snel mogelijk terug te keren in het peloton?
Ik weet het gewoon niet met die Fuglsang.
Er is altijd wel wat met die gozer.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:26
Ligt het aan mij of gaan ze vanmiddag wel erg vaak naar Maarten op de motor?
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 15:27
quote:
Stel je voor dat je je kind dit laat doen in plaats van gewoon te bekennen. Erik Dekker is de slechtste vader op aarde.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 15:28
Na het leuke begin had ik toch wel meer verwacht van deze etappe
Toby56donderdag 7 juli 2022 @ 15:28
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:27 schreef Mani89 het volgende:

[..]
Stel je voor dat je je kind dit laat doen in plaats van gewoon te bekennen. Erik Dekker is de slechtste vader op aarde.
Zolang er mensen zijn op aarde,
zolang de aarde vruchten geeft,
zolang zijt Gij ons aller Vader,
wij danken U voor al wat leeft.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:29
FXEMDITXwAAX4Cd?format=jpg&name=medium
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:30
quote:
9s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:28 schreef franklop het volgende:
Na het leuke begin had ik toch wel meer verwacht van deze etappe
Had na dat begin ook geen groepje van 3 vooraan verwacht eigenlijk
Momodonderdag 7 juli 2022 @ 15:31
quote:
dfe34a86-7125-355d-94a6-7a6d6ed08fae.jpg
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:32
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:31 schreef Momo het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Die zal wel weer janken.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:34
Hoeveel voorsprong zou Van Aert nodig hebben vanaf dat eerste klimmetje in de finale? 1 minuut?
Zwansendonderdag 7 juli 2022 @ 15:35
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:34 schreef hhh38 het volgende:
Hoeveel voorsprong zou Van Aert nodig hebben vanaf dat eerste klimmetje in de finale? 1 minuut?
Hoeveel achterstand bedoel je?
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 15:36
Jongens dit wordt straks toch enorm genieten van Jasper P. ik ben de lachspieren al aan het warm draaien.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:37
Het beste Tivoli is bij Rome _O_
Columbiafandonderdag 7 juli 2022 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:30 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Had na dat begin ook geen groepje van 3 vooraan verwacht eigenlijk
Dat is wel vaker het geval in ritten met een dergelijke begin helaas.
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 15:43
Eddy Merckx: "Pogacar lijkt me minder goed, ik denk dat het nog spannend wordt in de Tour"

Eddy kijkt dus niet eens.
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:43 schreef franklop het volgende:
Eddy Merckx: "Pogacar lijkt me minder goed, ik denk dat het nog spannend wordt in de Tour"

Eddy kijkt dus niet eens.
Een teken van zwakte dat hij gisteren maar een paar seconde pakte
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:45
Dylan _O_
capuchon_jongendonderdag 7 juli 2022 @ 15:45
ik schakel net in. Van Aert mee in de aanval voor tussensprint?
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:43 schreef franklop het volgende:
Eddy Merckx: "Pogacar lijkt me minder goed, ik denk dat het nog spannend wordt in de Tour"

Eddy kijkt dus niet eens.
Hij had gisteren meer dan een minuut op de concurrentie en hield maar 12 seconden over!
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:45
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik schakel net in. Van Aert mee in de aanval voor tussensprint?
Aanval van de dag.
Mani89donderdag 7 juli 2022 @ 15:45
Teuns is een ongekende domme kloot.
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:45
Elke keer weer verbaasd hoe dom iemand kan klinken
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik schakel net in. Van Aert mee in de aanval voor tussensprint?
Die zat in ongeveer elke kopgroep. En niet voor de tussensprint, maar voor winst
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:45 schreef Mani89 het volgende:
Teuns is een ongekende domme kloot.
Die zou zich thuis voelen op FOK.
capuchon_jongendonderdag 7 juli 2022 @ 15:47
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:46 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Die zou zich thuis voelen op FOK.
vandaar dat je een account hebt aangemaakt op FOK ;)
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 15:47
Simmons gaat zo gelost worden joh
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:47
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:34 schreef hhh38 het volgende:
Hoeveel voorsprong zou Van Aert nodig hebben vanaf dat eerste klimmetje in de finale? 1 minuut?
Zal ook afhangen van wie er daarachter gaat rijden en uiteraard ook hoeveel energie Wout nog over heeft. Denk dat hij op de huidige knechten in dat deel niks gaat verliezen, dan moeten er betere renners aan te pas komen.
Skeddonderdag 7 juli 2022 @ 15:48
@capuchon_jongen maakt een grapje
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:49
Fantastisch bruggetje van de interviewer :D
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:49
Hilario geïnteresseerd in Matthews. -O- -O- -O-
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:51
Eens met José, tegenvallende erelijst voor iemand met zijn klasse
capuchon_jongendonderdag 7 juli 2022 @ 15:51
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
Felagunddonderdag 7 juli 2022 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
Pogacar en de vluchters?
hhh38donderdag 7 juli 2022 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
Martijn Tusveld
capuchon_jongendonderdag 7 juli 2022 @ 15:52
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:52 schreef Felagund het volgende:

[..]
Pogacar en de vluchters?
heb strugles met mijn cyclingmaster team
Mansjesterdonderdag 7 juli 2022 @ 15:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
Philipsen

Een heel klein beetje
Bugno3donderdag 7 juli 2022 @ 15:53
Ze zijn echt achterlijk vroeg binnen vandaag.
Marcossdonderdag 7 juli 2022 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:52 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
heb strugles met mijn cyclingmaster team
Die heb je vandaag niet eens ingevuld!
franklopdonderdag 7 juli 2022 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:43 schreef capuchon_jongen het volgende:
helaas te druk gehad. wel zonde

Straks eens een team selecteren
Zal dit met elkaar te maken hebben?
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:51 schreef capuchon_jongen het volgende:
wie zijn een beetje de favorieten voor morgen.
Ik hoop op een hele saaie etappe.
capuchon_jongendonderdag 7 juli 2022 @ 15:55
Doet
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:54 schreef franklop het volgende:

[..]
[..]
Zal dit met elkaar te maken hebben?
ja
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:56
Hebben de Canadezen tot in de jaren '60 in Europa gezeten?
Koffieplanterdonderdag 7 juli 2022 @ 15:57
Oh God, weer die autisten.
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 15:57
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:54 schreef franklop het volgende:

[..]
[..]
Zal dit met elkaar te maken hebben?
Ik geef van Aert en Matje een goede kans.
TargaFloriodonderdag 7 juli 2022 @ 15:58
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik geef van Aert en Matje een goede kans.
Haig? Gogl?
kibodonderdag 7 juli 2022 @ 15:59
Daar zouden best een paaar Fok!ers tussen kunnen zitten ....
Mexicanobakkerdonderdag 7 juli 2022 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2022 15:58 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]
Haig? Gogl?
Maar die kun je niet selecteren.
DiegoFuserdonderdag 7 juli 2022 @ 15:59
Sporza schakelt ineens over naar knoop in je zakdoek?