Nee, dikke onzinquote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als je gewoon een lijnvlucht boekt, heb je er dus een stuk minder last van?
Jammer.quote:
Je kunt bij KLM iig wel tickets bestellen voor paar tientjes meer die dan Sky Priority erbij hebben zitten. Dat zou je wel sneller door de security heen moeten krijgenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jammer.
Is het in deze omstandigheden natuurlijk wel waard om wat meer te betalen om al dat gezeik niet te hebben. Maar je staat dus gewoon tussen het volk dat voor 3 tientjes gaat vliegen.
Dan doe ik dat welquote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:04 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt bij KLM iig wel tickets bestellen voor paar tientjes meer die dan Sky Priority erbij hebben zitten. Dat zou elke sneller door de security heen moeten krijgen
Niet geprobeerd hier trouwens hoe en of dat ook echt flink scheelt in tijd, ik had mijn vluchten al geboekt voor het zo druk was.
Ja ik stond daar vorige keer toen ik de beveiliging lief aan had gekeken en dat liep ook compleet over.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan doe ik dat wel
Zag dat fast track abonnementen tijdelijk niet meer verkocht worden
Over 3 weken. Dus dat zal best een drukke periode zijn. Je zult sowieso ook binnen moeten komen. Pas dan heb je echt wat aan Priority. Zolang je buiten in de rij staat, schiet het nog niet echt op.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja ik stond daar vorige keer toen ik de beveiliging lief aan had gekeken en dat liep ook compleet over.
Ook te weinig personeel dus dan werkt dat niet.
Ben benieuwd, wanneer ga je vliegen?
RIP aan de nabestaandenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Over 3 weken. Dus dat zal best een drukke periode zijn. Je zult sowieso ook binnen moeten komen. Pas dan heb je echt wat aan Priority. Zolang je buiten in de rij staat, schiet het nog niet echt op.
Wat een geluk heb jij zeg, bijna iedereen is een tokkie behalve jij! Ze zouden van jou een standbeeld op Schiphol neer moeten zettenquote:
Die gortdroge boterhammen met eiersalade van KLM ook nog eens dik vertraagd... Mehquote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:28 schreef raptorix het volgende:
Vandaag viel mee, van rij buiten tot achter douane, 3 kwartier.
Nu 3 uur vertraging omdat men wacht op catering....
Geen auto op P3 staan?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:43 schreef quirina het volgende:
Bij TUI zijn ze ook lekker bezig. Ben nu in Griekenland en hoorde van anderen dat ze een dag eerder moesten vertrekken ivm het gedonder op Schiphol. Vind ik best een schande. Je vakantie zomaar inkorten vind ik niet kunnen. Ookal is het maar 1 dagje.
Als wij terug komen landen we in Luik België en misschien is dat wel beter ook. Krijg je tenminste wel je bagage netjes mee want op Schiphol is dat nog maar de vraag.
Welke vertrekhal had je?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:28 schreef raptorix het volgende:
Vandaag viel mee, van rij buiten tot achter douane, 3 kwartier.
Nu 3 uur vertraging omdat men wacht op catering....
Mooi!quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:49 schreef AgnesGru het volgende:
Hier binnen 45 min de koffer![]()
Wel apart om al die verloren koffers te zien staan.
Oh mooi, dat scheelt weerquote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:54 schreef quirina het volgende:
Nee we hebben geen auto geparkeerd staan op Schiphol we werden netjes afgezet
Jij voelt je klaarblijkelijk aangesproken. Er zijn gewoon relatief meer tokkie vluchten die simpelweg geannuleerd kunnen worden om dit acute probleem op te lossen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 16:06 schreef Prego het volgende:
[..]
Wat een geluk heb jij zeg, bijna iedereen is een tokkie behalve jij! Ze zouden van jou een standbeeld op Schiphol neer moeten zetten
We vliegen Wamos wel lekker veel ruimte 2 stoelen naast me zijn leeg, en 3 voor me ook.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Die gortdroge boterhammen met eiersalade van KLM ook nog eens dik vertraagd... Meh
De rij klinkt wel top! Dat is netjes gezien de omstandigheden nu
Hopelijk ga je nog wel ooit een keer vliegen, en krijg je bitterballen aan boord
Nah was gewoon Amerika, maar ze moeten daar bagage nog met de hand regelen met 10 balies...quote:Op zaterdag 9 juli 2022 08:58 schreef xminator het volgende:
[..]
Het probleem zit met name bij de tokkievluchten (vertrekhal 1), dan heb je bij 2 ook nog tokkievluchten maar daar is het iets minder druk.
Teveel mensen die er nog niet doorheen zijn?quote:
Enjoy!quote:Op zaterdag 9 juli 2022 18:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
We vliegen Wamos wel lekker veel ruimte 2 stoelen naast me zijn leeg, en 3 voor me ook.
Nee de catering was te laat, en nu zeggen ze te veel verkeer.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:17 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Teveel mensen die er nog niet doorheen zijn?
Ik begin er hard hoofd in te krijgen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Enjoy!
als je ooit nog vertrekt, that is 😅
Mag je wel naar toilet, en is er eten of drinken? Man man man wat kutquote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:30 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik begin er hard hoofd in te krijgen.
Fijne vluchtquote:
Online inchecken met alleen handbagage kan je gelijk door naar de douane ?quote:Op zondag 10 juli 2022 14:38 schreef descon het volgende:
Zucht...was omgeboekt en nu foutmelding met online inchecken.
Kan ik morgen eerst langs de check-in met mijn handbagage
Als je succesvol online kan in checken kan je idd gelijk doorlopen naar de security.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:40 schreef Enawh het volgende:
[..]
Online inchecken met alleen handbagage kan je gelijk door naar de douane ?
Hoogste tijd om Dick Benschop in te hurenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:30 schreef Drass het volgende:
Atlanta binnen 15min de koffers na uitstappen... Het kan dus wel.
Misschien kan hij er stage lopen zodat hij er nog wat van kan leren.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Hoogste tijd om Dick Benschop in te huren![]()
![]()
#tevroegquote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.quote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
Hoe laat was dat? Ook al lijkt er geen peil op te trekken qua tijden.quote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
2 halve liters, 2 broodjes,35 euro.quote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
quote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
Dat is wel een understatement, niet goedkoopquote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
Einde middag vertrekkenquote:Op maandag 11 juli 2022 20:09 schreef Ericr het volgende:
[..]
Hoe laat was dat? Ook al lijkt er geen peil op te trekken qua tijden.
Ik ook niet. Wat bedoel je met Dubian?quote:Op maandag 11 juli 2022 20:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
2 halve liters, 2 broodjes,35 euro.
Ik vraag aan die gozer, ben ik al in Dubian geland? Begreep de grap niet....
Lol hoe dan. Sta je daar met geen kleding en andere spullen in een ander land.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 07:24 schreef ikweethetookniet het volgende:
4 uur van tevoren op Schiphol? Zelfs dan dikke stress![]()
![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lfs-dan-dikke-stress
En de koffer![]()
Nog op Schiphol
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |