Nee, dikke onzinquote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als je gewoon een lijnvlucht boekt, heb je er dus een stuk minder last van?
Jammer.quote:
Je kunt bij KLM iig wel tickets bestellen voor paar tientjes meer die dan Sky Priority erbij hebben zitten. Dat zou je wel sneller door de security heen moeten krijgenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Jammer.
Is het in deze omstandigheden natuurlijk wel waard om wat meer te betalen om al dat gezeik niet te hebben. Maar je staat dus gewoon tussen het volk dat voor 3 tientjes gaat vliegen.
Dan doe ik dat welquote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:04 schreef Molo het volgende:
[..]
Je kunt bij KLM iig wel tickets bestellen voor paar tientjes meer die dan Sky Priority erbij hebben zitten. Dat zou elke sneller door de security heen moeten krijgen
Niet geprobeerd hier trouwens hoe en of dat ook echt flink scheelt in tijd, ik had mijn vluchten al geboekt voor het zo druk was.
Ja ik stond daar vorige keer toen ik de beveiliging lief aan had gekeken en dat liep ook compleet over.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dan doe ik dat wel
Zag dat fast track abonnementen tijdelijk niet meer verkocht worden
Over 3 weken. Dus dat zal best een drukke periode zijn. Je zult sowieso ook binnen moeten komen. Pas dan heb je echt wat aan Priority. Zolang je buiten in de rij staat, schiet het nog niet echt op.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja ik stond daar vorige keer toen ik de beveiliging lief aan had gekeken en dat liep ook compleet over.
Ook te weinig personeel dus dan werkt dat niet.
Ben benieuwd, wanneer ga je vliegen?
RIP aan de nabestaandenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Over 3 weken. Dus dat zal best een drukke periode zijn. Je zult sowieso ook binnen moeten komen. Pas dan heb je echt wat aan Priority. Zolang je buiten in de rij staat, schiet het nog niet echt op.
Wat een geluk heb jij zeg, bijna iedereen is een tokkie behalve jij! Ze zouden van jou een standbeeld op Schiphol neer moeten zettenquote:
Die gortdroge boterhammen met eiersalade van KLM ook nog eens dik vertraagd... Mehquote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:28 schreef raptorix het volgende:
Vandaag viel mee, van rij buiten tot achter douane, 3 kwartier.
Nu 3 uur vertraging omdat men wacht op catering....
Geen auto op P3 staan?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:43 schreef quirina het volgende:
Bij TUI zijn ze ook lekker bezig. Ben nu in Griekenland en hoorde van anderen dat ze een dag eerder moesten vertrekken ivm het gedonder op Schiphol. Vind ik best een schande. Je vakantie zomaar inkorten vind ik niet kunnen. Ookal is het maar 1 dagje.
Als wij terug komen landen we in Luik België en misschien is dat wel beter ook. Krijg je tenminste wel je bagage netjes mee want op Schiphol is dat nog maar de vraag.
Welke vertrekhal had je?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:28 schreef raptorix het volgende:
Vandaag viel mee, van rij buiten tot achter douane, 3 kwartier.
Nu 3 uur vertraging omdat men wacht op catering....
Mooi!quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:49 schreef AgnesGru het volgende:
Hier binnen 45 min de koffer![]()
Wel apart om al die verloren koffers te zien staan.
Oh mooi, dat scheelt weerquote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:54 schreef quirina het volgende:
Nee we hebben geen auto geparkeerd staan op Schiphol we werden netjes afgezet
Jij voelt je klaarblijkelijk aangesproken. Er zijn gewoon relatief meer tokkie vluchten die simpelweg geannuleerd kunnen worden om dit acute probleem op te lossen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 16:06 schreef Prego het volgende:
[..]
Wat een geluk heb jij zeg, bijna iedereen is een tokkie behalve jij! Ze zouden van jou een standbeeld op Schiphol neer moeten zetten
We vliegen Wamos wel lekker veel ruimte 2 stoelen naast me zijn leeg, en 3 voor me ook.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Die gortdroge boterhammen met eiersalade van KLM ook nog eens dik vertraagd... Meh
De rij klinkt wel top! Dat is netjes gezien de omstandigheden nu
Hopelijk ga je nog wel ooit een keer vliegen, en krijg je bitterballen aan boord
Nah was gewoon Amerika, maar ze moeten daar bagage nog met de hand regelen met 10 balies...quote:Op zaterdag 9 juli 2022 08:58 schreef xminator het volgende:
[..]
Het probleem zit met name bij de tokkievluchten (vertrekhal 1), dan heb je bij 2 ook nog tokkievluchten maar daar is het iets minder druk.
Teveel mensen die er nog niet doorheen zijn?quote:
Enjoy!quote:Op zaterdag 9 juli 2022 18:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
We vliegen Wamos wel lekker veel ruimte 2 stoelen naast me zijn leeg, en 3 voor me ook.
Nee de catering was te laat, en nu zeggen ze te veel verkeer.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:17 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Teveel mensen die er nog niet doorheen zijn?
Ik begin er hard hoofd in te krijgen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Enjoy!
als je ooit nog vertrekt, that is 😅
Mag je wel naar toilet, en is er eten of drinken? Man man man wat kutquote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:30 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik begin er hard hoofd in te krijgen.
Fijne vluchtquote:
Online inchecken met alleen handbagage kan je gelijk door naar de douane ?quote:Op zondag 10 juli 2022 14:38 schreef descon het volgende:
Zucht...was omgeboekt en nu foutmelding met online inchecken.
Kan ik morgen eerst langs de check-in met mijn handbagage
Als je succesvol online kan in checken kan je idd gelijk doorlopen naar de security.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:40 schreef Enawh het volgende:
[..]
Online inchecken met alleen handbagage kan je gelijk door naar de douane ?
Hoogste tijd om Dick Benschop in te hurenquote:Op zaterdag 9 juli 2022 19:30 schreef Drass het volgende:
Atlanta binnen 15min de koffers na uitstappen... Het kan dus wel.
Misschien kan hij er stage lopen zodat hij er nog wat van kan leren.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Hoogste tijd om Dick Benschop in te huren![]()
![]()
#tevroegquote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.quote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
Hoe laat was dat? Ook al lijkt er geen peil op te trekken qua tijden.quote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
2 halve liters, 2 broodjes,35 euro.quote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
quote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
Dat is wel een understatement, niet goedkoopquote:Op maandag 11 juli 2022 20:05 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Zie het positief, scheelt je veel geld. Biertjes op Schiphol zijn niet goedkoop.
Einde middag vertrekkenquote:Op maandag 11 juli 2022 20:09 schreef Ericr het volgende:
[..]
Hoe laat was dat? Ook al lijkt er geen peil op te trekken qua tijden.
Ik ook niet. Wat bedoel je met Dubian?quote:Op maandag 11 juli 2022 20:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
2 halve liters, 2 broodjes,35 euro.
Ik vraag aan die gozer, ben ik al in Dubian geland? Begreep de grap niet....
Lol hoe dan. Sta je daar met geen kleding en andere spullen in een ander land.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 07:24 schreef ikweethetookniet het volgende:
4 uur van tevoren op Schiphol? Zelfs dan dikke stress![]()
![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lfs-dan-dikke-stress
En de koffer![]()
Nog op Schiphol
Fingers crossed!quote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:32 schreef BlackLining het volgende:
Nou ik ben ook onderweg14:20 boarden, binnen Europa, geen ruimbagage. Verwacht om 10:20 op Schiphol te staan dus ik ben benieuwd.
Succes! Hou ons op de hoogte.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 09:32 schreef BlackLining het volgende:
Nou ik ben ook onderweg14:20 boarden, binnen Europa, geen ruimbagage. Verwacht om 10:20 op Schiphol te staan dus ik ben benieuwd.
Holy shit...quote:Op maandag 11 juli 2022 19:58 schreef descon het volgende:
Vandaag 4 uur en 15 min van begin rij tot de gate (Vertrekhal 1). Kon gelijk boarden....denk dat ik nog 15 min marge over had.
Ja, er wordt wel water uitgedeeld, maar ik ben er nog niet aan begonnen. Naar de wc gaan is een kansloze missie als je eenmaal aan de rij bent begonnen. Ten eerste omdat je vervolgens gegarandeerd je vlucht mist, ten tweede omdat je gewoon niet bij de wc's komt: heel de vertrekhal staat vol met Efteling-style rijen dus je komt er gewoon niet langs.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:14 schreef HowardRoark het volgende:
Dit wordt een serieus probleem als je straks met hele warme dagen van boven de 30 graden komt te zitten. Mensen kunnen in de rij ook niet al te veel drinken omdat er geen wc's zijn. Daar sta je dan, ruim 4 uur in de hitte.
Het blijft echt een belachelijke situatie. Zoals al eerder aangegeven hier: je zou toch verwachten dat ze het na de hele situatie in de meivakantie enigszins hadden kunnen reguleren, maar het probleem lijkt enkel groter geworden als je de verhalen leest. Succes in ieder geval, dat je er snel door mag zijnquote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:19 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ja, er wordt wel water uitgedeeld, maar ik ben er nog niet aan begonnen. Naar de wc gaan is een kansloze missie als je eenmaal aan de rij bent begonnen. Ten eerste omdat je vervolgens gegarandeerd je vlucht mist, ten tweede omdat je gewoon niet bij de wc's komt: heel de vertrekhal staat vol met Efteling-style rijen dus je komt er gewoon niet langs.
En de rij beweegt tevens net iets te snel, dus een krukje meenemen en tussendoor gaan zitten levert niks op. Het eerste half uur van de rij sta je ook gewoon in de brandende zon, maar kun je eventueel wel in de berm van de A4 pissen
Dan huren ze wat mensen in die water in de rij gaan verkopen en tijdelijk even op mensen hun plaats gaan staan als deze mensen naar de toilet moeten.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:14 schreef HowardRoark het volgende:
Dit wordt een serieus probleem als je straks met hele warme dagen van boven de 30 graden komt te zitten. Mensen kunnen in de rij ook niet al te veel drinken omdat er geen wc's zijn. Daar sta je dan, ruim 4 uur in de hitte.
Are you serious!quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:04 schreef BlackLining het volgende:
Als je per auto gebracht wordt, denk ik dat het beter is als je gewoon op de A4 uit de wagen springt. Kun je meteen aansluiten in de rij want die staat daar in de berm
Ik romantiseer het een beetje want er zijn wel loopplanken en hekken, maar ja, je staat recht naast de A4quote:
Dinsdag is de voorspelling voor Schiphol 38oC. Let wel, dat is in de schaduw.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:14 schreef HowardRoark het volgende:
Dit wordt een serieus probleem als je straks met hele warme dagen van boven de 30 graden komt te zitten. Mensen kunnen in de rij ook niet al te veel drinken omdat er geen wc's zijn. Daar sta je dan, ruim 4 uur in de hitte.
Ja nou ja, het personeel en daarmee de ervaring die ze er tijdens de pandemie rücksichtslos uit geflikkerd hebben krijg je natuurlijk niet zomaar terug voor een hongerloontjequote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het blijft echt een belachelijke situatie. Zoals al eerder aangegeven hier: je zou toch verwachten dat ze het na de hele situatie in de meivakantie enigszins hadden kunnen reguleren, maar het probleem lijkt enkel groter geworden als je de verhalen leest. Succes in ieder geval, dat je er snel door mag zijn.
Oef...quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:41 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ik romantiseer het een beetje want er zijn wel loopplanken en hekken, maar ja, je staat recht naast de A4
Je kan vakantiegangers de problemen niet verwijten. Als Schiphol voor de mensen gewoon goed zou betalen ipv 5 dienstverleners tegen elkaar uit te spelen zo goedkoop mogelijk te leveren zouden deze problemen er niet zijn. Het excuus we kunnen geen mensen krijgen is onzin, de waarheid is, mensen zijn niet bereid te komen werken voor de fooi die we ze bieden.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:00 schreef Akathisia het volgende:
Ik heb alleen medelijden met iedereen die voor werk of familiebezoek via Schiphol moet. Fuck al die vakantiegangers.
Ja, maar dat is niet het geval hè, en dat weet de vakantieganger, terwijl ie z'n koffers pakt. En zo is ie ook op de hoogte van de chaos.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:40 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Als Schiphol voor de mensen gewoon goed zou betalen ipv 5 dienstverleners tegen elkaar uit te spelen zo goedkoop mogelijk te leveren zouden deze problemen er niet zijn.
Dus dan moeten mensen die in april hun vakantie hebben geboekt en betaald deze maar laten schieten?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:44 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, maar dat is niet het geval hè, en dat weet de vakantieganger, terwijl ie z'n koffers pakt. Net als dat ie op de hoogte is van de chaos.
Dat gaat compleet fout natuurlijk.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 11:41 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Dinsdag is de voorspelling voor Schiphol 38oC. Let wel, dat is in de schaduw.
Niks moet hoor. Ga maar lekker lijden in de rij om je recht op vakantie te halen.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:47 schreef Mr.J het volgende:
Dus dan moeten mensen die in april hun vakantie hebben geboekt en betaald deze maar laten schieten?
Jezusquote:Op dinsdag 12 juli 2022 07:24 schreef ikweethetookniet het volgende:
4 uur van tevoren op Schiphol? Zelfs dan dikke stress![]()
![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lfs-dan-dikke-stress
En de koffer![]()
Nog op Schiphol
De andere kant van deze waarheid is dat luchtvaartmaatschappijen er alles aan doen om tickets maar zo goedkoop mogelijk in de markt te zetten.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:40 schreef Jan_Onderwater het volgende:
, de waarheid is, mensen zijn niet bereid te komen werken voor de fooi die we ze bieden.
Hm, heb jij recent nog een ticket geboekt? Voor een tientje heen en weer naar Barcelona bestaat niet meer hoor. Terecht overigens, want dat sloeg natuurlijk nergens op.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:54 schreef Basp1 het volgende:
[..]
De andere kant van deze waarheid is dat luchtvaartmaatschappijen er alles aan doen om tickets maar zo goedkoop mogelijk in de markt te zetten.
Heeft Schiphol al aangekondigd dat ze de tarieven flink gaan verhogen om deze mensen structureel meer te gaan betalen ? Of is dat geen gewenste oplossing?
Binnen of buiten EU een vlucht?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 13:05 schreef BlackLining het volgende:
Overigens ben ik er door, 2.5 uur van trein tot gate. Na de security is het prima te doen, dus het viel uiteindelijk mee.
Zou wel iets van een petje of paraplu meenemen tegen de zon als je volgende week moeten pissen in die eerste ruimte van Schiphol want da's voorlopig je laatste kans
Dat treinen niet functioneren en duur zijn is onzin met een interrailpas kost het je 50 euro per dag. Binnen 1 dag kun je als je wilt tot ver in Italië komen. Over 2 weken met de trein naar Berlijn eerste klas enkele reis voor 80 euro vanaf Deventer om 10.20 vertrekken en zonder overstap in 5 en een half uur daar.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:58 schreef BlackLining het volgende:
Helaas is de trein binnen Europa nog steeds schrikbarend veel duurder en onhandiger, met elk half uur overstappen. Dat is natuurlijk het echte probleem, binnen Europa is het nog steeds verdomde lastig om met OV een paar landen verderop te komen.
Binnen. Amsterdam > Frankfurt > Sofia.quote:
Beetje kortzichtig dat brabbelen over 'recht op vakantie' vind je ook niet?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:50 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Niks moet hoor. Ga maar lekker lijden in de rij om je recht op vakantie te halen.
Ik hoop voor je voor gereserveerde plaatsen want die trein zit stampvol.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 13:09 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat treinen niet functioneren en duur zijn is onzin met een interrailpas kost het je 50 euro per dag. Binnen 1 dag kun je als je wilt tot ver in Italië komen. Over 2 weken met de trein naar Berlijn eerste klas enkele reis voor 80 euro vanaf Deventer om 10.20 vertrekken en zonder overstap in 5 en een half uur daar.
An sich is de trein relaxter dan vliegen, ja.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik hoop voor je voor gereserveerde plaatsen want die trein zit stampvol.
Overigens is vliegen dan vaak nog steeds goedkoper. Zelf heb ik denk ik die trein wel 10x genomen omdat het relaxer is.
Ja, het idee dat het alleen Schiphol is wat in de narigheid zit is nogal incorrect. Het is een fenomeen in heel Europa (sommige landen meer dan andere) en ook in de VS regent het geannuleerde vluchten.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:02 schreef RipCity het volgende:
Ai ai ai
https://www.bbc.com/news/business-62136022
Al was het alleen maar door de beenruimte. Ik heb echt een hekel gekregen aan vliegen, als je 1.90 of langer bent is het tegenwoordig (buiten business class) een drama.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
An sich is de trein relaxter dan vliegen, ja.
Ja.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Al was het alleen maar door de beenruimte. Ik heb echt een hekel gekregen aan vliegen, als je 1.90 of langer bent is het tegenwoordig (buiten business class) een drama.
tot een jaar of 8 geleden vloog ik heel erg veel, zakelijk altijd BC, prive of BC of een luxe stoel die sommige airlines aanbieden. Toen mijn werkgever vond dat ik voortaan met ryanair moest vliegen heb ik verteld dat ik helemaal niet meer hoef te vliegen. Ik verdom het eenvoudig opgevouwen te gaan zitten.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Al was het alleen maar door de beenruimte. Ik heb echt een hekel gekregen aan vliegen, als je 1.90 of langer bent is het tegenwoordig (buiten business class) een drama.
Kan nog wel hoor. Misschien niet voor een tientje, maar wel voor een paar tientjes. Zeker vanaf de kleinere vliegvelden, maar ook vanaf Schiphol.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 12:58 schreef BlackLining het volgende:
Hm, heb jij recent nog een ticket geboekt? Voor een tientje heen en weer naar Barcelona bestaat niet meer hoor. Terecht overigens, want dat sloeg natuurlijk nergens op.
Ik ga ook op vakantie (sorry Akhatisia) maar voor minder dan 200 euro kom je niet verder meer dan België of Duitsland.
Daarom 1e klas genomen dan heb je bij bahn.de meteen een reservering erbij. Van de site van bahn.de kan ns internationaal heel veel leren. Belachelijk hoe slecht dat is.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 15:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik hoop voor je voor gereserveerde plaatsen want die trein zit stampvol.
Alleen al dat de band weer stopt na 2 tassen zou me het geld al waard zijn.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:03 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
tot een jaar of 8 geleden vloog ik heel erg veel, zakelijk altijd BC, prive of BC of een luxe stoel die sommige airlines aanbieden. Toen mijn werkgever vond dat ik voortaan met ryanair moest vliegen heb ik verteld dat ik helemaal niet meer hoef te vliegen. Ik verdom het eenvoudig opgevouwen te gaan zitten.
Vakantie ook, dat begint als ik de deur uitstap, en dan betaal ik maar meer, en zit beter. Mij is dat het waard. Boekte ook altijd prio handling bij bv Air Berlin, dan kwam je koffer altijd als eerste uit het vliegtuig. Genot. Kom terug van vakantie, gaat de band lopen en iedereen stormt er op af, 2 sporttassen, excuseer mij, dat zijn de mijne, pak die van de band en de band stopt met lopen.
Ik hou niet van pretparken, maar ook daar zou ik vooraan in de rij tickets kopen.
Ik heb laatst een treinreis naar rome proberen te boeken maar wat een gedoe zeg. Ik wil gewoon met 1 klik boeken en weten wat het kostquote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:26 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Daarom 1e klas genomen dan heb je bij bahn.de meteen een reservering erbij. Van de site van bahn.de kan ns internationaal heel veel leren. Belachelijk hoe slecht dat is.
We waren met de feestdagen in Mexico geweest en vlogen BC, hadden de BC voor ons alleen. Geland op Düsseldorf. Mensen werden verzocht te blijven zitten en een paar opgevouwen vrouwen keken heel giftig omdat wij wel mochten uitstappen en zij nog niet. Bij de band vervolgens die twee tassen en die daarna weer stopte, priceless.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:01 schreef vipergts het volgende:
[..]
Alleen al dat de band weer stopt na 2 tassen zou me het geld al waard zijn.
Kijk eens op Bahn.de hoe gemakkelijk dat gaat.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:07 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik heb laatst een treinreis naar rome proberen te boeken maar wat een gedoe zeg. Ik wil gewoon met 1 klik boeken en weten wat het kost
De moffen zijn pas tevreden met 40-45%.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:14 schreef Jan_Onderwater het volgende:
BTW. Op Düsseldorf gaat men het personeel 18% meer betalen.
De reis kun je plannen daar maar qau prijs geeft die site dan aan dat je beter naar een interrailpas kan kijken.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:13 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Kijk eens op Bahn.de hoe gemakkelijk dat gaat.
1970 belde, ze willen hun grap terugquote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:17 schreef Haags het volgende:
[..]
De moffen zijn pas tevreden met 40-45%.
@:wereldgozer
Als het aan Duitsland lag waren er sowieso alleen maar domestic vluchten geweest en dat scheelt toch ook weer een hoop gedoe.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:17 schreef Haags het volgende:
[..]
De moffen zijn pas tevreden met 40-45%.
@:wereldgozer
quote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:03 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
tot een jaar of 8 geleden vloog ik heel erg veel, zakelijk altijd BC, prive of BC of een luxe stoel die sommige airlines aanbieden. Toen mijn werkgever vond dat ik voortaan met ryanair moest vliegen heb ik verteld dat ik helemaal niet meer hoef te vliegen. Ik verdom het eenvoudig opgevouwen te gaan zitten.
Vakantie ook, dat begint als ik de deur uitstap, en dan betaal ik maar meer, en zit beter. Mij is dat het waard. Boekte ook altijd prio handling bij bv Air Berlin, dan kwam je koffer altijd als eerste uit het vliegtuig. Genot. Kom terug van vakantie, gaat de band lopen en iedereen stormt er op af, 2 sporttassen, excuseer mij, dat zijn de mijne, pak die van de band en de band stopt met lopen.
Ik hou niet van pretparken, maar ook daar zou ik vooraan in de rij tickets kopen.
De tering. Was de wachtrij zo lang?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:10 schreef Pleun2011 het volgende:
Gisteren de vlucht van 15.20 naar Dubai (overstap naar Kuala Lumpur aldaar). Was om 10u al op Schiphol maar uiteindelijk als één van de laatsten om 16.30 ingestapt.. als de vlucht niet was delayed tot 16.50 had ik hem dus gemist.
Het was erger dan ik had verwacht.
Hoe deed de rest dat dan als ze maar 4 uur van tevoren aanwezig mogen zijn?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:10 schreef Pleun2011 het volgende:
Gisteren de vlucht van 15.20 naar Dubai (overstap naar Kuala Lumpur aldaar). Was om 10u al op Schiphol maar uiteindelijk als één van de laatsten om 16.30 ingestapt.. als de vlucht niet was delayed tot 16.50 had ik hem dus gemist.
Het was erger dan ik had verwacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |