SPOILER: Recaps van elk seizoenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Interview met Bob Odenkirk over het ontstaan van de prequel:
Season finale trailer:
Inderdaad, dat is wel te overzien.quote:Op maandag 30 mei 2022 15:17 schreef planethugo het volgende:
Ik zag hiervoor wat gezeur dat het seizoen in 2 delen opgesplitst is. Ik ben allang blij dat de laatste afleveringen al vrij snel uitgezonden worden. Bij Breaking Bad was het laatste seizoen ook opgesplitst en zat er meer dan een jaar tussen. Ik ging ervanuit dat dat nu ook het geval zou zijn, maar gelukkig zijn het maar 6/7 weken.
Heb je iets meegekregen van de afgelopen 2 jaar toevallig?quote:Op maandag 30 mei 2022 19:39 schreef GGMM het volgende:
Alleen nu zat er 2 jaar tussen seizoen 5 en 6 én moeten we na 7 afleveringen weer wachten.
Dus ik blijf het kut vinden.
Daarom moet je series ook pas kijken als alle seizoenen uit zijn. Dan heb je dat probleem niet.quote:Op maandag 30 mei 2022 20:21 schreef Hyaenidae het volgende:
Heb 2 jaar geleden al die seizoenen achter elkaar gekeken.
Goede serie, maar geen idee meer waar het over ging. Dus beetje mosterd na de maaltijd dit.
Dan kan ik het nog wel kut vindenquote:Op woensdag 1 juni 2022 09:42 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Heb je iets meegekregen van de afgelopen 2 jaar toevallig?
Ik zet mijn geld erop van wel. Ik verwacht dat ze weggaat via de Stofzuigerman (niet voor niets zo uitgebreid in beeld dat kaartje) en dat ze in een sequel van BB weer opduikt. Want dat die komt, daar ben ik eigenlijk wel 200% zeker van. Niet voor niets hebben we zoveel vooruitblikken gezien met Gene.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 23:36 schreef Individual het volgende:
1 ding is zeker: Jimmy gaat dit overleven, maar Kim ...?
Past juist helemaal in de serie en tijdlijn. Fring is groeiende als grote jongen voor het kartel. Hij is lerende en dat komt in BB tot uiting omdat hij veel slimmer is geworden.quote:Op woensdag 25 mei 2022 11:33 schreef Xurk het volgende:
[..]
Opvallend dat momenteel Gus één van de minder slimme karakters is in de serie, niet wat we van hem gewend zijn. Hij en Mike zijn constant bezig met wachten op Lalo en tasten in het duisternis, onderschatten hem (getapte telefoonlijn van Hector) en trappen in zijn misdirections.
Sympathiek, maar net zo slecht als Jimmy/Saul. Vergeet niet wat ze allemaal uitgehaald heeft samen met Slippin' Jimmy en hoe ze sommige van haar cliënten behandeld heeft (waaronder Mesa Verda). Kim is een hele sluwe vosquote:Op donderdag 26 mei 2022 20:14 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Ja, ik heb het eigenlijk vooral over de laatste twee afleveringen en m.n. hoe ze op Howard reageerde op het laatst. Tot dan was ze ongeveer het het meest sympathieke karakter.
quote:Op zondag 29 mei 2022 21:27 schreef Bocaj het volgende:
[..]Uhhh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://eenvandaag.avrotros.nl/item/malala-yousafzai/quote:Op haar twaalfde moet de Pakistaanse Malala Yousafzay haar strijd voor onderwijsrechten voor meisjes bekopen met een aanslag op haar leven. Ze wordt door het hoofd geschoten door Pakistaanse Taliban. Maar Malala overleeft de aanval en wordt een icoon van de vrouwenrechten. Dit jaar wint ze de Nobelprijs voor de Vrede. De nu zeventienjarige Malala is daarmee de jongste winnaar ooit.
omg als die sequel er echt komt hequote:Op woensdag 1 juni 2022 09:47 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Ik zet mijn geld erop van wel. Ik verwacht dat ze weggaat via de Stofzuigerman (niet voor niets zo uitgebreid in beeld dat kaartje) en dat ze in een sequel van BB weer opduikt. Want dat die komt, daar ben ik eigenlijk wel 200% zeker van. Niet voor niets hebben we zoveel vooruitblikken gezien met Gene.
Kan bijna niet missen als je ziet hoe populair BB en BCS zijn. Dat nodigt uit tot een vervolg. Het is alleen niet te hopen dat het net zoiets is als El Camino (waar je dit seizoen nog een leuke verwijzing heen zag). Dat was echt verschrikkelijk slecht te pruimen.quote:
Je hoeft gelukkig niet te kijken.quote:Op woensdag 1 juni 2022 11:52 schreef GGMM het volgende:
Dat hoeft niet zo van mij
Denk ook niet dat die flashforwards een tease voor weer een nieuwe serie zijn.
Waarom moet je dat afronden?quote:Op woensdag 1 juni 2022 12:19 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Je hoeft gelukkig niet te kijken.
Maar waarom zou je er anders flashforwards in stoppen de hele tijd? Als je dat ook nog moet afronden in de komende 6 afleveringen dan wordt het nogal een race tegen de klok.
Omdat het einde van een film of serie over het algemeen afgerond wordt. Tenzij je andere plannen hebt, dan laat je het einde open.quote:
Klopt. Maar dat past dan weer niet bij de style van BCS/BB, waarin juist dingen een einde hebben (zie ook BB de dood van Walter).quote:Op woensdag 1 juni 2022 12:36 schreef Breuls het volgende:
Da's niet helemaal waar. Een open einde kan een prima manier zijn om een verhaal te eindigen. Je hoeft niet de intentie te hebben om het verhaal te vervolgen; het kan gewoon een stijlmiddel zijn die bij de kijker/lezer/whatever een ander effect heeft dan een nette afronding.
Omdat deze serie daar eindigt natuurlijkquote:Op woensdag 1 juni 2022 12:19 schreef GereDathan het volgende:
Maar waarom zou je er anders flashforwards in stoppen de hele tijd?
Ach welneequote:Op woensdag 1 juni 2022 12:19 schreef GereDathan het volgende:
Als je dat ook nog moet afronden in de komende 6 afleveringen dan wordt het nogal een race tegen de klok.
En dat.quote:Op woensdag 1 juni 2022 12:36 schreef Breuls het volgende:
Da's niet helemaal waar. Een open einde kan een prima manier zijn om een verhaal te eindigen. Je hoeft niet de intentie te hebben om het verhaal te vervolgen; het kan gewoon een stijlmiddel zijn die bij de kijker/lezer/whatever een ander effect heeft dan een nette afronding.
Nog genoeg af te ronden en men kan de switch maken naar de Gene verhaallijn met volledige afleveringen in dat tijdperkquote:Op woensdag 1 juni 2022 12:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik vraag me sowieso af hoe ze nog 6 afleveringen gaan vullen.
BCS/BB kennende met een steengoed verhaal.quote:Op woensdag 1 juni 2022 12:50 schreef GGMM het volgende:
Ik vraag me sowieso af hoe ze nog 6 afleveringen gaan vullen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |