Dit heb ik ook een paar keer gehad. Enorme haat. Nu heb ik een laserprinter. Die blijft het tenminste gewoon doen.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 11:02 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb m'n printer al een half jaar niet gebruikt. Blijkbaar gaan ze daar dood aan.
quote:Op zaterdag 21 mei 2022 11:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Goed,
Eerst werd er gevraagd om nog weer een andere code die ik helemaal nooit gekregen heb. Tech support weer gechat, uiteindelijk opgelost somebloodyhow. En ja hoor ik kon het programma starten. Bij stap 5 van de 7 moest ik allemaal weesgegroetjes aanvinken. En dat kon natuurlijk niet op mijn MacBook want het schermpje was te klein. En wilde niet groter worden, en er was geen scrollbar, en tab space werkte ook niet, dus toen ben ik uiteindelijk maar weer naar mijn bedrijfslaptop teruggegaan. Kennelijk kon die bloatware zelf WEL teamviewer plat gooien en na een check van de kamer kon het EINDELIJK 40 minuen te laat beginnen. Ik schrok er gewoon van toen ik "Start exam" zag staan.
Anyway, snel genoeg klaar, royale score. Maar dit gaan we NOOIT MEER DOEN. Opsodemieteren. Ben er niet eens blij mee. Zo maar eens een flink stuk wandelen want er zit nog veel te veel agressie in mij. Godverdomme.
ben alleen nog geen betaalbare all in one laser tegen gekomenquote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:00 schreef Recce het volgende:
[..]
Dit heb ik ook een paar keer gehad. Enorme haat. Nu heb ik een laserprinter. Die blijft het tenminste gewoon doen.
Zo onnodig gewoon. Laat me gewoon naar Zwolle komen, doe ik dat examen daar in een zaaltje, er wordt genoeg voor betaald.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:01 schreef Recce het volgende:
[..]Wat een ontberingen! Je klinkt als mijn vader die iets met de overheid moet regelen.
Ben je gek.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:02 schreef mschol het volgende:
[..]
lekker, hou je het warm, kom ik het vanavond ophalen
Dit. Mijn huidige printer doet het al prima sinds 2009, zelfs al print ik sporadisch.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:00 schreef Recce het volgende:
[..]
Dit heb ik ook een paar keer gehad. Enorme haat. Nu heb ik een laserprinter. Die blijft het tenminste gewoon doen.
10 jaar teurg ofzo een brother all in one gekocht op de zaak, dikke primaquote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:03 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ben alleen nog geen betaalbare all in one laser tegen gekomen
Heb mijn inktjet all in one voor eh 60 euro gekocht.
Volgens mij kostte mijn laserding 130 euro. Kan ook scannen en zo, maar niet in kleur afdrukken.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:03 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
ben alleen nog geen betaalbare all in one laser tegen gekomen
Heb mijn inktjet all in one voor eh 60 euro gekocht.
Ja, ik heb ook een Brother.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:05 schreef mschol het volgende:
[..]
10 jaar teurg ofzo een brother all in one gekocht op de zaak, dikke prima
Mja heb die mijne eigenlijk voor 't scannen gekocht.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:05 schreef Recce het volgende:
[..]
Volgens mij kostte mijn laserding 130 euro. Kan ook scannen en zo, maar niet in kleur afdrukken.
Tja, kleurenlaserprinters zijn een stuk duurder helaas.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:06 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Mja heb die mijne eigenlijk voor 't scannen gekocht.
Kleur afdrukken is wel een eis als ik print.
200 betaald (250 incl btw ofzo) voor een kleuren laser en scanner die ook nog fatsoenlijk op netwerk kan (toen een nog wat duurdere optie,nu vrij gangbaar)quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:05 schreef Recce het volgende:
[..]
Volgens mij kostte mijn laserding 130 euro. Kan ook scannen en zo, maar niet in kleur afdrukken.
quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:08 schreef Recce het volgende:
[..]
Tja, kleurenlaserprinters zijn een stuk duurder helaas.
Voor dat bedrag wordt het nu moeilijk, zo te zien. De goedkoopste all-in-one laserprinter van Brother kost nu 400 euro in de Pricewatch van Tweakers.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:08 schreef mschol het volgende:
[..]
200 betaald (250 incl btw ofzo) voor een kleuren laser en scanner die ook nog fatsoenlijk op netwerk kan (toen een nog wat duurdere optie,nu vrij gangbaar)
Waarom is zo veel zo enorm kut geregeld met computers?quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:11 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Daarom ook een inktjet genomen.
Het is alleen gaar dat er geen USB stick ofzo in kan om te scannen. Want het scannen in Mac OS is echt waardeloos gierend kut geregeld.
Gelukkig biedt die HP Smart app wel een uitkomst. Document airdroppen vanaf telefoon naar MacBook. Wel wat omslachtig ipv direct maarja.
oef...quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:12 schreef Recce het volgende:
[..]
Voor dat bedrag wordt het nu moeilijk, zo te zien. De goedkoopste all-in-one laserprinter van Brother kost nu 400 euro in de Pricewatch van Tweakers.
Die was 321 euro bij Coolblue voordat-ie was uitverkocht. De alternatieven zijn allemaal rond de 400 euro. Dat was een goede deal dus.quote:
Scannen is echt het enige wat ik waardeloos vind in Mac OSquote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:14 schreef Recce het volgende:
[..]
Waarom is zo veel zo enorm kut geregeld met computers?
Was origineel ook alleen bedoeld voor bijzonder slimme mensen tot de zelfkant van de maatschappij ontdekte dat je er ook blote vrouwen op kon kijken.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 12:14 schreef Recce het volgende:
[..]
Waarom is zo veel zo enorm kut geregeld met computers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |