Wat een mooie naam.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:27 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Zelfde met katten bij mij. Ik had twee weken last toen ik Zoë Charlotte in huis nam en daarna was ik eraan gewend.
Ja ik werd ook gepusht om het ziekenhuis te verlaten en volgepropt met alle mogelijke laxeermiddelen voordat ze er pas achter kwamen dat mijn darm kapot was en aan het lekken was en ik op een zondagmiddag met spoed naar de IC moest. Geloof dat mijn normaal zo rustige vader toen behoorlijk op zijn strepen is gaan staan.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:47 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Nee klopt. Een vriendin van mijn moeder had klachten en nadat meerdere artsen hadden gezegd dat ze okay was is ze op aandringen van mijn moeder naar een specialist gegaan en bleek dat ze uitgezaaide kanker had.
Als mijn moeder niet gepushed had en ze braaf geluisterd had zou ze er nu niet meer geweest zijn.
De rente is in de VS toch al redelijk verhoogd een paar dagen geleden?quote:Op maandag 9 mei 2022 22:52 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik denk van niet.
Ik denk dat we eindelijk op het punt zijn dat QE en 0% interest niet meer gaan werken.
Ik kan het mis hebben want het adagium is 'never fight the Fed'. maar alle indicatoren wijzen op en onhoudbaar financieel systeem.
We zijn wel weer lekker richting een perfecte storm aan het varen he, net een pandemie achter de rug, een wereldoorlog in opbouw, gigantische inflatie en de beurzen die instortenquote:
En een energiecrisis, een voedselcrisis en een steeds erger wordende klimaatcrisis.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:55 schreef LTVDK het volgende:
[..]
We zijn wel weer lekker richting een perfecte storm aan het varen he, net een pandemie achter de rug, een wereldoorlog in opbouw, gigantische inflatie en de beurzen die instorten
Ik ga alvast Chinees leren dan.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:52 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ik denk van niet.
Ik denk dat we eindelijk op het punt zijn dat QE en 0% interest niet meer gaan werken.
Ik kan het mis hebben want het adagium is 'never fight the Fed'. maar alle indicatoren wijzen op en onhoudbaar financieel systeem.
Ohja, ook nog van zulk soort ingrediënten er nog bijquote:Op maandag 9 mei 2022 22:56 schreef Recce het volgende:
[..]
En een energiecrisis, een voedselcrisis en een steeds erger wordende klimaatcrisis.
De limieten van de planeet zijn ook wel een beetje bereikt als je het niet allemaal verstandig aanpakt.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:58 schreef LTVDK het volgende:
Door overal het woordje 'crisis' achter te plakken verliest het wel een beetje zijn kracht he. We gaan gewoon op weg naar een wereldwijde teringzooi
nog steeds te laag. De markt had een .75% verhoging verwacht..quote:Op maandag 9 mei 2022 22:55 schreef Recce het volgende:
[..]
De rente is in de VS toch al redelijk verhoogd een paar dagen geleden?
Ik las dat het in line was met de verwachtingen. Maar het lijkt me ook dat we op een enorme zeepbel zitten.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:59 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nog steeds te laag. De markt had een .75% verhoging verwacht..
Ja maar dat zijn beide een beleidscrisis.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:56 schreef Recce het volgende:
In Nederland nog een huizencrisis en een stikstofcrisis erbij.
Sambal bij?quote:
De rente is hier ook al omhoog..quote:Op maandag 9 mei 2022 22:55 schreef Recce het volgende:
[..]
De rente is in de VS toch al redelijk verhoogd een paar dagen geleden?
Nah, we hebben al sinds WW2 woningnood en er is natuurlijk nog wel ruimte zat om te bouwen in Nederland. Het moet alleen inderdaad wel beleidsmatig goed aangestuurd worden.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:01 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ja maar dat zijn beide een beleidscrisis.
Vooral door teveel mensen
Je moet niets!quote:Op maandag 9 mei 2022 23:02 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
De rente is hier ook al omhoog..
Tenminste.. de rente waar ik voor moet tekenen
Hou eens op zeg.quote:Op maandag 9 mei 2022 22:55 schreef LTVDK het volgende:
[..]
We zijn wel weer lekker richting een perfecte storm aan het varen he, net een pandemie achter de rug, een wereldoorlog in opbouw, gigantische inflatie en de beurzen die instorten
Ja die op je spaarrekening gaat nog niet omhoog uiteraard. Beetje net als met de benzineprijs die gelijk stijgt zodra de olieprijs stijgt maar zodra die keihard daalt gaat de benzineprijs nauwelijks omlaagquote:Op maandag 9 mei 2022 23:02 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
De rente is hier ook al omhoog..
Tenminste.. de rente waar ik voor moet tekenen
nope. Je hebt een hogere rente nodig om inflatie te compenseren.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:00 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik las dat het in line was met de verwachtingen. Maar het lijkt me ook dat we op een enorme zeepbel zitten.
ja ik heb het ook niet over de spaar rentequote:Op maandag 9 mei 2022 23:05 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja die op je spaarrekening gaat nog niet omhoog uiteraard. Beetje net als met de benzineprijs die gelijk stijgt zodra de olieprijs stijgt maar zodra die keihard daalt gaat de benzineprijs nauwelijks omlaag
nee Julianna zei in 1950 al Nederland is vol. bij 10 miljoen mensen.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:03 schreef Recce het volgende:
[..]
Nah, we hebben al sinds WW2 woningnood en er is natuurlijk nog wel ruimte zat om te bouwen in Nederland. Het moet alleen inderdaad wel beleidsmatig goed aangestuurd worden.
Wie moet de belastingen voor de kanslozen dan verdienen?quote:Op maandag 9 mei 2022 23:09 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nee Julianna zei in 1950 al Nederland is vol. bij 10 miljoen mensen.
We moeten bouwen, alle immigratie stoppen en deporteren.
Ach, gewoon weer een nieuwe ronde QE eroverheen.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:07 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nope. Je hebt een hogere rente nodig om inflatie te compenseren.
Het probleem is alleen dat zowel banken als landen als bedrijven als consumenten tjokvol zitten met goedkope schuld die afloopt en die ze niet kunnen herfinancieren.
En dan hebben we straks een land vol bejaarden. RIP Nederland.quote:Op maandag 9 mei 2022 23:09 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
nee Julianna zei in 1950 al Nederland is vol. bij 10 miljoen mensen.
We moeten bouwen, alle immigratie stoppen en deporteren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |