SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
https://www.quiz-maker.com/Q4Z92ACUPReaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
Dukes of Hazzard-deuntje?quote:Op donderdag 28 april 2022 12:21 schreef Karzai het volgende:
Fietshelm Nederlands vlaggetje en een vrachtwagen claxon met een leuk deuntje
En een vlag in de tuin met haar UIquote:Op donderdag 28 april 2022 12:21 schreef Karzai het volgende:
Fietshelm Nederlands vlaggetje en een vrachtwagen claxon met een leuk deuntje
Had je niet te horen gekregen dat er een verrassing zou zijn omtrent je salaris?quote:Op donderdag 28 april 2022 12:25 schreef Citizen.Erased het volgende:
Is wel eens tijd dat m’n salaris overgemaakt gaat worden. De airbnbs die afgeschreven zijn die hakten er wel in.
Het een maandje overslaan zou wel verrassend zijn.quote:Op donderdag 28 april 2022 12:27 schreef Recce het volgende:
[..]
Had je niet te horen gekregen dat er een verrassing zou zijn omtrent je salaris?
Nou, mission accomplished dan. Misschien willen ze je antifragile maken.quote:Op donderdag 28 april 2022 12:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Het een maandje overslaan zou wel verrassend zijn.
Geen nieuws is goed nieuws? :pquote:Op donderdag 28 april 2022 12:36 schreef Karzai het volgende:
Nog steeds niets gehoord over mijn verlofaanvraag een maand geleden.
Ik ga maar weer een mailtje sturen.
@CherryLips, ga maar weer in lockdown.quote:RIVM: 'Ongevaccineerde Oekraīners op Biblebelt mogelijk gevaarlijke combinatie'
Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) waarschuwt reformatorische organisaties die Oekraīners opvangen voor een mogelijke uitbraak van mazelen of polio. In Oekraīne komt mazelen het meest voor van alle Europese landen en ook zijn er van vorig jaar een paar gevallen van polio bekend. Bovendien zijn weinig Oekraīners gevaccineerd.
Eigen schuld dikke bult daar bij die religekkies hoorquote:Op donderdag 28 april 2022 12:44 schreef Recce het volgende:
[..]
@:CherryLips, ga maar weer in lockdown.
Wil je nu dat CL een verschrikkelijke pijnlijke dood sterft met acht verschillende bulten?quote:Op donderdag 28 april 2022 12:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Eigen schuld dikke bult daar bij die religekkies hoor
Denk dat zij wel is gevaccineerd?quote:Op donderdag 28 april 2022 12:46 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wil je nu dat CL een verschrikkelijke pijnlijke dood sterft met acht verschillende bulten?
Nee, is de schuld van God! Die zegt dat je je niet mag inenten.quote:Op donderdag 28 april 2022 12:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Eigen schuld dikke bult daar bij die religekkies hoor
CL komt wel verlicht over hoorquote:Op donderdag 28 april 2022 12:47 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Denk dat zij wel is gevaccineerd?
Mja het kan hequote:Op donderdag 28 april 2022 12:54 schreef Recce het volgende:
Nog even een motiverende tweet:
[ twitter ]
En een toepasselijke quote van JFK:
[ afbeelding ]
Yups.quote:Op donderdag 28 april 2022 12:55 schreef bitterbal het volgende:
Polio. Raken kinderen daar niet soms van verlamd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |