Haha aaah.quote:Op donderdag 21 april 2022 16:12 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja ik zei hem al daar wen je wel aan, maar hij is er nog niet zo zeker van. Zeker als ze ook 's nachts gewoon doorbiemelen. De vorige eigenaar zei vandaag dat ze er maar een paar weken per jaar staan en dan naar een andere wei gaan.. laten we het hopen voor gergi. We hebben dit huis gekocht omdat hij op een hele stille plek wilde wonen
quote:Op donderdag 21 april 2022 16:06 schreef kwiwi het volgende:
Filmpje van m'n nieuwe buren
oh wat leukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.is dit vanuit je tuin?
heb he gekocht in de supermarktquote:Op donderdag 21 april 2022 16:14 schreef Ama het volgende:
[..]
Dan ga je terug en zeg je dit heb ik niet gevraagd.
quote:Op donderdag 21 april 2022 16:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh wat leukis dit vanuit je tuin?
quote:Op donderdag 21 april 2022 16:06 schreef kwiwi het volgende:
Filmpje van m'n nieuwe buren
Nice!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zonder die koeienbel zou ik ze geweldig vinden, nu zijn ze leuk. Naja het is mijn tuin niet dus eigenlijk is het nog steeds wel geweldig, ik heb er geen last van haha.quote:
Beter voor de bitterrollen?quote:
quote:Op donderdag 21 april 2022 16:06 schreef kwiwi het volgende:
Filmpje van m'n nieuwe buren
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
Moet ook wel kunnen hoor. Wel koud hoop ik.quote:Op donderdag 21 april 2022 16:20 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Hele dag geen cola gedronken en dacht nu watertandend laat ik een klein flesje kopen
Mweh, hangt van de rest van je eetpatroon af. Fles cola op een dag? Geen goed idee. Eén glas cola? Ken best.quote:
ies raciesquote:Op donderdag 21 april 2022 16:11 schreef Ama het volgende:
Mini Ama dacht altijd dat bruine koeien voor chocolademelk was. Van die helemaal bruine koeien he.
ja staat er allemaal in het thai opquote:
Ja is ook zo.quote:Op donderdag 21 april 2022 16:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Mweh, hangt van de rest van je eetpatroon af. Fles cola op een dag? Geen goed idee. Eén glas cola? Ken best.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |