Je kan allicht even 'klagen', maar wellicht ist gewoon een beetje gevoeligheid wat vanavond wel weer over is. Succes iig.
naja, zal wel goed komen denk ik Ik als man heb er niet echt zoveel last van. Bij mezelf bedoel ik dan ;-)
quote:En dan? Ga je ze aanklagen voor emotionele schade?
Op dinsdag 4 februari 2003 10:43 schreef Miwe het volgende:
Ik zou gaan klagen bij die Thermea 2000 meuk. Je komt daar toch om je te laten verwennen en daarna goed te voelen?
dat van die slechte bhs snap ik niet, want ik koop juist hele goede bhs bij een goede lingeriewinkel maar het zal dan wel van de wisselbaden zijn
Neuh nooit last van.
Moeten we even langs komen om die zalf er op te smeren
quote:Ja hoe zit dat? Als vrouwen op hakken lopen moeten ze hun borsten de hele tijd herpositioneren voor het evenwicht ofzo?
Op dinsdag 4 februari 2003 19:35 schreef Aernout het volgende:
Daar heb ik nooit bij stilgestaan dat tietjes meer te verduren krijgen als je op hakken loopt...
Interessant nieuw inzicht
quote:je bent een man lul
Op dinsdag 4 februari 2003 10:38 schreef madmatt het volgende:
neuh eigenlijk nooi last van
quote:*ook benieuwd is*
Op donderdag 6 februari 2003 00:22 schreef Angel25 het volgende:[..]
Ja hoe zit dat? Als vrouwen op hakken lopen moeten ze hun borsten de hele tijd herpositioneren voor het evenwicht ofzo?
quote:Duh, anders vallen we om
Op donderdag 6 februari 2003 00:22 schreef Angel25 het volgende:[..]
Ja hoe zit dat? Als vrouwen op hakken lopen moeten ze hun borsten de hele tijd herpositioneren voor het evenwicht ofzo?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |