Houd het gewoon maar bij die Humax, is excellent en een goed alternatief is er niet. Als je de .ts bestanden van de Humax kleiner wil maken (en tevens deinterlacen en omzetten naar .mp4 of .mkv) dan kun je dat prima doen met VidCoder.quote:Op zondag 20 maart 2022 21:07 schreef TheArt het volgende:
Ik heb nu een Humax 5050c waarmee ik programma’s opneem en daarna overzet naar mijn laptop met Filezilla, zodat ik ze kan bewaren voor de eeuwigheid op mijn NAS. Mijn Humax heeft z’n beste tijd inmiddels wel gehad en daarnaast zijn de Humax-opnames sowieso heel groot, dus ik ben op zoek naar een alternatief. Ik zie alleen door de bomen het bos niet meer.
Opnames via de mediabox Next (ja, klant van Ziggo) kun je niet overzetten, tenminste niet dat ik weet, en verder heb ik met andere mogelijkheden geen ervaring. Screen recording lijkt me persoonlijk een enorm gedoe, maar wie weet is het wel eenvoudiger dan ik denk en blijkt ook de kwaliteit goed te zijn.
Wie kan mij verder helpen?
Hmm daar vreesde ik al voor. Wat heeft VidCoder voor voordeel t.o.v. Handbrake, dat ik nu gebruik? Of werkt het net zo goed?quote:Op maandag 21 maart 2022 22:43 schreef Riparius het volgende:
[..]
Houd het gewoon maar bij die Humax, is excellent en een goed alternatief is er niet. Als je de .ts bestanden van de Humax kleiner wil maken (en tevens deinterlacen en omzetten naar .mp4 of .mkv) dan kun je dat prima doen met VidCoder.
VidCoder maakt gebruik van de engine van Handbrake, maar heeft wel meer instelmogelijkheden. Als je vertrouwd bent met Handbrake kun je dat prima blijven gebruiken.quote:Op dinsdag 22 maart 2022 20:43 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hmm daar vreesde ik al voor. Wat heeft VidCoder voor voordeel t.o.v. Handbrake, dat ik nu gebruik? Of werkt het net zo goed?
Wel handig, weer iets om toe te voegen aan m'n lijstje van o.a. StaxRip en Handbrakequote:Op dinsdag 22 maart 2022 23:13 schreef Riparius het volgende:
[..]
VidCoder maakt gebruik van de engine van Handbrake, maar heeft wel meer instelmogelijkheden. Als je vertrouwd bent met Handbrake kun je dat prima blijven gebruiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |