Ja dat kan altijd natuurlijk, lekker meeliftenquote:
Keek het daarvoor ook wel, maar wel stuk minder. Vind bijna alle sporten leuker als er iemand meedoet waar ik voor ben. Hoezo?quote:Op maandag 14 maart 2022 21:22 schreef Hyaenidae het volgende:
Zou je ook kijken als Max Verstappen niet meedeed?
Tuurlijk, wel. meer dan 1 ook en keurig in HD ...quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:14 schreef Duiveltja het volgende:
Zal vast ergens een streampje online te vinden zijn toch.
Vorige week de tests nog in HD kunnen gezien met slechts een rood kruisje in het midden van het scherm. Vandaag helaas daar een 404 melding.quote:Op vrijdag 18 maart 2022 20:40 schreef Jian het volgende:
[..]
Tuurlijk, wel. meer dan 1 ook en keurig in HD ...
Er zijn legio mogelijkheden om te kijken, hier en daaer goede streams van Sky met commentaar in het Engels, je kunt ook via een vpn op buitenlandse zenders kijken, bijv.. Oostenrijk en Luxembrug, al dan niet met Nederlands commentaar van Grandprix radio (Olav Mol) via de nieuwe app. (vanmiddag geprobeerd en het synchroniseren is even "lastig" maar als ie het dan doet, doe hij het ook helemaal prima) Kind kan de was doenquote:Op vrijdag 18 maart 2022 23:02 schreef Nia het volgende:
[..]
Vorige week de tests nog in HD kunnen gezien met slechts een rood kruisje in het midden van het scherm. Vandaag helaas daar een 404 melding.
Ja dit werkt prima gelukkig. VPN op Luxemburg en dan streamen met Grandprixradio erbij voor NL commentaar. Thanks!quote:Op vrijdag 18 maart 2022 23:28 schreef Jian het volgende:
[..]
Er zijn legio mogelijkheden om te kijken, hier en daaer goede streams van Sky met commentaar in het Engels, je kunt ook via een vpn op buitenlandse zenders kijken, bijv.. Oostenrijk en Luxembrug, al dan niet met Nederlands commentaar van Grandprix radio (Olav Mol) via de nieuwe app. (vanmiddag geprobeerd en het synchroniseren is even "lastig" maar als ie het dan doet, doe hij het ook helemaal prima) Kind kan de was doen
Deed het prima. Streamen van smartfoon naar TV ging ook goed.quote:Op donderdag 17 maart 2022 17:21 schreef golfer het volgende:
F1 TV gratis proefabo van 7 dagen installeren en dan daarna weer opzeggen om de eerste race te zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |