Eigenlijk de reden dat ik de meeste Early Access games mijdt, zeker in genres als RPG. Factorybuilding games e.d. daargelaten want die zijn vaak al enorm uitgebreid in EA.quote:Op maandag 23 mei 2022 12:11 schreef 2dope het volgende:
Ik wil verder met Darkest Dungeon 2 en Baldur's Gate 3. Kut early access meuk.
Behalve wanneer ze dan weer eens een deel van de map omgooien waardoor je een deel van je fabrieken weer mag opdoekenquote:Op maandag 23 mei 2022 12:14 schreef Monolith het volgende:
Factorybuilding games e.d. daargelaten want die zijn vaak al enorm uitgebreid in EA.
Ja klopt, maar meestal is dat voor mij meer reden om de boel weer eens helemaal vanaf scratch te spelen. Dyson Sphere Program had ik ook alweer tijden niet aangeraakt en had flink wat updates gehad (hoofdzakelijk QoL). Dan is het gewoon heerlijk eens weer vanaf nul te beginnen en alles weer gestaag vorm te laten krijgen.quote:Op maandag 23 mei 2022 12:20 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Behalve wanneer ze dan weer eens een deel van de map omgooien waardoor je een deel van je fabrieken weer mag opdoeken
Satisfactory update 6
Ja begrijpelijk wel, ik kan mezelf helaas meestal niet bedwingen, vooral als het een game is waar ik al lang naar uitkijk. Er is momenteel gewoon ff niets anders wat ik wil spelen. Laat onverlet dat ik het gewoon een kutmanier vind van een game volgen.quote:Op maandag 23 mei 2022 12:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Eigenlijk de reden dat ik de meeste Early Access games mijdt, zeker in genres als RPG. Factorybuilding games e.d. daargelaten want die zijn vaak al enorm uitgebreid in EA.
Ik heb het bij een kanaal gezien dat ik volg maar ik werd er niet heel warm of koud van.quote:Op maandag 23 mei 2022 12:31 schreef 2dope het volgende:
Hier ook mensen verknocht aan V Rising trouwens? Heel Twitch en z'n moeder speelt dat momenteel maar ik vind het er echt zó matig uitzien... Lidl Diablo/Pathfinder met zwaar onindrukwekkende combat, zit dan nog de nodige base-building in maar ik ben wel nieuwsgierig wat de appeal is.
Back4Blood with the boyzzzquote:Op maandag 23 mei 2022 22:37 schreef Notorious_Roy het volgende:
Hoi hoi. Ik heb nu ook een game pc, maar weet niet zo goed wat te spelen. Het liefst speel ik Nintendo games en Japanse rpg's.
Heb een Gamepass Unlimited abo, dus wat daar beschikbaar is, is een optie. Heb natuurlijk wel al veel gespeeld op de consoles.
Lijkt eigenlijk een beetje op een goedkope Lost Ark kloon (en dan ook nog solo?)quote:Op maandag 23 mei 2022 12:31 schreef 2dope het volgende:
Hier ook mensen verknocht aan V Rising trouwens? Heel Twitch en z'n moeder speelt dat momenteel maar ik vind het er echt zó matig uitzien... Lidl Diablo/Pathfinder met zwaar onindrukwekkende combat, zit dan nog de nodige base-building in maar ik ben wel nieuwsgierig wat de appeal is.
Het heeft ook co-op en PvP. Zie ook regelmatig vergelijkingen met Valheim langskomen, afgelopen weekend 150.000 concurrent players. Hoge verslavingsfactor, naar het schijnt.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 00:58 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Lijkt eigenlijk een beetje op een goedkope Lost Ark kloon (en dan ook nog solo?)
Heb er eentje met een 3070, goede keuze geweestquote:Op dinsdag 24 mei 2022 09:10 schreef 2dope het volgende:
Videokaartprijzen gaan rap de goede kant op. GTX 3070 nu al voor ¤619 te krijgen, GTX 3080 gezien voor 900.
New rig coming soon
4000-serie schijnt volgens de geruchten ook spoedig (juli) uit te komen. Misschien nog even afwachten of dat wat met de prijzen doet (zal wel weer tegenvallen)quote:Op dinsdag 24 mei 2022 09:17 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Heb er eentje met een 3070, goede keuze geweest
Mwah, ik heb deze pc nu een jaar en ik heb voorlopig geen upgrade nodig. Misschien mijn oude HDD eindelijk vervangen voor een SSD. En een snellere SSD voor gamesquote:Op dinsdag 24 mei 2022 09:27 schreef 2dope het volgende:
[..]
4000-serie schijnt volgens de geruchten ook spoedig (juli) uit te komen. Misschien nog even afwachten of dat wat met de prijzen doet (zal wel weer tegenvallen)
En een 3090 (tuf) 2 weken geleden voor 1569quote:Op dinsdag 24 mei 2022 09:10 schreef 2dope het volgende:
Videokaartprijzen gaan rap de goede kant op. GTX 3070 nu al voor ¤619 te krijgen, GTX 3080 gezien voor 900.
New rig coming soon
Nog steeds een belachelijk bedrag voor een fucking GPU natuurlijk. Maar congratsquote:Op dinsdag 24 mei 2022 10:16 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
En een 3090 (tuf) 2 weken geleden voor 1569Eerste kaart die ruim onder de (idiote) msrp viel
Dat is meer dan de meeste mensen voor heel hun pc betalenquote:Op dinsdag 24 mei 2022 10:16 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
En een 3090 (tuf) 2 weken geleden voor 1569Eerste kaart die ruim onder de (idiote) msrp viel
Sim racenquote:Op dinsdag 24 mei 2022 12:01 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar waar gebruik je de 3090 voor? Doe je veel 3d renders etc?
Ah ja. 3 schermen dan kan het hard gaanquote:Op dinsdag 24 mei 2022 12:04 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Sim racenTriple 1440p trekt de 10GB van een 3080 zo vol en het prijs verschil tussen een 3080ti en deze 3090 was dusdanig klein dat ik maar meteen overkill ben gegaan
Lees: IK KOOP DIE HELE STORE LEEG RIP PORTEMONNEE.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 10:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
ik ga niks kopen tijdens de sale.
Misschien een dlc op een spel dat ik al heb.![]()
quote:Op dinsdag 24 mei 2022 12:08 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Lees: IK KOOP DIE HELE STORE LEEG RIP PORTEMONNEE.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |