https://www.hartvannederl(...)n-niet-meer-inloggenquote:
De online streamingsdienst Spotify kampt dinsdagavond met een storing. Gebruikers worden uitgelogd en lijken niet meer te kunnen inloggen, ongeacht of zij de juiste combinatie van gebruikersnaam en wachtwoord hebben ingevuld of niet.
Op de website allestoringen.nl schoot het aantal meldingen van een probleem bij Spotify rond 19.00 uur naar bijna 60.000. Ook Discord, een online communicatiekanaal, kampt met problemen.
Op Twitter laten mensen massaal weten last te hebben van de storing. "Ik wou net ff muziek luisteren", zegt Veronique. Een ander oppert dat de Russen achter de problemen zouden zitten. Quinty is wel blij met de storing, want dat scheelt haar weer een vervelend klusje: "geen spotify!!!!???i guess dat ik dan nie m’n huiswerk kan maken . jippie!!", schrijft ze.
Vorig jaar had Nederland te maken met een Facebook- en Instagramloze dag. Toen lagen de applicaties van het hernoemde Meta er door een storing uit. Dat zorgde bij veel voor een hele schok, maar het was ook wel lekker rustig, zo valt te zien in bovenstaande video.
Das pech. Wel balen dat discord plat is tho.
16x geboosterd 💉, Xe/Xem, MSM, BLM 👨🏿, D66 stemmer, Vegan, XR, klimaatverandering, 3 mondkapjes dragen 😷 trotse transactivist 🏳️⚧️. Wokisme is de nieuwe toekomst. 💕