Dat heeft hij niet op zijn radar staanquote:Op woensdag 23 maart 2022 18:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wanneer komt Rutte eens voor een tribunaal vanwege alles wat hij in dit land heeft afgebroken.
Lijkt me niet meer te handhaven die kwal.quote:Op woensdag 23 maart 2022 18:04 schreef ikweethetookniet het volgende:
[ twitter ]
Martijn begin maar vast met eten want dit sujet blijft zitten koste wat kost
Wopke zit er toch ook nog ondanks 50.000 slachtoffers en geen bonnetjes van 5,7 miljardquote:Op woensdag 23 maart 2022 18:16 schreef Halcon het volgende:
Lijkt me niet meer te handhaven die kwal.
Misschien kan je daar een nieuw topic over maken, die hadden we nog niet.quote:Op woensdag 23 maart 2022 18:20 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Wopke zit er toch ook nog ondanks 50.000 slachtoffers en geen bonnetjes van 5,7 miljard![]()
Ook zo een stuk stront wat in de gevangenis moet zitten
Stichting Martijn Koning moeten ze een spreekverbod opleggen.quote:Op woensdag 23 maart 2022 18:04 schreef ikweethetookniet het volgende:
[ twitter ]
Martijn begin maar vast met eten want dit sujet blijft zitten koste wat kost
Waarom?quote:Op woensdag 23 maart 2022 19:32 schreef superniger het volgende:
[..]
Stichting Martijn Koning moeten ze een spreekverbod opleggen.
Toen was ik net 8 geworden. Toen had ik begrijpelijkerwijs andere dingen in gedachte dan dat boek lezen. (Helaas wel)quote:Op woensdag 23 maart 2022 18:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
De briljante tegenhanger "De puinhopen van Fortuyn" werd helaas uit de handel genomen toen hij vermoord werd.
Dat boek maakte onderwerp voor onderwerp gehakt van zijn suggesties.
Hoe komt het dat je waarde hecht aan de mening van die mensen?quote:Op woensdag 23 maart 2022 21:49 schreef ikweethetookniet het volgende:
Bij VI wordt Hugo nu helemaal afgebrand![]()
![]()
Omdat ze nu toevallig zijn mening aangedaan zijnquote:Op woensdag 23 maart 2022 22:16 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Hoe komt het dat je waarde hecht aan de mening van die mensen?
IWHON is een meisje.quote:Op woensdag 23 maart 2022 22:33 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Omdat ze nu toevallig zijn mening aangedaan zijn
Enkel in punten die ze gemeen hebben. Je zou Fortuyn ook prima met Henk Krol kunnen vergelijken.quote:Op woensdag 23 maart 2022 15:09 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Dit is een pertinent onjuiste vergelijking op heel veel vlakken. Sigrid Kaag kan je toch ook niet vergelijken met Ad Melkert?
Hecht ik ook niet, alleen iets waar politici bang voor zijn is beeldvorming in negatieve zinquote:Op woensdag 23 maart 2022 22:16 schreef Sodemieters het volgende:
Hoe komt het dat je waarde hecht aan de mening van die mensen?
Ze zouden in discussie moeten gaan met een voetbalcommentator?quote:Op woensdag 23 maart 2022 23:41 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Hecht ik ook niet, alleen iets waar politici bang voor zijn is beeldvorming in negatieve zin
Nu worden ze op tv afgebrand en geen woordvoerder kan er iets aan doen of heeft het lef te reageren in de uitzending en dat is
Ohja, sorryquote:
Op die manier zou je Rob Jetten ook kunnen vergelijken met Adolf Hitler, want beiden hielden namelijk erg veel van honden.quote:Op woensdag 23 maart 2022 23:05 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Enkel in punten die ze gemeen hebben. Je zou Fortuyn ook prima met Henk Krol kunnen vergelijken.
En Pim Fortuyn had nu eenmaal de reputatie dat hij overal ruzie maakte. Tel dat op bij een fractie die een bijeen geraapt zooitje gelukszoekers was. Dat was precies hetzelfde afgelopen.
Ja, is prima he. Maar lieg gewoon niet dat je je er mee bezig hebt gehouden.quote:Op woensdag 23 maart 2022 12:42 schreef Pedroso het volgende:
Wat een ophef om niets. Alleen als De Jonge er ook aan verdiend zou hebben dan is het erg kwalijk maar daar ziet het niet naar uit.
Alles werd de eerste maanden uit de kast gehaald om mondkapjes binnen te halen en iedere leverancier vroeg schandalige prijzen. Dat Sywert de boel naaide was op dat moment ook niet duidelijk.
Je kan Jetten en Hitler inderdaad op hun hondenliefhebberij vergelijken. Alleen is het een minder relevante eigenschap voor de politiek.quote:Op donderdag 24 maart 2022 08:06 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Op die manier zou je Rob Jetten ook kunnen vergelijken met Adolf Hitler, want beiden hielden namelijk erg veel van honden.
Zie je wat een manke vergelijking kan doen?
Ik zie Jetten trouwens nog niet met herdershonden rondlopen, eerder zo’n klein keffertje…quote:Op donderdag 24 maart 2022 08:20 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Je kan Jetten en Hitler inderdaad op hun hondenliefhebberij vergelijken. Alleen is het een minder relevante eigenschap voor de politiek.
Sywert reageert gewoon niet. En als er toch iemand op 'm af komt, dan loopt 'ie weg.quote:Op woensdag 23 maart 2022 22:42 schreef fubaaar22 het volgende:
Vind het wel raar dat sywert zo weinig word geïnterviewd/benaderd door journalisten.
Mensen vergeten gemakkelijk hoe groot de druk in die tijd was. In Groot-Brittannië werd aan een dame uit de commerciële sector carte blanche gegeven om te regelen wat er moest gebeuren. Geen haan die daar kraait naar nepotisme of dubieuze winsten.quote:Op woensdag 23 maart 2022 12:42 schreef Pedroso het volgende:
Wat een ophef om niets. Alleen als De Jonge er ook aan verdiend zou hebben dan is het erg kwalijk maar daar ziet het niet naar uit.
Alles werd de eerste maanden uit de kast gehaald om mondkapjes binnen te halen en iedere leverancier vroeg schandalige prijzen. Dat Sywert de boel naaide was op dat moment ook niet duidelijk.
Dit dus. Dat die vent aan wat touwtjes trekt om snelheid en kwaliteit te laten prevaleren boven centen is één (en eigenlijk gewoon begrijpelijk), maar dat gelieg en gedraai, gelardeerd met een verschrikkelijk betweterige uitstraling, storen me aanzienlijk meer.quote:Op donderdag 24 maart 2022 10:02 schreef Claudia_x het volgende:
De schande zit vooral in het structureel incompetent handelen van De Jonge, zijn gedraai en het tegenwerken van journalistiek onderzoek daarnaar. De politiek geeft er keer op keer blijk van niets te hebben geleerd van fouten uit het verleden.
Daar zijn ze zelf te stom voor om daarover te kunnen en mogen beslissenquote:Op donderdag 24 maart 2022 00:09 schreef Sodemieters het volgende:
Ze zouden in discussie moeten gaan met een voetbalcommentator?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |