[info]Let op: we zijn allemaal bekend met de hete hangijzers omtrent het onderwerp ''corona'', discussies zijn pittig en lopen soms ook lichtelijk uit de hand. Dat is tot daar aan toe; persoonlijke vetes tolereren we absoluut niet en daar is dan ook een zero tolerance beleid op van toepassing.
Dit betekent dat we veel sneller zullen overgaan op een forumspecifieke ban voor COR. COR is een relatief druk forum en natuurlijk een actueel onderwerp. Het is voor newbies en oldies alike geen uitnodiging om mee te posten als er louter gekissebis tussen een klein groepje users te lezen is. Als je de neiging voelt om op de persoon te spelen of een sneer uit te delen, is het ook een heel goede optie om iemand te negeren.[/info]
Vragen over je eigen gezondheid: huisarts of GGD Andere vragen: 0800-1351 (08:00-22:00) Twijfel je over de vaccinatie, bel de De Vaccinatie Twijfeltelefoon: 088-7555777
Bij klachten, blijf thuis, en laat je testen! Om een afspraak te maken voor een Coronatest bel je tussen 08:00 en 20:00 met 0800-1202. Je kunt ook online een afspraak maken voor een Coronatest via https://coronatest.nl/, hier heb je wel een DigiD voor nodig.
[..] Nog afgezien dat 150K testen per dag, de belastingbetaler uiteindelijk z'n 9 miljoen per dag kosten. Geld wat een veel betere bestemming kan krijgen.
Ik snap het ook niet van de mensen die zich laten testen. Die doen het toch niet allemaal puur voor het herstelbewijs?
Als je het niet voor het herstelbewijs doet, heb je dan echt niks beters te doen dan je te laten testen?
Op woensdag 26 januari 2022 16:08 schreef Jor_Dii het volgende: Wel vervelend om te zien dat de 50-59 en 60-69 groepen nu (rap) meer besmet lijken te raken..
Op woensdag 26 januari 2022 16:07 schreef Lenny_Leonard het volgende: Als je het niet voor het herstelbewijs doet, heb je dan echt niks beters te doen dan je te laten testen?
Dat valt best wel mee; vooral bij 80+; die waren als eerste aan de beurt. Werking booster is na 10 weken al sterk verminderd, dus die kan je bijna alweer een booster geven.
[..] Die opmerking van Rutte dat de sector er creatief mee om moest gaan vond ik echt schofterig eigenlijk. Als er een branche is die al twee jaar lang overal achteraan bungelt is het de cultuur- en evenementensector, die binnen hun mogelijkheden het maximale doen en toch telkens de rekening krijgen. Om dan maar te zeggen "wees maar creatiever", dan heb je het echt niet begrepen....
Serieus? Niet best hoor dit.
Vanmorgen mocht je mensen nog geen klaploper noemen hier, maar naar hem gaat toch mijn nominatie.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt' 'Ieder nadeel heb zijn voordeel' We zullen je nooit, nooit vergeten 1947-2016
Het is juist de groep die een grotere kans maakt in het ziekenhuis te komen ondanks vaccins/booster en Omikron variant. Dat zie je de afgelopen dagen ook (heel langzaam) terug in de opnamecijfers.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”