En heeft die clausule dan eventuele invloed op mij? Of betekent het alleen dat zij dus helemaal gevrijwaard zijn van verborgen gebreken.quote:Op zondag 23 januari 2022 22:01 schreef valentijn101 het volgende:
Nee. Jij bent geen party voor de nieuwe kopers.
Zij hebben zaken gedaan met degene die jouw huis gekocht heeft dus voor gebreken moeten ze bij hem zijn. (de koper kan het huis verkopen met melding dat hij het zelf niet bewoond heeft en geen weet heeft van eventuele (verborgen) gebreken. )
quote:Hoe lang zijn verborgen gebreken geldig ?
Als verkoper blijf je aansprakelijk voor gebreken gedurende twee jaar nadat de koper het gebrek heeft gemeld, of redelijkerwijs had kunnen melden. De koper kan die termijn steeds verlengen door de verkoper eraan te herinneren dat hij hem aansprakelijk houdt voor het gebrek.
Op het moment dat u een probleem ontdekt is het belangrijk de vorige eigenaar van het huis te informeren van het desbetreffende gebrek. Dit doet u telefonisch of schriftelijk.
Bron : https://www.verborgen-gebreken.com/termijn-verborgen-gebreken/
Dat dus, hebben wij onlangs ook gehad met een huisje als erfenis... Dan wordt dit ook contractueel opgenomen in de koop, dat de verkoper het huis dus nooit zelf heeft bewoond en geen weet heeft van eventuele gebreken. Dan komt er via de hypotheek vestrekker een bouwkundig expert kijken en keurt de koop goed of af. Bij goedkeur dan koopt de koper het huis in overeenstemming en alle risico's van dien.quote:Op zondag 23 januari 2022 22:01 schreef valentijn101 het volgende:
(de koper kan het huis verkopen met melding dat hij het zelf niet bewoond heeft en geen weet heeft van eventuele (verborgen) gebreken. )
Nee, jij hebt dat contract met die clausule niet opgesteld. Dus het heeft geen invloed op jouw.quote:Op maandag 24 januari 2022 14:01 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
En heeft die clausule dan eventuele invloed op mij? Of betekent het alleen dat zij dus helemaal gevrijwaard zijn van verborgen gebreken.
We hebben dus nu al 2x JA en 1x NEE maar ook een like, dus 2x NEE eigenlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |