Een eend in een zwembroek is inderdaad als een makreel met een snorkel. Of een aap met een bril op.quote:
Nog maar 5% batterij hoop dat ik het haalquote:Op maandag 27 december 2021 13:47 schreef Zorro het volgende:
[..]
Niks mee te maken.
Led Zeppelin zo dadelijk gaat voor alles.
Dat moeten The Clash en The Doors zijn daar dat de toppers van dat uur zijn.quote:Op maandag 27 december 2021 13:47 schreef MTheBassman het volgende:
boh, twee stemplaten volgend uurtje
Kan Annemieke niet gewoon 4 uur?quote:
Kensington toch?quote:Op maandag 27 december 2021 13:47 schreef MTheBassman het volgende:
boh, twee stemplaten volgend uurtje
heb op the doors en alphaville gestemd maar the clash is ook genotquote:Op maandag 27 december 2021 13:48 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dat moeten The Clash en The Doors zijn daar dat de toppers van dat uur zijn.
Van 15.00-16.00 is echt heel matig he. Dan mooi boodschappentijdquote:
Je schrijft "beste" verkeerdquote:
Ja maar sowieso vanwege Gijs.quote:Op maandag 27 december 2021 13:49 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Van 15.00-16.00 is echt heel matig he. Dan mooi boodschappentijd
Die heb ik nietquote:Op maandag 27 december 2021 13:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Is je vriendin niet in de buurt?
Dat krijg je als je op willekeurige momenten je broekje steeds laat zakken.quote:
Ohja tuurlijk. Luister radio en dat neemt al wel deel van de irritatie wegquote:Op maandag 27 december 2021 13:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ja maar sowieso vanwege Gijs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |