En hoe dacht je dat Mandela vrijgekomen is?quote:Op zondag 26 december 2021 09:46 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als je nou zegt van Nelson Mandela of Martin Luther King had ik je gelijk gegeven.
Was al bekend toch?quote:Op zondag 26 december 2021 09:54 schreef peaceman het volgende:
Je verwacht het niet he?!
https://www.ad.nl/show/ou(...)anipuleerd~aa5ecc6c/
Oud-zenderbaas erkent: Top 2000 vroeger beetje gemanipuleerd
De makers van de Top 2000 hebben in de beginjaren van de lijst de cijfers een klein beetje gemanipuleerd. Op die manier ontstond er een lijst die de luisteraars beter aan de radio gekluisterd hield. Dat erkent oud-zenderbaas Kees Toering van Radio 2 in een interview met het Dagblad van het Noorden dat online is gepubliceerd.
Toering was een van de mensen die in de jaren negentig de Top 2000 bedacht. Op deze manier wilde hij Radio 2 in de decembermaand weer een factor van belang in het radiolandschap maken. ,,In die beginjaren werden langere nummers die niemand kent en die qua aantal stemmen gelijk stonden met andere, kortere nummers bewust in de nacht geprogrammeerd”, vertelt Toering in het interview met het Dagblad van het Noorden.
,,Om die prime time te draaien vonden we onhandig, want dan gaan mensen weg. Ook besloten we dat ieder uur met een uptempo nummer moest beginnen; dat was één van de radiowetten.” Deze manipulaties vonden overigens alleen tijdens de eerste edities van de lijst plaats, beklemtoont Toering. ,,Na een paar jaar zijn we daarmee gestopt. De populariteit van de Top 2000 was ondertussen al zo groot dat de volgorde van platen totaal geen invloed had op het luistergedrag.”
De Top 2000 ging in de nacht van vrijdag op zaterdag weer officieel van start. De aftrap vond plaats om middernacht met de nummer 2000 van de lijst, Promises Of No Man’s Land van de Nederlandse artiest Blaudzun, dat voor het eerst in de hitlijst staat. Tot en met oud en nieuw worden de nummers 24 uur per dag achter elkaar gespeeld bij NPO Radio 2.
Celdeur opengemaakt?quote:Op zondag 26 december 2021 09:55 schreef Viv het volgende:
[..]
En hoe dacht je dat Mandela vrijgekomen is?
zeker, maar dat ze het weer eens toegeven, is het plaatsen waard.quote:
Wel jammer van Ronan Keating.quote:Op zondag 26 december 2021 09:55 schreef Isorden het volgende:
1571 Lookin' Out My Back Door Creedence Clearwater Revival
1570 Lady Jane The Rolling Stones
1569 Oh, Pretty Woman Roy Orbison
1568 My Baby Just Cares For Me Nina Simone
1567 Mannish Boy Muddy Waters
1566 When You Say Nothing At All Ronan Keating
1565 We All Stand Together Paul McCartney & Frog Chorus
1563 Quiero Julio Iglesias
1562 Rivers Of Babylon Boney M.
1560 Dolce Vita Ryan Paris
Geen heel slecht uur opzich
Ja heerlijkquote:Op zondag 26 december 2021 10:00 schreef PippenScottie het volgende:
De tweede helft is echt een vrij fout blokje.
Lekkere foute nummersquote:
quote:
Ik heb gehoord dat ik dan mag stofzuigenquote:Op zondag 26 december 2021 10:00 schreef PippenScottie het volgende:
De tweede helft is echt een vrij fout blokje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |