Dan zou Lauda op 1 staan en Verstappen op 2.quote:Op donderdag 23 december 2021 12:04 schreef Armani XL het volgende:
Lelijkste rijders alle tijden??
Wees duidelijk
Er is een hele generatie die Maradona of van Basten nooit hebben zien voetballen. Zelfs ik ben te jong voor Pelé.quote:Op donderdag 23 december 2021 14:09 schreef beantherio het volgende:
Ik vraag me af hoeveel van de mensen die Fangio zo hoog inschalen hem ooit echt hebben zien rijden.
Daarvan kan je dan op Youtube nog veel video's vinden. Met Fangio is dat toch wel een stuk moeilijker.quote:Op donderdag 23 december 2021 14:11 schreef tong80 het volgende:
[..]
Er is een hele generatie die Maradona of van Basten nooit hebben zien voetballen. Zelfs ik ben te jong voor Pelé.
Heb je gelijk in. Van Fangio minder.quote:Op donderdag 23 december 2021 14:12 schreef beantherio het volgende:
[..]
Daarvan kan je dan op Youtube nog veel video's vinden. Met Fangio is dat toch wel een stuk moeilijker.
Er staat wel goeie docu van fangio op Netflix mocht je interesse hebben!quote:Op donderdag 23 december 2021 14:14 schreef tong80 het volgende:
[..]
Heb je gelijk in. Van Fangio minder.
Leuk. Ga eens checken.quote:Op donderdag 23 december 2021 14:56 schreef theguyver het volgende:
[..]
Er staat wel goeie docu van fangio op Netflix mocht je interesse hebben!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |