quote:dat hele jaloers gezeik vind ik nogal kinderlijk. dat is iets dat kleine kleuters roepen.
Op woensdag 12 februari 2003 15:51 schreef DarkMaxie het volgende:
1. Komt mede omdat hij wel de sterren van de hemel zingt...
2. Polls: dat is niet waar want Hind en Dewi staan momenteel onderin.. Jamai een leuke 3e plaats.
3. Ik misgun het die jongen niet hoor. Ik zeg simpelweg dat ik hem zat ben. Dus jaloers? Ik zou zeggen: Nou nee
ik kom elke dag even in dit topic langs om jamai even uit te boeren.
quote:(effe off-topic)
Op maandag 10 februari 2003 18:01 schreef CJ het volgende:
Mag Joel eerst?Alhoewel, met zo'n gezicht heb je geen karikatuur meer nodig:
![]()
(en nu weer on-topic)
quote:ik vind die karikaturen niet echt mooi.
Op donderdag 13 februari 2003 10:02 schreef postinggirl het volgende:[..]
(effe off-topic)
(en nu weer on-topic)
quote:In dit topic is jou helemaal niets goed
Op donderdag 13 februari 2003 11:18 schreef Travolta het volgende:[..]
ik vind die karikaturen niet echt mooi.
Zegt natuurlijk niet veel over Jamai zelf, maar ik wou het toch even melden. ![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Sassie op 13-02-2003 14:33]
Jamai voelt zich toch niet prettig en zingt expres slecht om eruit te kunnen. Hij wil carriere maken in het Gordon circuit (Nederlands zingen en grapjes maken) en niet als topidool....
O ja, ik werk bij HMG, dus ik kan het weten
quote:Dat gevoel heb ik bij hem sowieso al sinds dag 1
Op zaterdag 15 februari 2003 22:47 schreef CJ het volgende:
Jezus, wat zong hij vals. Ik had echt het gevoel alsof iemand m'n z'n nagels over een schoolbord stond te krassen.
Jamai was niet zo heel goed, maar kan veel beter en heeft zoiezo een mooie stem.
quote:Nederlands zingen zal wel moeten, want zijn Engelse uitspraak is ronduit slecht te noemen. Je kan dan nog zo mooi zingen, die uitspraak verpest alles!
Op zaterdag 15 februari 2003 22:20 schreef Vamos het volgende:
Hij wil carriere maken in het Gordon circuit (Nederlands zingen en grapjes maken)
quote:Is nu al tweede keer dat ie daar op wordt gewezen.
Op zaterdag 15 februari 2003 23:34 schreef FunnyMuffin het volgende:[..]
Nederlands zingen zal wel moeten, want zijn Engelse uitspraak is ronduit slecht te noemen. Je kan dan nog zo mooi zingen, die uitspraak verpest alles!
quote:Ik heb er deze keer op gelet en vond het deze keer juist wel meevallen
Op zaterdag 15 februari 2003 23:35 schreef schatje het volgende:[..]
Is nu al tweede keer dat ie daar op wordt gewezen.
Bij Jim heb ik er ook op gelet en kon nauwelijks vertalen wat die zei, moet je eens op letten als je de clips bekijkt via idols.nl.
quote:Hij kan moeilijk gaan janken. Jamai gaat er tenminste nog sportief mee om, bovendien zong hij wel niet zo goed als anders, maar nog altijd beter dan Jim.
Op zondag 16 februari 2003 17:19 schreef DarkMaxie het volgende:
meest zielige vertoning in de hele idols reeks..wat was die jamai slecht gister zeg... en dan nog blij komen doen bij reinout ook.. ga toch fietsen
quote:Helemaal mee eens. Als ze Jamai gaan vergelijken met Jim
Op zondag 16 februari 2003 17:21 schreef Angeles het volgende:[..]
Hij kan moeilijk gaan janken. Jamai gaat er tenminste nog sportief mee om, bovendien zong hij wel niet zo goed als anders, maar nog altijd beter dan Jim.
quote:nee hij hoeft niet te janken maar zo geforceerd grappig hoeft ook niet.. dat vind ik gewoon triest...je hoeft het er ook niet mee eens te zijn, het is mijn mening maar.
Op zondag 16 februari 2003 17:21 schreef Angeles het volgende:[..]
Hij kan moeilijk gaan janken. Jamai gaat er tenminste nog sportief mee om, bovendien zong hij wel niet zo goed als anders, maar nog altijd beter dan Jim.
quote:Jim zingt niet echt vals, hij heeft meer een nogal monotone stem waardoor alles van hem hetzelfde klinkt. Ik denk dat dat voor veel mensen duidelijker te horen is en iets is dat elke week terugkomt, terwijl dat vals zingen minder opvalt.
Op zondag 16 februari 2003 19:43 schreef Ilse_01 het volgende:
Ik word hier dus echt gek van: Wanneer Jim dr in zit nadat ie vals heeft gezongen zegt IEDEREEN: Ooh dat slaat nergens op, Jim zit er alleen nog maar in om zijn uiterlijk, moet je horen hoe vals hij zong!!
Nu zingt Jamai vals en hij blijft er in (zit niet eens op de stoel, in tegenstelling tot Jim) terwijl hij vals zong, en nu zegt niemand er wat van!Slaat nergens op!
Ik denk tenminste dat dat het is. Op zich klopt het wel wat je zegt, maar ik denk dat dat van Jim sneller te horen is.
quote:Ach joh....Jamai wist het zelf ook wel dat het niet goed was.
Op zondag 16 februari 2003 19:44 schreef Nadientje het volgende:
Jamai verneukte gewoon de song van Bon Jovi... vind hem normaal wel aardig zingen maar gister was het echt ronduit slecht te noemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |