postnl pakket is 50x50x100cm max, lijkt me dat dat wel gaat passen toch?quote:Op woensdag 15 december 2021 09:04 schreef Patroon het volgende:
Hallo,
Ik heb een fiets(reis)koffer gekocht via marktplaats alleen het probleem is dat die koffer nu nog in Terneuzen staat en ik zelf bij Leeuwarden woon. Volgens mij is zo'n onhandig formaat niet makkelijk om via de bekende pakketdiensten te versturen. Onder het motto "niet geschoten is altijd mis" probeer ik het hier. Gaat er iemand binnenkort toevallig van ongeveer Terneuzen richting het Noorden? Het zou heel tof zijn als je de koffer voor mij wil meenemen.
Uiteraard tegen een vergoeding.
Als het wel mogelijk is via een pakketdienst, dan hoor ik dat ook graag.
[ afbeelding ]
Hahaha diegene mag de inhoud van de koffer (leeg) bekijken hoor.quote:Op woensdag 15 december 2021 09:13 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Een koffer uit de drugsstad van Zeeland bezorgen naar het noorden
Hij is volgens mij (weet bijna wel zeker) langer dan 100cm.quote:Op woensdag 15 december 2021 09:20 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
postnl pakket is 50x50x100cm max, lijkt me dat dat wel gaat passen toch?
fiets(reis)koffer.... een koffer om aan je fiets te hangen, of een koffer om je fiets in te doen?quote:Op woensdag 15 december 2021 09:26 schreef Patroon het volgende:
[..]
Hij is volgens mij (weet bijna wel zeker) langer dan 100cm.
Allebei.quote:Op woensdag 15 december 2021 09:27 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
fiets(reis)koffer.... een koffer om aan je fiets te hangen, of een koffer om je fiets in te doen?
Zie de foto. Het is een koffer om de racefiets (zonder wielen) in te doen. Voor in het vliegtuig.quote:Op woensdag 15 december 2021 09:27 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
fiets(reis)koffer.... een koffer om aan je fiets te hangen, of een koffer om je fiets in te doen?
In het eerste geval zou dat moeten passen, in het tweede geval vraag ik me af of dat uberhaupt in een auto past
dat zie je niet aan de foto, vanuit de foto kun je niet zien hoe groot of klein die koffer is.quote:Op woensdag 15 december 2021 09:29 schreef Patroon het volgende:
[..]
Zie de foto. Het is een koffer om de racefiets (zonder wielen) in te doen. Voor in het vliegtuig.
Die krijg ik nog door, maar ga maar uit van 120x80x30quote:Op woensdag 15 december 2021 09:30 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
dat zie je niet aan de foto, vanuit de foto kun je niet zien hoe groot of klein die koffer is.
wat zijn de afmetingen?
Mooi geregeldquote:Op woensdag 15 december 2021 10:23 schreef Patroon het volgende:
Het is geregeld via mijn kameraard Gripper. Hij heeft een kennis in Terneuzen die toevallig vrijdag naar Utrecht gaat en wij zouden in de kerstvakantie al naar Gripper in Utrecht, dus kunnen we de koffer daar mooi oppikken.
Bedankt allemaal voor het meedenken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |