https://www.telegraaf.nl/(...)ijs-ouderen-in-shockquote:Katholieken met de dood bedreigd bij processie in Parijs, ouderen in shock
PARIJS - Een dertigtal katholieken die afgelopen week een jaarlijkse kaarsjesprocessie hielden tussen de kerken van Saint-Joseph en Sainte-Marie-des-Fontenelles in Nanterre, Parijs, zijn aangevallen door een groepje jongeren die hen met de dood bedreigden. „Ik snij je keel door”, zou een van hebben geroepen. De Franse minister van Binnenlandse Zaken heeft het over „ontoelaatbare zaken.” Er loopt een onderzoek, meldt de Franse krant Le Figaro.
De processie, een jaarlijkse traditie, was woensdagavond net vertrokken toen een groep jongeren de deelnemende christenen uit de optocht begonnen lastig te vallen. Ze werden onder meer voor ’ongelovigen’ uitgemaakt. Er volgden snel meer bedreigingen.
„Op de Koran snij ik je keel door”, klonk het volgens Franse media. De deelnemers, allemaal ouderen, waren na afloop zo gechoqueerd dat ze het bisdom hebben ingelicht over het voorval. In een verklaring legt het bisdom van Nanterre uit dat tijdens de mars twee stopmomenten waren gepland om te bidden. „Tijdens de eerste stop werd de stoet aangevallen door verschillende mensen die beledigingen en grove en gewelddadige bedreigingen uitten. Terwijl de deelnemers aan de processie niets verkeers deden of provoceerden.”
De fakkel van een van de gelovigen werd op een gegeven moment afgepakt en op de andere deelnemers gegooid, zegt het bisdom nog. De geplande looproute werd vanwege de verhitte situatie ingekort.
In een verklaring meldt de prefect van Hauts-de-Seine, Laurent Hottiaux, „dat hij de beledigingen, bedreigingen en intimidatie die tijdens deze processie ten zeerste veroordeel
Het is hoopgevend dat er een onderzoek is gestart en dat de minister zich er over heeft uitgesproken. In Nederland zou men het weglachen en downplayen zoals Galvez al tracht te doen. Dreigen een groep mensen de keel door te snijden is immers 'gewoon' een kwajongensstreek.quote:Op maandag 13 december 2021 08:11 schreef Red_85 het volgende:
Weer een getuige van omvolking en de laffe opstelling van de overheden hier in. Lik op stuk en lange lat. Misschien wel rubber of lood.
Niks waard die wezens.
Je dacht toch niet serieus dat als dit soort Achmeds wint, dat er dan nog boeken geschreven zullen worden? Die hebben maar één boek nodig.quote:Op maandag 13 december 2021 08:00 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
<knip>
Nu zetten we de deur wagenwijd open, te decadent geworden, een te goed leven om nog überhaupt het concept te begrijpen dat de meeste moslims nog steeds denken en leven als 1400 jaar geleden.
Hoe zal dit in de boeken komen te staan en wie zal ze gaan schrijven? François of Achmed?
Ja maar volgens figuren als @speknek ben je racist als je dit soort dingen zegt.quote:Op maandag 13 december 2021 08:34 schreef Harvest89 het volgende:
Wat een heerlijke tolerante religie is het toch. En we moeten ons diep schamen als we daar niet tolerant tegen zijn.
Nee hoor.quote:Op maandag 13 december 2021 08:37 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Ja maar volgens figuren als @:speknek ben je racist als je dit soort dingen zegt.
dat betekent niet wat je denkt dat het betekentquote:
ja super tolerantquote:Op maandag 13 december 2021 08:34 schreef Harvest89 het volgende:
Wat een heerlijke tolerante religie is het toch. En we moeten ons diep schamen als we daar niet tolerant tegen zijn.
Verlicht mequote:Op maandag 13 december 2021 08:40 schreef SpecialK het volgende:
[..]
dat betekent niet wat je denkt dat het betekent
heb je weer gezopen ?quote:Op maandag 13 december 2021 08:39 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee hoor.
De Islam is kut en we moeten geen tolerantie voor intoleranten hebben.
Is toch een goede zaak, dat religies elkaar bestrijden? Aangezien iedere religie de vijand is van normale mensen.quote:Op maandag 13 december 2021 07:55 schreef RedFever007 het volgende:
Gezellig weer al die culturele samensmeltingen
Eerder de neef/nicht huwelijken.quote:Op maandag 13 december 2021 09:45 schreef de_boswachter het volgende:
Is er al ooit eens onderzocht of bij het besnijden ook delen van je hersenen afsterven?
Geloofsgekkies
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |