Voor die drie mensen die daar naar kijken zullen ze vast iets doen.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 12:56 schreef Montagui het volgende:
[..]
Daarom, laat iedereen lekker doen wat ie zelf wil, met of zonder zwarte Zwarte Piet.
Dat iedereen zich lekker bemoeit met de eigen zaken (he kozp).
Misschien dat ON in de media nog wat kan betekenen voor de zwarte Zwarte Piet?
Ik denk dat je je lelijk in de aantallen vergist.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 12:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Voor die drie mensen die daar naar kijken zullen ze vast iets doen.
Dit is wel een significant deel van de NL bevolking ja. Kijkers van ON zijn er ook wel natuurlijk, daar zat wat cynisme bij. Maar ja, dat is gewoon een percentage van het electoraat van FvD en Wybren.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 13:16 schreef Montagui het volgende:
als ook het aantal fans van de traditionele Zwarte Piet.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)met-zwarte-piet-meerquote:Coördinator tegen Racisme: vertoon geen film met zwarte piet meer
"Maar als een film of een feest elementen bevat die racistisch van aard zijn,
https://www.omroepwest.nl(...)ie-gemeente-den-haagquote:Kritiek op plan 'voortrekken' allochtonen bij sollicitatie gemeente Den Haag
quote:Op donderdag 20 oktober 2022 12:38 schreef RipCity het volgende:
Volendam stapt af van Zwarte Piet, uiterlijk wordt aangepast
https://www.ad.nl/binnenl(...)-aangepast~afbf669d/
quote:Met het oog op de waarborging van de veiligheid zijn we genoodzaakt een aanpassing te doen.
Idd. KZP heeft het weer voor elkaarquote:Op donderdag 20 oktober 2022 12:50 schreef Aether het volgende:
[..]
[..]
Was dat n.a.v. dat oliebollengooien van vorig jaar?
Als gemeente etc. subsidies terugtrekt heb je geen keus meer.quote:
Helaas wel de terroristen van KOZP hebben gewonnenquote:Op donderdag 20 oktober 2022 13:16 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ok dus terreur loont? Goed om te weten
Ik kijk niet naar ON maar ben wel fan van de traditionele Zwarte Piet, zit trouwens ook niet de hoek van de FvD of PVVquote:Op woensdag 12 oktober 2022 13:16 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik denk dat je je lelijk in de aantallen vergist.
Qua aantallen die naar ON kijken, als ook het aantal fans van de traditionele Zwarte Piet.
Bizar inderdaad. Als de andere kant nu met zwaarder geweld gaat dreigen, wordt zwarte piet dan weer ingevoerd?quote:Op donderdag 20 oktober 2022 13:16 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ok dus terreur loont? Goed om te weten
Capituleren vanwege geweld dit.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 12:38 schreef RipCity het volgende:
Volendam stapt af van Zwarte Piet, uiterlijk wordt aangepast
https://www.ad.nl/binnenl(...)-aangepast~afbf669d/
Publiek is nog steeds voor ZP. Alleen in de media wordt het anders gepresenteerd.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 14:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Tja Zwarte Piet. Zeg ik daar volmondig 'ja!' tegen? Nee, zou mijzelf ook niet meer verkleden als piet vanwege de publieke opinie en omdat het sentiment toch wat gedraaid is.
Tegelijkertijd blijft de manier waarop dit allemaal tot stand is gekomen toch ook wel wat dubbel. Een links progressief media-offensief en gezwicht voor wat idioten die overal racisme in zien.
Denk dat ze in volendam zelf er een andere mening op na houden.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 13:29 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Helaas wel de terroristen van KOZP hebben gewonnen
Dit krijg je dan.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 14:21 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Bizar inderdaad. Als de andere kant nu met zwaarder geweld gaat driegen, wordt zwarte piet dan weer ingevoerd?
Tja, en als iemand gaat provoceren bij een moskee, dan krijgt de provocateur vaak de schuld.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 18:24 schreef Starhopper het volgende:
Want KOZP was gewelddadig in Volendam? Volgens mij waren het toch echt de Volendammers die geweld gebruikten hoor.
Dit.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 18:30 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Tja, en als iemand gaat provoceren bij een moskee, dan krijgt de provocateur vaak de schuld.
KOZP walst over tere kinderzieltjes heen en is er persoonlijk voor verantwoordelijk dat die intochten zo zijn verziekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |