21 jarige 3fm meisjes vinden dat helemaal GeWelDig want ze zijn totaal niet mainstreamquote:
Ziek kindje in Afrika.quote:
Moest gelijk hier aan denken:quote:Op maandag 29 november 2021 21:55 schreef de_boswachter het volgende:
ACHTUNG hahahahahaha
@:onlogisch
Externe inhoud
Deze inhoud is afkomstig van Twitter. Om deze inhoud te kunnen zien dien je toestemming te verlenen voor het gebruik van cookies en aanverwante vormen door social media partijen. Hieronder vind je linkjes naar de privacystatements van deze partijen. Je kunt als alternatief de inhoud op de site van de aanbieder zelf bekijken.
Twitter policyTiktok policyInstagram policyFacebook policy
accepteer en toon inhoud bekijk item op Twitter
(werkt de knop hierboven niet? gooi dan de cookies in je browser weg. Daarna werkt het wel)quote:
Echt ontzettend kut schat ik zo in, net zoals vi nu ook al vaak is trouwens. Wat een gasten ook zeg, jeetje.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:19 schreef T3hTommay het volgende:
https://www.veronicainsid(...)asten-van-vi-vandaag
Dit wordt hopelijk niks.
Vi kent z’n doelgroep weer eens niet en laat de show verpesten door John de Mol die sowieso de hele connectie met ‘het volk’ al jaren mist.quote:Op woensdag 1 december 2021 17:19 schreef T3hTommay het volgende:
https://www.veronicainsid(...)asten-van-vi-vandaag
Dit wordt hopelijk niks.
En dan Hansie Hansie bij voorbaat uitsluiten want te veel voetbal.quote:Op woensdag 1 december 2021 19:31 schreef RipCity het volgende:
[..]
Vi kent z’n doelgroep weer eens niet en laat de show verpesten door John de Mol die sowieso de hele connectie met ‘het volk’ al jaren mist.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop