Ze hebben wel die flauwe disclaimer dat het momentopnames zijn en dat je niet ziet wat er vooraf en achteraf gebeurd is. Dat zeggen de twee presentatoren elke keer e rbijquote:Op donderdag 12 mei 2022 21:46 schreef ongelovelijk het volgende:
jammer dat de productie nog steeds de boel zit te stoken.
alleen het stukje laten zien waar hij kuthoer zegt maar niet het verhaal eraan vooraf dat het gewoon een grapje was.
dacht dat ze het een volwassener programma wilde maken en eerlijker maar niet dus. alles voor de kijkcijfers en sensatie
Slow-tv, middelmatige uitvoering en de boel flink ophypen.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 14:23 schreef Flitskikker het volgende:
Kabbelt wel maar een beetje door inmiddels. Al 4 afleveringen verder en nog maar 0,5 kampvuur gehad.
Much ado about nothing.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 15:29 schreef DKUp het volgende:
[..]
Slow-tv, middelmatige uitvoering en de boel flink ophypen.
Tja op die toer zijn ze flink verder gegaan met Love of Leave. Eigenlijk gebeurde er niks maar door Monica en een andere lul met gemanipuleerde beelden spelen hebben ze wel een aantal relaties kapotgemaakt.quote:Op donderdag 12 mei 2022 21:46 schreef ongelovelijk het volgende:
jammer dat de productie nog steeds de boel zit te stoken.
alleen het stukje laten zien waar hij kuthoer zegt maar niet het verhaal eraan vooraf dat het gewoon een grapje was.
dacht dat ze het een volwassener programma wilde maken en eerlijker maar niet dus. alles voor de kijkcijfers en sensatie
Nou dat dus. Dacht even dit gaat leuk worden maar het valt echt tegen tot nu toe.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 14:23 schreef Flitskikker het volgende:
Kabbelt wel maar een beetje door inmiddels. Al 4 afleveringen verder en nog maar 0,5 kampvuur gehad.
Amerikaanse versie is wel spannenderquote:Op zondag 15 mei 2022 10:36 schreef engine het volgende:
[..]
Nou dat dus. Dacht even dit gaat leuk worden maar het valt echt tegen tot nu toe.
Die nemen het voor mijn gevoel een stuk serieuzer en willen echt kijken of de relatie nog nodig is. In NL is het echt voor de fame.quote:Op zondag 15 mei 2022 16:20 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Amerikaanse versie is wel spannender
Ja precies, Mark gaat ook wel echt het gesprek aan vooral bij het kampvuurquote:Op zondag 15 mei 2022 18:13 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
Die nemen het voor mijn gevoel een stuk serieuzer en willen echt kijken of de relatie nog nodig is. In NL is het echt voor de fame.
En presentatie is 100x beter in de USA
"Ja wat zag je?" "Vind je dit niet erg?" "Oh nou, dan gaan we door" en dan eindigen met "Houd er wel rekening mee dat dit momentopnames zijn en je dus niet weet wat ervoor of erna is gebeurd (dit doen we expres aan het einde want eigenlijk mag je hier niet naar luisteren, laat de woede maar lekker opbouwen)" Ik vind het ook zo zijig gezegd..quote:Op zondag 15 mei 2022 18:17 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ja precies, Mark gaat ook wel echt het gesprek aan vooral bij het kampvuur
Nou vind het wel beter dan die 'adviezen' van Kaj en Monicaquote:Op maandag 16 mei 2022 09:01 schreef Yesse het volgende:
[..]
"Ja wat zag je?" "Vind je dit niet erg?" "Oh nou, dan gaan we door" en dan eindigen met "Houd er wel rekening mee dat dit momentopnames zijn en je dus niet weet wat ervoor of erna is gebeurd (dit doen we expres aan het einde want eigenlijk mag je hier niet naar luisteren, laat de woede maar lekker opbouwen)" Ik vind het ook zo zijig gezegd..
Dat waren de adviezen van Kaj en Monicaquote:Op maandag 16 mei 2022 11:55 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Nou vind het wel beter dan die 'adviezen' van Kaj en Monica
Ohquote:Op maandag 16 mei 2022 11:56 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dat waren de adviezen van Kaj en MonicaMark vraagt veel specifieker door
Ik vind een juist een verademing t.o.v. die alpha-kermistokkie-gorilla's altijd.quote:Op zondag 15 mei 2022 10:24 schreef ISVV het volgende:
Die Ivo, wat een slap ventje is dat zeg. Stoor me wel aan die vent, zijn verwijfde manier van doen en praten en dan is het ook nog eens een ontzettende lamlul. Hij is wel lekker zichzelf, maar wat een raar mannetje.
Ivo is een enorme zweefteef die ook gewoon echt sneaky is. Vanaf seconde 1 met zijn connectie en de mannelijke ivo (wat vrouwelijke moet zijn)quote:Op maandag 16 mei 2022 12:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind een juist een verademing t.o.v. die alpha-kermistokkie-gorilla's altijd.
Hier lijkt tenminste nog een goed gesprek uit te komen. Voor de afwisseling erg welkom.
Ik vind t ook een zweefteef, maar da's leuke afwisseling van de sportschool-gastjes.quote:Op maandag 16 mei 2022 13:03 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
Ivo is een enorme zweefteef die ook gewoon echt sneaky is. Vanaf seconde 1 met zijn connectie en de mannelijke ivo (wat vrouwelijke moet zijn)
afwisseling is het zeker, op 4 dezelfde whitney types zit niemand te wachtenquote:Op maandag 16 mei 2022 13:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind t ook een zweefteef, maar da's leuke afwisseling van de sportschool-gastjes.
En dat mannelijk/vrouwelijk vind ik ook een prima tegengewicht aan de testosteron "alpha"s.
Ik vind t leuk dat t eens een x niet de gedoodverfde Temptation vent is.
Komt er eens een ander soort drama dan t gorilla-gevecht op de apenrots.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gemiste kans inderdaad en was ook leuk geweest als de verkeerde man was uitgekozen om daar te gaan zittenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 14:29 schreef jorienvdherik het volgende:
Saai kut seizoen weer.
Gaat er een chick naar huis, en dan zeggen ze dat al tegen haar vriend, zodat zijn keuze om naar huis te gaan ook lekker makkelijk is.
Had niks gezegd, dan had die wel nee gezegd
Dan hadden ze niet hun nieuwe koppel kunnen inschakelen die al een tijdje klaar stond op Curaçao en ze verwachtte denk ik van Sietse ook niet veel spannends (er waren echt nauwelijks beelden van dit stel..)quote:Op vrijdag 20 mei 2022 14:32 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Gemiste kans inderdaad en was ook leuk geweest als de verkeerde man was uitgekozen om daar te gaan zitten
Ja nou vond het nu vooral z'n doel voorbij schietenquote:Op vrijdag 20 mei 2022 14:41 schreef Yesse het volgende:
[..]
Dan hadden ze niet hun nieuwe koppel kunnen inschakelen die al een tijdje klaar stond op Curaçao en ze verwachtte denk ik van Sietse ook niet veel spannends (er waren echt nauwelijks beelden van dit stel..)
Ik vond de opmerking van René wel goud over z’n “ik ben niet dom, hooguit een beetje simpel”(of zoiets)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |