SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Niet elkaar uitmaken voor schapen of wappies
• "Covid is maar een griepje", muilkorven/mondluiers/angsthazen mag je ook voor je laten
• WO2 referenties zijn grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen onzinnige gifjes (on tour, nazi, etc.)
• Geen tweetdumps van meningen van random mensen online
• Geen artikelen plaatsen/niet linken naar vage websites
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
[ Bericht 1% gewijzigd door Mexicanobakker op 10-11-2021 15:29:32 ][i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Beter prikken we ze gewoon allemaal niet inderdaad.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:25 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat zou je denken, he. Maar ja, wat weten wij op een forum er nou van.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ja, maar dan nog. Het is toch niet alsof het fenomeen boosters compleet uit de lucht komt vallen? Daar wordt al maanden over gesproken.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Voor jou en mij niet. Maar het bedrijf wat het gebouwd heeft moet ingehuurd worden, data architectuur moet aangepast worden, integraties (die met pleisters en ducttape zijn gebouwd) moeten aangepast worden etc.![]()
Pushmeldingenquote:De Jonge vraagt spoedadvies over snellere boosterprik voor Janssen-gevaccineerde![]()
Dat klinkt zoals ik een willekeurig Excel-bestand maak. Niet zoals ik verwacht dat professionele organisaties dit soort dingen bouwen.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
Op dit moment (@:Molo correct me if I'm wrong) heeft de database 2 velden - vaccinatie 1 en vaccinatie 2. Dan moet er een extra veld toegevoegd worden. Dat is niet zo'n probleem, maar alle queries e.d. moeten ook hoogstwaarshijnlijk aangepast worden. CoronIT is 'effe snel' opgetuigd vorig jaar.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
bericht dat je wilde plaatsen:Dat ook ja, los van de Janssen discussie best een interessante wending door Oostenrijk. EU gentlemen's agreements tot aan de voordeurquote:Op woensdag 10 november 2021 14:20 schreef _serial_ het volgende: [..] Het is niet zozeer de Janssen prik. Het is ook dat je prik blijkbaar max 9 maanden oud mag zijn.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Dit probleem is in december 2020 ontstaan toen de vaccins "opeens" beschikbaar waren en er niks voorbereid bleek te zijn. De IT om dit te registeren is toen halsoverkop in elkaar gejast. En blijkbaar in de loop der tijd nooit aangepast om alvast op boosters voorbereid te zijn.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:27 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klinkt zoals ik een willekeurig Excel-bestand maak. Niet zoals ik verwacht dat professionele organisaties dit soort dingen bouwen.![]()
Oostenrijk houdt zich keurig aan de afspraken. Je mag het land best in. Maar je moet wel in je hotel blijven zitten en mag niet de piste opquote:Op woensdag 10 november 2021 14:28 schreef Molo het volgende:
bericht dat je wilde plaatsen:
[..]
Dat ook ja, los van de Janssen discussie best een interessante wending door Oostenrijk. EU gentlemen's agreements tot aan de voordeur![]()
![]()
Er is niet sprake van 'de database'quote:Op woensdag 10 november 2021 14:22 schreef chratnox het volgende:
[..]
Op dit moment (@:Molo correct me if I'm wrong) heeft de database 2 velden - vaccinatie 1 en vaccinatie 2. Dan moet er een extra veld toegevoegd worden. Dat is niet zo'n probleem, maar alle queries e.d. moeten ook hoogstwaarshijnlijk aangepast worden. CoronIT is 'effe snel' opgetuigd vorig jaar.
Veelheid van bronnen, databases, papiertjes, koppelingen, mailaanleveringen, webportaltjes etcOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Vleermuizen?quote:Op woensdag 10 november 2021 14:29 schreef Benny het volgende:
Waar prikken de Chinezen zich eigenlijk mee?Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Er zijn meerdere Chinese vaccins. Minstens twee, maar misschien inmiddels meer?quote:Op woensdag 10 november 2021 14:29 schreef Benny het volgende:
Waar prikken de Chinezen zich eigenlijk mee?![]()
Dan heb je het over 845.313 personen. Krijgen die dan weer een ongevaccineerde status zolang hun tweede prik niet gezet is?quote:![]()
En dan heeft de meerderheid die derde booster opgehaald mid volgend jaar. Wat dan? Die gaat er wel opeens magisch voor zorgen dat de weerstand goed genoeg is voor de lange termijn? Grote kans dat we dan over precies een jaar weer discussies hebben over een vierde booster. Eindeloze cirkel zo. Nieuwste booster halen om in de zomer even 4 ''mooie'' maanden te hebben (a.k.a. waarin je enigszins normaal kan leven).![]()
Hugodquote:
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic![]()
Huismerk.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:29 schreef Benny het volgende:
Waar prikken de Chinezen zich eigenlijk mee?
En verder heeft Pfizer zich in die markt gemengd.
https://www.businessinsid(...)china-corona-vaccin/[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
nos.nl liveblogquote:Succesvolle boostercampagne in Israël
Israël zegt een nieuwe mijlpaal te hebben bereikt in de vaccinatiecampagne. Er zijn inmiddels vier miljoen boosterprikken gezet, heeft het ministerie van Volksgezondheid bekendgemaakt. Daarmee lijkt een einde te komen aan de vierde golf in het land.
"Het gaat behoorlijk goed met coronasituatie in Israël", zegt correspondent Ties Brock in het NOS Radio 1 Journaal. "Alle seinen staan op groen en dat wordt voor een groot deel toegeschreven aan het zetten van die boosters. Een paar maanden geleden waren hier nog 11.000 nieuwe besmettingen per dag, intussen zijn dat er ongeveer 500. In de tussentijd kregen 4 miljoen mensen een derde prik. Mensen van alle leeftijden. Wat dat betreft loopt Israël een stuk voor op Europese landen, waaronder Nederland. Israël was er ook eerder bij met die eerste prikken."aAnd the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Drinken slangenbloed en eten haai en walvis.quote:Op woensdag 10 november 2021 14:29 schreef Benny het volgende:
Waar prikken de Chinezen zich eigenlijk mee?![]()
Heel veel verschilt het nietquote:Op woensdag 10 november 2021 14:27 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klinkt zoals ik een willekeurig Excel-bestand maak. Niet zoals ik verwacht dat professionele organisaties dit soort dingen bouwen.
Zonder gekheid, er is best goed over nagedacht, binnen die korte periode van tijd. Ook is er volledig vanuit gegaan dat het tijdelijk was.![]()
En dan volgende maand: "Ziekenhuizen Israel overvol na boosterprik"quote:[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Met 'de database' bedoel ik CoronITquote:Op woensdag 10 november 2021 14:29 schreef Molo het volgende:
[..]
Er is niet sprake van 'de database'
Veelheid van bronnen, databases, papiertjes, koppelingen, mailaanleveringen, webportaltjes etc![]()
![]()
Ik heb ook zo'n systeem in beheer dat "even snel" in elkaar is geklust. Lekker hoorquote:Op woensdag 10 november 2021 14:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Heel veel verschilt het niet
Zonder gekheid, er is best goed over nagedacht, binnen die korte periode van tijd. Ook is er volledig vanuit gegaan dat het tijdelijk was.![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: