Geen lift, alleen maar trappen.quote:Op dinsdag 9 november 2021 13:57 schreef CoolGuy het volgende:
Benedenwoning met tuin. Ik neem aan dat er geen lift is? Dus dan zou je met je boodschappentassen etc altijd naar boven moeten etc? Nee, ik zou voor de benedenwoning gaan. Beiden wil ik niet, maar als ik daar tussen moet kiezen, dan de benedenwoning denk ik.
Parasol..zonnedoek etc kun je ophangen..veranda maken etc...quote:Op dinsdag 9 november 2021 14:09 schreef MilkTea het volgende:
ik zou voor de bovenwoning gaan. Voel me dan toch minder bekeken denk ik.
Je weet toch wel dat er liften bestaan? En sowieso #viesdik als je moe wordt van een paar trappenquote:Op dinsdag 9 november 2021 14:03 schreef Geerd het volgende:
Altijd begane grond..lekker slepen 3x per week met je boodschappen etc ellende
in de zomer tantoe warm op de bovenverdieping, in de winter stook je je armquote:Op dinsdag 9 november 2021 14:24 schreef junkiesietze het volgende:
lekker tuintje nemen, dakterras zit je zo in de wind de heletijd, tuintje is lekker beschut, kan je nog wat planten hier en daar.
Juist niet..warmte trekt naar boven hey..dus alles wat onder je verstookt wordt gratis vloer verwarming..quote:Op dinsdag 9 november 2021 14:37 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
in de zomer tantoe warm op de bovenverdieping, in de winter stook je je arm
maar beneden kun je in je voortuin gaan zitten met een kist bier, dat kan boven nietquote:Op dinsdag 9 november 2021 14:39 schreef Geerd het volgende:
[..]
Juist niet..warmte trekt naar boven hey..dus alles wat onder je verstookt wordt gratis vloer verwarming..
Dat doe je gewoon op straat natuurlijk. Hoef je geen tuin voor te hebben.quote:Op dinsdag 9 november 2021 14:40 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
maar beneden kun je in je voortuin gaan zitten met een kist bier, dat kan boven niet
op straat zittenquote:Op dinsdag 9 november 2021 15:40 schreef skrn het volgende:
[..]
Dat doe je gewoon op straat natuurlijk. Hoef je geen tuin voor te hebben.
Ik zeg dat het kan, ik heb in een buurt in een stad gewoon waarin bijvoorbeeld buiten werd gegeten, op straat, bij gebrek aan een tuin.quote:Op dinsdag 9 november 2021 16:03 schreef Dries4Ever het volgende:
[..]
op straat zittenben je pauper ofzo
lekker in je eigen voortuin, je buuv uitschelden voor paarden kut @:geerd
Mijn grootste angst met bovenwoningen, helemaal in appartementencomplexen, is dat het zomers bloedheet is onder het platte dak + dat je dan ook nog alle warmte van beneden krijgt. Uiteraard wel gebouw afhankelijk, maar dat is het punt met een lift ookquote:Op dinsdag 9 november 2021 14:16 schreef craziness het volgende:
[..]
Geen lift, alleen maar trappen.
Wat zijn andere voor- en nadelen?
Bovenwoning voordelen:
– Meer privacy want je hebt geen tuin waar je buren in kunnen kijken.
– Minder luidruchtig omdat je geen bovenburen hebt?
– Makkelijker warm te houden misschien?
– Minder inbraakgevoelig
Bovenwoning nadelen:
– Minder gemak omdat er geen lift aanwezig is
– Je hebt niet het groen van een tuin (tenzij je een daktuin aanlegt)
– Misschien minder brandveilig? Als er brand uitbreekt, moet je immers nog beneden zien te komen.
Benedenwoning voordelen:
– Het groen van een tuin
– Meer gemak; je hoeft geen trappen op en af
– Brandveiliger
Benedenwoning nadelen:
– Minder privacy; buren kijken zo je tuin in
– Inbraakgevoelig
– Luidruchtiger als je vervelende bovenburen hebt
– Misschien moeilijker om warm te houden?
Dat probleem is wel makkelijk te verhelpen met een airco. Dus eigenlijk;quote:Op woensdag 10 november 2021 10:28 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Mijn grootste angst met bovenwoningen, helemaal in appartementencomplexen, is dat het zomers bloedheet is onder het platte dak + dat je dan ook nog alle warmte van beneden krijgt. Uiteraard wel gebouw afhankelijk, maar dat is het punt met een lift ook
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |