quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 17:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik werd hier net weer aan herinnerd en het blijft echt een schande
Kutland.quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 18:50 schreef Steven184 het volgende:
Onze geliefde overheid: "Al die uitkeringstrekkers verpesten ons geweldige lans. Kapot moeten ze, helemaal kapot zeg ik je."
[ twitter ]
Diederik heeft alleen maar corona laten uitbreken om zijn boekje te verkopen.quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 19:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[ afbeelding ]
fweiojfnioejfipoejowjeo-qwjfioewhnvdwipjvowd
Déjà vu. Marginaal figuur wordt door omstandigheden semi-bekend, brengt een kutboekje uit, komt wat later op licht dubieuze wijze aan de macht, roeit meteen alle politieke tegenstand uit, start een oorlog, miljoenen doden en half Europa en omstreken in puin. Zeg niet dat ik jullie niet gewaarschuwd heb als jullie over een tijdje ergens bij Volgograd liggen te creperen in een loopgraaf.quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 20:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Diederik heeft alleen maar corona laten uitbreken om zijn boekje te verkopen.
Wat een walgelijke man is dit toch.quote:Op vrijdag 22 oktober 2021 19:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[ afbeelding ]
fweiojfnioejfipoejowjeo-qwjfioewhnvdwipjvowd
Ze vonden ook alle drie dat het aan de spelers van Feyenoord ligt dat het nu wel ergens op lijkt, blijft een leuke rubriek.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 11:16 schreef maxi-mus het volgende:
@:slobeend Gister VI gekeken? Johan is geen fan van Tim.
Oneerlijk ten opzichte van Dick.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 11:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ze vonden ook alle drie dat het aan de spelers van Feyenoord ligt dat het nu wel ergens op lijkt, blijft een leuke rubriek.
Dick had gewoon pech.quote:Op zaterdag 23 oktober 2021 11:30 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ze vonden ook alle drie dat het aan de spelers van Feyenoord ligt dat het nu wel ergens op lijkt, blijft een leuke rubriek.
Dick werd gewoon gesaboteerd door iedereen binnen de clubquote:
Ballenjongen kijkt ook van wat doe jij nou manquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 18:55 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Kijk nou wat 'ie doet Hans.
Volt kan er weinig aan doen dat zich niet genoeg vrouwen en transgenders aanmelden, ze moeten alleen afstappen van die quotumonzin.quote:
quote:Op zondag 24 oktober 2021 17:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is niet alleen ontzettend kinderachtig, maar de kwaliteit is ook echt bedroevend. Deed me meteen denken aan deze klassieker:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
De PSVer met camera ontbreekt.quote:Op zondag 24 oktober 2021 17:10 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Volgens mij worden die PSV'ers in dit geval bewust als misvormden afgebeeld
Zal wel een apart doek voor zijn gemaaktquote:Op zondag 24 oktober 2021 17:22 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De PSVer met camera ontbreekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |