Nou ja, back to back to back to back to back to back promities en nu ik in de PL sta wil niemand bij me komen voetballen.quote:Op maandag 9 januari 2023 15:41 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ja Wrexham is wel leuk als je gewoon op je gemak een team wil bouwen en relatief snel naar de top wil stromen. Als je het spel al kent wordt het pas uitdagender als je de top van de PL wil verslaan.
Tip: Oriental Dragon in Portugal. Zoals de naam al doet vermoeden wil de club graag dat je Chinese spelers haalt.
Een andere leuke is Altinordu, te vergelijken met Bilbao qua transferrestricties. Maar in Turkije heb je veel meer keus, ook uit NL e.d. zeker tijdens het bouwen genoeg leuke Turken op te halen die je kent.
mooi excuus om wat creatiever te zijnquote:Op maandag 16 januari 2023 23:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nou ja, back to back to back to back to back to back promities en nu ik in de PL sta wil niemand bij me komen voetballen.
quote:Op maandag 16 januari 2023 23:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nou ja, back to back to back to back to back to back promities en nu ik in de PL sta wil niemand bij me komen voetballen.
zijn echt genoeg spelers te halen als je de PL hebt gehaaldquote:Op maandag 16 januari 2023 23:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Zelfs geen spelers bij clubs die naar de Championship zijn gedegradeerd? Meestal zijn die wel gretig om op het hoogste niveau verder te kunnen spelen... al zal het wel zo zijn omdat je niet genoeg fame hebt, wat in het echt natuurlijk debiel is als je elk jaar promoveert en als kleine kutclub ineens in de PL balt
Nou ja, alle promoties gingen relatief simpel maar in de Championship waren mijn odds niet goed. Dus is mijn reputatie ook gewoon laag.quote:Op maandag 16 januari 2023 23:44 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Zelfs geen spelers bij clubs die naar de Championship zijn gedegradeerd? Meestal zijn die wel gretig om op het hoogste niveau verder te kunnen spelen... al zal het wel zo zijn omdat je niet genoeg fame hebt, wat in het echt natuurlijk debiel is als je elk jaar promoveert en als kleine kutclub ineens in de PL balt
Niet als je maar 25 miljoen krijgt en iedereen verliest op een workpermit hè.quote:Op maandag 16 januari 2023 23:48 schreef aTypisch het volgende:
[..]
zijn echt genoeg spelers te halen als je de PL hebt gehaald
ryan reynolds heeft je niet aangenomen om te zeuren over werkvergunningen hequote:Op dinsdag 17 januari 2023 00:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Niet als je maar 25 miljoen krijgt en iedereen verliest op een workpermit hè.
Ryan Reynolds heeft de geldkraan dichtgedraaid.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 00:06 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ryan reynolds heeft je niet aangenomen om te zeuren over werkvergunningen he
ik ben volgens mij met wrexham in een vorige editie tot 2030 ofzo doorgegaanquote:Op dinsdag 17 januari 2023 23:08 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ryan Reynolds heeft de geldkraan dichtgedraaid.
Balkanslagersquote:Op dinsdag 17 januari 2023 00:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nou ja, alle promoties gingen relatief simpel maar in de Championship waren mijn odds niet goed. Dus is mijn reputatie ook gewoon laag.
Uiteindelijk twee gruwelijke regens gehaald, een Kroatische sloper, een wat nichterig uitziende Duitser, Mcatee, een bejaarde Braziliaan om de balans te bewaren en Concecaio van Ajax. Ik ben benieuwd.
Eerste seizoen PL 15e. Niet onverdienstelijk. Aangezien er nog steeds niemand wil komen, gooi ik mezelf maar louter op goeie regens. Hele sloot op binnenkomen staan, mag je in de PL nog maar 6 spelers onder de 21 halen.quote:
quote:Op woensdag 18 januari 2023 20:46 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Eerste seizoen PL 15e. Niet onverdienstelijk. Aangezien er nog steeds niemand wil komen, gooi ik mezelf maar louter op goeie regens. Hele sloot op binnenkomen staan, mag je in de PL nog maar 6 spelers onder de 21 halen.
Miljoenen op de bank staan maar alsnog lastig om mensen aan te trekken, ik herken het. Daarom vind ik Engeland wat minder tof om mee te spelen na verloop van tijd.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 00:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Niet als je maar 25 miljoen krijgt en iedereen verliest op een workpermit hè.
Periodiseren. Dus tijdens een wedstrijd actief ook af en toe wat minder druk zetten met een minder intensieve tactiek. En altijd je 5 wissels gebruikenquote:Op vrijdag 10 maart 2023 10:20 schreef Vis1980 het volgende:
Heeft iemand wel eens nagedacht over de manier waarop Arne Slot zijn selectie zo fit krijgt, amper spelers rouleert tijdens weken met 2 wedstrijden en toch aan het einde van de wedstrijd fitter is dan de tegenstander, ondanks de hoge intensiteit en hoog zetten van druk.
Hoe krijg je zoiets gedaan in FM? Mijn spelers zijn helemaal kapot als ze twee wedstrijden met hoge intensiteit spelen per week. Nu kan het zo zijn dat dit misschien niet eens mogelijk is in FM, maar de werkwijze van Slot is zeer opmerkelijk en dat wil ik ook kunnen in FM.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |