Lijkt me niet als rechts inhalen sowieso niet mag. Van dat laatste ga ik dan even uit.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 15:20 schreef Socios het volgende:
Is het toegestaan de auto's op deze rijstrook rechts in te halen?
Moet jij weten.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 16:32 schreef einzeinz het volgende:
Ik ben te oud om bij te leren. Ik negeer het gewoon als ik in Frankrijk ben!
Ja, de carpoolstrook op de A1 tussen Muiden en Diemen destijds.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 20:31 schreef MilkTea het volgende:
Hadden we in Nederland niet ook z'n strook waar je mocht rijden als je ging carpoolen en vervolgens iedereen met een opblaaspop in de auto zat?
https://www.latimes.com/n(...)-20190702-story.htmlquote:Op zaterdag 17 juli 2021 20:31 schreef MilkTea het volgende:
Hadden we in Nederland niet ook z'n strook waar je mocht rijden als je ging carpoolen en vervolgens iedereen met een opblaaspop in de auto zat?
Ja, het idee was een reistijd verkorting door langs een file te kunnen rijden voor auto’s met meer dan 1 persoon erin. De gemiddelde file rijder zit inderdaad alleen in de auto van en naar het werk. Om het aantal auto’s te verminderen, en dus de files ook, is het carpoolen bedacht en gepromoot.quote:Op zaterdag 17 juli 2021 21:10 schreef arvensis het volgende:
Dat lees ik, inderdaad. Maar ik snap niet waarom carpoolers een eigen strook zouden moeten hebben.Om carpoolen te promoten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |